Rajd motocyklowy JASNA GÓRA 2012 przeniesiony za sprawą prezydenta Częstochowy do Sanktuarium Maryjnego w Gietrzwałdzie k/Olsztyna


Rajd-Karynski-logo1Od 9 lat każdego roku, w trzeci weekend kwietnia, motocykliści z całej Polski a wraz z nimi liczni przedstawiciele Węgier, Ukrainy, Litwy i innych ościennych krajów ropoczynają sezon od pielgrzymki na Jasną Górę.

Inicjatorem i organizatorem ze strony motocyklistów jest stowarzyszenie Międzynarodowy Motocyklowy Rajd Katyński.

Jak informuje w wydanym 15 marca oświadczeniu prezezs stowarzyszenia Wiktor Węgrzyn w tym roku dla motocyklistów nie będzie miejsca na ulicy pod Jasną Górą. Prezydent Częstochowy Krzysztof Matyjaszczyk organizuje bazar. Zapowiadany jest wielki handel, dla urozmaicenia wystąpią trzy zespoły rockowe, będą tanie dyskoteki i puby.

Tak jak aktualny prezydent Częstochowy, tak i jego poprzednicy wiedzieli o terminie odbywania się Jasnogórskiego Zlotu Gwiaździstego. Dlatego bulwersującym jest zorganizowanie w III Alei NMP, w pobliżu Jasnej Góry, gdzie motocykliści od lat parkowali swoje motocykle, dużej imprezy pod patronatem miasta. W ten sposób zablokowano miejsce dla tych motocyklistów, którzy nie mieszczą się na Jasnogórskich Błoniach i swoje maszyny parkowali w III Alei NMP.

Oswiadczenie-Rajd-Jasna-Gora-2012-Wiktor-Wegrzyn-20120315W ostatnim VIII Jasnogórskim Zlocie im. Księdza Ułana Zdzisława Peszkowskiego udział wzięło pnad 50 tysięcy osób i 35 tysięcy motocykli. Policjanci z Komendy Głównej jak i z Miejskiej w Częstochowie, zwracali uwagę na wzorowe zachowanie się i samodyscyplinę motocyklistów, uczestników zlotu. Cechą wyróżniającą Jasnogórskie spotkania od innyc zlotów motocyklowych, jest zakaz handlu i promocji politycznej – informuje w swoim oświadczeniu prezez Węgrzyn.

Zarówno Zlot Jasnogórski jak i inne rajdy i imprezy organizowane przez stowarzyszenie MMRK są przemilczane przez większe środki masowego przekazu. Jedynie Radio Maryja i Telewizja Trwam mówia i pokazują działaność organizacji motocyklistów jak również nadają relacje z ich bogatych programowo rajdów. Do nich mozna dodac kilka krajowych I polonijnych witryn internetowych przekazujacych wiadomosci o rajdzie.

Z powodu bezprecedensowej decyzji prezydenta Częstochowy prezes Węgrzyn zdecydowal:

JASNA GÓRA 2012
IX Motocyklowy Zlot Gwiaździsty im. Księdza Ułana Zdzisława Peszkowskiego,
radosne rozpoczęcie sezonu motocyklowego w dniach 14-15 kwietnia 2012 roku
odbędzie się w GIETRZWAŁDZIE k/Olsztyna,
niezwykłym miejscu, gdzie w 1877 roku Matka Boża objawiła się polskim dzieciom i kiedy Polakom pod zaborem pruskim nie wolno było mówić w języku ojczystym, przemówiła do nich po polsku.
PANI JASNOGóRSKA JEDZIE Z NAMI, JADĄ OJCOWIE PAULINI.

