Złote żniwa w Izraelu. Kibuce wyeksportują marihuanę do USA!


Kibuce – komunistyczne enklawy w kapitalistycznym kraju za jaki uchodzi Izrael – ciągle mają swoich wielbicieli. Zapewne ich sławie i sukcesom można przypisać, że większość senatorów amerykańskich jakieś praktyki odbywało w izraelskiej enklawie szczęśliwości. Na ile ideały ich powstania uległy zmianie to pozostawiam dociekliwym. Początki podobne to tych jakie starsi znają z lektur obowiązkowych gdzie właśnie opisywano kołchozowe sukcesy ZSRS. I tak w zakładanych kibucach wszystko było wspólne: jedzenie, rzeczy, nawet dzieci… Trudne do zrozumienia, prawda?

Podobno dostać się do takiego raju wcale nie było łatwo. Co bardziej zapoznani z izraelską historią opowiadają jak to Golda Meir przyjechała do kibuca z gramofonem. Zgodnie z regułą wszyscy chcieli mieć ten gramofon i zdecydowano, że stanie w świetlicy; skoro wszystko wspólne to i gramofon też. Okazało się jednak to trudne do zrealizowania, bo Golda Meir nie chciała dać gramofonu. To był powód, jak opowiastka głosi, że nie została zaakceptowana  do kibucowego towarzystwa, w którym pobyt po dziś dzień uważany jest za niezbędny do osiągania sukcesów. Chyba przemyślała jednak swój nietakt, bo z czasem została nawet przewodniczącą kibucowego związku robotniczego.

Ubiegająca się o prezydenturę Stanów Zjednoczonych kongresmenka Michele Bachmann aby zaskarbić sympatię żydowskiego lobby opowiadała, że będąc młodą dziewczyną jako woluntariuszka przebywała w Izraelu, gdzie pracowała w kibucu na polach bawełny od czwartej rano do późnego popołudnia, które to miejsce część zagranicznych ochotników nazywało „gettem”. Dzisiaj pewnie pracowałaby przy uprawie konopii i może byłoby jej weselej.

Jak informuje portal Newsweek.com teraz właśnie konopie dobrze się rodzą na Ziemi Świętej. Trudno żeby Izrael zmarnował taką okazję. Jeszcze do niedawna niewiele kibuców zajmowało się takimi plantacjami, głównie na użytek wewnętrzny. W 2010 tylko osiem kołchozów miało licencję na uprawę tej rośliny, gdy dzisiaj wytwarza się z niej około 10 ton produktów rocznie. W Ministerstwie Zdrowia na rozpatrzenie czeka około 500 nowych podań o licencję. Ten gwałtowny wzrost związany jest z decyzją rządu Izraela z lutego br., która to zezwala na eksport marihuany i wejdzie w życie pod koniec tego lata.

Kibuce liczą na odbiór marihuany przez Stany Zjednoczone. Co jest owocem wcześniejszej informacji agencji Reuters o znacznym rozszerzeniu możliwości używania marihuany w USA. Aktualnie zażywanie marihuany medycznej jest legalnie w 28 stanach. W celach rekreacyjnych dodatkowo w Kolorado, Alasce, Kalifornii, Main, Massachusetts, Newadzie, Oregonie i stanie Waszyngton.  Jak z informacji wynika, rynek marihuany w Stanach Zjednoczonych będzie na poziomie 50 miliardów dolarów w następnej dekadzie. Ministerstwo Zdrowia i Finansów Izraela oceniło, że międzynarodowy eksport przyniesie rocznie przychody 4 miliardów dolarów.

Izrael zyskał reputację jako światowy lider w badaniach nad marihuaną. W kraju jedynie 23 tysiące osób ma zezwolenie Ministerstwa zdrowia na zakup marihuany w celach medycznych, co pozwala oceniać rynek wewnętrzny na 15 – 20 milionów dolarów. Izraelscy plantatorzy konopii ściśle współpracują z instytutami naukowymi i klinikami badawczymi, co w innych krajach napotyka na trudności prawne.

Szef jednego z kibuców na południu Izraela ocenia, że konopie staną się dla nich „złotymi żniwami” i tak jak sławetna „gorączka złota” ściągnie to wielu młodych i zdolnych ludzi aby mogli cieszyć się z pracy w kibucach.

Prace ustawodawcze w Polsce w zakresie dostępności marihuany medycznej trwały dość długo, ale ostatecznie w czerwcu Sejm przyjął ustawę, która umożliwia chorym dostęp do preparatów z konopi indyjskich. Preparaty będą mogły być wytwarzane w aptekach po otrzymaniu recepty od lekarza, a medyczna marihuana będzie sprowadzana zza granicy. Pewnie z powodu braku kibuców są trudności z ustaleniami prawnymi kto i gdzie mógłby uprawiać medyczną marihuanę. Z degrengolady znaleziono wyjście i Komisja Zdrowia zapowiedziała, że już za trzy miesiące będzie przyglądać się praktycznie stronie funkcjonowania nowej ustawy. Przewodniczący sejmowej komisji zdrowia zaś pocieszył, że: „Nie wykluczamy w przyszłości również nowelizacji ustawy i poprawienia jej tak, aby jak najlepiej służyła pacjentom”.

 

 

Waldemar Glodek
Polish Club Online
2017.08.19

 

 

Polish-Club-Online-PCO-logo-2, 2017.08.19.
Waldemar Glodek

Autor: Waldemar Glodek

 • fiesta

  re: ben po ,

  1. Mowienie prawdy o kimkolwiek/czymkolwiek nie jest przestepstwem, wiec to nie autor artykulu W.Glodek ma problemy ze zrozumieniem tematu, ale to jest twoj problem wynikajacy albo z twojego nieuctwa, albo z nieznajomosci faktow, albo z zyd-talmudycznego fanatyzmu i zaslepienia.

  2. Nazwa „Zydzi” to pojecie sztuczne i wymyslone, poniewaz nigdy nie istnial taki narod jak „Zydzi” , a wyraz „Zydzi” pojawil sie po raz pierwszy w 1795r w przekladzie Biblii protestanckiej; orginalny wyraz lacinski brzmial „Judaeus” co oznacza „Judejczycy” (mieszkancy Judei).
  Nalezy jednak zaznaczyc, ze Judee zamieszkiwaly rozne plemiona i posrod tych plemion nie bylo zadnych „Zydow”.
  Stare teksty podaja, ze posrod Judejczykow byla sekta religijna zwana Faryzeuszami, ktora zyla w izolacji od reszty spolecznosci i kierowala sie swoimi wlasnymi regulami wymyslonymi przez liderow tej sekty i w oparciu o te wymysly powstal zbior regul i opowiadan zwany „Talmudem”, ktory nie ma nic wspolnego ze „swietoscia”.

  3. Abram (Abraham) , na ktorego powolujesz sie nie byl Zydem.
  Do tego nalezy dodac, ze opowiadania zawarte w ST (jedynie czesc Biblii) albo nie mialy miejsca w historii i sa wymyslem autorow ST, albo sa zaklamane i upodobnione do religii, wiec nie nalezy traktowac ST jako rzetelnego zrodla wydarzen historycznych, tym bardziej, ze opowiadania zawarte w ST m.inn. dotyczace „powstania swiata” , „powstania czlowieka” , „potopu” etc sa oparte na mitologii Sumerow sprzed okolo 6.5 tysieca lat.

