Depopulacja Polski trwa – Gardasil – HPV.


Z cyklu : „P-279, państwo istnieje formalnie”.

Motto
„ Dopóki istnieć będzie, mocą praw i obyczajów, potępienie społeczne, które w pełni rozwoju cywilizacji stwarza sztuczne piekła i ręką ludzką wikła przeznaczenie, dzieło Boga;
 póki trzy problemy naszego czasu nie zostaną rozwiązane i nędza będzie sprawcą poniżenia mężczyzny, głód — upadku kobiety, a ciemnota — zatraty dziecka; 
póki śmierć moralna możliwa będzie w niektórych warstwach społecznych; innymi słowy i z ogólniejszego punktu widzenia:
póki istnieć będzie na ziemi ciemnota i nędza, książki takie jak ta, mogą być użyteczne”.
W. Hugo „Nędznicy” 1882 r.
O tym, że przyrost naturalny w Polsce spada drastycznie, po raz pierwszy pisałem w roku 1980.  Już w 1972/3 brałem udział w badaniach, które miały uzasadnić dokonywanie aborcji na „życzenie”. Wyniki były jednoznaczne, wprowadzenie mordowania dzieci na życzenie, spowoduje zmniejszenie liczby ludności.
Dokonywanie mordowania dziecka na „życzenie”, czyli aborcja,  jest neologizmem wprowadzonym do obrotu przez eunuchów  intelektualnych, a mającym za zadanie uzasadnić depopulację wybranego narodu lub grup społecznych.
Depopulacja może się odbywać za pośrednictwem szczepionek o czym mówi otwarcie B. Gates i jego Fundacja, lub dyskretnie, tak obniżając wynagrodzenie w rodzinie, aby koszty życia przewyższały pensje. Już ponad 100 lat temu padły slowa, że „dajcie mi prawo bicia pieniądza, a nie ważne kto rządzi danym krajem”, przypisywane Rothschildowi.
Trzeba stwierdzić jednoznacznie, że mieszkańcy terenów pomiędzy, jeszcze Odrą i Bugiem, zostali już tak wytresowani, że nawet jak otrzymają informację jednoznaczną, to i tak nie mogą zrozumieć jej znaczenia.
Przed kilku laty przeprowadzono badania nad rozumieniem tekstu pisanego przez maturzystów i okazało się, że tylko jeden promil rozumie tekst.
Tak skrajnie niskie wyniki testu spowodowały, że na wszelki przypadek nie przeprowadzono dalszego ciągu tego testu na urzędnikach państwowych czy samorządowych. Okazałoby się może, że zrozumienie tekstu przez urzędników jest jeszcze niższe i co z tym robić.?
Przecież analiza decyzji administracyjnych przeprowadzona przed kilku laty wykazała, że ponad połowa z pośród nich jest nieprawidłowo wydawana.
Najlepszym dowodem braku rozumienia tekstu pisanego, są ustawy i rozporządzenia wydawane przez Sejm i Ministerstwa w ilości ponad 27000 stron rocznie. Przeczytanie tych stron, jak wykazały to odpowienie badnia, wymagałoby poświęcenia ponad 900 dni. Okazuje się jednak, że już na poziomie Sejmu, aktorzy sceny politycznej nie wiedzą, że rok ma tylko 365 dni.
Innymi słowy z góry zakłda się, że odpowiednie przepisy uchwalane są pod dyktando określonych grup, nie będą znane ludności.
Stąd  powiedzenie:
 „nieznajomość prawa nie zwalnia od jego przestrzegania”. 
Stąd tak częste nowelizacje ustaw.
