Ks. Arcybiskupowi Hoserowi do sztambucha – autyzm.


Z cyklu: „P – 259, państwo istniej formalnie”

 

 

PAMIĘTAJ, TYLKO TE IDEE ŻYJĄ, KTÓRE WG STARSZYCH I MĄDRZEJSZYCH ŻYĆ MAJĄ.

 

Przed ok. dwoma tygodniami ks. arcybiskup Henryk Hoser z Warszawy zorganizował w swoim seminarium konferencję „naukową” na temat szczepionek i szczepień. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby, jak mówi nauka Kościoła Katolickiego, zrobił to zgodnie z zasadami, tzn. w trakcie konferencji dopuścił do występowania strony za i strony przeciw  szczepieniom, w równych proporcjach.
Niestety, ks. Arcybiskup preferował tylko stronę koncernów szczepionkowych, pomijając zupełnie głosy przeciwne. W ten prosty sposób wykręcił się od nauki powtarzanej przez np. Jana Pawła II   a będącej akurat nauką  Jezusa  J 8,32   który publicznie głosił”

 

„Poznajcie prawdę, a prawda was wyzwoli”.

 

Ks. Arcybiskup wolał zajmować się marketingiem, a nie szukaniem prawdy.
Otóż już parę lat temu, znana znachorka warszawska pani mgr prof. Lidia Brydak, publicznie twierdziła, że będzie musiała iść do arcybiskupa, aby z ambony namawiał do szczepień. Jak widzimy, po pewnym czasie dopięła swego. Ciekawe, jakiego użyła argumentu, skoro ks. Arcybiskup usłuchał znachorki. Ale to już inna bajka, sam musisz się domyśleć, Szanowny Czytelniku.
Drugim problemem jest piąte przykazanie, które o ile wiem, nadal obowiązuje w Kościele Katolickim.
Otóż to przykazanie wyraźnie podaje, że nie można zabijać. „Ustwodawca” nie wymienił sposobu mordowania, ale sam fakt. Innymi słowy, zarówno mordowanie poprzez ścinanie głowy, jak i wpakowywanie kuli, jest grzechem śmiertelnym. Oczywiście przed 2000 lat nikt nie wiedział o możliwości podawania trucizny poprzez strzykawki i w dodatku pod pretekstem szczepionek. Piąte przykazanie jest napisane w formie uniwersalnej i obowiązującej tak długo, jak istnieć będzie ludzkość. Oczywiście, jak widzimy, z małymi wyjątkami. Pewne osoby są ponad tym.
Kościół Katolicki jest kościołem powszechnym. To znaczy, że zarówno w Europie jak i w Azji, czy Afryce, obowiązują te same dogmaty i zasady etyczne. I mamy poważny kolejny problem. Otóż w 2015 roku, na zlecenie Biskupów w Kenii przeprowadzono badania szczepionki DPT. Okazało się, że w szczepionce tej znajdują się przeciwciała anty HCG, czyli te, które powodują enigmatycznie nazywane, samoistne poronieniamia. Udowodniły to badnia wykonane w renomowanych ośrodkach naukowych. Nikt wyników tych badań nie podważył.
Dodatkowo naukowcy włoscy przeprowadzili badania szczepionek i wykryli w nich nanocząsteczki, o których nikt wcześniej, a już na pewno nie producenci, nawet nie wspomniał. Nanocząsteczki w naszym organizmie to tykające bomby z opóźnionym zapłonem. Wyników tych badań także nikt nie podważył.
Tak więc ks. Arcybiskup zignorował zupełnie prace naukowe przeprowadzone przez swoich „kolegów” biskupów i dalej otumania biedny naród pomiędzy Odrą i jeszcze Bugiem.
Proszę zauważyć dziwne pomieszanie z poplątaniem. Z jednej strony Episkopat Polski zwalcza skrobanki, ale z drugiej strony członek tego Episkopatu uważa za całkowicie zgodne z moralnością i etyką  katolicką podawanie czynników powodujących tzw. bezkrwawe zabijanie dzieci w łonie matki. Jest to co najmniej zaskakujące. Tym bardziej, że Arcybiskup nie jest młodzieniaszkiem latającym w krótkich spodenkach, który nie wie, co mówi i robi.