Wiktor Węgrzyn
Prezes Stowarzyszenia Międzynarodowego Motocyklowego Rajdu Katyńskiego
Organizator Jasnogórskich Zlotów i Motocyklowych Rajdów Katyńskich
Warszawa, 15 marca 2012 roku

Bazylika-Narodznia-Najswietszej-Maryi-Panny-w-Gietrzwaldzie-fot-wikipedia.orgDecyzja prezydenta Częstochowy jest kolejnym przykładem walki wladzy z zorganizowaną polską społecznością katolicką. Wpisuje się dokładnie w pejzaż restrykcji z jakimi spotykają się od lat Radio Maryja i Telewizja Trwam, szczególnie w ostatnim czasie bezprecedensowe zablokowanie dostepu katolickiej stacji do publicznej platformy cyfrowej. Także wczesniejsza prowokacja TVN zorganizowana w czasie uroczystości rocznicowych Radia Maryja na Jasnej Górze wpisuje się w te hucpiarskie decyzje.

Wiele mieliśmy przykładów antykatolicyzmu w Polsce w okresie powojennym. W sposób skryty dokonano zabójstw oddanych ojczystym sprawo Polaków. Przedstawiciele władzy rządzącej nad Wisłą nie przebierali w środkach, zabijano skrycie księży, którzy w swym nauczaniu korzystali z bolesnych stron 1000-letniej historii Polski, a w szczególności tych co nie dali się skłonić do zakłąmywania obrazu powojennej komunistycznej niewoli.

Czy w okresie panowania władz komunistycznych i później w czasach rządzonych przez postkomunistów, czy też beneficjentów zorganizowanej przez nich polskiej pierestroiki, zginął chociaż jeden rabin? Nie jest mi znany ani jeden taki przypadek. A nie kto inny jak znani filmowcy i uczeni w piśmie po zdobyciu wiedzy na polskich uczelniach, za polskie pieniądze od dawna namolnie przekonują świat o polskim antysemityźmie, ani słowa nie nadmieniając o antykatolicyźmie w Polsce. Czyżby obawiali się ujawnić skąd ten antykatolicyzm nad Wisłę przyszedł i kto go zaprowadził nad Wisla?

Uczestnikom motocyklowego rajdu Jasna Góra 2012, który w tym roku odbędzie się w podolsztyńskim Gietrzwałdzie w Bazylice Narodzenia Najświętszej Maryi Panny życzymy szerokiej drogi!

Waldemar Glodek
www.polishclub.org
2012.03.16

Przeczytaj rowniez nowsze informacje odnosnie radjdu:

Wiecej informacji o dzialalnosci stowarzyszenia na strone Miedzynarodowy Motocyklowy Rajd Katynski

POLISH CLUB ONLINE, 2012.03.16

Waldemar Glodek

Autor: Waldemar Glodek

 • farmer

  prezydent Częstochowy przylizuje się ( po) chce coś udowodnić ale cooo ?

 • Krzysztofbaryla

  o będziecie kolo mnie wiec zapraszam na spanie na sianie a junaki do stodoły w Tomarynach u byłego mistrza Polski w motocrossie

 • Sdad

  Ale mam śmiechawę z tej decyzji prezesa i artykułu. I tak wszyscy przyjadą na J.G.

 • Pastucho

  no bardzo szkoda czy bym pojechał tu, czy tu, to już nie będzie to samo

 • Albi

  Jak można zlot i święcenie motocykli z wieloletnią tradycją przenosić w ostatniej chwili nie wydaje mi sie ze to za sprawą prezydenta częstochowy tylko za sprawą organizatora rajdu który ma poprostu takie widzimisię bo nie podoba mu się ze miasto chce urozmaicić przybywającym czas zrobić zlot bardziej atrakcyjnym nie chodzi o brak miejsca tylko tak jak powiedziałem coś organizatorowi odwaliło ja jadę na JG

 • Mira Kowalska

  jeśli dla Was rozpoczęcie sezonu to tylko chlanie, impreza, hot-dogi, komercha.. Częstochowa wita serdecznie. Jeśli chcecie przeżyć to wydarzenie bardziej duchowo, podziękować za udane sezony i prosić o kolejne równie dobre – odpowiedź jest jedna – Gietrzwałd. Moja ekipa pojawi sie na pewno pod Olsztynem, ale droga wolna..