  4. Faktem jest, ze tzw. „Zydzi” tworza LOBBY i UKLADY MAFIJNE w wielu panstwach swiata i zyja kosztem innych panstw i narodow, i te fakty znane sa od ponad 2 tysiecy lat – patrz opinie znanych i slawnych ludzi o „Zydach”, w tym opinie niektorych uczciwych „Zydow”.
  W zwiazku z tym twoj zarzut pod adresem autora W.Glodka, ze jest „antysemita” jest nietrafny i pozbawiony zarowno podstaw historycznych jak i logicznych, co automatycznie czyni z ciebie oszusta i podstepnego wrednego osobnika, ktory przy pomocy manipulacji probuje zagluszyc prawde.

  5. Jesli chodzi o praktyki stosowane przez przywodcow KK na przestrzeni wiekow to nalezy zaznaczyc, ze byl okres w dziejach KK pelen korupcji, zbrodni i wielu naduzyc, ale to wynikalo z przywodztwa w KK w okresie sredniowiecza, kiedy papiezami i biskupami zostawaly osoby prywatne bez swiecen kaplanskich i kierujace sie interesami prywatnymi, politycznymi, podstepem lub sila.
  Z kolei przesladowania na tle religijnym przez przywodcow KK byly zwiazane z dogmatami wiary KK, ktore roznily sie od innych odlamow chrzescijanstwa i obcych religii, jak „judeo-talmudyzmu”, ktory stoi w sprzecznosci do chrzescijanstwa i prowadzi walke z chrzescijanstwem etc.
  Palenie tzw. „Zydow” na stosie wiaze sie z ich podwojnym standardem religijnym, poniewaz „Zydzi” podstepnie przechodzili na chrzescijanstwo i stawali sie czlonkami KK, a po cichu praktykowali judeo-talmudyzm i prowadzili robote wywrotowa w KK oraz w innych odlamach chrzescijanstwa przeciwko KK. W zwiazku z tym byli przesladowani przez wladze KK jak inni przeciwnicy KK.
  Na czele tzw. INKWIZYCJI powolanej przez papieza KK stal T. de Torquemada, ktory byl „Zydem” przechrzczonym na katolicyzm, wiec dokladnie znal swoich pobratymcow i ich robote wywrotowa prowadzona nie tylko w KK, ale rowniez w panstwach, w ktorych zamieszkiwali „Zydzi”, m.inn. w Hiszpanii.
  „Zydzi” byli wygnali ponad 100 razy z panstw i miast Europy na przestrzeni 2 tysiecy lat za: LICHWE , KORUPCJE , ZBRODNIE , FALSZERSTWA , OSZUSTWA , OKRADANIE LUDNOSCI , DEMORALIZACJE , PRZEKUPSTWO , KOLABORACJE Z WROGAMI , SPISKI ANTYPANSTWOWE , ZBRODNIE RYTUALNE NA NIE-ZYDACH etc.
  „Zydzi” byli glownymi inspiratorami REWOLUCJI i WOJEN w Europie: angielskiej, francuskiej, rosyjskiej, I-szej i II-giej wojny swiatowej oraz inspiratorami i przywodcami organizacji masonskich i wywrotowych w Europie i swiecie, dzialajacymi na szkode innych panstw i narodow.
  ZYDZI BYLI ZARAZA WEWNATRZ POLSKI !… co zostalo udokumentowane przez historykow oraz znane postacie z historii Polski – analogicznie bylo w innych krajach Europy.
  W zwiazku z tym propaganda „ben po” przedstawiajaca tzw. „Zydow” wylacznie jako niewinne ofiary jest podstepna i perfidna manipulacja „ben po”, ktory liczyl na naiwnosc i niewiedze Polakow.

  Czytelnik powinien sobie uzmyslowic, ze „ben po” nie dyskutuje o powiazaniach ZYDOWSKIEJ MAFII MIEDZYNARODOWEJ i jej wplywach w USA, Europie, Polsce i na pozostalych kontynentach, ale probuje swiadomie rozmydlic temat i swiadomie przerzuca dyskusje na sprawy religijne i zwiazane z KK, a jednoczesnie probuje pouczac Polakow co im wolno, a czego im nie wolno.
  „ben po” to PLUSKWA do nasluchu i obserwacji tematow i opinii nie tylko na tym forum.
  W ciagu kilkunastu lat Mosad zwiekszyl werbunek nowych czlonkow do wspolpracy ze swoja organizacja i obserwacji internetu.
  W Polsce znajduje sie obecnie ponad 40 tysiecy agentow Mosadu, czyli Polska nie byla i w dalszym ciagu nie jest panstwem suwerennym od ponad 70-ciu lat, gdyz w okresie PRL rzadzily parchy, a w dzisiejszym PRL”bis” rzadza nastepne pokolenia parchow z SLD, PO i PiS.
  Wyjasnienie:
  SLD to dzieci i wnuki nieboszczki PZPR, zas PO i PiS to pokolenie tzw. „opozycji” wobec PZPR/SLD , wywodzace sie glownie z KOR i Solidarnosci.
  Jednak wszystkich laczy ten sam „chazarski rodowod”.
  Wlasnie w 1989r doszlo do porozumienia pomiedzy chazarami z PZPR, a chazarami z KOR i Solidarnosci przy „okraglym stole” i od tego czasu chazarzy ponownie rzadza w Polsce i ogrywaja Polakow oraz realizuja w pierwszej kolejnosci chazarskie interesy lokalne i globalne, nawet po trupach do wlasnego sukcesu w celu panowania nad panstwami i inymi narodami.

 • fiesta

  re: ben po ,

  Tzw. „Zydzi” czcili wielu „bogow”, takich jak: EL i jego zone Ashere (El i Ashera zrodzili wielu innych „bogow” – gor, lasow etc) , BAAL, MOLOCH, SLONCE, JHW etc.
  JHW byl bozkiem Kananejczykow zanim pojawilo sie w Kananie plemie koczownikow tzw. „Zydow” 5 wiekow pozniej, ktorym Kananejczycy udzielili gosciny i pozwolili im zamieszkac wsrod siebie nie podejrzewajac „Zydow” o zle intencje.
  Naiwnosc Kananejczykow spowodowala, ze stali sie ofiarami zydowskich koczownikow plemiennych, ktorzy rozplenili sie i urosli w sile, a nastepnie wymordowali plec meska Kananejczykow, przejeli ich majatek i kontrole nad Kananem.
  Zydowska propaganda religijna zrobila z Kananu „ziemie obiecana” i ten kit jest wciskany kazdemu, kto nie zna faktow historycznych.
  UWAGA: To samo stanie sie z Polska, jesli Polacy nie wyciagna wnioskow z historii !!!