Stąd brak w szkołach przedmiotu takiego jak propedeutyka prawa, czy wstęp do prawa.
Dlaczego uważam, że wytresowanie społeczeństwa w naszym biednym kraju, osiagnęło biocenozę bagienną?
Z bardzo prostego powodu.
Nie kto to inny, ale p. Premier Morawiecki w wywiadzie TV podał, że Polska jest własnością kogoś z Zachodu.
P. Premier Morawiecki został wyciagnięty z kapelusza tuż przed wyborami podobnie jak p.Prezydent Duda.
Ale p. Premier zdobywał szlify u p.Rothschilda, a to coś znaczy. Premier Francji p. Marconi także wcześniej pracował u p. Rotschilda.
Biorąc dosłownie wypowiedź p. Premiera i tłumacząc z polskiego na nasze, to jeżeli jesteśmy własnością kogoś z Zachodu, to właściciel ma prawo do swojej rzeczy i może z nią robić co chce.
To chyba jasne i zrozumiałe dla każdego.
Tym kimś, kto ma 97% całego pieniądza na świecie jest City of London Corporation, państwo istniejące od ponad 700 lat, a o którym podręczniki szkolne nawet nie wspominają.
Podobnie zresztą jak tzw. polityczni komentatorzy plątający się pomiędzy p. Putinem, a masonerią czy satanizmem, czyli zamulający spojrzenie na świat społeczeństwu.
Zresztą w tym celu, starsi i mądrzejsi, jedynie  trzymają i nagłaśniają takich ludzi. Proszę zauważyć, że od prawie 30 lat żadna stacja telewizyjna czy też mass media polskojęzyczne niemieckich właścicieli, nie wywiązują się z podstawowego obowiązku dziennikarskiego tj. prezentowania jednej i drugiej strony w danym temacie, ale indoktrynują tylko i wyłącznie wersję poprawną politycznie, chociażby była najgłupsza z możliwych.
Podam przykład.
Wg. oficjalnej wersji, dokonano napadu na Irak z powodu posiadania przez niego, rzekomo broni masowej zagłady. Mija 28 lat i pomimo pobytu  wielu tysięcy żołnierzy amerykańskich w Iraku, tej broni znaleźć nie mogą.
Z drugiej strony „imperium zła, czyli Korea Północna” posiada broń masowej zagłady, tak przynajmniej twierdzą media głównego nurtu dezinformacji, i nikomu do głowy nie przyjdzie dokonać inwazji na ten kraj.
Przecież nikt nie jest tak głupi, aby likwidować doskonały interes handlu narkotykami z Korei.
Wracając do depopulacji Polski.
Wiadomo wszystkim zainteresownym, że dzietność  kobiet w Polsce spadła do ok. 1.2 czyli praktycznie za trzy pokolenia nie będzie Polaków. Liczba plemników u mężczyzn spadła do poziomu 50 milionów w jednym ejakulacie, czyli do wielkości uznawanej w latach 70 – 80 ubiegłego wieku, za wartość określającą bezpłodność.
A co robi rząd warszawski?
Rząd warszawski, zaraz po tej ustawce Służb Specjalnych, zwanej Okrągłym STOŁEM,  zezwolił na wprowadzenie na rynek preparatu RANDAP [Roundup] czyli glifosat.
Glifosat, działając na kobiety w wieku rozrodczym, czyli nawet przed zajściem w ciążę,  powoduje zmiany poziomu testosteronu i wpływa na morfologię jąder. Badania wykazały, że nawet tak małe ilości jak 500 cząstek na miliard może zakłócić funkcje endokrynne.
