Jesse Ventura o grabieży światowych zasobów wody pitnej


jesseventuraWczoraj w amerykańskiej telewizji TruTV ukazał się kolejny program byłego gubernatora z Minnesoty, Jesse Ventura, „Teorie Konspiracji”. Tym razem tematem była grabież przez miedzynarodowe korporacje zasobów wody pitnej. Okazało się, że woda z USA jest m.in. transportowana wielkimi tankowcami do … Chin, które w ten sposób wypełniają swoje opustoszałe przez bezmyślną politykę budowy tam akweny.

Grabież ma taki wymiar, że niektóre wielkie zbiorniki wodne w ciągu ostanich lat obniżyły swój poziom o kilkanaście metrów! Zjawisko, choć w mniejszym stopniu  to można zauważyć także w przypadku Wielkich Jezior, na skutek poboru wody po kryjomu ze strumieni je upełniających.
Chiny być może w ten sposób egzekwują spłatę długu USA, który sięga obecnie 1 biliona dolarów. Może to być też cześć przygotowań Chin do inwazji na USA, która została zapowiedziana kilka lat temu oficjalnie przez chińskiego Ministra Obrony. Ventura porusza ten problem dochodząc do wniosku, że międzynarodowe korporacje (czyt. rząd światowy) mają na celu przegrupowanie sił w świecie – Chiny i komunizm mają stać się światowym liderem, a USA zredukowane do roli państwa trzeciego świata.

Drugą częścią konspiracji jest przejmowanie obszarów zawierających największe zbiorniki wody pitnej przez multimiliarderów w celu profitu na sprzedaży wody butelkowanej. Woda, której galon kosztuje centy jest sprzedawana po kilka dolarów, co więcej, dodawane są do niej chemikalia, np. w postaci fluoru czy litu. Ten ostatni jest powszechnie stosowany w zakładach psychiatrycznych w celach uspokajających – pacjenci stają się pokorni jak baranki.
Jesse Ventura tego nie dodaje, ale podobny skutek choć w mniejszym

natężeniu, daje stosowanie fluoru, powszechnie stosowane przez nazistów i komunistów. W Polsce na szczęście wody się nie fluoryzuje, w USA jednak 66% wody w kranie zawiera związki fluoru. Woda butelkowana jest znacznie groźniejsza – nie ma praktycznei żadnej kontroli nad tym co się w niej faktycznie znajduje!

Na tym konspiracja się nie kończy, w reportażu występuje także specjalistka od radiologii, Lauren Moret, która stwierdziła w butelkowanej wodzie obecnosć uranu! Niebezpieczne składniki dodawane do wody plus rozpuszczalne plastikowe butelki zawierające groźne związki organiczne, które reagują z ludzkimi hormonami, mogą spowodować wiele chorób, ze sterylnością włącznie.

I chyba właśnie o to chodzi – o eksterminację zachodniego społeczeństwa – są to dowody na realizowany powolny zamach na populację USA i Europy, o czym Ventura nie wspomina, lecz podobne zjawiska dokonują się w Europie Zachodniej, o czym świadczy chociaż pochodzenie firm przejmujących kontrolę nad wodą pitną -  za zamachem stoją korporacje takie jak Nestle czy Perrier, które są jak wiadomo pośrednio własnością dynastii Rotszyldów (podobnie jak wiele „sprywatyzowanych” przedsiębiorstw w Polsce). Wg. prezentera radiowego Daryla Bradforda Smitha (www.iamthewitnes.com) Rotszyldzi kontroluja 70% wody pitnej na świecie!

Oto linki do 3 części wczorajszego reportażu w TruTV:

http://www.youtube.com/watch?v=zIQ-HuCOfS4
http://www.youtube.com/watch?annotation_id=annotation_284389&v=xwRCOMRgxZw&feature=iv
http://www.youtube.com/watch?annotation_id=annotation_864569&v=q8vONKHCS_Q&feature=iv

Dodam, że poprzedni program Ventury o obozach koncentracyjnych i 4-osobowych trumnach ekologicznych, których miliony są rozlokowane na terenie USA został zdjęty z anteny. Jesse Ventura jest byłym gubernatorem stanu Minnesota, uważany jest za najlepszego w historii.

zob też:
United States public debt:
http://en.wikipedia.org/wiki/United_States_public_debt

Chinese Defense Minister Gives Speech About WAR plans against the USA:
http://www.theuniversalseduction.com/articles/chinese-defense-minister-gives-speech-about-war-plans-against-the-united-states
(uwaga linki do tego dokumentu systematycznie znikają wraz z pierwszą osobą, która tekst w wersji chińskiej i angielskiej upubliczniła – Halem Turnerem)

China at war with America:
http://www.greatdreams.com/china/china-attacking-america.htm

O zanieczyszczeniach wody pitnej:
http://www.eioba.pl/a78136/o_zanieczyszczeniach_wody_pitnej_i_wielu_innych_sprawach

Cała prawda o fluorze:
http://otworz-oczy.org/index.php/cala-prawda-o-fluorze/

Wielkie kłamstwo – Wpływ propagandy fluorku na nasze życie:
http://www.bioter.home.pl/prasa/fluor.htm

Kto jest w Radzie Nadzorczej Nestle:
http://www.sourcewatch.org/index.php?title=Nestl%C3%A9

Epic European Royalty Water-Stealin ‘World Society’
http://www.hongpong.com/archives/2010/12/03/epic-european-royalty-water-stealin-world-society-saint-lazare-foundation-saint-

Źródło:

Monitor Polski blog, 4 grudnia 2010: http://monitorpolski.wordpress.com/

Waldemar Glodek

Autor: Waldemar Glodek