Życie w matriksie – Zdrowie. Siedem najgorszych składników żywnościowych.


Z cyklu: „S-150, 52 stan z prawami dla tubylczej ludności”.

 

Nie próbuj używać zdrowego rozsądku, ani elementarnej wiedzy,
do oceny współczesnej medycyny rockefellerowskie.
– jj

 

Celare fraudem fraus est – ukrywanie oszustwa oszustwem jest!  
– rzymska maksyma prawna

 

 

Dr Jerzy Jaśkowski. Fot. za YT-Tagen

Kraj pozbawiony możliwości publikacji myśli własnych obywateli jest li tylko kolonią. Jak powszechnie wiadomo, po 1989 roku pierwsze, co Polska straciła, to były własne wydawnictwa. Zostały one sprzedane przez usłużnych trolli, głównie w „rence” niemieckich właścicieli, pod amerykańskim zarządem do 2099 roku. Musimy pamiętać, że Niemcy są zarejestrowane w księgach handlowych jako korporacja. Czyli p. A. Merkel jest kanclerzem z nazwy, ale pełni funkcję dyrektora wykonawczego tego konsorcjum. Skład rady nadzorczej nie jest nigdzie podany.

Musimy także pamiętać, że 97% całego kapitału znajduje się w City of LONDON COOPERATION. Nikomu nie trzeba przypominać, że kto płaci, ten wymaga.
Mając wpływ od 1773 roku, tj. od słynnej inaczej Komisji Edukacji Narodowej, czyli tego tworu City, utworzonego do tresury lokalnych społeczności, opanowano  w stopniu doskonałym sprawy oświatowe. Wystarczyło zaangażowanie kohorty lokalnych sprzedawczyków, aby społeczeństwo po paru pokoleniach straciło instynkt samozachowawczy. Po 1989 roku tresura lokalnej ludności przybrała formę tsunami, poprzez wprowadzenie rozmaitego rodzaju testów egzaminacyjnych oraz procedur.
Przykładem zakłamania historii może być chociażby Konfederacja Barska w latach 1768 – 1772. Straciliśmy całą masę najbardziej prężnej młodzieży, przyszłości Narodu. W zamian mamy w podręcznikach „wybitnych wodzów”. Efektem Konfederacji Barskiej była tzw. Koliszczyzna, czyli rewolta przeprowadzona przez Moskwicina na ziemiach polskich, której skutkiem było wymordowanie ponad 200 000 Polaków. W Polsce nadal przedstawia się to jako rzekomo chłopskie powstanie.
Nawet Kościół Katolicki chwali się tą wywrotową instytucją, jaką była Komisja Edukacji Narodowej… Co prawda trudno się dziwić, albowiem po 1989 roku to właśnie KUL był najbardziej przeciwny dekomunizacji w Kościele. Obecnie nawet nie wiemy, kto jest księdzem, a kto pracownikiem pionu propagandowo – oświatowego służb specjalnych, oddelegowanym do pracy w Kościele. Stąd np. taka ilość samobójstw młodych księży w pewnej diecezji na południu Kraju. Polskojęzyczne media niemieckich właścicieli, pod amerykańskim zarządem, zwane przez naszych Ojców „gadzinówkami”, nawet nie zająkną się na ten temat. A pracownicy tych wydawnictw są wynagradzani za ogłupianie swoich rodaków.
W ostatnich latach media wykreowały Światową Organizację Zdrowia, czyli WHO, jako szczyt intelektualny od spraw medyczno – zdrowotnych. Prawda jest niestety o wiele bardziej smutna. WHO jest li tylko administracją, opłacaną przez przemysł, w celu wprowadzania określonych produktów do obiegu. Tacy producenci szczepionek, jak B. Gates, są jednocześnie sponsorami WHO.
Znalazłem ciekawy artykuł na ten temat Jona Rappaprta z 1 października 2013 roku. Analiza faktów historycznych wskazuje jednoznacznie, że mieliśmy dwa podboje kontynentów afrykańskiego, czy azjatyckiego.
