Waldemar Glodek: Powiedz Stary gdzieś ty był?


Krzysztof Klenczon 1978 W sieci ukazała się nowa strona poświęcona Krzysztofowi Klenczonowi. Dla mojego pokolenia wystarcza samo stwierdzenie Klenczon i już wiemy wszystko, od razu możemy nucić piosenki Czerwonych Gitar. A były tak łatwo wpadające w ucho i tak głęboko chwytające serce że już na drugi dzień po radiowym debiucie nuciliśmy czy to w drodze na uczelnie, do pracy czy też w wolnych chwilach. Zresztą po dziś dziń często słucham nagrań a w chwilach nostalgii przygwizduję sobie niektóre z nich dla pokrzepienia ducha.

Pułtusk, tam się Krzysztof urodził i Chicago gdzie pożegnany został prawie 30 lat temu. A po drodze Gdańsk, Paryska Olimpia z “Niebiesko-Czarnymi” i własne “Czerwone Gitary” i ciągle żywe melodie. Dzisiaj już śpiewane w różnych nowych aranżacjach lecz zawsze wzruszające.

Polecam najnowszą stornę o Krzysztofie Klenczonie zarówno po polsku jak i po angielsku. Wspomnienia siostry, biografia, masa wspaniałych zdjęć, wycinki prasowe i wiele więcej. Wystarczy tylko kliknac tutaj:

 http://www.krzysztofklenczon.com/

Waldemar Glodek
16 listopada 2010

Waldemar Glodek

Autor: Waldemar Glodek