Waldeamr Głodek: Zespół Antoniego Macierewicza i nowe fakty. Stare dane dla pilotów i wyciek z silnika.


image Antoni Macierewicz zajmując się sprawą katastrofy smoleńskiej zaskakuje wynikami śledztwa prowadzonego przez kierowany przez niego zespół. Aczkolwiek ostatnie wiadomości o nowych faktach powinny być wykryte już od samego początku to zauważenie ich dopiero przez zespół świadczy jak najgorzej o wszystkich tych co z urzędu dochodzeniem się zajmwali. I nie bez przyczyny sugestie posła Macierewicza co do rezygnacji szefa MSWiA Jerzego Millera ze stanowiska przewodniczącego polskiej komisji badania przyczyn katastrofy smoleńskiej.

Mając na uwadze to, że dotychczasowe informacje nie tylko w tej sprawie aczkolwiek spotykały się z ostrą reakcją jego przeciwników, łącznie z sadowymi procesami ostatecznie wygrywanymi przez posła, to jednak okazywały się prawdziwe należy przypuszczać, że mimo uniknięcia na dzisiaj pokazania przez zespół dowodów stawiane zarzuty mają mocną podstawę.

Nieaktualne dane dla pilotów lotu Prezydenta potrzebane do lądowania jak również “wyciek ze środkowego silnika” to wcale nie bagatelne zarzuty i aż dziwne dlaczego badająca komisja takie sprawy przeoczyła.

Na podstawie Rp.pl 10/08/2010: http://www.rp.pl/artykul/546682-Macierewicz–stare-dane-i-wyciek-z-silnika.html

 

Przeczytaj również:

Katastrofa , której nie było – Krzysztof Cierpisz, Lund
http://old.www.polishclub.org/art_pol/katastrofa_ktorej_nie_bylo_k_cierpisz_20100728.htm

wiecej na: http://zamach.eu/
lub: http://wirtualnapolonia.com/2010/08/25/katastrofa-ktorej-nie-bylo-ciag-dalszy/

Waldemar Glodek

Autor: Waldemar Glodek