Waldemar Glodek: Kampania Ron Paul’a w New Jersey. Rady Jon Stewarta.


ron-paul-2012-photo1-interPrzebywający w poniedziałek w New Jersey kandydat na prezydenta Ron Paul spotkał się w Trenton z dziennikarzami. Na konferencje przybyło ponad 400 przestawicieli środków przekazu.

Kongresmen Ron Paul (R-TX14) został przedstawiony przez stanowego sentora Michael Doherty (R-23) jako “prezydent w 2012 roku”. Dodał, że “przez ostatnich 100 lat w naszym kraju Konstytucja była ignorowana. W 2012 roku wybierzemy człowieka który przywróci wolność

Senator Doherty jest jednym z najbardziej konserwatywnych przedstawicieli Republikanów w Trenton. Jego poparcie dla Ron Paul’a to wynik zajmowanego przez Kongresmena od lat zdecydownego stanowiska w wielu trudnych tematach, w tym sprzeciw zaangazowania w wojnie na Środkowym Wschodzie. Doherty podkreślił, że popiera stanowisko Ron Paul’a, że “siłę można używać jedynie w ostateczności”. Doherty zaznaczył, że wybrał Paul’a za jego nieprzejednane stanowisko w zmniejszeniu administracji, zbalansowaniu budżetu państwa, przeciwstawianie się ograniczeniom niezależności i wolności. Zebrani uprzedzili wypowiedzi Ron Paula gromkim “End the Fed!” jako że kandydat jest za zmianą aktualnego działąnia Rezerw Federalnych. Ron Paul prezentował to stanowisko znacznie wcześniej niż zauważył to w sowojej ostatnio napisanej książce gubernator Texasu Rick Perry, rowniez ubiegajacy sie o nominacje. Ron Paul problem ten przedstwawiał juz w poprzednich kompaniach wyborczych i zawsze zdecydowanie wage tych zmian podkreślał.

W swoim wystąpieniu Ron Paul zganil odstępowanie od ideii wolności jaką prezentowali twórcy Stanów Zjednoczonych. Przez ostatnie 100 lat widzimy jak ta wolność jest krępowana – powiedział ubiegający się o nominację Ron Paul. Mitt Romney, Rick Perry jak i Barack Obama to jak okrślił ich Ron Paula jedynie “gładko opowiadający politycy”.

Jon Stewart offers advice on Ron Paul’s image

 

Ron-Paul-2012-Restore-America-NowJesse Benton, szef kompanii wyborczej Ron Paul’a, podkreślił obecność licznych zwolenników i suporterów Ron Paula na jego drodze zarówno na Florydzie, w Luizjanie a także teraz w New Jersey. Na zorganizowane w Nowym Yorku spotkanie z Ron Paul’em do nocnego klubu przybyło 1,862 jego potencjalnych wyborców. Poparcie wyrażone kandydatowi przez spontanicznie przybylych demonstrantantów w centurm metropolii świadczą o poparciu dla ideii Ron Paul’a o konstytycyjne określenie wielkości rządu i budżetu, a także prezentowania stanowiska odejścia od aktualnej interwencyjnej polityki zagranicznej USA.

Ron-Paul-photo-John-OBoyle-TSLUkrywana przez media, rosnąca popularnośc Ron Paul’a to zasługa prezentowanych przez niego poglądów i zajmowania stanowiska w wielu ważnych dla nas sprawach. Jego przeciwny głos w Kongresie w wielu przypadkach głosowanyc odstęp od zasad konstytucyjnych pod pozorem wprowadzania pozytwnych zmian spowodowły nazwanie go Doktorem “NO”. Dzisiaj już co raz więcej obywateli dostrzega to, że “NO” Ron Paula miało swoje uzasadnienie. Jest to bardzo ważna rekomendacja, której nie powinni zlekceważyć wyborcy bo to chyba już ostatni dzownek do ratowania Stanów Zjednoczonych Ameryki.

Opr. Waldemar Glodek

Read in English:

Waldemar Glodek

Autor: Waldemar Glodek