  Ksiadz prof.M.Poradowski (autor wielu ksiazek i wykladowca uniwersytecki) wyjasnial, ze judaizm nie ma zwiazku z chrzescijanstwem i swiadczy o tym dobitnie spisek Sanhedrynu na zycie Jezusa i przesladowanie chrzescijan.
  „Zydzi” powoluja sie rowniez na Abrama (Abrahama) , ktory nie byl „Zydem” oraz na „Mojzesza” (rzeczywiste imie Osarseph, ktory byl Egipcjaninem – informacja w/g egipskiego kaplana i historyka Manetho z 3 wieku p.n.e.).
  W/g zydowskiego archeologa Z.Herzoga i zydowskiego historyka S.Sanda, taki narod jak „Zydzi” nigdy nie istnial.
  Rowniez wiele opisow zawartych w ST albo nie mialo miejsca w historii, albo zostalo zmyslonych.
  I tak np. nie bylo „Zydow” w Egipcie oraz nie bylo ucieczki „Zydow” z Egiptu i zwiazanych z tym cudow „Mojzesza”.
  W/g archeologow: J.Strugnella i J.Costello, ktorzy zajmowali sie tlumaczeniem „Zwojow” (DSS – Dead Sea Scrolls) znalezionych w 1946r w okolicach M.Martwego, ktore liczyly okolo 2 i ponad 2 tysiace lat znajdowaly sie zapisy, ktore informowaly o tym, ze „Zydzi” czcili bozka JHW, ktory byl drewniana figurka z duzym penisem i takimi figurkami byly ozdobione zydowskie oltarze oraz obydwaj archeolodzy podawali podobne informacje n/t wymyslonych i praktykowanych poganskich wierzen religijnych „Zydow”, wlacznie ze zbiorowymi orgiami seksualnymi uprawianymi przez „Zydow”.
  Jeszcze kilkanascie lat temu byly dostepne informacje na ten temat i zdjecie bozka JHW z duzym penisem, ktorego figurka zostala znaleziona w Ras-Shamra, ale w niedlugim czasie te informacje zostaly usuniete z internetu.
  W wyniku publikacji tego typu informacji, J.Strugnell i J.Costello zostali oskarzeni o antysemityzm, nastepnie odsunieci od dalszych badan nad trescia DSS i oczywiscie usunieci z posad zajmowanych na uniwersytetach – patrz podobne przypadki historyka dr D.Ratajczaka usunietego z uniwersytetu opolskiego i zamordowanego przez „nieznanych sprawcow” ( http://www.bibula.com/?p=22973 ) i historyka prof.K.Jasiewicza usunietego z PAN ( https://www.monitor-polski.pl/nie-mozna-milczec-o-zydowskich-zbrodnich-prof-krzysztof-jasiewicz-broni-prawdy-historycznej/ ), bo odwazyli sie napisac prawde o ZMIJOWYM PLEMIENIU i DZIECIACH DIABLA.

  Prawdziwy Bog to Jezus Chrystus, ktory oddzielil sprawy ziemskie od spraw boskich.
  Natomiast talmudyczny „bog”, o ktorym pisze „ben po” to postac fikcyjna wymyslona przez koczownikow plemiennych, ktorzy kazdy bandytyzm i zlodziejstwo dokonane na innych narodach i panstwach usprawiedliwiaja „wola ich boga”, co nalezy rozumiec jako dzialania terrorystyczne koczownikow plemiennych.
  Przyjdzie taki czas, ze gdy narody dowiedza sie prawdy to zmiota was z powierzchni ziemi i nie pozostanie po was sladu.

 • ben po

  Niejaka Fiesta podała mi swoją opinię. Słowo żyd nie jest niczym sztucznym, bo nawet ap. Paweł użył tego określenia, sztucznym jest dla kogoś kto ma sztuczność w głowie i w sercu, i ma demona nienawiści wobec żydów zaszepionego przez katolicki antychrystowy kler. Każdy kto występuje przeciwko Izraelitom, czyli żydom niech liczy się z odpłatą od Boga. Cytuję: Niechby wszyscy ludzie zrozumieli, że decydując się stanąć po stronie Izraela lub przeciwko niemu
  otrzymują w zamian błogosławieństwo lub przekleństwo, jak Bóg Pan przyrzekł Abrahamowi: ,,I
  będę błogosławił błogosławiącym tobie, a przeklinających cię przeklinać będę; i będą w tobie
  błogosławione wszystkie plemiona ziemi” ( 1. Mojż. 12, 3)! Panie Głodek, z prawdziwym chrześcijaństwem co miłuje żydów i niejaka Fiesta to nie macie nic wspólnego, i atakowanie żydów przyniesie wam i podobnym ludziom tylko klątwę od Boga. To nie ujdzie nikomu z katolickiego towarzystwa bezkarnie. I nie rozmawia z wami żaden chazar ani żyd tylko biblijnie wierzący chrześcijanin co jest nim prawie 40 lat. Katolicki fałsz odrzuciłem przed tą podaną liczbą. Pan jak widać jest już nawet starszy ode mnie, czyli bliżej stoi nad grobem, czy nie powinien się więc opamiętać i zaniechać niechęci i nienawiści do żydów? To się na panu zemści zgodnie z Bożą obietnicą którą ponownie tu podałem. Kto się żydów dotyka Bożej żrenicy się dotyka. W Biblii to można znależć. To nie są żarty.

  • fiesta

   ben po ,

   Mitologia ST dokonala spustoszenia w twojej glowie i nie docieraja do ciebie argumenty poparte dowodami.
   Wiec jeszcze raz zamieszczam swoje poprzednie 2 komentarze, ktore zostaly usuniete, bo nie byly poprawne politycznie.

