Dr Jerzy Jaśkowski: Jak trują Twoje dzieci szczepionkami.


Z cyklu” „Polska 52 stanem”

 

 

O tym, że szczepionki zawierają toksyczne substancje, nie trzeba nikogo przekonywać. Dane na ten temat znajdują się w każdej ulotce dołączanej do szczepionki. To, że firmy informacje o zawartości toksycznych substancji podają najmniejszym druczkiem, uniemożliwiającym czytanie, także jest faktem bezdyskusyjnym.

 

O tym, że dodatkowo informacje te pisane są slangiem medycznym, a nie językiem potocznym, także nie należy do tajemnicy.

 

O tym, że zlikwidowano piśmiennictwo naukowe polskojęzyczne, może się każdy sam przekonać, o ile znajdzie jakiekolwiek egzemplarze, zapoznając się ze sponsorami takiego wydawnictwa. Generalnie, w Polsce monopol posiada Elsevier i jego filia, Urban & Partner. W polskich wydaniach ukazują się najczęściej przedruki artykułów, czasami z nazwiskami autorów w ogóle nie pracujących w podanych szpitalach.

 

O tym, że medycyna, to nauka składająca się z wiele działów, wie każdy jako tako wykształcony osobnik.

 

I o tym, że istnieją specjalizacje w medycynie, też nie trzeba przypominać.

 

Problem zaczął się od czasu wprowadzenia tzw. amerykańskiej medycyny do Polski w 1990 roku.

Po pierwsze, jak grzyby po deszczu zaczęły powstawać towarzystwa, rzekomo naukowe, zajmujące się jednym objawem chorobowym, czy jednym sposobem leczenia przydatnym na wszystko, tzw. panaceum. Takim stowarzyszeniem jest na przykład Towarzystwo Wakcynologiczne, czyli szczepionkowcy [chociaż waka – znaczy krowa], zajmujące się reklamą i lobbingiem jednej jedynej metody do leczenia wszelkich chorób, jakie człowiek może sobie wymyślić, przez zmniejszenie populacji. Udowodniły to badania przeprowadzone na zlecenie PT Biskupów Afrykańskich. Ciekawe, dlaczego polscy hierarchowie nie chcą powtórzenia tych badań. Przecież jest wielu księży – lekarzy? 

A jak nie ma jeszcze takiej choroby, to Big pharm wymyśla chorobę, ponieważ już wymyślił preparat na jej zwalczanie.

 

Towarzystwo Walki z Bólem, znowu powołane do walki z objawem choroby, a nie chorobą. Po prostu lepiej się sprzedaje jeden preparat, szczególnie w przypadku obniżenia poziomu edukacji. Nie musi taki adept pamiętać wielu nazw preparatów.

Podobnie bylo w XVII czy XVIII wieku stosując lewatywy na wszelkiego rodzaju dolegliwości. Prosze sobie uzmysłowić jak to obniżałó koszty edukacji. Dlatego p. E. Kopacz mogła skrócić studia medyczne do 5 lat.

Na studiach medycznych jeszcze do niedawna uczono toksykologii w takim zakresie, że przeciętny absolwent uczelni medycznych doskonale znał zasady wiążące dopuszczalną dawkę leku z masą ciała pacjenta i potrafił samodzielnie takie dawki obliczać.

 

W celu udowodnienia Państwu, że wszystkie te zasady zostały wymazane z podręczników w chwili wprowadzenia tzw.  medycyny amerykańskiej, podam przykład ogłupiania społeczeństwa przez Towarzystwo Wakcynologów, nie wiadomo dlaczego nazywane towarzystwem naukowo – medycznym. Brak bowiem piśmiennictwa polskiego, firmowanego przez to grupę ludzi. Na przykład: zupełnie nie wiadomo, jakie są losy dzieci szczepionych. Nie wiadomo, jaka jest płodność dziewczynek otrzymujących szczepionkę DiPeT, jakie są losy dziewczynek szczepionych szczepionką, rzekomo przeciwko rakowi szyjki macicy, ile z pośród nich choruje, ile ma trwałe kalectwa, ile będzie bezpłodnych.

 

Specjaliści od toksykologii ustalili już dawno dopuszczalne dawki aluminium, w zależności od masy ciała. Według wakcynologów nie ma to żadnego znaczenia w przypadku szczepionek.  