Wracając do szczepionki DPT, to jest ona najczęścijej podawaną szczepionką,  rzekomo z powodu możliwości złapania tężca. A generalnie chodzi właśnie o utrzymanie w organizmach dziewczynek wysokiego miana przeciwciał anty-hcg.
Po pierwsze,
tężec nie jest chorobą zakaźną. Nie można się od nikogo zarazić tężcem.
Po drugie, była to choroba koni w czasie I Wojny Światowej. Spośród 5-milionowej armii amerykańskiej i miliona rannych, na tężec zachorowało 68 żołnierzy. Warunki sanitarne są obecnie zupełnie inne, aniżeli 100 lat temu. Nasza wiedza w dziedzinie zaopatrywania ran także uległa diametralnym zmianom.
Reasumując: 
nie ma żadnego powodu medycznego do szczepienia noworodków, czy małych dzieci w Europie [no może z wyjątkiem terenów na których toczą się działania wojenne]. Tężec był przenoszony przez odchody końskie. Obecnie nawet na wsi konia widzi się rzadko. Tak więc argument o rzekomym zabezpieczaniu dzieci przed tężcem jest całkowicie chybiony.
O tym, że tzw. poronienia samoistne są poważnym problemem, wiemy od co najmniej początku lat 70. Przeprowadzone wówczas badania wykazały jednoznacznie, że częstotliwość samoistnych poronień gwałtownie wzrasta. Wówczas nie wiązano tego ze szczepieniami. Obecnie wiemy to na pewno.
Dodatkowym potwierdzeniem, że chodzi o depopulację, jest wprowadzona rzekoma szczepionka przeciwko rakowi szyjki macicy. Dokładnie wyjaśnia problem pan prof. Klimek, przedstawiając wyniki badań, także z lat 70. ubiegłego wieku. Zdziwienie więc budzi fakt nieznajomości podstaw problematyki szczepień, a jednocześnie decydowanie się na wpuszczenie sekty szczepionkarskiej do Seminarium.
Co prawda nie jest to nic dziwnego w obecnych czasach, ponieważ inny arcybiskup Nycz, także wpuścił gejów i innych …….. do Kościoła, urządzając pokazy „mody”. Można to spokojnie prześledzić na filmach zamieszczonych na Youtube.
W związku brakiem merytorycznej wiedzy u organizatora tej konferencji, poniżej przytoczę fragmenty pracy, podsumowującej problem autyzmu w Wielkiej Brytanii za www.autyzm.org.uk. Jak wiadomo, Wielka Brytania jest krajem demokratycznym i praworządnym, więc nikt nie może mieć wątpliwości co do wartości przytaczanych wyników badań.
I tak, w Wielkiej Brytanii:
 • do autyzmu zalicza się wszelkie zmiany pozapalne centralnego układu nerwowego, takie jak: Zespól Aspergera, PDA, objawy autystyczne i podobne.
 • w Wielkiej Brytanii zanotowano już ponad 700 000 ludzi z autyzmem. Biorąc pod uwagę populację polską oraz liczbę szczepionek otrzymywanych przymusowo w Polsce, liczba chorych może być podobnej wielkości. W Anglii szczepienia nie są przymusowe, stąd mniej zaszczepionych. W Polsce wyszczepialność sięga 98%, w Anglii 35- 40 %.
Czyli uwzględniając rodziny chorych, to z problemem autyzmu spotyka się już ok. 3 milionów ludzi.
 • Autyzm nie dotyczy tylko dzieci. Autystyczne dzieci wyrastają i stają się dorosłymi.
 • Autyzm w pewnych przypadkach jest ukrytą dolegliwością, znacznie utrudniającą normalne życie, ale trudną do rozpoznania.
 • Autyzm jest nieuleczalny. Uszkodzenia mózgu dziecka są najczęściej nieodwracalne. Można tylko dokonać adaptacji dziecka do samodzielnego poruszania się.
 • 34% dzieci autystycznych ma trudności w szkołach. 17% autystycznych dzieci jest zawieszanych w nauce. 48% spośród nich jest zawieszanych wielokrotnie, a ok. 4% jest wydalanych ze szkoły.
 • 70% autystycznych dorosłych jest pozostawianych bez pomocy.
 • Co najmniej jedna osoba na trzy z autyzmem poświadcza poważnych problemów psychiatrycznych z powodu trudności egzystencji.
 • Tylko 16% dorosłych z autyzmem pracuje w pełnym wymiarze godzin.

