Scjentolog będzie koncertował obok szczątków kardynałów?


chickcorea27 grudnia w archikatedrze warszawską wystąpić ma z koncertem jazzowym Chick Corea. Nie dosyć że organizacja koncertów świeckich w kościołach jest zakazana prawem kościelnym to i wykonawca jest członkiem i promotorem destruktywnej sekty scjentologów.

Już dzień wcześniej w archikatedrze trwały przygotowania do koncertu. Przed ołtarzem ustawiono fortepian. Kaplice z Najświętszym Sakramentem zasłonięto Ekranem (w samej kaplicy ustawiono rzutniki). Ściany kościoła oświetlono upiornie na różowo i granatowo. W nawach bocznych ustawiono krzesła i ekrany. Mury świątyni rozbrzmiewały jazgotliwą muzyką. Wrażenie jakby zamiast świętego Mikołaja do miasta przyjechał Szatan i kościół zamienił na burdel.

Według Wikipedii, scjentologia naucza że „Jezus Chrystus nigdy nie istniał, ale został wszczepiony do kolektywnej pamięci ludzkości przez Xenu 75 milionów lat temu i że chrześcijaństwo było “operacją entheta (zła)”, kierowaną przez istoty zwane Targami (Hubbard, “Electropsychometric Scouting: Battle of the Universes”, kwiecień 1952), co jednoznacznie identyfikuje Jezusa i chrześcijaństwo jako siły zła, nie siły dobra”.

Jan Bodakowski

Scjentolog będzie koncertował obok szczątków kardynałów?

Dziś w Archikatedrze św. Jana Chrzciciela na Starówce ma wystąpić Chick Corea, światowej sławy muzyk jazzowy. Jednak proboszcz i warszawska Kuria zostały zasypane listami od zbulwersowanych osób. Corea jest bowiem członkiem groźnej sekty – informuje Dziennik.

achrikatedrawarszawaGwiazdor należy do „Kościoła Scjentologicznego”, do którego należą również m.in. John Travolta czy Tom Cruise. Kuria i urząd miasta zostały zasypane protestami w tej sprawie. Przeciwnicy organizowania koncertu scjentologa twierdzą, że jego występ w kościele, w którym leżą szczątki kardynała Stefana Wyszyńskiego, kard. Augusta Hlonda czy Henryka Sienkiewicza, jest nie na miejscu i będzie promocją sekty.

– Scjentolodzy to bardzo niebezpieczna i destrukcyjna sekta. Jest oskarżana o przestępczość gospodarczą i stosowanie terroru psychicznego oraz o łamanie praw człowieka – wyjaśnia w „Naszym Dzienniku” Dariusz Pietrek, koordynator Śląskiego Centrum Informacji o Sektach i Grupach Psychomanipulacyjnych KANA w Katowicach.

„ND” informuje, że w raporcie Biura Bezpieczeństwa Narodowego sekta została określona mianem mafii religijnej. “Program koncertu będzie dostosowany do treści okresu liturgicznego Bożego Narodzenia i muzyka nie naruszy sacrum miejsca, jakim jest archikatedra. Wszystkim uczestnikom życzymy wielu dobrych przeżyć związanych z koncertem” – czytamy jednak w oświadczeniu Kurii.

– Wieczornego występu Chicka Corei w katedrze wysłucha blisko 1200 osób – powiedziała Joanna Rawa Kirsztajn ze Stołecznej Estrady, która organizuje występ muzyka.

Ł.A/Dziennik.pl/ Nasz Dziennik

Za: Fronda.pl

KOMENTARZ BIBUŁY: Chciałoby się zapytać: dlaczego tylko kościoły rzymsko-katolickie stają sie salami koncertowymi dla muzykantów i artystów wszelakiej maści? Dlaczego nie ma koncertów Czerwonych Gitar w cerkwii, dlaczego nie słyszymy o koncertach Mietka Szczęśniaka w synagogach? Można mieć również pewność, że w warszawskim meczecie nawet koncert muzyki klasycznej nie będzie miał miejsca, za to posoborowi biskupi oraz zdezorientowani proboszczowie szeroko otwierają kościoły zamieniając je w sale widowiskowe i estrady.
Pora powiedzieć: DOŚĆ! – i to my, świeccy musimy przypomnieć swoim pasterzom, że albo zapomnieli o obowiązujących przepisach zakazujących tego typu imprez w Domu Bożym, albo że czynią to świadomie. W obu przypadkach ich zaniedbanie czy też celowe działanie musi być napiętnowane. Kardynale Kazimierzu Nycz, arcybiskupie metropolito warszawski – pokaż, że oprócz umizgów do lewicowej władzy i liberalnych mediów oraz umiejętności zapalania żydowskiej menory, potrafisz jeszcze walczyć o czystość dusz swoich owiec. Oczekujemy Twej reakcji i stanowczej decyzji.

(MM)

Opracowanie: Bibula Information Service (B.I.S.) – www.bibula.com – na podstawie materiałów autorskich

Źródło: BIBUŁA pismo niezależne, 27 grudnia 2010 – Przygotowania do profanacji archikatedry warszawskiej

Waldemar Glodek

Autor: Waldemar Glodek