Waldemar Głodek: Już w sobotę USA sprawdzi gospodarzy Euro 2012


clip_image001

USA National Team

FSC[1] at 8:00 PM – ET  clip_image002

MEN’S – USA v Poland

Duration: 120 minutes

W najbliższą sobotę piłkarska reprezentacja Polski prowadzona przez Franciszka Smudę zmierzy się w Chicago z reprezentacją USA. Amerykanie, którzy całkiem dobrze radzili sobie w czasie ostatnich mistrzostw światana rozgrywanych na boiskach Afryki Poludniowej napewne nie będą łatwym do pokonania partnerem. Podopieczni trenera Smudy od siedmiu miesięcy nie odnieśli żadnego zwycięstwa. Bilans maja jak do tej pory mizerny. Czy uda im się przełamać złą passę?

Sobotnie spotkanie z USA to trzynasty mecz reprezentacji pod batutą Franciszka Smudy. Może 13 okaże się tym razem szczęśliwa. Najwyższy to już czas na konsolidowanie drużyny. Zostało wprawdzie jeszcze troche czasu, ciągle jednak dylematem jest brak podstawowej grupy zawodników na która tworzyłaby kręgosłup reprezentacji. Ciągłe eksperymenty do jakich zmuszony jest trener z powodu bardzo różnej formy reprezentowanej przez czołowych zawodników. Zobaczymy jak sprawdzi sie wcale już nie młody Niedzielan do którego wcześniej trener Smuda miał uprzedzenie, ten zaś jak do tej pory należy do jaśniejszych punktów w polskiej lidze i strzela bramki. Oby udało mu się to równiż w sobotni wieczór w Chicago.

Mecz będzie transmitowany prez Fox Soccer Chanel o godz. 20.00 ET.

Waldemar Glodek
7 października 2010 r.

clip_image003
Fot. Marek Biczyk | NEWSPIX.PL

[1]http://msn.foxsports.com/foxsoccer/tvschedule

Zobacz również:

Sport.pl 10/07/2010 Siedem miesięcy kadry bez zwycięstwa”
http://www.sports.pl/Pilka-nozna/Siedem-miesiecy-kadry-bez-zwyciestwa,artykul,88712,1,291.html

Piłkarska reprezentacja Polski pod batutą Franka Smudy zagra w Chicago i Montrealu:
https://www.polishclub.org/2010/10/01/waldemar-glodek-pilkarska-reprezentacja-polski-pod-batuta-franka-smudy-zagra-w-chicago-i-montrealu/

Waldemar Glodek

Autor: Waldemar Glodek