Podaję poniżej, za FDA, porównanie zawartości aluminium w szczepionce, z dopuszczalną dawką dla pacjenta, w zależności od jego masy ciała:

 

masa ciała pacjenta – dopuszczalna dawka – nazwa szczepionki – zawartość AL

ok. 4 kg – 18.16 mcg – Al HiB [PedVaxHib] – 225mcg

ok. 7.5 kg – 34.05mcg – WZW B –   250mcg

ok. 15 kg – 68.1 mcg – DtAP w zależności od producenta – od 170 do  625 mcg

ok. 25 kg – 113 mcg – Pneumokoki –    125 mcg

ok. 75 kg – 340.5 mcg –   HPV –    225 mcg

ok. 150 kg – 794.5 mcg – Pentacel [DTaP, HiB, Polio combi – 330 mcg

Pediatrix [DTaP, HepB, Polio combo –    850 mcg

 

 

Pragnę zwrócić Tobie, Szanowny Rodzicu, uwagę na dwie sprawy.

Po pierwsze, jak widzisz, za każdym razem dopuszczalna przez toksykologów dawka aluminium jest u dzieci przekraczana. Aluminium odkłada się w Centralnym Układzie Nerwowym, czyli mózgu Twojego dziecka. Nie narzekaj potem na złe wyniki szkolne Twojego potomka. Sam zniszczyłeś jego inteligencję, pozwalając uszkadzać mózg.

 

Po drugie, dziecko nie dostaje jednej szczepionki rocznie, tylko kilka. A więc toksyczność się co najmniej sumuje. Przykładowo, dziecko o masie 4 kilogramów, czyli kilkumiesięczne, dostaje 15 razy większą dawkę, aniżeli dopuszczalna dla jego masy. Gdybyś Ty, Dobry Człowieku, dostał 1500% podwyżkę na pierwszego, to wiedziałbyś co to znaczy, a tutaj dobrowolnie wyrażasz zgodę na takie trucie swojego potomka?

 

Poza tym, jaki poziom reprezentują szczepionkowcy, podając te trucizny dzieciom?

Przecież teoretycznie powinni znać zarówno dopuszczalne dawki, jak również zawartość aluminium w szczepionce.

Po trzecie, trudno się temu dziwić, kiedy konsultant z pediatrii p. prof. Jackiewicz autorytatywnie, ex kathedra w wywiadzie podaje, że nawet wcześniaki, czyli dzieci o znacznie mniejszej masie urodzeniowej, także można szczepić wszystkimi szczepionkami. Sam musisz pomyśleć, jaki zasób wiedzy merytorycznej posiada ta pani.

 

Po czwarte, jak to się dzieje, że żadna z instytucji, na przykład Główny Inspektor Sanitarny, Ministerstwo Zdrowia, czy Izby Lekarskie, nie „wiedzą” o tym fakcie a jeżeli wiedza to nie widzą nic złego? Przecież gdyby przeciętnie poinformowany osobnik znał te wartości, to albo wystąpiłby do Sejmu o zmianę norm albo by zakazał szczepień. A tutaj nic. Musisz więc oswoić się z myślą, że jesteśmy 52 stanem, z prawami dla Indian żyjących w rezerwatach.

 

Po piąte, pomimo oficjalnego trucia, prokuratura toleruje to, a przecież są paragrafy kodeksu karnego:

kto świadomie i dobrowolnie naraża życie, lub zdrowie…….

 

Przypomnę także tych celebrytów szczepionkowych, którzy tak gorąco w tv wszelkiego rodzaju i wywiadach namawiali rodziców do szczepień szczepionkami zbiorczymi, tj. zawierającymi więcej, aniżeli jeden rodzaj wirusa. Jak twierdzili, to dla dziecka lepsze, mniej boli. Szczepionka Pedairtix zawiera aż 850mcg aluminium, tj. jest aż 57. razy więcej, aniżeli dopuszczalna wielkość dla dziecka o masie 4 kg, czyli 57 00 %. Nieźle?

 

I teraz musisz także sam pomyśleć, jak taki p.prof. Radzikowski, czy Jackiewicz, edukują studentów medycyny?

I czy takie świadome trucie dzieci nie podlega pod kodeks: „kto świadomie naraża zdrowie, podlega….

Kto robi to z chęci zysku….”