  • Sdad

   Częstochowa wita i tak. Wybraliśmy lewicowego prezydenta właśnie po to, żeby ludzie z innych miast spojrzeli na Częstochową nie tylko ze względu na sakralny charakter miasta. Mam nadzieje, że to koniec wieloletniego betonu w tym mieście. Jeśli ktoś ponad motocykle przedkłada oglądanie filmów o Roju czy słuchanie kazań o Smoleńsku – droga jeszcze bardziej wolna…

  • BenLee

   A ja myslalem, ze w Czestochowie jest bardzo duchowa Jasna Gora a nie chlanie, impreza i hot-dogi…

 • Pąpi

  Częstochowa to miejsce magiczne i od lat odwiedzane przez rzesze miłośników jednośladów trojek czy kładów.Nikt i nic tego nie zmieni.Wszystkie portale motocyklowe trąbią o 14-15 kwietnia jako rozpoczęcie sezonu na Jasnej Górze. I tak ma zostać.Ja i moja grupa na pewno będę w Częstochowie.Lewa w górę!!!

 • mirek

  a może referendum gdzie otwarcie sezonu bo druga część wypowiedzi to żywa polityka.
  jak otwarcie sezonu to tylko Jasna Góra i uważam że miejsca wystarczy dla wszystkich.

 • St Ryba

  Panowie i Panie ,sytuacja wygląda tak że- w dzień POPRZEDZAJĄCY zlot jest impreza w alejach przed Jasną Górą,ALE jest to impreza typowo motoryzacyjna i co najważniejsze impreza ta jest połączona z Motosercem gdzie Częstochowa jako organizator zlotu ze względu na termin zlotu na Jasnej Górze dostała przyzwolenie na zrobienie Motoserca tydzień wcześniej jak reszta kraju.Ja jadę z ekipą na Jasną Górę ,właśnie żeby pokazać gdzie mam (głęboko)przepychanki polityczne.TAK WYGLĄDA SYTUACJA. Wiadomość można podać dalej.

 • Buffy15

  Ktoś sobie wymyślił że przeniesie zlot motocyklowy, w inne miejsce jakby to miało znaczenie czy są jakieś budki obok. Panowie jedziemy na Jasną Górę otworzyć sezon i tyle. Jest jakiś nowy plac w placu Biegańskiego ruch jest tam zamknięty wiec na pewno się zmieścimy bo ostatnio staliśmy aż do II alei
  http://www.google.pl/imgres?q=plac+biega%C5%84skiego+po+przebudowie&um=1&hl=pl&sa=N&biw=1092&bih=514&tbm=isch&tbnid=yXENUsUcVVNVbM:&imgrefurl=http://admin.czestochowa.pl/samorzad/wydarzenia_samorzad/rusza-przebudowa-placu-bieganskiego&docid=-3_kJ6tjyFJ9aM&imgurl=http://admin.czestochowa.pl/samorzad/wydarzenia_samorzad/rusza-przebudowa-placu-bieganskiego/images/Aleje3.jpg%253FisImage%253D1&w=640&h=400&ei=MJtlT5u9F6iu0QXhtNyWCA&zoom=1&iact=hc&vpx=106&vpy=163&dur=87&hovh=177&hovw=284&tx=122&ty=83&sig=116789420704039043858&page=1&tbnh=146&tbnw=215&start=0&ndsp=9&ved=1t:429,r:0,s:0  . Ktoś robi nie potrzebne zamieszanie, może bliżej ma pod Olsztyn i tyle. A sprawdzałem na stronie Jasnej Góry i msza normalnie jest 
  http://www.jasnagora.com/zapowiedzi_miesieczne.php?rok=2012&miesiac=4ori a

 • Myszonidas

  Coż – jesli chodzi o Gietszwałd jako miejsce duchowe to nie ustepuje ono absolutnie Częstochowie. Jedno małe ale…
  Zloty od 8 sezonów odbywały sie w Częstochowie więc dlaczego raptem to zmieniają ?, bo prezydent organizuje jakąś imprezę w tym terminie. Dziwne to trochę. Dopatruję sie tu innych powodów , ale póki co zastawie je dla siebie. Moje zdanie jest jednak jedno : tradycja powinna zostać podtrzymana i oficjalne otwarcia sezonu powinny odbywać sie na Jasnej Górze tak jak to było organizowane od 8 lat .