   Komentarz 1

   fiesta

   re: ben po ,

   1. Mowienie prawdy o kimkolwiek/czymkolwiek nie jest przestepstwem, wiec to nie autor artykulu W.Glodek ma problemy ze zrozumieniem tematu, ale to jest twoj problem wynikajacy albo z twojego nieuctwa, albo z nieznajomosci faktow, albo z zydo-talmudycznego fanatyzmu i zaslepienia.
   2. Nazwa „Zydzi” to pojecie sztuczne i wymyslone, poniewaz nigdy nie istnial taki narod jak „Zydzi” , a wyraz „Zydzi” pojawil sie po raz pierwszy w 1795r w przekladzie Biblii protestanckiej; orginalny wyraz lacinski brzmial „Judaeus” co oznacza „Judejczycy” (mieszkancy Judei).
   Nalezy jednak zaznaczyc, ze Judee zamieszkiwaly rozne plemiona i posrod tych plemion nie bylo zadnych „Zydow”.
   Stare teksty podaja, ze posrod Judejczykow byla sekta religijna zwana Faryzeuszami, ktora zyla w izolacji od reszty spolecznosci i kierowala sie swoimi wlasnymi regulami wymyslonymi przez liderow tej sekty i w oparciu o te wymysly powstal zbior regul i opowiadan zwany „Talmudem”, ktory nie ma nic wspolnego ze „swietoscia”.
   3. Abram (Abraham) , na ktorego powolujesz sie nie byl Zydem.
   Do tego nalezy dodac, ze opowiadania zawarte w ST (jedynie czesc Biblii) albo nie mialy miejsca w historii i sa wymyslem autorow ST, albo sa zaklamane i upodobnione do religii, wiec nie nalezy traktowac ST jako rzetelnego zrodla wydarzen historycznych, tym bardziej, ze opowiadania zawarte w ST m.inn. dotyczace „powstania swiata” , „powstania czlowieka” , „potopu” etc sa oparte na mitologii Sumerow sprzed okolo 6.5 tysieca lat.
   4. Faktem jest, ze tzw. „Zydzi” tworza LOBBY i UKLADY MAFIJNE w wielu panstwach swiata i zyja kosztem innych panstw i narodow, i te fakty znane sa od ponad 2 tysiecy lat – patrz opinie znanych i slawnych ludzi o „Zydach”, w tym opinie niektorych uczciwych „Zydow”.
   W zwiazku z tym twoj zarzut pod adresem autora W.Glodka, ze jest „antysemita” jest nietrafny i pozbawiony zarowno podstaw historycznych jak i logicznych, co automatycznie czyni z ciebie oszusta i podstepnego wrednego osobnika, ktory przy pomocy manipulacji probuje zagluszyc prawde.
   5. Jesli chodzi o praktyki stosowane przez przywodcow KK na przestrzeni wiekow to nalezy zaznaczyc, ze byl okres w dziejach KK pelen korupcji, zbrodni i wielu naduzyc, ale to wynikalo z przywodztwa w KK w okresie sredniowiecza, kiedy papiezami i biskupami zostawaly osoby prywatne bez swiecen kaplanskich i kierujace sie interesami prywatnymi, politycznymi, podstepem lub sila.
   Z kolei przesladowania na tle religijnym przez przywodcow KK byly zwiazane z dogmatami wiary KK, ktore roznily sie od innych odlamow chrzescijanstwa i obcych religii, jak „judeo-talmudyzmu”, ktory stoi w sprzecznosci do chrzescijanstwa i prowadzi walke z chrzescijanstwem etc.
   Palenie tzw. „Zydow” na stosie wiaze sie z ich podwojnym standardem religijnym, poniewaz „Zydzi” podstepnie przechodzili na chrzescijanstwo i stawali sie czlonkami KK, a po cichu praktykowali judeo-talmudyzm i prowadzili robote wywrotowa w KK oraz w innych odlamach chrzescijanstwa przeciwko KK. W zwiazku z tym byli przesladowani przez wladze KK jak inni przeciwnicy KK.
   Na czele tzw. INKWIZYCJI powolanej przez papieza KK stal T. de Torquemada, ktory byl „Zydem” przechrzczonym na katolicyzm, wiec dokladnie znal swoich pobratymcow i ich robote wywrotowa prowadzona nie tylko w KK, ale rowniez w panstwach, w ktorych zamieszkiwali „Zydzi”, m.inn. w Hiszpanii.
   „Zydzi” byli wygnali ponad 100 razy z panstw i miast Europy na przestrzeni 2 tysiecy lat za: LICHWE , KORUPCJE , ZBRODNIE , FALSZERSTWA , OSZUSTWA , OKRADANIE LUDNOSCI , DEMORALIZACJE , PRZEKUPSTWO , KOLABORACJE Z WROGAMI , SPISKI ANTYPANSTWOWE , ZBRODNIE RYTUALNE NA NIE-ZYDACH etc.
   „Zydzi” byli glownymi inspiratorami REWOLUCJI i WOJEN w Europie: angielskiej, francuskiej, rosyjskiej, I-szej i II-giej wojny swiatowej oraz inspiratorami i przywodcami organizacji masonskich i wywrotowych w Europie i swiecie, dzialajacymi na szkode innych panstw i narodow.
   ZYDZI BYLI ZARAZA WEWNATRZ POLSKI !… co zostalo udokumentowane przez historykow oraz znane postacie z historii Polski – analogicznie bylo w innych krajach Europy.
   W zwiazku z tym propaganda „ben po” przedstawiajaca tzw. „Zydow” wylacznie jako niewinne ofiary jest podstepna i perfidna manipulacja „ben po”, ktory liczyl na naiwnosc i niewiedze Polakow.
   Czytelnik powinien sobie uzmyslowic, ze „ben po” nie dyskutuje o powiazaniach ZYDOWSKIEJ MAFII MIEDZYNARODOWEJ i jej wplywach w USA, Europie, Polsce i na pozostalych kontynentach, ale probuje swiadomie rozmydlic temat i swiadomie przerzuca dyskusje na sprawy religijne i zwiazane z KK, a jednoczesnie probuje pouczac Polakow co im wolno, a czego im nie wolno.
   „ben po” to PLUSKWA do nasluchu i obserwacji tematow i opinii nie tylko na tym forum.
   W ciagu kilkunastu lat Mosad zwiekszyl werbunek nowych czlonkow do wspolpracy ze swoja organizacja i obserwacji internetu.
   W Polsce znajduje sie obecnie ponad 40 tysiecy agentow Mosadu, czyli Polska nie byla i w dalszym ciagu nie jest panstwem suwerennym od ponad 70-ciu lat, gdyz w okresie PRL rzadzily parchy, a w dzisiejszym PRL”bis” rzadza nastepne pokolenia parchow z SLD, PO i PiS.
   Wyjasnienie:
   SLD to dzieci i wnuki nieboszczki PZPR, zas PO i PiS to pokolenie tzw. „opozycji” wobec PZPR/SLD , wywodzace sie glownie z KOR i Solidarnosci.
   Jednak wszystkich laczy ten sam „chazarski rodowod”.
   Wlasnie w 1989r doszlo do porozumienia pomiedzy chazarami z PZPR, a chazarami z KOR i Solidarnosci przy „okraglym stole” i od tego czasu chazarzy ponownie rzadza w Polsce i ogrywaja Polakow oraz realizuja w pierwszej kolejnosci chazarskie interesy lokalne i globalne, nawet po trupach do wlasnego sukcesu w celu panowania nad panstwami i inymi narodami.
   http://www.polishclub.org/2017/08/19/zlote-zniwa-izraelu-kibuce-wyeksportuja-marihuane-usa/

   Komentarz 2

   fiesta

   re: ben po

   Tzw. „Zydzi” czcili wielu „bogow”, takich jak: EL i jego zone Ashere (El i Ashera zrodzili wielu innych „bogow” – gor, lasow etc) , BAAL, MOLOCH, SLONCE, JHW etc.
   JHW byl bozkiem Kananejczykow zanim pojawilo sie w Kananie plemie koczownikow tzw. „Zydow” 5 wiekow pozniej, ktorym Kananejczycy udzielili gosciny i pozwolili im zamieszkac wsrod siebie nie podejrzewajac „Zydow” o zle intencje.
   Naiwnosc Kananejczykow spowodowala, ze stali sie ofiarami zydowskich koczownikow plemiennych, ktorzy rozplenili sie i urosli w sile, a nastepnie wymordowali plec meska Kananejczykow, przejeli ich majatek i kontrole nad Kananem.
   Zydowska propaganda religijna zrobila z Kananu „ziemie obiecana” i ten kit jest wciskany kazdemu, kto nie zna faktow historycznych.
   UWAGA: To samo stanie sie z Polska, jesli Polacy nie wyciagna wnioskow z historii !!!

   Ksiadz prof.M.Poradowski (autor wielu ksiazek i wykladowca uniwersytecki) wyjasnial, ze judaizm nie ma zwiazku z chrzescijanstwem i swiadczy o tym dobitnie spisek Sanhedrynu na zycie Jezusa i przesladowanie chrzescijan.
   „Zydzi” powoluja sie rowniez na Abrama (Abrahama) , ktory nie byl „Zydem” oraz na „Mojzesza” (rzeczywiste imie Osarseph, ktory byl Egipcjaninem – informacja w/g egipskiego kaplana i historyka Manetho z 3 wieku p.n.e.).