No, ale musielibyśmy mieć państwo, aby te paragrafy były egzekwowane.

 

Na marginesie jeszcze wspomnę, że  USA wydające na służbę zdrowia najwięcej na świecie pieniędzy, pod względem współczynnika umieralności niemowląt, znajduje się na ostatnim miejscu wśród państw tzw. rozwiniętych gospodarczo. Dzieci w USA otrzymują najwięcej szczepionek na świecie. Ale umieralność jest także najwyższa. Jak widać, bogactwo nie przekłada się na rozsądek.

Jak wykazały badania w USA, najczęściej szczepią się ubodzy, niewykształceni i kolorowi obywatele. Nie szczepią się wykształceni, zamożni i biali.

A Ty, do jakiej grupy należysz, czytelniku? 

 

Może jeszcze zupełnie na koniec podam, że według FDA, zawartość aluminium w stosowaniu pozajelitowym nie może być większa, aniżeli 25 mcg na litr płynu. Informacje o tym muszą być WYRAŹNIE ZAZNACZONE, na każdym pojemniku:

TEN PRODUKT ZAWIERA ALUMINIUM, KTÓRE MOŻE BYĆ TOKSYCZNE.

 

I o co ta heca, jak w obozach truli, to była Norymberga, a tutaj, w rzekomo wolnym kraju, sami siebie trują.

 

A nasi, pożal się Panie Boże, specjaliści twierdzą, że zawartość aluminium nie ma znaczenia. No tak, ale to są eksperci rządowi.

A spróbuj zadać  pytanie osobnikowi chcącemy zaszczepić Twoje dziecko odnośnie zawartości aluminium w szczepionce? Jak nie wie, to szybko zmieniaj przychodnię.

 

I to by było na tyle, dla myślącego Człowieka.

 

Przypisy-Dr-Jerzy-Jaskowski-Jak-truja-Twoje-dzieci-szczepionkami , 20.06.2015

Dr Jerzy Jaśkowski 
[email protected]
Gdańsk 20.06.2015

 

 • Zdjęcie główne fot. Dmitry Naumov/Thinkstock, za www.slate.com  / wybor wg.PCO

 

Więcej opracowań dr. Jerzego Jaśkowskiego na naszym portalu   > > > > TUTAJ .

 

POLISH CLUB ONLINE, 2015.06.22

Dr Jerzy Jaśkowski

Autor: Dr Jerzy Jaśkowski

 • Pingback: RTĘĆ. Trucie społeczeństwa w celu ... | educodomi()

 • Pingback: Autyzm, co robić cz.2 | educodomi()

 • Pingback: Kobiety powinny rodzić w domach – depopulacja! | educodomi()

 • Pingback: Kobiety powinny rodzić w domach – depopulacja! | POLScott24()

 • Pingback: Uszkodzenia szczepionkowe. | POLScott24()

 • Pingback: Śmierć przez medycynę. | POLScott24()

 • Pingback: Śmierć przez medycynę. | educodomi()

 • Pingback: Szczepionka przeciwko grypie nie działa! | POLScott24()

 • Pingback: „Dlaczego niemowlaki muszą umierać” | POLScott24()

 • Pingback: 40 000 trutych dzieci w Trójmieście. | educodomi()

 • Pingback: 40 000 trutych dzieci w Trójmieście. 121: 4 | POLScott24()

 • Pingback: Dlaczego kobiety muszą chorować? | POLScott24()

 • Pingback: Dlaczego kobiety muszą chorować? | educodomi()

 • Pingback: Alfabet szczepień, czyli jak dyskutować z pediatrą – szczepionkowcem. | educodomi()

 • Pingback: Alfabet szczepień, czyli jak dyskutować z pediatrą – szczepionkowcem. | POLScott24()

 • Pingback: Alfabet szczepień, czyli jak dyskutować z pediatrą – szczepionkowcem. | Wyszperane()

 • Pingback: dr J. Jaśkowski – Alfabet szczepień, czyli jak dyskutować z pediatrą – szczepionkowcem.()

 • Pingback: Szczepienia, a demencja. | POLScott24()

 • Bea Miko

  Przeraża mnie ignorancja ludzi i ataki na Pana osobę. Musi komuś naprawdę bardzo doskwierać Pana zdanie i nie tylko zresztą Pana ale też doktor Majewskiej, o której pisane są bardzo nie fajne słowa. Osobiście dziękuję za ten artykuł i odwagę w uświadamianiu…

 • Agnieszka Nowacka

  Niestety szczepiłam parę lat temu;( Jak wobec tego próbować usuwać te trucizny z dziecka?