                                                                            

 • Ekromat

   Witam i pozdrawiam Zarząd i osoby związane z pracą w MMRK
  Dotarła do mnie wiadomość o przeniesieniu miejsca zlotu do Gietrzwałdu – oto mój komentarz:
  Szwedzi nie zdobyli Częstochowy a Pan przestraszył się trzech zespołów rockowych i bazarów i ” uciekł” do Gietrzwałdu.
  Znam
  Gietrzwałd ale z całym szacunkiem dla tego Miejsca (jestem mazurem)
  sercem Duchowym Polski jest Częstochowa, tą Pana decyzją w tym roku
  Prezydent Miasta ją zdobył. To do Częstochowy cały kraj pielgrzymuje –
  do Królowej Polski, nie można cofnąć nogi (iota unum) nawet o ziarenko
  piasku przed „wrogiem” jeżeli za takiego uważa Pan Prezydenta Miasta.
  Piszę to jako katolik. W przyszłym roku gdzie Pan ucieknie do Świętej
  Lipki, a potem gdzie – do Lichenia, a potem gdzie…….? Ja pojadę do
  Częstochowy i oby takich motocyklistów było jak najwięcej. nasuwają mi
  się (wszystkim nam znane) ostatnie słowa Św. Piotra zapisane przez
  Henryka Sienkiewicza „Quo vadis Domine? Do Rzymu. Ponownie dać się
  ukrzyżować.” Czy Pan zawróci? Ma Pan tyle odwagi? Ma Pan jeszcze czas
  stawić czoła wrogowi u stóp Jasnogówskiej Pani,  inaczej zmniejszy Pan
  rangę zlotu i już go Pan nie odbuduje. Pańskimi rękoma Prezydent dokona
  wyrzucenia motocyklistów a nade wszystko wiernych katolików z
  Częstochowy. Nie dostrzegł Pan tego? Może posłuchał się Pan „dobrych
  doradców”. Ciśnie mi się słowo brawo dla Prezydenta. Będąc katolikiem
  jestem zatrwożony. Proszę umieścić tekst jako list otwarty na forum i w
  aktualnościach Stowarzyszenia, bo warto by więcej osób zastanowiło się
  nad tą sytuacją. Do Gietrzwałdu pojadę we wrześniu – na odpust, jak Bóg
  da dożyć.

 • FCM

  Nikt nam nie zabroni jechać na JG i nikt nie będzie zmieniał tej wieloletniej tradycji bo ma takie widzi mi się  WIĘC MY MOTOCYKLIŚCI ODHACZMY JAK CO ROKU SWOJĄ  OBECNOŚĆ I STAWMY SIĘ TRADYCYJNIE NA JASNEJ GÓRZE NIKT NAS NIE PRZEGONI NIKT NAM NIE ZABRONI!!!!!!!!!! CAŁA  EKIPA FCM BĘDZIE NA MIEJSCU ODHACZAMY SWOJĄ OBECNOŚĆ I LICZYMY NA WSPÓLNE WSPARCIE Z CAŁEJ PL TO W NAS JEST SIŁA A NIE W KRZYSZTOFIE W.!    LWG BRACIA I SIOSTRY !

  • Adex70

    Popieram Pszczyna tez jedzie.

 • tiger

  kupikem  skutera i chciałbym go poświęcić na jg  a nie wpopierdłowie

 • GS

   Skoro nie będzie mszy na błoniach dla motocyklistów to bez sensu jechać. Oczywiście każdy może jechać kiedy tylko ma na to ochotę. Przyjedzie, postawi motorek, kupi sobie coś na straganie u Pana Prezydenta Częstochowy, i pojedzie.
  Ja z Paulinami i Obrazem ciągnę na Olsztyn. Siema.