 

Jak widzimy, dla ks. Arcybiskupa takie fakty nie stanowią problemu. Najnowsze badania wykazują, że w Wielkiej Brytanii  już 1.1 % populacji może znajdować sie w spektrum autyzmu, tj. jedna osoba na 100.
Wskaźniki te opierają się na obecnych badaniach np. G. Bairda, z 2006 roku, Brugha z 2009 roku, czy z Centrum Informacji NHS Zespołu Zdrowia Społecznego i Zdrowia Psychicznego, Brugha z 2012 roku.
Z badań tych wynika jednoznacznie, że od 44 do 52% osób z autyzmem ma trudności w uczeniu się. Badania Fombonne z 2011 roku ujawniły, na podstawie przeglądu 14 prac naukowych, że problemy z uczeniem się może mieć od 30 do 85% osób z autyzmem. Około jednej trzeciej osób niepełnosprawnych intelektualnie, może być również autystyczna. Pięć razy więcej chłopców, aniżeli dziewcząt, ma rozpoznany autyzm.
W USA stwierdza się występowanie autyzmu w proporcji 1 : 88, a w Korei 1: 48.

 

Okazuje sie, że dezinformacjom w wydaniu polskojęzycznych ekspertów nie ma końca. Pomimo minięcia już prawie 4 lat, jak biegli sądowi w kilku procesach udowodnili ponad wszelką wątpliwość, że za autyzm odpowiada szczepionka MMR, masowo wstrzykiwana polskim dzieciom, pomimo faktu odtajnienia 1260-stronicowego raportu koncernu, potwierdzającego związek szczepionki z autyzmem, w Polsce nadal nie tylko ukrywa się ten fakt, lecz jeszcze oszukuje się społeczeństwo twierdzeniami, że to nieprawda.
Na stronie internetowej FDA znajdujemy m.in.:
„Działania niepożądane zgłaszane podczas stosowania już po zatwierdzeniu szczepionki przez FDA to: samoistna plamica, SIDS, reakcje anafilaktyczne, cellulitis, autyzm, objawy uszkodzenia CUM, encefalopatie, neuropatie, senność, bezdech.
Objawy te umieszczono na tej liście ze względu na powagę i częstotliwość raportowania. Ponieważ te zdarzenia są zgłaszane spontanicznie spośród populacji o nieznanej liczebności, wymagają ostrożności w podejściu do kwalifikacji.
Sanofil Pasteur Inc.072503.
Biegli sądowi udowodnili, obalając matactwa przemysłu szczepionkowego, że jednak rtęć szkodzi. Sądy we Włoszech dały wiarę biegłym, nieopłacanym przez przemysł. Dodatkowo ujawniono dokument producenta GSK, z badań nad tym preparatem MMR, jednoznacznie dokumentujący występowanie autyzmu po szczepieniu.
Jak podał „Menadżer Zdrowia” z  13.04.2016 r. wielkimi literami: do Polski przyjadą amerykańscy doradcy zdrowotni. I dalej, że w czerwcu do Warszawy przyjadą najlepsi amerykańscy fachowcy, doradzając polskim menadżerom zdrowia, jak lepiej zorganizować i jak poprawić system zdrowotny. Czyżby obecne działania instytucji tego warszawskiego rządu, jak podaje G.Braun, były wynikiem działania tych doradców? W celu zapełnienia ekranu, polskojęzyczne media ogłaszają epidemię odry np. w Anglii, a potem okazuje się, że zachorowały 4 dzieciaki, na ponad 3 miliony.

 