A co robi p. Posobkiewicz jako Główny Inspektor Sanitarny?
Nawet nie ruszy się w kierunku badania skażenia żywności glifosatem. Proszę samemu sprawdzić.
Na żadnej stronie stacji Sanepidu, nie ma danych odnośnie skażenia żywności pestycydami czy herbicydami.
Trudno się zreszt temu dziwić, ponieważ już od kilku lat Sanepidy są zarejestrowane oddzielnie w niemieckiej Izbie Handlowej we Frankfurcie, podobnie jak inne instytucje prawa handlowego, spółki itd.
Podobnie,  rząd warszawski dopuścił i  sam p. Posobkiewicz, Główny Inspektor Sanitarny oraz Narodowy Instytut Zdrowia Publicznego, do handlu w Polsce szczepionką Gardasil – firmy Merck,  pod pretekstem walki z rakiem szyjki macicy.
Najciekawsze jest to, że główny badacz tego problemu,   tj. związku szczepionki z rakiem,  dr Harrper już w 2007 roku powiedziała, że nigdy nie był badany związek raka ze szczepionką.
Wiadomo natomiast na podstawie prac wykonanych w Izraelu, że szczepionka ta, powoduje wystąpienie menopauzy już u 16 letnich dziewczynek.
Czyli depopulacja na całego.
Baby nie będą rodziły, mogą się tylko „bzykać”.
Gwóźdź do trumny szczepionki Gardasil, wbił Departament Zdrowia i Opieki Społecznej USA orzeczeniem, że:
„szczepionka Gardasil powoduje problemy autoimmunologiczne, które powodują nagłe osłabienie  lub śmierć”.
Wszystko dotyczyło nagłego zgonu 21 letniej kobiety Christin Richell, która zmarła  na skutek zaburzeń pracy serca,  po szczepieniu otrzymanym kilka dni wcześniej.
Proszę zauważyć „dziwne” zachowanie mediów. Gdy gdzieś tam jakiś szaleniec strzela i zabija jakąś osobę, to media rozpisują się bez końca. Najcześciej okazuje się, że ów młody człowiek należał do jakiejś sekty i był pod działaniem leków antydepresyjnych, sprzedawanych na recepty.
Natomiast, jak umiera zdrowa, w pełni sił kobieta, mająca przed sobą całe życie, po otrzymaniu szczepionki, to mass media  zwane „uczciwie” głównym nurtem dezinformacji, natychmiast chowają głowę w piasek i milczą jak zaklęte.
Ciekawe nieprawdaż?
Co zawierają szczepionki rzekomo zapobiegające rakowi szyjki macicy?
Gardasil R:
Każda dawka 0.5 ml zawiera aż 225 mcg Aluminium jako siarczan hydroksyfosforowy, 50 mcg polisorbatu 80 powodującego deforamcje jajników. 35 mcg boranu sodu oraz pozostalości drożdzy.
Gardasil 9R:
każda dawka 0.5 ml zawiera juz 500 mcg aluminium  w postaci AAHS, 50 mcg Polisorbatu 80.
Oba produkty firmy Merck.
Cervrix R :
zwiera ASO4, firma na wszelki przypadek nie pdoaje ilości. Po co mają się tubylcy denerwować.
Poza tym glin [aluminium] znajduje się w innych szczepionkach: Infantrixie, Tripedia, TriHiBit, Pedaitrix, Kririx, Pentacel, Comvax, Cerverix, Gardasil, Siligard, szczepionki pgrypie, MMRII, ProQuad, Tptateg, Rotarix, Adacel, Boostrix,Virivax
Poniższe zestawinie , za FDA, pokazuje zależność pomiędzy masą ciałą a dopuszczalną zawartościa aluminium.

