Premier Izraela na Defiladzie zwycięstwa w Moskwie


Od red. PCO: I jak tu nie czytać putinowskich mediów? W polskojęzycznych tylko sprzeczki między tymi co przy żłobie z tymi co o koryto walczą. Salutowanie i meldowanie się bez mała wszystkim, głównie zaś lobby żydowskiemu z prawa i lewa, z Gór Synaj i zza oceanu. Sami swoi. Z trzęsącymi portkami, trzeba czy też nie, ustawiają Polskę z jednej strony wg amerykańskich zobowiązań, eurokołchozowych dyktatatów a tymczasem Bibi, ganiany z kajdankami przez swoich przeciwników po Izraelu raz w Waszyngtonie, raz w Moskwie. Tu pogrozi, tam podefiluje i jeszcze znajdzie czas na przywołanie na dywanik nadwiślańskich geniuszy polityczno-gospodarczych. A Polska ma nowy dylemat, co będzie z kontraktem na dostawę ropy z Iranu?  wg.pco

 

Premier Izraela Benjamin Netanjahu bierze udział w Defiladzie Zwycięstwa z okazji 73. rocznicy zakończenia II Wojny Światowej.

Premier Izraela rozpoczął udział w paradzie u boku prezydenta Rosji Władimira Putina.

W tegorocznej Defiladzie Zwycięstwa w Moskwie bierze udział ponad 13 tysięcy żołnierzy. Na Placu Czerwonym zostanie też zaprezentowanych kilka nowości z zakresu techniki wojskowej. 

Widzowie zobaczą na Defiladzie Zwycięstwa bojowe wozy wsparcia czołgów BMP-T „Terminator”, rosyjskie systemy przeciwlotnicze „Tor-M2″, ciężarówki wojskowe „Tajfun-K” o napędzie 4×4, specjalny samochód opancerzony VPK-233136 „Tigr”, samochód opancerzony „Ural-432009″ a także opancerzony samochód zbudowany na podwoziu kołowym „Patrul”.

Za: https://pl.sputniknews.com/swiat/201805097925178-Netanjahu-Izrael-Moskwa-Defilada-Zwyciestwa/ / Patriotyczny Ruch Polski , 9 maja 2018.

 

  , 2018.05.09.

Znalezione w sieci

Autor: Znalezione w sieci