Jak twierdzą teraz szczepionkowcy, dla odporności stada [pojęcie zdezaktualizowane przed 100 laty, jednoznacznie świadczy to o poziomie polskiej medycyny] wystarczy zaszczepić 90% populacji. Czyli ok. 10 % dzieci może być niesczepionych i nic się nie stanie. Co to znaczy w liczbach bezwzględnych?
10 % od 8 milionów, to znaczy, że może spokojnie w Polsce być nieszczepionych prawie 800 000 dzieci. To jest nauka wakcynologów. Obecnie ten drastyczny wzrost nieszczepionych to 16 tysięcy, czyli ok.  0.2 %.
Za czasów Abrahama składano ofiary z własnych dzieci na cześć „bóstwa”. A co robią obecnie tzw. wykształceni inaczej osobnicy? Wstrzykują truciznę bezpośrednio do krwioobiegu dziecka i jeszcze cieszą się, że to załatwili.
Znam kobiety, stosunkowo biedne, które specjalnie się zapożyczyły, aby zaszczepić dodatkowo dziecko. Dopiero jak wystąpiła plamica małopłytkowa i dziecko, doskonale zapowiadające się w sporcie, siadło na ławie inwalidów, to zrobiła się rozpacz. Ale kogo to obchodzi? Byle pieniądz płynął z rąk to rąk.
I coraz częściej od różnych urzędników słyszymy faszystowskie hasła typu: dzieci nie są własnością rodziców, ale państwa, co np. publicznie głosił dyrektor NFZ-tu w Gdańsku. Wkrótce awansował.
W przypadku powikłań nie ma odpowiedzialności sądowej. Wystarczy przypomnieć, że za same powikłania po szczepieniu przeciw grypie rząd angielski wypłacił 100 000 000 funtów odszkodowań z kieszeni podatnika, a to powinien płacić producent. Ale przecież w tym celu ma się przyjaciół w polityce. Podobnie jest w kraju nad Wisłą.
Przez pierwsze 15 lat ci sami popychacze szczepionkowi w rodzaju p. prof. prof. Radzikowskiego, Brydak, Simona, Szenborn itd. wmawiali społeczeństwu, że rtęć zawarta w szczepionkach nie szkodzi. Potem okazało się, że jednak jest zupełnie inaczej.
Zresztą p. prof. Szenborn to w ogóle swoisty przypadek naukowy. Jeszcze 03.07.2015 w Medycynie Praktycznej, namawia do stosowania preparatu Acyklowir – Hascovir u małych dzieci, kiedy to już kilka lat wcześniej udowodniono, że ten preparat, jeżeli w ogóle skraca czas przebiegu choroby, to o 12 godzin. A kto mierzy czas przebiegu grypy na godziny?
Musisz także pamiętać, Szanowny Czytelniku, że pomija się zupełnym milczeniem badania żydowskiego naukowca Yehuda Shoenfelda, udowadniajace, że szczepionki są odpowiedzialne za choroby autoimmunologiczne. Do chorób autoimunologicznych zaliczamy np. Chorobę Hashimoto!
VII miejsce wśród najbardziej niebezpiecznych leków na Ziemi zajmuje szczepionka przeciwko rota wirusom, czyli zwykłej biegunce.
Szczepionka zawiera żywe szczepy wirusa G1, G2, G3,G4, i P1. Dodatkowo trucie jest wzmocnione zawartością Polisorbatu 80 powodującego zmiany deformacyjne narządów rodnych oraz zawiera płodową surowicę bydlęcą, a także fragmenty cirkowirusa, który infekuje świnie. Jest odpowiedzialna za powstawanie niedrożności u dzieci.
Jak wiadomo, biegunki w prosty sposób można się pozbyć, poprzez wypicie pepsi-coli i skonsumowanie papki ryżowej, a potem uzupełnienie naszych dobrych bakterii kubkiem, lub dwoma kwaśnego mleka od krowy.
A nasz biedny inaczej ks. Arcybiskup udaje?, czy naprawdę o tym nic nie wie, ale popychaczom szczepionkowym udostępnia sale seminarium. Sami musicie, Dobrzy Ludzie, zastanowić się nad tym problemem.
Już pozwoliłem sobie na pisemne wyrażenie niepokoju o zamianie religii katolickiej monoteistycznej na monolatrię. W tej sytuacji rola Arcybiskupa się wyróżnia.
Ps. A tak na marginesie, jak czuje się człowiek, który przez wiele lat okaleczał biedne dzieci w Afryce, wstrzykując im rakotwórczego wirusa SV-40, znajdującego się w szczepionce Polio?
Jak musi się czuć człowiek, w dodatku kapłan, który brał udział w depopulacji, podając szczepionki zawierające środki poronne?
Jak musi się czuć człowiek, w dodatku lekarz, który przez wiele lat  wstrzykiwał dzieciom neurotoksyny w rodzaju aluminium, czy rtęci?
W psychiatrii znany jest zespół wypierania, wymazywania z pamięci rzeczy moralnie, czy etycznie złych, zwanych w katolicyzmie grzechami.
Dawniej tacy ludzie wstępowali do zakonów zamkniętych, chcąc odpokutować za swoje grzechy. Obecnie obnoszą to jako cnotę.
 O tempora, o mores!