Pierwszy miał miejsce w XIX wieku. Na słynnej konferencji w Berlinie w 1886 roku dokonano podziału Afryki pomiędzy imperia europejskie. Zaowocowało to masakrami np. Burów w Afryce Południowej, stworzeniem pierwszych obozów zagłady przez Anglików. Belgowie mordowali bezkarnie w Kongo. Francuzi podbijali Afrykę Środkową i północną, gdzie siedzą faktycznie do dnia dzisiejszego.
Drugi – w XX wieku zmieniono metody podboju krajów tzw. Trzeciego Świata, w tym niestety także Polski i krajów dawnego bloku wschodniego. Nie dzieje się to gwałtownie. Żadnych bezpośrednich mordów, jak do tej pory. Pomalutku, spokojnie, dokonuje się podboju ekonomicznego, przejmując bogactwa i przemysł danego kraju.
Łapownictwo rozwinięte do potęgi entej.
Nie tylko w sposób bezpośredni, jak to robi ambasador USA, wynosząc kartony dolarów, konkretnie 15 lub 60 milionów, w zależności od wersji, dla p. Millera, szefa tego rządu warszawskiego, jako wynagrodzenie za tworzenie więzień dla CIA. I proszę popatrzeć, tak zazwyczaj bezwzględny fiskus nawet nie mrugnął okiem na te lewizny. A biedna kioskarka z braku paragonu na kwotę 2 złotych dostaje mandat na 1000 złotych.
Łapownictwem są także kontrakty i etaty w tzw. organizacjach międzynarodowych. Taki na przykład prof. Kostrzewski z PZH, po otrzymaniu etatu eksperta WHO, natychmiast w 1975 roku wprowadził przymus szczepień na odrę itd. Odbyło się to przy głośnym proteście pediatrów, którzy uznawali, że odra jest tak błahą chorobą, że nie warto nic robić, a tym bardziej wstrzykiwać bezpośrednio do krwioobiegi dziecka rozmaitego rodzaju toksyn. Te parę tysięcy dolarów za etat w WHO  miało jednak decydujące znaczenie we wprowadzaniu przymusu szczepień.
Jaka jest wartość merytoryczna tej wszelkiej maści ekspertów? Poniżej podam kilka przykładów w celu uzmysłowienia PT Czytelnikowi poziomu intelektualnego tzw. ekspertów. Nie mówię o cwaniactwie.
Nie istnieje prawdopodobieństwo, by człowiek kiedykolwiek dotknął siły atomu” – Robert Milikian, prof. fizyki, Nagroda Nobla w dziedzinie fizyki 1923r. W 10 lat później mieliśmy pierwsze elektrownie atomowe. W 20 lat później mieliśmy pierwsze bomby atomowe.
„Cięższe od powietrza maszyny latające są niemożliwe do skonstruowania” –  lord Kelvin, prezes Royl Society 1895. W 10 lat później latały samoloty.
„Komputery w przyszłości mogą ważyć więcej aniżeli 1500 kg” – Populars Mechanics 1949 rok.
„Superkomputer jest niemożliwy do zbudowania, wymagałby do chłodzenia całej wody z Niagary” – szef IBM, New York University.
Nie ma powodu, aby ktoś chciał mieć komputer w domu” – Ken Olsen, założyciel Digital Equipment Company 1977 r.

 

Te kilka przykładów powinno otworzyć Czytelnikowi oczy na rozmaitego rodzaju bzdury, ogłaszane przez media polskojęzyczne, niemieckich właścicieli, ustami wykreowanych przez siebie ekspertów.

 

Podbój i podporządkowanie krajów trzeciego świata obecnie odbywa się przy pomocy WHO i przemysłu szczepionkowego. Proszę zauważyć, tylko aktorzy sceny politycznej rządu warszawskiego, jako jedyni na świecie [plus Bułgaria, ale to to samo] na 196 państw wprowadzają przymus szczepień już w pierwszej dobie po urodzeniu.
Czyli, mamy taką sytuację. Wszyscy lekarze na świecie w 195 krajach to wybitni idioci, ponieważ nie chcą skorzystać z takiego dobrodziejstwa, jakim jest podatnie toksyn bezpośrednio do krwioobiegu własnym dzieciom w postaci szczepionek, a tylko eksperci rządu warszawskiego zgadzają się na trucie podległych obywateli.
Musisz, Dobry Człeku, pamiętać zawsze „kto czerpie zysk z danego posunięcia”.