  • Nations

   Wyobrażasz sobie by Paulini odmówili poświęcenia choćby jednego motocykla

   • Brokerzy

     Tu nie chodzi o Ojców Paulinów ani o Jasną Górę tylko to komuszego prezydęta 😉 Częstochowy który z imprezy czysto religijnej chce zrobić tani jarmark. Paulini będą z nami w Gietrzwałdzie. To piękne i godne miejsce. Kto nie był zachęcam żeby teraz właśnie je odwiedził.

  • Piter Malo

    Ty tu propagandy nie siej.Jest klasztor w którym na okrągło jest sprawowana ofiara Męki Naszego Pana Jezuza Chrystusa

 • Gośću

  Rozpoczęcie w Cz-chowie i tak się odbędzie, tylko tym razem pod flagą GREMIUM MC Poland (z czego są niezwykle dumni). Nie wiem jak na to patrzeć i czy trochę nie wstyd klubowi włazić z butami w imprezę z tradycjami, zapoczątkowaną w troche innym celu, ale to już nie moja sprawa. Do Gietrzwałdu nie chce mi się jechać, w Częstochowie nie będę napędzał skradzionej imprezy i w tym roku rozpocznę sezon modlitwą pod którąś z przydrożnych kapliczek. Niezwykle ciekawi mnie tylko, czemu z taką „łatwością” W.Węgrzyn oddał imprezę klubowi, który kreuje się na motocyklowy, a założenia ma inne?

 • KRY$

  Co roku jest rozpoczęcie w Częstochowie, to i w tym będzie, oficjalnie czy nie, Nasza ekipa uderza na Jasną Górę i nikt nam tego nie odbierze!!!

 • karlito

  Nie daleko mojej miejscowości jest klasztor w Oborach i w Skępe miejsca święte i cuda sie zdażały nie raz, maże pan prezes zrobi otwarcie tu i powie że to Jasna Góra.Tylko ktoś wie gdzie są Obory albo Skępe.Ja jade na JG jak chce sie raz w roku pomodlić to tam i basta .Co mi przeszkadza jakiś stragan jak chce to coś sobie kupie jak nie to nie.Z tego co widziałem ostatnio to chandlował tylko pan prezes [znaczki zlotowe]w kosmicznej cenie. może to chodzi o to jak niewiadomo oco chodzi to wiadomo.

 • Arek

  8 lat temu na pierwszy zlot Gwiaździsty było 30 motocykli. Nikt specjalnie nie reklamował w mediach i rozrósł się do ubiegłorocznych rozmiarów. Nic dziwnego iż ktoś chce zrobić na tym kasę lub się lansować  .Ale proszę nie obrażajcie mnie lub do mnie podobnych którzy nie chcą być traktowani jak grupa targetowa lub „mięso armatnie” Ludzie każdy z nas ma WOLNĄ WOLĘ kto chce brać udział w imprezie handlowo rozrywkowej to kto mu broni? takich imprez jest w bród jedna więcej lub mniej co za różnica i miejsce również. 

 • Majek89

  Ja jade do Czestochowy i guzik mnie to obchodzi  gdzie sie odbedzie oficjalne rozpoczecie sezonu !
  Jak juz to tylko i wylacznie JG albo tak albo nigdzie !
  Nie bede jechal na jakis wygwizdow po to by sobie tam napchali kieszenie naszym kosztem bo to przeciez atrakcja i turysci beda !

  JADE DO CZESTOCHOWY I NIC TEGO NIE ZMIENI

 • Janusz

  Pan Prezio niech sobie przenosi zlot gdzie chce.Chwała mu za rozpoczęcie tej idei .Ale czy nie przeszkadzały mu w poprzednich latach bazary na ul.Barbary.Tylko różnica polegała na tym kto z nich kasę ciągnie.
  Ja jadę do Częstochowy.

 • Lignano

  http://www.facebook.com/JedziemyDoCzestochowyNaZjazdMotocyklistow

  nic więcej nie dodam – przeniesienie ZLOTU w ostatniej chwili, gdzie ludzie ponieśli już koszty rezerwacji itp. to po prostu skandal!!