 

Dr Jerzy Jaśkowski
Gdańsk, 6.XII.2017 r.
kontakt: [email protected]

Więcej opracowań dr. Jerzego Jaśkowskiego na naszym portalu   >    >    >  TUTAJ.

 

 • Ilustracja tytułowa: Dr Jerzy Jaśkowski. Fot. za YT-Szymon Radoń / wybór zdjęcia wg.pco

 

Polish-Club-Online-PCO-logo-2

, 2017.12.12.
Dr Jerzy Jaśkowski

Autor: Dr Jerzy Jaśkowski

 • Eljasz Eljasz

  witam,
  obecnej nauce nie są znane żadne elementy sterownicze, mechanizmy sterowania ! – wszystko wrzuca się do jednego worka zwanego mózgiem.
  udowadniam nieukom naukowcom, że mózg nie myśli, bo nie ma dowodu jego aktywności w procesie myślenia.
  zanim przedstawię poniżej dowody, odniosę się do kwestii szczepienia i tworzenia autyzmu z tym związanego. rtęć i każdy metal ciężki lub błyszczący jest elementem hamującym, blokującym Układ STEROWANIA w przeciwieństwie do JODU, bez którego prawidłowego metabolizmu NIE będzie. rtęć nie dzieła na wirusy lecz na system odpornościowy człowieka – po prostu wyłącza go na pewien okres aby przeprogramować do nowego czynnika, który jest podany w szczepionce.
  układ odpornościowy nie działa i ciało jest narażone również na wszystkie inne patogeny ze środowiska.
  PROBLEMEM są zachowania okresu poszczepiennego, nie chroni się dzieci w domu przed roznosicielami np. psami czy innymi zwierzętami domowymi lub srającymi z powietrza…
  dlatego jedne dzieci są narażone bardziej i one stają się ofiarami autyzmu, całkowitego wyłączenia Systemu Sterowania, a nie tylko w tych szlakach metabolizmu które określił producent szczepionek. twierdzenie producenta jakoby rtęć była środkiem konserwującym to, to chyba żart. jeśli są jakieś bakterie lub wirusy, które mogłyby zaszkodzić wirusom w szczepionce, to należało by je zidentyfikować i od razu podać jako lekarstwo na zarażenie.

  poznaj elementy STERUJĄCE – Złoto – Kadzidło – Mira

  pierwsza prawda naukowa – mózg myśli!?

  NIE Myśli – cywilizacyjne, naukowe, komunistyczne, ateistyczne
  kłamstwo !

  dowód – udowodnione prądy na głowie nie mają NIC wspólnego z
  aktywnością neuronów, gdyż nikt na świecie NIE zna teorii
  fizycznej udowadniającej w jaki sposób pole elektrom. mogłoby
  przejść przez 5 warstw elektrolitu, nikt z fizyków na świecie nie
  potrafi wytłumaczyć tego zjawiska.

  nie kwestionuję ich obecności lecz są pochodzenia
  zewnętrznego…z, jak poniżej.

  druga teologiczna prawda naukowa – kłamstwo, BŁĘDNE tłumaczenie
  słowa KABOD występujące 100.. razy w Piśmie świętym.

  dowód –

  tłumaczenie jako Chwała – synonim sława – chwała NIE
  odzwierciedla obrazu i działania urządzenia, które jest nazywane
  KABOD – org. tłum. Ciężki,

  TO urządzenie PROCESOR KWANTOWY – odpowiada za tworzenie
  świadomości i wszelkie systemy sterowania – metabolizm,
  behawior,…działanie kosmosu

  http://www.lifechip.pl

  „Transformacja Teologii w kontekście nauk ścisłych..”

  ISBN 978-83-917420-8-2

  Twierdzenie BACONA mówi;

  „mało nauki odwodzi od Boga, dużo nauki prowadzi do Boga”

  Mózg jest najbardziej prostym funkcyjnie narządem człowieka.