  • fiesta

   Polecam KOLENDRE – odnosnik do strony:
   http://sekrety-zdrowia.org/kolendra-wlasciwosci-zastosowanie-przepisy/

   Liście kolendry przyspieszają wydalanie metali ciężkich: rtęci, ołowiu i aluminium z organizmu.

   Flush Out Toxic Heavy Metals With Coriander
   (Pozbadz sie ciezkich metali toksycznych uzywajac kolendry)

   http://www.healthymuslim.com/articles/ledie-flush-out-toxic-heavy-metals-with-coriander.cfm

   Heavy metals like mercury, lead and cadmium are all extremely toxic to the human body and are associated with contributing to the deterioration of neurological function.

   (Metale ciezkie jak rtec, olow i kadm sa szczegolnie bardzo toksyczne dla ludzkiego organizmu i sa przyczyna prowadzaca do oslabienia funkcji ukladu nerwowego)

   Coriander is a simple, natural way to detoxify the body and remove these toxic substances from tissues. This healing plant helps to release these heavy metals from the brain and central nervous system into other tissue.

   (Kolendara jest prostym, naturalnym sposobem na detoksyfikacje organizmu i usunieciem tych substancji toksycznych z komorek ciala. Ta uzdrawiajaca roslina pomaga w usuwaniu metali ciezkich z mozgu i centralnego ukladu nerwowego do innych komorek ciala)

   In two studies carried out by Dr. Yoshiaki Omura, it was found that the leaves of the coriander plant accelerated the excretion of mercury, lead and aluminum from the body.

   (W dwoch badaniach przeprowadzonych przez doktora Y.Omura odkryto, ze liscie kolendry przyspieszyly wydalenie rteci, olowiu i aluminium z organizmu)

   He had been treating several patients for an eye infection called trachoma, which is caused by the micro-organism Chlamydia trachomatis, as well as similar viral related infections. Following the standard treatment with antibiotics, Dr. Omura found that the patients’ symptoms would clear up initially, then recur within a few months.

   He found these organisms seemed to hide and flourish in area of the body where there were concentrations of heavy metals like mercury, lead and aluminum. Somehow the organisms were able to use the toxic metals to protect themselves from the antibiotics. While he was testing for those metals, Dr. Omura noticed the mercury level in the urine increased after patients consumed a serving of Vietnamese soup. The soup contained Chinese parsley, or as it is more commonly known, cilantro/coriander.

   Further testing revealed that eating coriander increased urinary excretion of lead and aluminum, and when used synergistically with antibiotics, the infection was eliminated for good. [1]

   In the second study, three amalgam fillings were removed from an
   individual using all of the precautions available to prevent absorption
   of the mercury from the amalgam. This included methods like strong air and water suction, water rinses, and a rubber dental dam, but significant amounts of mercury were later found in the individual’s lungs, kidneys, endocrine organs, liver and heart. There was no mercury in these tissues prior to the amalgam removal. Coriander was able to remove the mercury in two to three weeks. [2]

   References

   [1] Omura Y, Beckman SL. Role of mercury (Hg) in resistant infections & effective treatment of Chlamydia trachomatis and Herpes family viral infections (and potential treatment for cancer) by removing localized Hg deposits with Chinese parsley and delivering effective antibiotics using various drug uptake enhancement methods. Acupunct Electrother Res. 1995 Aug-Dec;20(3-4):195-229.

   [2] Omura Y, Shimotsuura Y, Fukuoka A, Fukuoka H, Nomoto T. Significant mercury
   deposits in internal organs following the removal of dental amalgam,
   & development of pre-cancer on the gingiva and the sides of the
   tongue and their represented organs as a result of inadvertent exposure
   to strong curing light (used to solidify synthetic dental filling
   material) & effective treatment: a clinical case report, along with
   organ representation areas for each tooth. Acupunct Electrother Res. 1996 Apr-Jun;21(2):133-60.

   p.s.
   Prosze rowniez wzbogacic odzywianie dziecka owocami i warzywami oraz prowadzac na krotkie spacery (dotlenianie organizmu).