 • Lignano
 • Pingback: Międzynarodowy Motocyklowy Rajd Katyński: Jasna Góra 2012 w Gietrzwałdzie()

 • Matrix-1971

  pan węgrzyn przestraszył się tej imprezy  http://www.c-b-w.pl/

 • Alms

  Częstochowa jak można inaczej? Lubię tradycję, a że połączona z odrobiną atrakcji to super, ja się pytam kiedy Acid w Gietrzwałdzie to przyjadę. Ludzie patrzcie racjonalnie na świat, do zobaczenia w Częstochowie na mszy też, później piwko i fajna zabawa!!!!! Życie Panie Prezesie to jest Życie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 • Lipko

  A nikt nie wpadł na to, by pojechać do Częstochowy, wziąć udział w mszy i nie iść na bazarki i dyskoteki?
  Bo jeszcze troche i będziemy sie nawzajem kopać i nienawidzić, jak ten Czek Moritz – http://www.youtube.com/watch?v=FuXBldy7NQk

 • Jaroo

  Panie Wiktorze, brać motocyklowa jest apolityczna. Po wypowiedziach na forum proszę samemu ocenić swoją decyzję, szkoda tylko, że tak szczytna idea w związku z którą był organizowany zlot na JG może umrzeć śmiercią naturalną i to dzięki Panu.
  Myślę, że zbyt wielu motocyklistów „zabukowało” sobie ten termin i bez względu pod jakim hasłem, czy też bez hasła 3 niedziela kwietnia będzie już zawsze niedzielą zlotu jasnogórskiego dla tysięcy motocyklistów.

 • St Ryba
 • Gixer

  To się wziął Pan W. wygłupił. Sądził, że brać uderzy za nim bez słowa, gdziekolwiek mu się uwidzi zlot zorganizować a tu niespodzianka. Otwarcie sezonu jest na Jasnej i wszyscy moi znajomi oraz ja tam właśnie się wybieram. LwG.

 • Kolo_99

  Jeszcze nie byłem nigdy na rozpoczęciu sezonu, ale w tym roku jadę do Gietrzwałdu, być może będę jednym z nielicznych, którzy stworzą coś nowego.

 • patriota

   To proste ci POpaprańcy walczą z wszystkim co Polskie , jak mam możliwość utarcia ryja żydokomunie to chętnie to zrobię jadąc do Gietrzwałdu , a nie na festyn . Pozdrawiam wszystkich ciemniaków , wyborców PO i innego pedalstwa chodzącego z torebkami …

  • Gość

   taki z Ciebie patriota jak z koziej d….. trąbka

 • Grubiutki8776

  ja jestem z okolic olsztyna i wybieram się z kumplem do częstochowy 

 • Gostek

  I gdzie jechać zawsze muszą popaprać wszystko

 • Adex70

  Panowie jeżdżę na JG  od sześciu lat i nie wyobrażam sobie rozpoczęcia sezonu gdzieś indziej jak na Jasnej Górze. Myślę że wszyscy się spotkamy w Częstochowie i pokażemy na co brać  motocyklowa stać. Kto będzie górą.Lewa w górę i do zobaczenia w Częstochowie.

 • Juras

  redziny też jadą na jg i napewno będzie nas ta tysiące

 • Kaczor_scigacz

  a co na paliwo nioe macie zeby jechac do Gietrzwaldu?

 • St Ryba

                                                                                   

             I Ogólnopolskie Dni Motocyklowe!

              Motocyklowy Zlot Gwiaździsty do Częstochowy !

              Inauguracja sezonu motocyklowego !    

   

   

              Zapraszając na inaugurację sezonu motocyklowego 2012 r.
  do Częstochowy  i na Jasną Górę,
  przesyłamy informację dotyczącą organizacji I Ogólnopolskich Dni Motocyklowych
  w Częstochowie w dniach 14-15 kwietnia 2012r.