 

Tutaj sprawa jest jasna.
Zysk jest przenoszony do City of  London .

 

A to, że paru cwaniaków dostanie po te przysłowiowe 100 dolarów więcej? Liczy się przecież skóra, fura i komóra. No nie?
Do pomocy w realizacji planu depopulacji ludności zmuszono właśnie Służbę Zdrowia w tych Krajach Trzeciego Świata.
Podam konkretne przykłady.
To nie kto inny dokonywał depopulacji Indian w Kanadzie jeszcze w XX wieku, jak właśnie protestanci. Pisałem o tym kilkakrotnie. Jeszcze w latach 90. ubiegłego wieku mordowano w tym „demokratycznym” państwie ludzi ujawniających te fakty.
Potężna epidemia polio w Indiach w 2012 roku – 61 700 zachorowań na porażenie wiotkie – miała miejsce po wprowadzeniu przez WHO szczepionki. Poprzednio w Indiach chorowało ok. 200 dzieciaków rocznie. Akcję przymusowego szczepienia przerwano po zastrzeleniu przez zrozpaczonych rodziców 8 szczepionkowych naganiaczy.
Proszę zauważyć, że to WHO zmieniło definicję epidemii i pandemii, aby wprowadzić przymus szczepień w 2009 roku, tworząc fikcyjną chorobę tzw. świńską grypę.
Podobno mamy PZH z niejaką p. prof. Bucholc, która rzekomo bada skład szczepionek, ale żadnych publikacji na stronach internetowych PZH o składzie faktycznym tych szczepionek nie mamy. Mało tego. Ta Pani publicznie deklaruje, że każdy po umówieniu, może przyjść do jej zakładu i dostanie takowe informacje, a jak ludzie umówieni przychodzą, to zakazuje ich wpuszczania. Ot, takie normalne zachowanie blondynki. Ale jest profesorem i ekspertem Narodowego Instytutu Zdrowia Publicznego, utrzymywanego z pieniędzy podatnika. Co prawda, nigdy nie wyjaśniono jakiego narodu, ponieważ Polska była zamieszkiwana przez 5 narodów co najmniej.
Jak okazało się, że świńska grypa zrobiła świństwo i nie chciała się rozwijać i zabijać ludzi, to stworzono epidemię eboli w Sierra Leone. Oczywiście nie poinformowano mniej wartościowego społeczeństwa, że w Sierra Leone znajduje się specjalny szpital, zajmujący się broniami biologicznymi, wybudowany przez Pentagon za 12 milionów dolarów. Nie poinformowano także, że Sierra Leone to największe na świecie plantacje kauczuku, zatrudniające 80 000 ludzi i drugie na świecie kopalnie diamentów. Oczywiście, zupełnie przypadkowo miały miejsce w tym samym czasie strajki w tych zakładach. I oczywiście zupełnie przypadkowo Pentagon musiał wysłać tam dywizję marines i ponad 1000 spadochroniarzy ze słynnej grypy 101, w celu walki z wyimaginowanym wirusem za pomocą nowej, genialnej koncepcji strategicznej, walki z wirusami za pomocą czołgów typu Abrams i M-16. Wiadomo, jak taki wirus zobaczy takiego Abramsa, to sam się zabije.
Oczywiście wszystko było pod kontrolą City, ponieważ zarówno kopalnie, jak i plantacje, są pieczołowicie chronione. Przypomnę, właścicielem 98 % wszystkich diamentów jest Oppenheimer, nawet tych w Jakucji. Po uspokojeniu sytuacji na plantacjach okazało się, że wirus ebola zniknął.