   W/g zydowskiego archeologa Z.Herzoga i zydowskiego historyka S.Sanda, taki narod jak „Zydzi” nigdy nie istnial.
   Rowniez wiele opisow zawartych w ST albo nie mialo miejsca w historii, albo zostalo zmyslonych.
   I tak np. nie bylo „Zydow” w Egipcie oraz nie bylo ucieczki „Zydow” z Egiptu i zwiazanych z tym cudow „Mojzesza”.
   W/g archeologow: J.Strugnella i J.Costello, ktorzy zajmowali sie tlumaczeniem „Zwojow” (DSS – Dead Sea Scrolls) znalezionych w 1946r w okolicach M.Martwego, ktore liczyly okolo 2 i ponad 2 tysiace lat znajdowaly sie zapisy, ktore informowaly o tym, ze „Zydzi” czcili bozka JHW, ktory byl drewniana figurka z duzym penisem i takimi figurkami byly ozdobione zydowskie oltarze oraz obydwaj archeolodzy podawali podobne informacje n/t wymyslonych i praktykowanych poganskich wierzen religijnych „Zydow”, wlacznie ze zbiorowymi orgiami seksualnymi uprawianymi przez „Zydow”.
   Jeszcze kilkanascie lat temu byly dostepne informacje na ten temat i zdjecie bozka JHW z duzym penisem, ktorego figurka zostala znaleziona w Ras-Shamra, ale w niedlugim czasie te informacje zostaly usuniete z internetu.
   W wyniku publikacji tego typu informacji, J.Strugnell i J.Costello zostali oskarzeni o antysemityzm, nastepnie odsunieci od dalszych badan nad trescia DSS i oczywiscie usunieci z posad zajmowanych na uniwersytetach – patrz podobne przypadki historyka dr D.Ratajczaka usunietego z uniwersytetu opolskiego i zamordowanego przez „nieznanych sprawcow” ( http://www.bibula.com/?p=22973 ) i historyka prof.K.Jasiewicza usunietego z PAN ( https://www.monitor-polski…. ), bo odwazyli sie napisac prawde o ZMIJOWYM PLEMIENIU i DZIECIACH DIABLA.

   Prawdziwy Bog to Jezus Chrystus, ktory oddzielil sprawy ziemskie od spraw boskich.
   Natomiast talmudyczny „bog”, o ktorym pisze „ben po” to postac fikcyjna wymyslona przez koczownikow plemiennych, ktorzy kazdy bandytyzm i zlodziejstwo dokonane na innych narodach i panstwach usprawiedliwiaja „wola ich boga”, co nalezy rozumiec jako dzialania terrorystyczne koczownikow plemiennych.
   Przyjdzie taki czas, ze gdy narody dowiedza sie prawdy to zmiota was z powierzchni ziemi i nie pozostanie po was sladu.
   http://www.polishclub.org/2017/08/19/zlote-zniwa-izraelu-kibuce-wyeksportuja-marihuane-usa/

   • SuaR eduj

    Bravo prawda !!!
    Sallom Jaszczurówe odpady usraela

 • Keen

  Najlepiej zablokować tego „ben po” i mieć spokój, bo to jest żydówki pies rozpowszechniający żydowską propagandę na każdej stronie.

  • fiesta

   Keen ,

   Obojetnie kim jest „ben po” to nalezy uzywac argumentow przekonywujacych, jakimi sa fakty historyczne, poniewaz „ben po” nie dosc, ze wciska czytelnikom opowiadania mitologiczne ST i nakazuje w nie wierzyc to rowniez probuje wmowic czytelnikom, ze tzw. „Zydzi” sa „narodem wybranym” i jak to okreslil „ben po”, sa „zrenica oka” samego Boga.

   Problem „ben po” polega na tym, ze ma wyprany mozg propaganda ST do tego stopnia, ze nastapil u niego zanik logicznego myslenia, poniewaz:
   1. Bog jest niewidzialny (niematerialny).
   2. Jedyna osoba, ktora zna Boga jest Jezus Chrystus i jednoczesnie Bog (Ja i Ojciec jedno jestesmy – Jan 10:30) , przy czym nalezy zaznaczyc, ze Jezus nie podaje fizycznego wygladu Boga.
   Ale czytelnikowi nalezy sie dodatkowe wyjasnienie.
   Otoz okreslenie: „Zydzi sa zrenica oka samego Boga” uzyte przez „ben po” to wymysl rabinow (przywodcow religijnych pseudo-religii) i takich wymyslow jest pelno w TALMUDZIE.
   W Talmudzie jest nawet napisane, ze „Rabin mial sprzeczke z Bogiem i Bog przyznal racje rabinowi”.
   Talmud rowniez naucza, ze nie-Zydzi to GOJE (zwierzeta, bydlo) i Zydom wolno oszukac, okrasc i zabic goja i za to nie ma kary – Sanhedryn 57a.
   Talmud naucza, ze „Jezus Chrystus byl wrozbita i chorym umyslowo” oraz ze „Jezus przebywa w piekle i gotuje sie w goracym ekstremencie” – Gittin 57a.
   Zdecydowana wiekszosc Polakow nie zna tych informacji, bo tego nikt nie naucza ani w szkole, ani w kosciolach i panuje calkowita zmowa milczenia.
   Ale ksiadz prof.I.B.Pranaitis (byly rabin i znawca hebraistyki, ktory przeszedl na katolicyzm) przetlumaczyl Talmud na inne jezyki i wydal w St.Petersburgu w 1892r, i tym samym zdemaskowal wrogosc i perfina robote zydostwa wobec innych ludzi i narodow oraz wobec chrzescijanstwa.
   W slad za nim poszedl ksiadz prof.J.Kruszynski i ksiad dr S.Trzeciak – ks dr S.Trzeciak byl specjalista w tych sprawach i napisal wiele ksiazek, ktore demaskowaly zydowska wrogosc i perfidie wobec chrzescijanstwa, chrzescijan i Polakow.
   Tematem zydowskim zajmowali sie rowniez historycy polscy i zagraniczni, jak:
   W.Konopczynski, T.Jeske-Choinski, T.Gluzinski (H.Rolicki) , S.Wysocki, I.C.Pogonowski, L.A.Szczesniak, J.R.Nowak, L.Kulinska, E.Kurek, L.Zebrowski, H.Pajak, S.Didier, N.Webster, J.Robison, H.Belloc, W.Carr, A.Barruel, M.S. King, A.Sutton, D.Duke etc.
   Ksiazki tych autorow to KOPALNIA WIEDZY i udokumentowanych faktow historycznych.
   Tych informacji nie podaja w szkolach, na uczelniach, w srodkach masowego przekazu i w kosciele, poniewaz te informacje nie sa politycznie poprawne, czyli Polacy sa poddawani PRANIU MOZGOW przez dziesieciolecia i nie wiedza o tym, ze najwiekszym wrogiem Polski, Polakow i chrzescijanstwa jest ZYDOSTWO.

   Oto fragment historii Polski autorstwa historyka prof.T.Jeske-Choinskiego pt. ”

   Co Żydzi robili w Polsce? „http://www.gazetawarszawska.com/judaizm-islam/594-t-jeske-choinski-co-zydzi-robili-w-polsce

   Oczywiscie tego typu informacji nie znajdziecie w tzw. „Muzeum Zydow w Polsce”, wybudowanym glownie z pieniedzy polskiego podatnika przez Zydow rzadzacych w Polsce do jeszcze wiekszego oglupiania Polakow. Glowny sponsor zydowskiej propagandy pod nazwa „muzeum zydow polskich ” to J.Kulczyk – Zyd i byly agent spec sluzb PRL o wielu powiazaniach mafijnych; informacje sa na stronach:
   http://www.polishclub.org/2017/05/12/znikli-spadkobiercy-fortuny-jana-kulczyka/
   oraz
   http://www.aferyprawa.eu/Afery/JAN-KULCZYK-Kim-pan-jest-panie-Kulczyk-306

   Przyjemnej lektury !