  Stopień jego rozwoju NIE WARUNKUJE istnienia świadomości. Mózg
  głowowy jest zbiorem neuronów wydzielniczych i ruchowych.

  Pola neuronowe to komórki wzmacniająca pole elektromagnetyczne
  poprzez udział prądów poprzecznych Halla w istocie białej i
  przesyłające sygnał do dalszych części organizmu.

  Działanie kontrolne realizowane przez świadomość oraz układ
  automatyczny – tzw. System Operacyjny znajdują się w Procesorze
  kwantowym zwanym Koło życia – Lifechip.

  Neurony wraz z receptorami decydują o wytwarzaniu wszystkich
  doznań zmysłów – bo na zewnątrz ciała NIC nie istnieje – co NIBY
  istnieje. Badania laboratoryjne nie wykazały istnienia pól
  neuronów bólowych. Neurony nie wytwarzają bólu! Ból odczuwany
  jest przez pole – ciało – macierz świadomości jako efekt
  połączenia (anihilacji) zewnętrznych pól elektromagnetycznych na
  poziomie pojedynczych fotonów.

  Dowody aktywności neuronów określanych jako procedury EEG – NIE są
  wiarygodne. Brak teorii fizycznej na przepływ pola
  elektromagnetycznego z neuronów przez 5 warstw elektrolitu na
  powierzchnię głowy.

  Badane prądy na powierzchni skóry są pochodzenia zewnętrznego i
  nie penetrują do środka organizmu zgodnie z zasadą „klatki
  faradaja”. Nie są adekwatne do stanów aktywności wewnętrznych
  neuronów.

  Między neuronami czuciowymi i ruchowymi rozmieszczone są włókna
  kojarzeniowe.

  Skład – istota szara oraz Istota biała będąca zbiorem neuronów z
  silnie rozwiniętą osłonką mielinową. Najnowsze badania wskazują na
  silną przebudowę istoty białej w okresie dojrzewania w wieku 15 –
  18 lat. Co wyróżnia się (jak każdy zauważył) objawami zaburzeń
  behawioralnych. Przyczyną jest przejście ze sterowania systemem
  operacyjnym na większy

  udział sterowania świadomością. Układy przeciwstawne.

  Okres sterowania automatycznego S.OP. to od poczęcia do tego
  okresu przebudowy.

  Mózg jelitowy – zbiór 4 mld neuronów wydzielających
  neuroprzekaźniki, które decydują o destrukcyjnych stanach
  psychicznych przeciwstawnych do tworzonych w komórkach
  wydzielniczych pól neuronowych mózgu głowowego. Brak pracy nad
  rozwojem świadomości (nad udziałem świadomym w sterowania)
  inaczej działanie niezgodne z Instrukcją obsługi Ciała blokuje
  prawidłowy katabolizm mający prowadzić do wyłączenia tego układu
  wydzielniczego i automatycznie

  przełącza sygnały do katabolizmu układu neuronów mózgu głównego
  powodując choroby neurodegeneracyjne – Parkinson, Alzheimer.

  Do publikowanego wiele lat temu art. o badaniach mózgu brzusznego

  dodałem komentarz –

  „Badanie we krwi obwodowej markerów wymienionych chorób nie
  umożliwia wskazania jaki układ neuronów je produkuje, co wyklucza
  odpowiednią diagnozę.”

  Obecnie po 25 latach badań odkryto jeszcze jeszcze jeden
  destrukcyjny czynnik.

  Badania naukowe (w Polsce publikacja art. Focus 06.16) tego
  układu neuronów wskazują, że tym elementem jest synteza amyloidu.

  Czynnik ten również źle wysterowany atakuje tkanki serca.

  W polskich pracach naukowych i środowisku lekarskim temat „mózgu
  brzusznego” nie występuje, co doskonale świadczy o fachowej
  wiedzy.

  Sekcyjnie „mózgi” kładąc na stole mamy do czynienia z północnym i
  południowym. Natomiast przyjmując ich rzeczywiste działania w
  języku informatycznym mamy do czynienia z mostkiem północnym i
  południowym dwóch ośrodków kontrolnych zwanych inaczej –
  chipsetami.

  Po prostu idąc bardziej w technicznym rozwoju jaki wymyślił
  Konstruktor są to kontrolery programowalne w każdym procesie ich
  działania.