Podobnie wyglądała sprawa epidemii tzw. wirusa zika, mającego zatuszować zwiększoną zawartość aluminium podawanego do szczepionek, wmuszanych kobietom ciężarnym w Brazylii. Wg producenta, nie wolno było tej szczepionki podawać dzieciom poniżej 4 roku życia. W Brazylii testowano szczepionkę na płodach.
Światowa Organizacja Zdrowia odgrywa niezwykle ważną rolę w handlu wszelkiego rodzaju preparatami medycznymi, posiadając możliwości nakładania sankcji na dane państwo i obrała sobie głównie Afrykę za poligon doświadczalny do testowania np. szczepionek.
Proszę zauważyć, sprowadza się miliony tzw. emigrantów do Europy i WHO nie protestuje i nie nagłaśnia możliwości wybuchu epidemii w państwach europejskich. Mało tego. Żaden z tych tzw. ekspertów epidemiologii, zdrowia publicznego, nie zabiera głosu w sprawie kwarantanny dla tych ludzi i przymusowego ich szczepienia. Nie widzimy tych klakierów szczepionkarskich w rodzaju prof. mgr Brydak, czy Guta, podobno słynnych wirusologów. Nie wspomnę tutaj o takich tuzach gazetowych, jak dr. Grzesiowski, czy prof. Semonides, Jackiewicz itd.
Proszę zauważyć, mija 11 miesięcy od ogłoszenia nagrody 100 000 doalrów dla osoby przedstawiającej pracę o nieszkodliwości i celowości szczepień i żaden z krajowych tuzów wakcynologii nie zglosił sie po nia. Czyżby byli tylko klakierami ogłupiającymi polskie społeczeństwo?
Cała ta kohorta wakcynologów w sprawie emigrantów nabrała wody w usta i udaje, że nie ma problemu. A przecież każdy, średnio wykształcony maturzysta wie, że ludzie ci mogą przenosić choroby tropikalne, różnego rodzaju pasożyty do naszego kraju, itp.
Widać więc wyraźnie, że stworzono tych ekspertów tylko w jednym celu: ogłupiania społeczeństwa pomiędzy jeszcze Odrą i Bugiem. Stworzony system jest bardzo dochodowym dla City. Oni nie muszą płacić za reklamy, robią to trolle rodzime za pieniądze podatnika. Fałszowanie danych przez wakcynologów jest powszechne. Nawet  pracownicy koncernów np. Mercka, nie mogąc wytrzymać tego krętactwa, ujawniają, w jaki sposób fałszowano np. szczepionkę rzekomo przeciwko odrze.
Proszę zauważyć, że pomimo ujawnienia tych faktów, minister Radziwiłł nie podjął żadnej akcji w celu ochronienia polskich dzieci. Pomimo dowodu sądowego o nieistnieniu wirusa odry, minister Radziwiłł nie zareagował i nadal niemowlaki otrzymują szczepionki MMR o nieznanym składzie chemicznym.
Nie wspomnę tutaj aparatczyków z Izb Lekarskich, którzy wyraźnie pogubili się w tym dawaniu Panu Bogu świeczki i diabłu ogarka. Również pomimo wyroków sądowych wiążących autyzm ze szczepionką MMR, biuletyny Izb Lekarskich nadal nie ujawniają tych faktów. Ale za to pełne są informacji o karaniu rodziców i lekarzy za nieszczepienie.
Pomimo wyroku sądowego Najwyższego Trybunału w Niemczech, o braku dowodów naukowych o istnieniu wirusa odry, w tzw. biuletynach Izb Lekarskich nadal brak na ten temat informacji.
Sam musisz się domyśleć Szanowny Czytelniku, jakie tu mechanizmy grają najważniejszą rolę.
Podpowiem.
Na pewno nie jest to aktualna wiedza medyczna.