Jak to łatwo można sprawdzić zawartość aluminium w szczepionkach przeciw HPV jest wielokrotnie większa aniżeli wielkości dopuszczalne wg normy FDA.
 W amerykańskiej bazie powikłań poszczepiennych, znajduje się lista 271 kobiet, zmarłych po tej szczepionce i ponad 57 520 doniesień o ciężkich powikłaniach.
Gdyby taka rzeź wystąpiła po strzelninie, to ogłoszono by stan wojenny itd. Proszę sobie wyobrazić strzelaninę, w której zostaje  ciężko rannych ponad 57 000 ludzi.
Toż to byłaby wojna jak w Kosowie, czy na Ukrainie.
A tutaj legalnie, w majestacie prawa, przecież CDC dopuściło to do obrotu, a rząd warszawski, poprzez Głównego Inspektora Sanitarnego wprowadził na rynek w Polsce i….. całkowita cisza.
Mało tego!
Cały czas zachęca się poprzez  trolli intelektualnych z Sanepidów, do zakupu tej szczepionki i masowego szczepienia dzieci w szkołach. To nieważne, że dziewczynki nie otrzymują żadnych dokumentów o szczepieniu. Nie dostają numeru serii szczepionki, składu chemicznego itd.
Mało tego!
Przed szczepieniem nie są one badane, a wiadomo, że przy niskim poziomie żelaza i słabej morfologii, nie wolno wykonywać tego szczepienia.
Innymi słowy, dziewczynka powinna najpierw wykonać badania laboratoryjne w rodzaju:
  1. morfologia,
  2. żelazo,
  3. białko CRP.
  4. 25 OHD,
a dopiero potem można by, gdyby rodzicie wyrazili zgodę, a wyniki badań laboratoryjnych pozwalały,  przeprowadzić szczepienie.
W Polsce robi się to po uważaniu szkoły, bez wykonania badań,
czyli generalnie chodzi o depopulację, czyli zmniejszenie płodności kobiet.
Chłopaków już załatwiono.
Nie jest to jedyne doniesienie o toksyczności szczepionki Gardasil.
Już w 2009 roku, w prowincji Andhra Prades, znany depopulacjonista B. Gates, przyczynił się do szczepienia tą szczepionką 16000 dziewczynek, w wieku 9- 15 lat.
Był to typowy eksperyment, ponieważ wcześniejsze prace dopuszczały do szczepienia tylko dziewczynki ok. 16 roku życia. Oczywiście nikomu nic nie powiedziano o tym eksperymencie.
Dziwczynkom powiedziano, że to dla ich dobrego samopoczucia. Sprawa wyszła na jaw, kiedy 5 dziewczynek zmarło.
Podobnie zanotowano 4 zgony wśród 14 000 dziewczynek, zaszczepionych w innym stanie – Gujarat, szczepionką Cervaric, firmy GSK.
Ok. 120 dziewczynek leczono z powodu napadów padaczkowych, ciężkich skurczów żołądka. Inne dziewczynki po Gardasilu doświadczyły bezpłodności.
Sąd Najwyższy w Indii prowadzi szeroko zakrojone dochodzenie w stosunku do Fundacji p. Billa Gatesa [Bill & Melinda Gates foundation].
Podobne objawy powikłań wystąpiły  u młodych dziewcząt szczepionych w Kolumbii, po szczepionce przeciwko HPV. Niepiśmiennych rodziców trzymano w niewiedzy o prawdziwym celu szczepień. „większość spośród nich podpisywała zgodę odciskiem kciuka”. Ale podpisywała. W Polsce nawet tego nie przestrzega się.
Szczepienia prowadziła organizacja PATH, finansowana przez B. Gatesa. Ta sama organizacja PATH przeprowadza badania o skuteczności szczepionki przeciwko rotawirusom i penumokokom w Afryce i Azji.
Jak wiemy, rząd warszawski dopuścił te szczepionki do stosowania w Polsce.
Badania przeprowadzone w Japonii na skutek poważnych powikłań zostały zabronione. Te powikłania to zpalenie mózgu, ślepota, paraliż, zapalenia trzustki, utrata pamięci czy zgony.
Na początku tego roku, chińska grupa Medwatcher, oskarżyła Merck produkującego Gardasil, po tym, jak były pracownik Merck nazwał szczepionkę Gardasil „największym skandalem medycznym wszech czasów”. 
Gardasil jest bezużyteczny i kosztuje fortunę.
