Akcja Studencka TFP informuje: 41 proc. uczelni katolickich w USA zezwoliło na rejestrację klubów homoseksualnych


ProGayCathSkuls121410Jak co roku Akcja Studencka Stowarzyszenia Obrony Tradycji Rodziny i Własności (TFP) w USA publikuje listę szkół wyższych, które zezwoliły na działalność klubów homoseksualnych. Okazuje, że w tym roku kluby promujące dewiacyjne zachowania działały na terenie 41 procent uczelni katolickich.

Jak podaje gazeta „The California Catholic Daily”, powołując się na raport Akcji Studenckiej TFP, 101 z 244 (tj. 41 proc.) katolickich koledżów i uniwersytetów w USA oficjalnie zezwoliło na rejestrację klubów pro-homoseksualnych, centrów badań nad problemami wspólnoty LGBT (LGBTQ Resource Center) albo innych organizacji homoseksualnych.

pośród 28 jezuickich instytucji wyższego nauczania wszystkie zarejestrowały kluby homoseksualne. Wiele z tych uczelni jak np. Georgetown University, Gonzaga University i Loyola Marymount Univeristy finansuje tzw. Centra Różnorodności (Diversity Centers), albo też inne organizacje promujące ideologie pederastów, transseksualistów itp., których członkowie biorą aktywny udział w konferencjach najbardziej wpływowych w kraju organizacji pro homoseksualnych.

W samej Kalifornii jest dziewięć katolickich szkół wyższych, które mają kluby homoseksualne. Członkowie Akcji Studenckiej TFP nie kryją oburzenia z tego powodu. Uczelnie katolickie, które powinny służyć umocnieniu wiary, tak naprawdę psują młodzież. John Ritchie, szef Akcji Studenckiej powiedział: – Kiedy katoliccy studenci wstępują na katolickie uczelnie, to ich wiara powinna ulec wzmocnieniu. Tymczasem, niestety ich wiara często ulega osłabieniu wskutek obecności pro-homoseksualnych klubów na tych uczelniach i wskutek innych niemoralnych imprez tam organizowanych. Ritchie dodał także, że tak jak aborcja, homoseksualny grzech jest częścią kultury śmierci. – Powinno się mu sprzeciwiać a nie promować – stwierdził.

Członkowie TFP zaznaczają, że ruch homoseksualny jest ostrożny. Stopniowo upowszechnia swoje idee tolerancji i różnorodności. Są to narzędzia przy pomocy których zwolennicy różnych dewiacji seksualnych chcą ostatecznie ustanowić anarchię seksualną. Akcja Studencka głośno o tym wszystkim mówi, by w porę zareagować i stanowczo się temu sprzeciwić.

TFP namawia młodych ludzi, zwłaszcza tych z katolickich uczelni, by protestowali przeciwko powstawaniu tam klubów różnorodności i organizowaniu wszelkich niemoralnych imprez.

Źródło: The California Catholic Daily, AS

Za PiotrSkarga.pl, 16 grudzien 2010: http://www.piotrskarga.pl/ps,6298,3,0,1,I,informacje.html

California Catholic Daily, December 14, 2010: “WE NEED TO SPEAK UP BEFORE IT’S TOO LATE”. Nine schools in California on nationwide list of ‘Catholic Colleges with Pro-Homosexual Clubs’>>> http://www.calcatholic.com/news/newsArticle.aspx?id=eac38530-cebb-42c6-8442-7a462d8ad7bd

Waldemar Glodek

Autor: Waldemar Glodek