 

Czwarty najgorszy dodatek do żywności – glutaminian sodu MSG.
Ten wzmacniacz smaku najczęściej kojarzony jest z kuchnią chińska. W sklepach chińskich zraz przy wejściu znajdują się worki 5 kg z MSG. Glutaminian dodawany jest do zdecydowanej większości produktów przetworzonych, od obiadów i sałatek, do chipsów. Glutaminian jest exitoksyną uszkadzającą komórki i prowadzącą do ich śmierci. Objawy to dysfunkcja mózgu, trudności w uczeniu się, choroba Parkinsona, demencja, choroba Lou Gehringa i wiele innych.
Sam musisz wybierać, czy i jak chcesz się truć!
Dr Jerzy Jaśkowski
[email protected]
Gdańsk, 8 listopada 2017 r.

Więcej opracowań dr. Jerzego Jaśkowskiego na naszym portalu   >    >    >  TUTAJ.

 

 • Ilustracja tytułowa: Dr Jerzy Jaśkowski. Fot. za YT-Tagen / wybór zdjęcia wg.pco
Polish-Club-Online-PCO-logo-2
, 2017.11.08.
Dr Jerzy Jaśkowski

Autor: Dr Jerzy Jaśkowski

 • Hubert Jarek

  Czy tylko ja mam wrażenie, że 9/10 art jest o szczepionkach (swoją drogą bardzo ciekawy art.) a tylko w końcówce jest coś o glutaminianie sodu?

 • fiesta

  Oto moja teoria dotyczaca wyniszczania Polski i Polakow.

  Otoz po smierci krola Jana III Sobieskiego w 1696r zawiazal sie tajny spisek przeciwko Rzeczpospolitej, w ktorym swoj udzial mieli:
  – August II Sas (byly protestant, ktory przechrzcil sie na katolicyzm).
  – Watykan, ktory wspieral Habsburgow i Austrie oraz poparl kandydature przechrzty Augusta II Sasa na krola Rzeczpospolitej.
  – oraz wrogie Rzeczpospolitej Prusy i Rosja.

  Zabiegi zony krola Jana III Sobieskiego w Watykanie o korone dla ich syna Jakuba Sobieskiego spelzly na niczym, poniewaz zona Sobieskiego byla Francuzka skoligowacona z rodem krola Francji Ludwika XIV, ktory wczesniej oglosil sie wladca absolutnym co nie podobalo sie Watykanowi, ktory stracil wplywy we Francji oraz Ludwik XIV prowadzil wojne z Austria (Habsburgowie byli protegowanymi Watykanu) i panstewkami niemieckimi, a takze Ludwik XIV okupowal Awignion (rezydencja papiezy).
  W zwiazku z tym Watykan nie chcial poprzec kandydatury Jakuba Sobieskiego na krola Polski, zeby oslabic wplywy francuskie w Rzeczpospolitej, co dowodzi, ze Watykan uprawial swoja wlasna polityke i kierowal sie swoimi interesami i wplywami w Europie.

  W 1732r zawiazal sie tajny spisek Prus, Rosji i Austrii przeciwko Rzeczpospolitej z planem dokonania rozbioru Polski, a jednoczesnie spiskowcy dazyli do przejecia kontroli politycznej i poszerzenia swoich wplywow w calej Europie.
  Jednoczesnie Prusy, Rosja i Austria probowaly oslabic i zdestabilizowac Rzeczpospolita poprzez swoje dzialania polityczne i agenturalne, w czym udzial biora rowniez koczowniki plemienne, o ktorych ksiadz dr S.Staszic pisal na poczatku XIX wieku, ze sa zaraza wewnatrz Rzeczpospolitej.
  Jednoczesnie wplyw na wydarzenia w Europie i Rzeczpospolitej maja tajne stowarzyszenia masonskie kontrolowane przez koczownikow plemiennych i finansowane przez bankierow o tym samym koczowniczym rodowodzie.

  ROZBIORY POLSKI DOKONALY SIE ZA WIEDZA I POMOCA WATYKANU…. I POLSKA MIALA SIE JUZ NIGDY WIECEJ NIE ODRODZIC, BO TAK POSTANOWILY: PRUSY, ROSJA I AUSTRIA !