  Eliminacja jakiegoś pola neuronowego, np w chorobie, mechanicznym
  uszkodzeniu…, powoduje przekierowanie na inne pola aby nie
  dopuścić do braku działania zasilanych urządzeń. Pola te nie tylko
  poruszają częściami

  ciała – ręka, noga, ale również układy pamięci zewnętrznej i
  wewnętrznej, wolnej i szybkiej i najważniejsze działają na
  mechanizm powstawania – narzucania stanów psychicznych.

  Prawa autorskie: Janusz Lusiński

 • Eljasz Eljasz

  witam,
  obecnej nauce/cywilizacji nie są znane żadne elementy sterownicze, mechanizmy sterowania ! – wszystko wrzuca się do jednego worka zwanego mózgiem.
  udowadniam nieukom naukowcom, że mózg nie myśli gdyż nie ma dowodu jego aktywności w procesie myślenia.
  zanim przedstawię poniżej dowody, odniosę się do kwestii szczepienia i tworzenia autyzmu z tym związanego. rtęć i każdy metal ciężki lub błyszczący jest elementem hamującym, blokującym Układ STEROWANIA w przeciwieństwie do JODU, bez którego prawidłowego metabolizmu NIE będzie. rtęć nie dzieła na wirusy lecz na system odpornościowy człowieka – po prostu wyłącza go na pewien okres aby przeprogramować do nowego czynnika, który jest podany w szczepionce.
  układ odpornościowy nie działa i ciało jest narażone również na wszystkie inne patogeny ze środowiska.
  PROBLEMEM są zachowania okresu poszczepiennego, nie chroni się dzieci w domu przed roznosicielami np. psami czy innymi zwierzętami domowymi lub srającymi z powietrza…
  dlatego jedne dzieci są narażone bardziej i one stają się ofiarami autyzmu, całkowitego wyłączenia Systemu Sterowania, a nie tylko w tych szlakach metabolizmu które określił producent szczepionek. twierdzenie producenta jakoby rtęć była środkiem konserwującym to, to chyba żart. jeśli są jakieś bakterie lub wirusy, które mogłyby zaszkodzić wirusom w szczepionce, to należało by je zidentyfikować i od razu podać jako lekarstwo na zarażenie.

  poznaj elementy STERUJĄCE – Złoto – Kadzidło – Mira

  pierwsza prawda naukowa – mózg myśli!?
  NIE Myśli – cywilizacyjne, naukowe, komunistyczne, ateistyczne kłamstwo !
  dowód – udowodnione prądy na głowie nie mają NIC wspólnego z aktywnością neuronów, gdyż nikt na świecie NIE zna teorii fizycznej udowadniającej w jaki sposób pole elektrom. mogłoby przejść przez 5 warstw elektrolitu, nikt z fizyków na świecie nie potrafi wytłumaczyć tego zjawiska.

  nie kwestionuję ich obecności lecz są pochodzenia zewnętrznego…z, jak poniżej.

  druga teologiczna prawda naukowa – kłamstwo, BŁĘDNE tłumaczenie słowa KABOD występujące 100.. razy w Piśmie świętym.
  dowód –
  tłumaczenie jako Chwała – synonim sława – chwała NIE odzwierciedla obrazu i działania urządzenia, które jest nazywane KABOD – org. tłum. Ciężki,

  TO urządzenie PROCESOR KWANTOWY – odpowiada za tworzenie świadomości i wszelkie systemy sterowania – metabolizm, behawior,…działanie kosmosu

  http://www.lifechip.pl
  „Transformacja Teologii w kontekście nauk ścisłych..”
  ISBN 978-83-917420-8-2

  Twierdzenie BACONA mówi;
  „mało nauki odwodzi od Boga, dużo nauki prowadzi do Boga”

  Mózg jest najbardziej prostym funkcyjnie narządem człowieka.
  Stopień jego rozwoju NIE WARUNKUJE istnienia świadomości. Mózg głowowy jest zbiorem neuronów wydzielniczych i ruchowych.
  Pola neuronowe to komórki wzmacniająca pole elektromagnetyczne poprzez udział prądów poprzecznych Halla w istocie białej i przesyłające sygnał do dalszych części organizmu.
  Działanie kontrolne realizowane przez świadomość oraz układ automatyczny – tzw. System Operacyjny znajdują się w Procesorze kwantowym zwanym Koło życia – Lifechip.
  Neurony wraz z receptorami decydują o wytwarzaniu wszystkich doznań zmysłów – bo na zewnątrz ciała NIC nie istnieje – co NIBY istnieje. Badania laboratoryjne nie wykazały istnienia pól neuronów bólowych. Neurony nie wytwarzają bólu! Ból odczuwany jest przez pole – ciało – macierz świadomości jako efekt połączenia (anihilacji) zewnętrznych pól elektromagnetycznych na poziomie pojedynczych fotonów.