 • fiesta

  Dlaczego ponownie zniknal moj poprzedni komentarz, ktory zamiescilem dwukrotnie ?
  Komu nie podobaja sie fakty ?

  fiesta do Agnieszka Nowacka kilka sekund temu

  Polecam KOLENDRE – odnosnik do strony:
  http://sekrety-zdrowia.org/

  Liscie kolendry przyspieszaja wydalanie metali ciezkich: rteci, olowiu i aluminium z organizmu.

  Flush Out Toxic Heavy Metals With Coriander
  (Pozbadz sie ciezkich metali toksycznych uzywajac kolendry)
  http://www.healthymuslim.co

  Heavy metals like mercury, lead and cadmium are all extremely toxic to the human body and are associated with contributing to the deterioration of neurological function.
  (Metale ciezkie jak rtec, olow i kadm sa szczegolnie bardzo toksyczne dla ludzkiego organizmu i sa przyczyna prowadzaca do oslabienia funkcji ukladu nerwowego).

  Coriander is a simple, natural way to detoxify the body and remove these toxic substances from tissues. This healing plant helps to release these heavy metals from the brain and central nervous system into other tissue.
  (Kolendara jest prostym, naturalnym sposobem na detoksyfikacje organizmu i usunieciem tych substancji toksycznych z komorek ciala. Ta uzdrawiajaca roslina pomaga w usuwaniu metali ciezkich z mozgu i centralnego ukladu nerwowego do innych komorek ciala).

  In two studies carried out by Dr. Yoshiaki Omura, it was found that the leaves of the coriander plant accelerated the excretion of mercury, lead and aluminum from the body.
  (W dwoch badaniach przeprowadzonych przez doktora Y.Omura odkryto, ze liscie kolendry przyspieszyly wydalenie rteci, olowiu i aluminium z organizmu).

  He had been treating several patients for an eye infection called trachoma, which is caused by the micro-organism Chlamydia trachomatis, as well as similar viral related infections. Following the standard treatment with antibiotics, Dr. Omura found that the patients’ symptoms would clear up initially, then recur within a few months.
  He found these organisms seemed to hide and flourish in area of the body where there were concentrations of heavy metals like mercury, lead and aluminum. Somehow the organisms were able to use the toxic metals to protect themselves from the antibiotics. While he was testing for those metals, Dr. Omura noticed the mercury level in the urine increased after patients consumed a serving of Vietnamese soup. The soup contained Chinese parsley, or as it is more commonly known, cilantro/coriander.
  Further testing revealed that eating coriander increased urinary excretion of lead and aluminum, and when used synergistically with antibiotics, the infection was eliminated for good. [1]
  In the second study, three amalgam fillings were removed from an
  individual using all of the precautions available to prevent absorption
  of the mercury from the amalgam. This included methods like strong air and water suction, water rinses, and a rubber dental dam, but significant amounts of mercury were later found in the individual’s lungs, kidneys, endocrine organs, liver and heart. There was no mercury in these tissues prior to the amalgam removal. Coriander was able to remove the mercury in two to three weeks. [2]

  References
  [1] Omura Y, Beckman SL. Role of mercury (Hg) in resistant infections & effective treatment of Chlamydia trachomatis and Herpes family viral infections (and potential treatment for cancer) by removing localized Hg deposits with Chinese parsley and delivering effective antibiotics using various drug uptake enhancement methods. Acupunct Electrother Res. 1995 Aug-Dec;20(3-4):195-229.
  [2] Omura Y, Shimotsuura Y, Fukuoka A, Fukuoka H, Nomoto T. Significant mercury
  deposits in internal organs following the removal of dental amalgam,
  & development of pre-cancer on the gingiva and the sides of the
  tongue and their represented organs as a result of inadvertent exposure
  to strong curing light (used to solidify synthetic dental filling
  material) & effective treatment: a clinical case report, along with
  organ representation areas for each tooth. Acupunct Electrother Res. 1996 Apr-Jun;21(2):133-60.

  p.s.
  Prosze rowniez wzbogacic odzywianie dziecka owocami i warzywami oraz prowadzac na krotkie spacery (dotlenianie organizmu).
  http://www.polishclub.org/2015/06/22/dr-jerzy-jaskowski-jak-truja-twoje-dzieci-szczepionkami/