  Polskie zrywy narodowe w obronie suwerennosci, wolnosci i polskosci, jak: KONFEDERACJA BARSKA i POWSTANIA (Listopadowe i Styczniowe) sa jak najbardziej uzasadnione i wynikaja z charakteru Polakow i zasad moralnych.
  A to, ze zrywy narodowe Polakow w obronie suwerennosci, wolnosci i polskosci zostaly podstepnie wykorzystane przez wrogow Polski i Polakow, swiadczy o wielkiej podlosci wrogow Polski i Polakow.
  Tej wrogosci do Polski mozna bylo spodziewac sie po koczownikach plemiennych i masonerii opanowanej przez koczownikow plemiennych, bo to jest wielkie zlo na swiecie, ktore trzeba zwalczac.
  Ale wrogosc wladcow panstw chrzescijanskich do Polski, jak: Prus, Rosji i Austrii i kolaborujacy z nimi papieze z Watykanu popelnili jedno wielkie swinstwo wobec kraju chrzescijanskiego jakim byla i jest Polska, poniewaz sami podeptali chrzescijanskie zasady moralne, a w szczegolnosci papieze Watykanu, ktorzy uwazaja sie za najwieksze autorytety moralne KK.
  Tu nie mozna winic przywodcow i uczestnikow polskich powstan narodowych, ktorzy dzialali z pobudek patriotycznych i zgineli w nierownej walce z wrogami Polski, poniewaz jest to analogia do synow broniacych matki jaka jest Polska dla kazdego Polaka i Polki.
  Mnie jedynie dziwi sposob interpretacji wydarzen historycznych, w ktorych krytykuje sie Polakow za udzial w powstaniach narodowych i liczbe ofiar tych powstan.
  Ale nikt nie krytykuje glownych sprawcow zla, ktorego dopuscily sie wobec Polski i Polakow:
  Prusy, Rosja, Austria i kolaborujacy z nimi Watykan oraz koczowniki plemienne i masoneria, ktore swoimi wrogimi i podstepnymi dzialaniami wobec Polski i Polakow, wymusily na Polakach zrywy narodowe w obronie suwerennosci, wolnosci i tozsamosci narodowej.

  W okresie rzadow komunistycznych w Polsce (okres PRL), propaganda komunistyczna wysmiewala polskie powstania narodowe i poddawala krytyce liczbe ofiar tych powstan, oskarzajac o wszystko przywodcow i uczestnikow powstan narodowych, co wyraznie wskazuje na podtekst ideologiczny z racji tego, ze komunizm jest przeciwienstwem nacjonalizmu i podzialow klasowych, pomimo faktu, ze sami komunisci zrobili z siebie grupe uprzywilejowana w kazdym panstwie, w ktorym sprawowali wladze dyktatorska.
  Tego typu komunistyczna propaganda miala za zadanie przerzucic wine z Rosji na Powstancow i sluzyla jako usprawiedliwienie dla bandyckich poczynan Rosji wobec Polski – nawet w okresie PRL bylo zabronione krytykowac Rosje.
  Tego typu komunistycznej argumentacji, krytycznej wobec polskich powstan narodowych z uwagi na liczbe ofiar uzywaja rowniez wszelkiej masci tworcy nowej historii Polski, a w szczegolnosci zwolennicy carskiej Rosji oraz dzisiejszej „Rosji” (czytaj: ZSRR”bis”) zarzadzanej przez bylego komuniste i agenta KGB W.Putina, dla ktorych Putin jest „bozyszczem”.
  Tymczasem przegladajac statystyki dokonanych aborcji w okresie PRL liczonych w setkach tysiecy rocznie lub statystyki zmarlych osob w Polsce z powodu chorob zawodowych, zawalow serca, cukrzycy, wypadkow drogowych, pijanstwa, utoniec etc to liczba tego typu ofiar wielokrotnie przewyzsza liczbe ofiar polskich powstan narodowych, ale tych informacji nikt nie podaje, poniewaz akurat nie pasuja do nowej wersji opowiadan upodobnionych do historii.

  Tymczasem Polacy nie znaja prawdziwej historii Polski, poniewaz albo szkola o to nie dba, albo Polacy nie maja czasu lub nie interesuje ich historia, albo maja inne poglady i przekonania oraz zwyczaje spedzania wolnego czasu.

  „Takie będą Rzeczypospolite, jakie ich młodzieży chowanie” – powiedzial ksiadz A.F.Modrzewski
  Uwaga ksiedza A.F.Modrzewskiego jest wciaz aktualna, pomimo uplywu prawie 400 lat, ale malo kto zdaje sobie z tego sprawe.