Hanna Gronkiewicz-Waltz likwiduje Muzeum Izby Pamięci pułkownika Kuklińskiego w Warszawie


RyszardKuklinskiKolejną zaskakującą mieszkańców stolicy decyzję pojęła prezydent Warszawy Hanna Gronkiewicz-Waltz. Przygotowując się do wizyty prezydenta Rosji Dimitrija Miedwiediewa zdecydowała zlikwidować Muzeum Izby Pamięci pułkownika Kuklińskiego mieszczące się na Starym Mieście na tyłach katedry Św. Jana. Wymowny poddańczy gest w wykonaniu lidera PO.

O tym kolejnym bezprecedensowym kroku bulwersującym miszkańców stolicy a także wielu Polaków w kraju i za granicami informuje w dzisiejszym wywiadzie dla Radia Maryja prof. Józef Szaniawski.

http://www.radiomaryja.pl/dzwieki/2010/11/2010.11.30.akt01.mp3

Dla przypomnienia, pomnik płk. Ryszarda Kuklińskiego otwiera Aleję Zaslużonych na warszawskich Powązkach. Bolało to wielu zwolenników sowieckiej okupacji w Polsce, którzy dawali sobie upust na łamach michnikowskiej Gazety Wyborczej. Rodzice Adama Michnika a także brat Stefan (wyroki śmierci na polskich patriotach i bohaterach walki o wolność Polski) zasłużyli się wielce w umacnianiu komunistycznej okupacji naszego kraju, sam zaś on w utrwalaniu i przedstawianiu falszywego wizerunku skutków okupacji sowieckiej. I co najważniejsze przechwycenie osiągnięć Solidarności i skierowanie ją w kierunku zgodnym z linią gen. Jaruzelskiego łącznie z hucpą okrągłostołową.

Kiedy nie udało się sprowokować społeczeństwa do rozruchów ani kasując krzyż upamiętniający tragedię smoleńska, ani blokowaniem Marszu Niepodległości wrzucono kolejną bombę do wykorzystania przez zadymiarzy. Wiele symptomów na to wskazuje, że PO wybiera drogę konfrontacji z Polakami w celu przypodobania się putinowskiej Rosji. Stan wojenny, lub coś bardziej współczesnego, wprowadzone na wzór 13 grudnia to już tylko kwestia czasu. Zresztą grono doradców z gen. Jaruzelskim włącznie jak można sądzić z doświadczeń niedalekiej historii tylko w taki sposób potrafi sprawować władzę.

Waldemar Glodek
30 listopada 2010
www.polishclub.org

Waldemar Glodek

Autor: Waldemar Glodek