Waldemar Głodek – Demokracja chroni hazardowych aferzystów


clip_image002

 

Jak byśmy nie podchodzili do sprawy afery hazardowej, której jak to już znacznie wcześniej sugerował premier Tusk wcale nie było, to natychmiastowe zwolnienie szefa CBA Mariusza Kamińskiego daje obraz obaw Tuska o reputację jego ekipy.

Powołana przez sąd komisja, w której większość stanowili ludzie z PO, partii Zbycha, Mira, Grzesia i Rycha jednoznacznie określało zakończenie dochodzenia przez komisję sejmową. Śledząc na bieżąco groteskę jaka grana była w salach sejmowych przez pana Sekułę w roli przewodniczącego można dojść do smutnych wniosków stawiających pod watpliwosc rzetelność posłów PO a co za tym idzie całej formacji prowadzonej przez Donalda Tuska.

Wsparcie jakie w komisji dostało PO od swojego koalicjanata z obecnego tam PSL-owca przerosło spoleczne oczekiwania . Stało się jednak tak jak ukartowano. Dokładnie jak w procesie Kargula z Pawlakiem w klasyku “Sami swoi”. Sąd sądem ale sprawiedliwość musi być po naszej stronie” – stwierdziła babci dając swoim dwa granaty. W kinie wtedy śmieliśmy się do łez z radości. Tym razem łzy w oczach świadczyły jedynie o smutku i obawie o losy naszej Ojczyzny.

Powiększajaca się dzień po dniu zapaść  miedzy rzadzacymi a spoleczenstwem wskazuje, że zapowiadane strajki dojdą do skutku. Ponieważ komuna przepotwarzyła się w mutację kapitalistyczną zatem nie osiągną one takich efektów jak te z pamiętnych sierpniowych dni czego może jeszcze rozproszni niezadowoleni sie nie domyslaja.

Dzieki agenturalności naszych wodzów z sowieckiego baraku przeszliśmy do niemieckiego. Polska ciągle jest smacznym kąskiem dla sąsiadów dlatego przepychanka trwa a my ponownie wracamy w objęcia niedźwiedzia; nie bez znaczenia jest też malejące zainteresowania tym rejonem przez Stany Zjednoczone. Po latach może wyrośnie pokolenie, któremu zamarzy się Wolna Polska.

Reasumując, Sejm pod przewodnictwem Grzegorza Schetyny, tego samego którego premier Tusk przesunął do rezerwy z powodu powiązań z Rychem, będzie pracował nad jedynie slusznym raportem przygotowanym osobiście przez przewodniczącego Sekułę; o ile do piątku prokuratura nie odtajni niejawnych części w zdaniach odrębnych pozostłych członków komisji.

Smutne, bo w zasadzie ludzie prawi są bezsilni a nadal trzymającymi władzę są służby i ich pomagierzy.

Zobacz:

Jawna tylko wersja PO o aferze hazardowej – Rzeczpospolita 22 września, 2010 r.
>>>> http://www.rp.pl/artykul/539046-Jawna-tylko-wersja-PO–o-aferze-hazardowej-.html

http:///www.rp.pl

Waldemar Glodek

Autor: Waldemar Glodek