Na marginesie, Japonia zakazała stosowania szczepionki MMR po tym, jak po zaszczepieniu 1.8 milona dzieci wystąpiła rekordowa liczba niewirusowego zapalenia opon mózgowych i innych powikłań. Powikłania te to: autyzm, zgony, uszkodzenie słuchu, ślepota, paraliż.
Wyjaśnia to od razu nacisk w tym 52 Stanie zwanym jeszcze Polską, tzw. urzędników, czyli wykonawców poleceń z City, na straszenie odrą i nasilenie przymusu szczepień.
Japonia, to ponad 100 milionów ludzi, a Polska to ok. 30 milionów. Tak więc, aby otrzymać te same zyski, trzeba wszystkich zaszczepić i to najlepiej kilkakrotnie. Przypominam, że małego Alfiego Evansa zamordowano po szczepionkach Infanterix IPV Hib Prevenar 13, Bexsero, Rotarix. Jakiś mądry inaczej urzędnik NH, podał mu 09.09 2016 roku, aż  siedem tych szczepionek jednego dnia. Trudno się więc dziwić, że woleli zamordować dziecko, aniżeli przenieść je do szpitala we Włoszech, gdzie prawda wyszłaby na jaw.
Przypominam, że pomimo odłączenia od respiratora, Alf żył jeszcze 5 dni, a zmarł w 2 godziny po podaniu mu zastrzyku pod nieobecność rodziców.
Proszę zauważyć, że te polskojęzyczne mass media prawie przemilczały tę tragedię.
Zamiast tego, posłuszne trolle nagłaśniają sprawę przymusu szczepień.
Wracając do szczepionki rzekomo zapobiegającej rakowi szyjki macicy.
Tymczasem, jak najbardziej uniwersyteckie czasopismo IJME 2018, 037 opublikowało pracę pt: „Zwiększona częstość występowania raka  macicy w Szwecji, możliwy związek ze szczepieniami HPV.” 
Centrum profilaktyki raka Szyjki Macicy w Szwecji odnotowało w swoim rocznym raporcie wzrost zachorowań na inwazyjnego raka szyjki macicy w okresie 2 lat  tj. 2014 – 2015.
Wykazano, że wzrost zachorowań na rak szyjki macicy  jest najbardziej widoczny wśród kobiet w  wieku 20 – 49 lat, natomiast nie zaobserwowano wyraźnego wzrostu wśród kobiet powyżej 50 roku życia.
Istnieje związek czasowy pomiędzy rozpoczęciem szczepień, a pojawieniem się raka. Większość młodych kobiet zaczęto szczepić poczynając od 2007 do 2013. 
Po drugie udowodniono, że szczepienie osób już zrażonych wirusem HPV powoduje raka zamiast zapobiegania nowotworowi.
A Szwecja była państwem z którym już przed dwoma dekadami uporano się z problemem raka z pomoca badań cytologicznych.
Uwagi:
W Polsce przeprowadza się szczepienia dziewcząt w wieku szkolnym bez przeprowdzenia żadnych badań na obecnośc wirus HPV.
Moim zdaniem, jest to po prostu nie tylko testowanie szczepionki ale działanie depopulacyjne na społeczeństwie.
Dowodzi to także bezspornie, że jesteśmy państwem tylko teoretycznie.
Dowodzi to także realizacji postulatów tzw. Klubu Rzymskiego (uchodzącego za agendę CIA), o tym, że Polska ma być zaludniona przez 15 300 000 mieszkańców.
Dowodzi to także, całkowitego upadku nauki i oświaty w naszym nieszczęśliwym kraju – red. Michalkiewicz, ponieważ 23000 profesurów licencjonowanych nie próbuje nawet zaprotestować przeciwko temu uszkadzaniu dziewczynek.
Jedynym chlubnym wyjątkiem jest p. prof. Klimek, ale to stara szkoła, a nie nowourysze.
Tak więc Szanowny Czytelniku sam musisz wybierać, czy chcesz być i Twoje dzieci, czy tylko mieć.

Dr Jerzy Jaśkowski

[email protected]
Gdańsk, 4 czerwca 2018 r.

Więcej opracowań dr. Jerzego Jaśkowskiego na naszym portalu>    >    >  TUTAJ.

 

Dr Jerzy Jaśkowski na FB …

 

  • Zdjęcie tytułowe: Prof. zw. dr hab. n. med. Rudolf Klimek. Fot. za You Tube. / wybór zdjęcia wg.pco

 

Polish-Club-Online-PCO-logo-2

, 2018.06.05.

Dr Jerzy Jaśkowski

Autor: Dr Jerzy Jaśkowski