  Dowody aktywności neuronów określanych jako procedury EEG – NIE są wiarygodne. Brak teorii fizycznej na przepływ pola elektromagnetycznego z neuronów przez 5 warstw elektrolitu na powierzchnię głowy.
  Badane prądy na powierzchni skóry są pochodzenia zewnętrznego i nie penetrują do środka organizmu zgodnie z zasadą „klatki faradaja”. Nie są adekwatne do stanów aktywności wewnętrznych neuronów.
  Między neuronami czuciowymi i ruchowymi rozmieszczone są włókna kojarzeniowe.

  Skład – istota szara oraz Istota biała będąca zbiorem neuronów z silnie rozwiniętą osłonką mielinową. Najnowsze badania wskazują na silną przebudowę istoty białej w okresie dojrzewania w wieku 15 – 18 lat. Co wyróżnia się (jak każdy zauważył) objawami zaburzeń behawioralnych. Przyczyną jest przejście ze sterowania systemem operacyjnym na większy
  udział sterowania świadomością. Układy przeciwstawne.
  Okres sterowania automatycznego S.OP. to od poczęcia do tego okresu przebudowy.

  Mózg jelitowy – zbiór 4 mld neuronów wydzielających neuroprzekaźniki, które decydują o destrukcyjnych stanach psychicznych przeciwstawnych do tworzonych w komórkach wydzielniczych pól neuronowych mózgu głowowego. Brak pracy nad rozwojem świadomości (nad udziałem świadomym w sterowania) inaczej działanie niezgodne z Instrukcją obsługi Ciała blokuje prawidłowy katabolizm mający prowadzić do wyłączenia tego układu wydzielniczego i automatycznie
  przełącza sygnały do katabolizmu układu neuronów mózgu głównego powodując choroby neurodegeneracyjne – Parkinson, Alzheimer.
  Do publikowanego wiele lat temu art. o badaniach mózgu brzusznego
  dodałem komentarz –
  „Badanie we krwi obwodowej markerów wymienionych chorób nie umożliwia wskazania jaki układ neuronów je produkuje, co wyklucza odpowiednią diagnozę.”
  Obecnie po 25 latach badań odkryto jeszcze jeszcze jeden destrukcyjny czynnik.
  Badania naukowe (w Polsce publikacja art. Focus 06.16) tego układu neuronów wskazują, że tym elementem jest synteza amyloidu.
  Czynnik ten również źle wysterowany atakuje tkanki serca.
  W polskich pracach naukowych i środowisku lekarskim temat „mózgu brzusznego” nie występuje, co doskonale świadczy o fachowej wiedzy.

  Sekcyjnie „mózgi” kładąc na stole mamy do czynienia z północnym i południowym. Natomiast przyjmując ich rzeczywiste działania w języku informatycznym mamy do czynienia z mostkiem północnym i południowym dwóch ośrodków kontrolnych zwanych inaczej – chipsetami.
  Po prostu idąc bardziej w technicznym rozwoju jaki wymyślił Konstruktor są to kontrolery programowalne w każdym procesie ich działania.
  Eliminacja jakiegoś pola neuronowego, np w chorobie, mechanicznym uszkodzeniu…, powoduje przekierowanie na inne pola aby nie dopuścić do braku działania zasilanych urządzeń. Pola te nie tylko poruszają częściami
  ciała – ręka, noga, ale również układy pamięci zewnętrznej i wewnętrznej, wolnej i szybkiej i najważniejsze działają na mechanizm powstawania – narzucania stanów psychicznych.

  Prawa autorskie: Janusz Lusiński

 • Karol Krzyżanek

  kasa kasa kasa… dostojnicy wiedzą , gdzie są konfitury

 • Jerzy Marcin

  Wiara w piniądz,a nie w Boga