   

  14 kwietnia – sobota godz.
  11-22 – Pl. Biegańskiego- III Aleja

   

  I Ogólnopolskie Dni
  Motocyklowe w Częstochowie – program:

  11.00 – Moto-Kiermasz (III
  Aleja)

  11-15 – Zbiórka krwi dla
  dzieci akcja „MOTOSERCE” (Pl. Biegańskiego)

  11-23 – Wystawa motocykli
  (Pl. Biegańskiego)

  12-13 – Konkursy dla dzieci
  (Pl. Biegańskiego)

  17.00 – Oficjalne rozpoczęcie
  imprezy

  17.30-20.30 Koncerty zespołów:
   (Pl. Biegańskiego)

  21.00  – Koncert gwiazdy wieczoru ACID DRINKERS

   

   

  15 kwietnia – niedziela
  godz. 11-16 Rozpoczęcie Sezonu Motocyklowego „ZLOT GWIAŹDZISTY”

   

  11.00 – Parady motocyklowa (
  Górka Przeprośna Sanktuarium św. Ojca Pio – Jasna Góra)

  13.00 – Msza Św. W Bazylice     

  16.00 – Zakończenie imprezy

   

  Baza noclegowa: Camping
  Oleńka tel. 601463980 , e-mail: [email protected]

   

  Zapraszamy również do Parku
  Miniatur w Częstochowie „Złota Góra” http://WWW.zlotagora.com

   

              Czekamy na wszystkich motocyklistów, nie wprowadzamy
  podziałów ! W sobotę bawimy się na Dniach Motocyklowych w centrum Częstochowy,
  a w niedzielę na modlitwie zawierzymy Matce Boskiej Częstochowskiej nasze
  sprawy i jak co roku, rozjedziemy się

  do domów. Przekonani
  jesteśmy, że Częstochowa  i Jasna Góra w
  te dni kwietniowe,

  14 i 15, będą dla Was
  najlepszym miejscem do zainaugurowania

  sezonu motocyklowego 2012
  roku.

   

   

                                                                                    Z
  motocyklowym pozdrowieniem !

   

                                                                                   

             I Ogólnopolskie Dni Motocyklowe!

              Motocyklowy Zlot Gwiaździsty do Częstochowy !

              Inauguracja sezonu motocyklowego !    

   

   

              Zapraszając na inaugurację sezonu motocyklowego 2012 r.
  do Częstochowy  i na Jasną Górę,
  przesyłamy informację dotyczącą organizacji I Ogólnopolskich Dni Motocyklowych
  w Częstochowie w dniach 14-15 kwietnia 2012r.

   

  14 kwietnia – sobota godz.
  11-22 – Pl. Biegańskiego- III Aleja

   

  I Ogólnopolskie Dni
  Motocyklowe w Częstochowie – program:

  11.00 – Moto-Kiermasz (III
  Aleja)

  11-15 – Zbiórka krwi dla
  dzieci akcja „MOTOSERCE” (Pl. Biegańskiego)

  11-23 – Wystawa motocykli
  (Pl. Biegańskiego)

  12-13 – Konkursy dla dzieci
  (Pl. Biegańskiego)

  17.00 – Oficjalne rozpoczęcie
  imprezy

  17.30-20.30 Koncerty zespołów:
   (Pl. Biegańskiego)

  21.00  – Koncert gwiazdy wieczoru ACID DRINKERS

   

   

  15 kwietnia – niedziela
  godz. 11-16 Rozpoczęcie Sezonu Motocyklowego „ZLOT GWIAŹDZISTY”

   

  11.00 – Parady motocyklowa (
  Górka Przeprośna Sanktuarium św. Ojca Pio – Jasna Góra)

  13.00 – Msza Św. W Bazylice     

  16.00 – Zakończenie imprezy

   

  Baza noclegowa: Camping
  Oleńka tel. 601463980 , e-mail: [email protected]

   

  Zapraszamy również do Parku
  Miniatur w Częstochowie „Złota Góra” http://WWW.zlotagora.com

   

              Czekamy na wszystkich motocyklistów, nie wprowadzamy
  podziałów ! W sobotę bawimy się na Dniach Motocyklowych w centrum Częstochowy,
  a w niedzielę na modlitwie zawierzymy Matce Boskiej Częstochowskiej nasze
  sprawy i jak co roku, rozjedziemy się

  do domów. Przekonani
  jesteśmy, że Częstochowa  i Jasna Góra w
  te dni kwietniowe,

  14 i 15, będą dla Was
  najlepszym miejscem do zainaugurowania

  sezonu motocyklowego 2012
  roku.

