Pokłosie marca 68…


 

Nie pisałem 8 marca o marcu 68, gdyż za ważniejsze uznałem uczczenie Pań w związku z ich świętem. Pokłosiem tamtej żydowskiej prowokacji były przeprosiny Dódy Obłudy wygłoszone pod adresem pobratymców jego żony (ma ona i ich dzieci prawo powrotu do Izraela) z okazji właśnie tzw. „wydarzeń marcowych” (znalazłem to na stronie WPS):
.
Duda: Tym, którzy w Marcu ’68 zostali wypędzeni, którzy zginęli i ich rodzinom, chcę powiedzieć – proszę wybaczcie ówczesnej Polsce za to, że dokonano tego haniebnego aktu. (…) Co za stratę ponosi dzisiejsza Rzeczypospolita, że wy wszyscy – ci którzy wyjechali, ci którzy być może umarli przez tamten ’68 r. – że was dzisiaj z nami nie ma, że jesteście elitą inteligencji, ale w innych krajach, że jesteście ludźmi sukcesu szanowanymi, ale w innych krajach, że wasza twórczość, że wasz dorobek naukowy, że wasze wspaniałe osiągnięcia nie poszły na rachunek Rzeczypospolitej. Co za żal, jakże mi jest przykro.”

Niestety nigdzie nie znalazłem rzeczywistego wyjaśnienia genezy tej żydowskiej prowokacji.
Jej praprzyczyną była walka o wpływy w łonie PZPR pomiędzy frakcją polską i żydowską (w nomenklaturze żydowskiej zwanymi frakcją „chamów” i „panów”). Kilka lat przed marcem Gomułka wywalił z Biura Politycznego żydowską wtykę związaną wcześniej z NKWD  – Romana Zambrowskiego – który domagał się uznania AK za organizację zbrodniczą. Za to właśnie wyleciał, a żydowska frakcja poczuła się osłabiona w najważniejszym politycznym organie PRL. Czekała więc na okazję, aby Gomułce dokopać a nawet usunąć go z funkcji I sekretarza PZPR. Tymczasem w 1967 miała miejsce tzw. „wojna sześciodniowa”, w której Izrael rozgromił koalicję państw arabskich wspieranych przez ZSRR. Po tym zwycięstwie duża część żydowskiej kadry i dowódców wojskowych LWP cieszyła się jawnie ze zwycięstwa „naszych” – Żydów – nad „radzieckimi” Arabami. Tu przypomnę jeszcze, że zaraz po tej wojnie ZSRR i PRL zerwały z Izraelem stosunki dyplomatyczne. Tymczasem już od początku 1968 w Czechosłowacji nabrzmiewała „praska wiosna” i Gomułka bojąc się niesubordynacji żydowskiej części kadr LWP na wypadek konieczności interwencji w Czechosłowacji nakazał usuwanie ze stanowisk dowódczych, a nawet całkiem z wojska, jawnie cieszących się z sukcesu Izraela w wojnie sześciodniowej żydowskich oficerów. Tę konieczną z punktu widzenia wiarygodności sojuszu Armi Czerwonej i Ludowego Wojska Polskiego „czystkę” żydowska frakcja w PZPR uznała za zagrożenie żydowskich interesów i osłabienie żydowskich wpływów na państwo, w tym zwłaszcza na wojsko. Aby temu przeciwdziałać postanowili wywołać rozruchy mające doprowadzić do upadku Władysława Gomułki. Prowokatorzy żydowscy pod pretekstem zdjęcia ze sceny „Dziadów” (był to tylko pretekst – gdyby nie wystawiano wtedy Dziedów, znaleźliby inny) podpuścili studentów, którym już wcześniej żydowska opozycja mieszała w łepetynach. I naiwni studenci w roli użytecznych idiotów zrobili zadymę zwaną „wydarzeniami marca 1968”.

Prowokacja żydowska tym razem spaliła na panwece, a nawet obróciła się przeciwko inspiratorom i prowokatorom. Władysła Gomułka wykorzystał ją do przeprowadzenie jeszcze większej czystki – usunął wielu pełniących obowiązki Polaków Żydów z wielu instancji i instytucji rządowach, państwowych, gospodarczych, z uniwersytetów, wojska, milicji i SB. Kierowała nim troska o państwo, patriotyzm i zwykły instynkt samozachowawczy – ci którzy szkodzą władzom PRL, sojuszowi z ZSRR, muszą zostać odsunięci.
Szkoda tylko, że wielu innych pełniących obowiązki Polaków Żydów, bojąc się za mocno wychylać, nie wystąpiło przeciwko władzom PRL nadal udając, że służą Polsce, co uniemożliwiło usunięcie z życia politycznego całej żydowskie j frakcji „panów” z PZPR i innych instytucji państwowych i rządowych.
Zemsta za ową czystkę nastąpiła w grudniu 70. On też był inspirowany przez żydowską frakcję w PZPR wspieraną przez żydowsko „opozycję”. Wtedy udało się im doprowadzić do obalenia znienawidzonego przez nich Gomułki.
Nieprawdą jest propaganda o przymusowej emigracji żydowskiej. Wielu Żydów z radością przyjęło możliwość opuszczenia Polski i wyjazdu za granicę. Ogromna ich większość wyjechała z własnej woli, uciekając do kapitalistycznego raju na zachodzie lud od Eretz Israel. Skorzystało z tej możliwości taże wielu zbrodniarzy z UB, którzy w okresie tzw żydo-komuny” (lata 1944-56) mordowali i torturowali Polaków, a których przed odpowiedzialnością karną chroniła do 1968 roku żydowska frakcja w PZPR.
.
Tu podam jeszcze dwa przykłady innych żydowskich prowokacji w historii PRL…
.
1) Tzw. „czerwiec 76” także był żydowską prowokacją. Pisał o tym Albin Siwak mający dostęp do dokumentów zastrzeżonych wyłącznie do członków Biura Politycznego KC PZPR w książce „Nie mogłem dłużej milczeć”. Znalazł on dokumenty mówiące o tym, że już przed „czerwcem 76” Żydzi ulokowani w PZPR wytypowali konkretne zakłady, w których miało dojść do rozruchów przeciwko Gierkowi i Jaroszewiczowi. Siwak był zaszokowany tym, jak łatwo żydowscy prowokatorzy manipulowali polskimi robotnikami:

„Najogólniej rzecz biorąc Żydzi podzielili ludzi sprawujących władzę na swoich i obcych. Postanowiono odsuwać od władzy i z życia społecznego ludzi nieżyczliwych Żydom. Nadal jednak dość chłodno odnosiłem się to tych wiadomości. Poważnie zainteresowałem się sprawą dopiero po otrzymaniu kolejnej informacji mówiącej o nadzwyczajnym posiedzeniu prezydium Centralnego Komitetu Żydów, w dniu 11 czerwca 1976 roku, w którym zasiadały osoby, które jednocześnie pełniły wysokie funkcje w polskim rządzie i w Biurze Politycznym PZPR. Rozpatrywano tam sprawę podwyżek cen na artykuły żywnościowe, w tym mięsne aż o 80%. W czasie obrad tego żydowskiego prezydium padły tam słowa: “Trzeba potrząsnąć drzewem, żeby spadły zepsute owoce”. Tymi “zepsutymi owocami”, które chciano strząsnąć z drzewa mieli być Gierek i Jaroszewicz.
.
Wytypowane zostały zakłady, w których dojdzie do rozruchów, a więc będzie to “Ursus” i radomski “Walter” oraz “Naftoremont”. Oszołomiony tą informacją z początku nie mogłem uwierzyć, że możliwe jest takie manipulowanie załogami robotniczymi. Jednak po dwóch dniach słyszę w Sejmie jak Premier Jaroszewicz mówi: Mięso i jego przetwory zdrożeją o 69%, a drób o 300%, oraz, że towarzysz Pierwszy Sekretarz Edward Gierek popiera te podwyżki.”

Owa prowokacja wyglądała więc tak – żydowska frakcja w PZPR przekonuje Gierka i Jaroszewicza do konieczności wprowadzenia wysokiej podwyżki cen żywności, po czym jej prowokatorzy wywołują robotnicze rozruchy. Gierka i Jaroszewicza pozbyli się Żydzi ostatecznie latem 1980. Tu jeszcze nadmienię, że z grudniem 70 było podobnie – żydowska frakcja przekonała Gomułkę o konieczności podwyżki cen żywności i to tuż przez świętami, po czym, gdy Gomułka podwyżki ogłosił, żydowscy prowokatorzy wywołali masowe strajki na wybrzeżu. Resztę znamy.
.
2) Powstanie NSZZ Solidarność było, co przyznał publicznie Zbig Brzeziński, tajną operacją CIA. A prawie 10 milionów Polaków – wśród nich niestety i ja – byliśmy użytecznymi idiotami tego żydowsko-watykańskiego konia trojańskiego, który ostatecznie doprowadził do upadku PRL. Jej miejsce zajęła Judeopolonia – kraj rządzony przez Żydów – co widać wyraźnie po tym, jak „polski” prezydęt przeprasza rządzących Polską Żydów za propolską postawę Gomułki w marcu 1968, wychwalając za to żydowskich prowokatorów tej antypolskiej rozróby.
.
Prezentuję jeczcze fragmenty przemówienia Władysława Gomułki dotyczące właśnie marca 68:
.

.
Proszę porównać postawę Gomułki i Dódy Obłudy. Kundlizm tego drugiego wobec Żydów jest zniewagą dla Polski. I wcale nie jest spowodowany ostatnią nagonką Izraela na Polskę. To co chcieli, Żydzi już wyłudzili:
.
„PiS chce naprawdę oddać Polskę Żydom!”
https://gloria.tv/article/ii1H7x2sw3oq1sZTGoSpP4A7k
.
Dóda od zawsze był turbo-Izraelitą służącym interesom żydowskim. Nie bez kozery jest PiSraelitą.
.
Nie przepraszam za marzec 68 jego żydowskich inspiratorów, użytecznych idiotów – studentów, ani tych pełniących obowiązki Polaków, którzy PRL wówczas opuścili. Szkoda, że nie wszystkich szkodników wyprosił wtedy towarzysz Wiesław.
.
Marzec 68 nie był żadnym demokratycznym protestem – był żydowską prowokacją wywołaną oczyszczaniem wojska z żydowskich wtyk solidaryzujących się z Izraelem. Jego celem było obalenie Gomułki i uzyskanie przemożnych wpływów na państwo polskie.
.
opolczyk

 

Źródło: BLOG POLSKI , 12/03/2018

 

  , 2013.03.12.

Materiały nadesłane

Autor: Materiały nadesłane