   • fiesta

    Relacje polsko-żydowskie bez cenzury (prof. Jerzy Robert Nowak)

    https://www.youtube.com/watch?v=7hhWrAsyGLI

    • ben po

     Robert Nowak jak nadal będzie ujadać na żydów to spotka go jedna rzecz od Boga, czyli to co poniżej podam i na każdego mu podobnego. Cytuję: Niechby wszyscy ludzie zrozumieli, że decydując się stanąć po stronie Izraela lub przeciwko niemu otrzymują w zamian błogosławieństwo lub przekleństwo, jak Bóg Pan przyrzekł Abrahamowi: ,,I będę błogosławił błogosławiącym tobie, a przeklinających cię przeklinać będę; i będą w tobie błogosławione wszystkie plemiona ziemi” ( 1. Mojż. 12, 3)! Nikomu z antyżydowskich ujadaczy nie ujdzie to złe nastawienie bezkarnie. Niech nikt nie robi sobie złudzeń. Czy młodemu czy stojącego nad grobem. Mogę wam powiedzieć pewne proroctwo które za zbrodnie i kłamstwa katolickiego kościoła wkrótce się wypełni na siedzibie w mieście Rzym, co nazywacie wiecznym miastem a w nim jest Watykan. Zgodnie z Apokalipsą 17 i 18 rozdział z tego miasta co zaraził polskich patriotów antysemityzmem aż do dziś jak i Hitlera i jego pachołków, Rzym ulegnie zagładzie jednym atomowym uderzeniem, egzekucję wykona Rosja co w Biblii występuje jako król północy. Ezech. 38 rozdz. USA najpierw oberwie a potem Rzym. Może teraz nie zdołacie uwierzyć, ale kiedy to się stanie będziecie musieli uwierzyć. Bóg to na obecny czas objawił. Więc Rzym zniknie na wieki. Czy wiecie że w Watykanie już czytają te miejsca Pisma Świętego? Myślą że to będzie lokalny zamach, a to będzie totalna zagłada.

     • Keen

      debil

     • ben po

      Dobrze że tak szczerze że przyznajesz się do tego że tym jesteś. Samokrytyka jest w cenie.

     • Keen

      Jesteś debilem, pejsiaczu.

     • fiesta

      Przemilczane zydowskie zbrodnie na Polakach…

      Archiwalny tekst historyka prof. Jerzego Roberta Nowaka.

      Zanim przejdę do szczegółowego opisu konkretnych zbrodni
      popełnionych po wojnie przez zbolszewizowanych Żydów, a zwłaszcza
      Żydów-ubeków, na Polakach, muszę szerzej ustosunkować się do różnych
      kłamliwych stwierdzeń próbujących zaciemnić prawdziwy obraz roli
      żydowskich komunistów w stalinizacji Polski.

      Im dalej od czasów stalinizmu, tym uporczywsze są próby wybielania
      zbrodni żydowskich ubeków, pomniejszania rozmiarów ich roli w katowaniu i
      mordowaniu polskich patriotów, drastycznego zaniżania liczby ubeków
      żydowskiego pochodzenia. Swoisty rekord pod tym względem pobił rok temu
      ambasador Izraela w Warszawie Szewach Weiss, publicznie głosząc
      absurdalne nieprawdy o zaledwie kilku komunistycznych funkcjonariuszach
      żydowskiego pochodzenia w Polsce. Nieźle wtórował mu osławiony oszczerca
      Polaków zza Oceanu – Jan Tomasz Gross, pisząc o rzekomo zaledwie “kilku
      tuzinach” Żydów-ubeków w Polsce, czyli “drobiażdżku bez znaczenia”, jak
      to filuternie określił. W rzeczywistości zaś mieliśmy jednoznaczną
      dominację żydowskiego pochodzenia zbrodniarzy komunistycznych na
      kluczowych pozycjach ubeckiego syndykatu zbrodni w dobie stalinizmu.
      Począwszy od faktycznego nadzorcy całego aparatu terroru, niszczącego
      tysiące polskich patriotów – Jakuba Bermana, przez lata członka Biura
      Politycznego KC PPR, a później KC PZPR, odpowiedzialnego za nadzór nad
      bezpieką. Był to najbardziej niebezpieczny dla Polaków “morderca zza
      biurka”, faktycznie zbrodniarz numer jeden, którego nigdy nie ukarano za
      jego zbrodnie na Polakach. Przypomnijmy, że nawet tak skrajna
      tropicielka rzekomego “antysemityzmu” w Polsce jak Alina Grabowska
      przypomniała w swoim czasie na łamach paryskiej “Kultury” (grudzień 1969
      roku), iż: “W pierwszych latach powojennych (a nawet i później)
      znakomitą, niestety, większość pracowników UB stanowili Żydzi”.

      Obok dominacji żydowskich komunistów w UB trzeba zwrócić uwagę na
      jeszcze jedno zjawisko, zbyt często pomijane w książkach o ówczesnej
      historii. Otóż nie było chyba żadnej takiej haniebnej zbrodni na
      polskich bohaterach, na najszlachetniejszych polskich patriotach w dobie
      stalinizmu w Polsce, gdzie w tle nie kryłyby się cienie jakichś
      żydowskich katów. Od Bermana, Różańskiego, Fajgina, Brystygierowej,
      Romkowskiego, Światły, po Morela, Wolińską, Gurowską i Stefana Michnika.
      By przypomnieć choćby najskrajniejsze i najtrudniejsze do wyjaśnienia
      zbrodnie: na bohaterskim generale “Nilu” – Fieldorfie, słynnym “Anodzie”
      z “Zośki i Parasola” A. Kamińskiego czy westterplatczyku majorze
      Mieczysławie Słabym, lekarzu z Westerplatte.

      Aby zrozumieć, jak absurdalne i nie mające niczego wspólnego z
      obiektywną prawdą historyczną są wszelkie próby wybielania roli
      zbolszewizowanych Żydów w UB, wystarczy po prostu przyjrzeć się
      dokładnie czołowym postaciom dominującym w stalinowskim Ministerstwie
      Bezpieczeństwa Publicznego, czyli faktycznym syndykacie zbrodni w
      ówczesnej Polsce. Okaże się wówczas, że wszyscy czołowi prominenci MBP
      (poza jednym ministrem figurantem – Stanisławem Radkiewiczem) byli
      pochodzenia żydowskiego (por. szerzej mój tomik “Zbrodnie UB”,
      “Biblioteka książek niepoprawnych politycznie”, wyd. MaRoN, Warszawa
      2001, s. 5-25). Działo się tak nieprzypadkowo, lecz zgodnie z zasadą
      Stalina: “dziel i rządź”, wykorzystującą ludzi z mniejszości narodowych w
      Rosji i innych krajach ujarzmionych przez ZSRS do tym lepszego
      podporządkowywania narodów w nich zamieszkujących, zniszczenia ich uczuć
      narodowych i religii, które wyznawali. Do tego zaś najlepiej nadawali
      się ludzie jak najdalsi od patriotyzmu polskiego, węgierskiego,
      rumuńskiego, czeskiego czy litewskiego, a także od religii
      chrześcijańskiej, a więc komuniści żydowscy. Fakty są uparte w tym
      względzie.