   

   

                                                                                    Z
  motocyklowym pozdrowieniem !

   

  GREMIUM MC Częstochowa

  JURA RIDERS FG Częstochowa

                                                                                   

             I Ogólnopolskie Dni Motocyklowe!

              Motocyklowy Zlot Gwiaździsty do Częstochowy !

              Inauguracja sezonu motocyklowego !    

   

   

              Zapraszając na inaugurację sezonu motocyklowego 2012 r.
  do Częstochowy  i na Jasną Górę,
  przesyłamy informację dotyczącą organizacji I Ogólnopolskich Dni Motocyklowych
  w Częstochowie w dniach 14-15 kwietnia 2012r.

   

  14 kwietnia – sobota godz.
  11-22 – Pl. Biegańskiego- III Aleja

   

  I Ogólnopolskie Dni
  Motocyklowe w Częstochowie – program:

  11.00 – Moto-Kiermasz (III
  Aleja)

  11-15 – Zbiórka krwi dla
  dzieci akcja „MOTOSERCE” (Pl. Biegańskiego)

  11-23 – Wystawa motocykli
  (Pl. Biegańskiego)

  12-13 – Konkursy dla dzieci
  (Pl. Biegańskiego)

  17.00 – Oficjalne rozpoczęcie
  imprezy

  17.30-20.30 Koncerty zespołów:
   (Pl. Biegańskiego)

  21.00  – Koncert gwiazdy wieczoru ACID DRINKERS

   

   

  15 kwietnia – niedziela
  godz. 11-16 Rozpoczęcie Sezonu Motocyklowego „ZLOT GWIAŹDZISTY”

   

  11.00 – Parady motocyklowa (
  Górka Przeprośna Sanktuarium św. Ojca Pio – Jasna Góra)

  13.00 – Msza Św. W Bazylice     

  16.00 – Zakończenie imprezy

   

  Baza noclegowa: Camping
  Oleńka tel. 601463980 , e-mail: [email protected]

   

  Zapraszamy również do Parku
  Miniatur w Częstochowie „Złota Góra” http://WWW.zlotagora.com

   

              Czekamy na wszystkich motocyklistów, nie wprowadzamy
  podziałów ! W sobotę bawimy się na Dniach Motocyklowych w centrum Częstochowy,
  a w niedzielę na modlitwie zawierzymy Matce Boskiej Częstochowskiej nasze
  sprawy i jak co roku, rozjedziemy się

  do domów. Przekonani
  jesteśmy, że Częstochowa  i Jasna Góra w
  te dni kwietniowe,

  14 i 15, będą dla Was
  najlepszym miejscem do zainaugurowania

  sezonu motocyklowego 2012
  roku.

   

   

                                                                                    Z
  motocyklowym pozdrowieniem !

   

  GREMIUM MC Częstochowa

  JURA RIDERS FG Częstochowa

 • Juras

  WSZYSCY NA JASNĄ GÓRE!!!!!!!! a to ze przy okazji będą koncerty i jarmark to tym lepiej!

 • Borys-wojciechowski

  Jechać na Jasną Górę nikt nam nie zabroni , jedni się będą bawić inni modlić ,albo i to i to . A jedni i drudzy organizatorzy to „polityka” nie popieram ani MC ani  MMRK ideowo , ale i tak jedziemy dla siebie. Do zobaczenia jutro!!!!!!!!!!

 • Fred

  No to wyszedł kibel i to nie ze strony motocyklistów. Współczuję organizatorom. W przyszłym roku też przyjadę.
  A klechy mają rok do zastanowienia się kto dla kogo jest powołany na tym ” łez padole „.
  A zlot i tak był fajny. I co chodziło o te kilkanaście straganów ustawionych w idealnym porządku? Jeszcze raz słowa uznania dla miejscowych organizatorów. Fred