      Caly artykul jest na stronie:
      http://www.bibula.com/?p=29026

     • ben po

      Nie wysilaj się biedna okłamana przez kler katolickie kobieto. Za ujadanie na żydów i zajadłe oszczerstwa spotka cię to co ponownie ci podam. A co do komunizmu, ten duch nadal istnieje w Rosji, Bóg wzbudził tego komunistycznego ducha aby zniszczyć Katolicki odpadły od Boga kościół. Wyrok więc wykona ROSJA. Nie rób sobie złudzeń zobaczysz to na własne oczy, zgodnie z Biblijnym proroctwem z Apokalipsy 17 i 18 rozdz. Ta odstępcza katolicka sekta za swoje wielowiekowe zbrodni i kłamstwa będzie zniszczona jednym uderzeniem atomówki tej rosyjskiej. Bóg to obecnie przez Swego proroka objawił w latach 60 – tych. Zrozumiesz jak to zobaczysz. Niechby wszyscy ludzie zrozumieli, że decydując się stanąć po stronie Izraela lub przeciwko niemu otrzymują w zamian błogosławieństwo lub przekleństwo, jak Bóg Pan przyrzekł Abrahamowi: ,,I będę błogosławił błogosławiącym tobie, a przeklinających cię przeklinać będę; i będą w tobie błogosławione wszystkie plemiona ziemi” ( 1. Mojż. 12, 3)!

     • fiesta

      ben po

      Jestes opetany.

     • ben po

      Nie ma gorszego opętania jak być opętanym przez katolickiego demonicznego ducha, a tak rzeczywiście jest z panią, to sprawia że pani nienawidzi żydów z których się wywodzi Maria co urodziła Syna Bożego Jezusa Chrystusa. Czy pani wie że czci kobietę żydówkę? Jawne bałwochwalstwo.

     • fiesta

      ben po

      Po raz kolejny wypisujesz brednie, poniewasz czerpiesz informacje z ST, ktory powstal z opowiadan i mitow sumeryjskich i nie kwalifukuje sie jako rzetelne zrodlo wydarzen historycznych i swoje bajki mozesz opowiadac w gronie oszolomow podobnych do ciebie.

      Jesli chodzi o Marie to istnieja co najmniej 2 zyciorysy.
      Pierwszy pochodzi z ewangelii, ktore podaja, ze pochodzila z Galilei (czesc polnocna Palestyny), wiec w/g tej wersji Maria byla Galilejka, a nie „zydowka”, poniewaz taki narod jak „zydzi” nigdy nie istnial.
      Drugi zyciorys Marii jest podany w Talmudzie i tam jest napisane, ze Maria byla dzieckiem zrodzonym z nierzadu na dworze krola Heroda, a nastepnie oddana na wychowanie poza dwor krolewski.
      Tu nalezy dodac, ze krol Herod pochodzil z Idumei (poludniowa czesc Palestyny) i byl Edomita jak jego ojciec, a tytul krolewski oraz wladze otrzymal od Rzymian, a nastepnie zostal skierowany do Jerozolimy (w Judei) – wczesniej byl gubernatorem rzymskim w Galilei.

      Oto mapa Palestyny sprzed 2 tysiecy lat, ktora zamieszkiwaly rozne narodowosci:
      https://www.loc.gov/resource/g7501s.ct002407/

   • Dawid

    Dziękujemy bardzo za źrodła miło bedzie poczytać o tej holocie by ostatecznie ich wykopać

    • fiesta

     Super !

     PAMIĘTNIK I-szej KONFERENCJI ŻYDOZNAWCZEJ

     Warszawa 1921r

     Fragment ze strony 13:

     „Niedawno jeszcze, za naszej pamięci, łudzilimy się, że żydzi dadzą się zasymilować, że są to ludzie, którzy pod wpływem polskiej kultury staną się Polakami.
     Przechodziliśmy wszyscy te złudzenia, które były nawiane przez naszych szlachetnych idealistów, naszych powieściopisarzy, jak Orzeszkowa, Kraszewski, w dawnej swej działalności Świętochowski, oraz tych wszystkch, którzy nie rozumiejąc dokładnie istoty charakteru żydowskiego, łudzili się , że nastąpi spokojna współpraca z żydami.
     Złudzenie to rozwiało się. W latach 90-tych przekonaliśmy się , że prasa żydowska prowadzi stałą nagankę przeciwko Polakom, artykuły Żabotińskiego, fala emigracyjna żydów do Polski, przekonały nas dokładnie, że żydzi myślą nawet o rusyfikacji Polski.
     Dopiero wtedy ocknęła się myśl narodowa polska, wtedy dopiero zrozumiano nareszcie, że mamy poza okupantami jeszcze inne niebezpieczeństwo w kraju.
     Zrozumieli Polacy nareszcie potrzebę podjęcia akcji w celu przeciwdziałania zakusom żydowskim.
     Rozpoczęły się , minimalne zresztą przedwstępne posunięcia i bardzo źle wykonywany bojkot ekonomiczny. To dolało do ognia oliwy i wykazało całą perfidię i dążenia żydów. Poczuli się żydzi dotknięci i oburzeni tem, że Polacy ośmielają się myśleć o własnym handlu, o własnym przemyśle; było to pierwsze pryśnięcie złudzenia.
     Żydzi od dawna i celowo ogarniali wszelkie placówkiekonomiczne. Polacy nie uważali wprawdzie handlu za grzech, ale było to pewnego rodzaju nieprzyzwoitością i mało kto chciał się temu poświęcić. Dopiero, gdy wskutek wzrostu ludności i usuwania od posad zaczęła się bieda, wzięto siędo handlu i rzemiosła.
     Obudziło to gniew żydów, szczególnie podczas ostatniej wojny.
     Rozpoczęła się walka i naganka na Polskę.
     W Hadze, w Londynie, a szczególnie w New Yorku tzw., Ajencja Berensztejna prowadziła stałą nagankę na zmartwychwstającą Polskę.
     Żydzi nie chcieli dopuścić by Polska stała się państwem samodzielnym, bo wtedy musiałyby prysnąć ich nadzieje, co do opanowania Polski.
     Zrozumieli, że Polska zajmie się sama swoim handlem i przemysłem i postanowili do tego nie dopuścić. A ponieważ żydzi posiadają ¾ pieniędzy całego świata i są zorganizowani w tzw., „mocarstwo anonimowe”, przeto walka z żydostwem jest bardzo ciężka i długa.
     Na Zachodzie żydzi działają w formie kapitalistycznej, na Wschodzie w formie bolszewickiej; na Zachodzie zdobywają władzę przez pieniądz, na Wschodzie za pośrednictwem rewolucji.
     Oba te dążenia koncentrują się na terenie polskim, i z Zachodu i ze Wschodu idzie praca, która się stara państwowość polską zniszczyć w samym zarodku.

     Jak reagują na to Polacy?
     Słabo, a nawet w dalszym ciągu postępują lekkomyślnie.
     Bo jeżeli dopuszczamy żydów do wszystkich stanowisk w państwie, to popełniamy wielkie przestępstwo.
     Jest tajemnicą publiczną (aczkolwiek statystyka urzędowa o tem milczy), że na wszelkiego rodzaju stanowiskach i placówkach mamy żydów, i tak na placówkach zagranicznych, w administracji, w wojsku, w policji, sądownictwie, szkolnictwie itp.
     W adwokaturze odsetek żydów przewy ższa 50%, a jeżeli chodzi o Galicję, odsetek tam dochodzi do 75%.
     W lwowskiej Radzie adwokackiej jeden tylko przewodniczący jest Polakiem, pozostałych 12 członków to sami żydzi.
     Tak samo jest w Krakowie oraz innych miastach Małopolski.
     W Warszawie mamy 50% adwokatów żydów. Nie ma dziś w Polsce urzędów wolnych od żydów.
     Czy państwo takie, w którym wszelkie tajemnice państwowe będą dostępne dla wrogów, może istnieć, to jest rzeczą problematyczną.
     Powinniśmy pamiętać także, że jesteśmy władcami kraju, że jesteśmy odpowiedzialni za to, co się u nas dzieje, i że takie powierzanie stanowisk obcym jest rzeczą zbrodniczą.
     Jeżeli na urzędach będziemy mieli żydów, to wszystkie przestępstwa, w których żydzi celują, będą tolerowane.
     Wiemy, że jednąz największych wad żydów jest ta, że nigdy nie widzą przestępstwa w swoim rodaku.
     Jeżeli Niemiec, Anglik, Polak, Francuz, potępi z równą bezwzględnością każdy czyn nieucziwy swego rodaka, nie krępując się żadnymi innymi względami, to żyd wprzestępcy żydzie nie widzi przestępcy, lecz tylko człowieka nieszczęśliwego.
     O ile zatem na urzędach stać będą żydzi, wszelkie przestępstwa będą tolerowane. Czy można sobie wyobrazić, żeby żyd, sądząc sprawę pomiędzy żydem a Polakiem, mógł osądzić ją bezstronnie i sprawiedliwie?
     Jeżeli Polak sądzi, gotów raczej wydać wyrok surowszy względem Polaka niż cudzoziemca; żyd postąpi odwrotnie.
     Dlatego uważam, że stawiać żydów na stanowiskach decydujących jest rzeczą
     wprost szkodliwą dla państwa”.

     https://stopsyjonizmowi.files.wordpress.com/2012/09/pamic499tnik-z-konferencji-c5bcydoznawczej.pdf

  • ben po

   Ty natomiast będziesz biedaku w inny sposób zablokowany, zwłaszcza jak ujadasz na żydów katolicki bezzębny piesku. Ty już nic więcej nie jesteś w stanie powiedzieć bo brak czystych intelektualnych pomysłów. Pod kapeluszem pusto w głowie i nic innego jak trucizna rodem z katolickiego średniowiecza.

   • Keen

    Teraz żyd zaczyna z straszeniem. Najpierw kłamstwa, następnie zastraszanie. Jakie typowa żydowska taktyka.

    • ben po

     Biedaku, za to co mówisz odpowiesz przed Bogiem. Po pierwsze nie kłamię bo mi kłamać przed obliczem Bożym nie wolno. Mu siał bym być jak ty nasycony katolickim i świeckim kłamstwem. A tak ze mną nie jest. Jak wyrośnie atomowy grzyb nad Rzymem wówczas si ę przekonasz czy cię okłamałem zgodnie z biblijnym proroctwem z Obj. 17 i 18 rozdz. To jest nawet opisane w katolickiej Biblii 1000 lecia Ty nawet widocznie jej treści ignorancie nie znasz, żyjąc w brudzie i grzechu. Tak tym kłamstwem nasiąknąłeś że innych o to posądzasz zakłamany biedaku. Ja nie mam po co cię straszyć, wystraszysz się sam ja to zobaczysz. Przed tym nie umkniesz, zwłaszcza że masz nienawiść do żydów, i do takich jak ja biblijnie wierzących chrześcijan. Malowany kowboj, czyli pastuch od bydła bo tym byli kowboje. Czy wiesz przynajmniej gdzie krowa ma ogon?

     • Keen

      Nie jesteś pierwszym żydem który udaje Chrześcijanina. Przynajmniej każdy tu zobaczy jak żydzi kłamią i udają innych. Kłamstwo stało się żydowska tradycją.

     • ben po

      Tak tępego biedaka dawno nie widziałem, chciałbym być żydem z urodzenia, ale nim nie jestem, mówię ci biedaku prawdę, urodziłem się na wybrzeżu jako potomek z plemienia kaszubskiego,czy oni mają coś z żydami wspólnego? Ty masz chory umysł z powodu nienawiści do żydów i w końcu to się na tobie zemści, że założą ci kaftan bezpieczeństwa i trafisz do pokoju bez klamek.

     • Keen

      Tak, jeśli tak mówi żyd, to musi być prawda. Nie jesteś pierwszym żydem który udaje Chrześcijanina. Przynajmniej inni zobaczą jacy są żydzi.

     • ben po

      Nawet nie wiesz w jakim jesteś obłędzie biedaku, to ciebie samego zniszczy. Sam to zobaczysz. Koniec rozmowy.

     • Keen

      Na pewno jest tu ktoś kto ci wierzy. Wszyscy ci tu wierzymy, Icek Szlaum..

     • ben po

      Umysłowa tępota c. dalszy.

     • Keen

      No właśnie. Samokrytyka żyda to rzadkie wydarzenie.

     • SuaR eduj

      Ty sie chłopek nie wysilaj bo madrujesz , jak by ci mieli na zawsze łapska od kupy umazane rozwiązać… kaftan południowy nie znaczy jaszczur uwolniony. Pędź do bydła handlowego na umyśle piepsznietego…

    • SuaR eduJ

     Szkoda odpisywać, gowno samo się rozłoży . Entelektuakista szpagatowy co na jałmużnę siedzi i kradnie … jak syjonisci w rasistowskim usraelu!!

   • SuaR eduJ

    Wię ja ci odpowiem ” ben po”(jak każdy wie co znaczy twój nik ( ben pojeba…)
    Korzystaj smierdzielu handlowy z wolności nimmją stracisz lub jakiś roztropny człowieczek z kraju nad Wisłą spojrzy na twój zakazany chazarsko talmudowy ryjek i pokarze ci gdzie jest miejsce dla twoich kolegów handlowych w ziemi egipskiej i domu niewoli.
    Kenowi do jajek nie dorównujesz ani scierwo, które wydało takie gowno jak ty, my Słowianie mamy historie, królów i tradycje podczas gdy wy dzikusy i plemie Jaszczurówe nawet Talmud musieli przyjąć z wzgl politycznym. Potem finalizować wojnę , by utworzyć wujkowi rotschwildowi nielegalny usrael na terytorium palestyny !!!
    Pamiętamy tez prawdę o obozach i kapo twojej maści co Polaków katowali, znamy sie na matematyce i wiemy , ze jesli scierwa było w wojnę 3 mln to zginąć nie mogło 3,5 mln jak podnosicie w roszczeniach. Nie podoba sie to pędź w buraki do usraela i domu niewoli tu jest Polska wasz czas juz minął !!! Dzikusy,.!

 • ben po

  Fiesta się intelektualnie wysiliła i wyrzygała swój umysłowy śmietnik, szkoda kobitki, teraz ma całkiem pusto w główce biedactwo. Fiesto to ty się karmisz mitami katolickiej treści, i sama się przekonasz jak to dla ciebie się smutno skończy i dla każdego co ci przytakuje.

 • SuaR eduj

  Czego spodziewał sie Pan po odpadnie mieszańców