NOWY EKRAN WYSTARTOWAŁ


ekran-logo-foto-interOd poniedziałku w blogosferze mamy nowy portal. Wcześniej zapowiadany NOWY EKRAN rozpoczął swoja działalność z pewłnym rozmachem. Po wstępnych testach, w których od samego początku mogli uczestniczyć chętni blogierzy, od 1 lutego znajduje się NOWY EKRAN już oficjalnie w internetowym towarzystwie.

Już od pierwszego otwarcia prezentuje się bardzo porfesjonalnie i co najważniejsze od razu w pierwszych postach pojawiły się osoby chętne pomóc w jego upiększaniu. I to nie jacyś amatorzy a wręcz zawodowcy. Wiele interesujących postów i wątków pod dyskusję wstawionych pierwszego dnia natychmiast spotkało się z odzewem licznych respondentów.

Łażący Łazarz, bo taka ksywę używa, rzucił jakiś czas temu hasło budowy niezależnego obywatelskiego portalu. Aczkolwiek w sieci jest wiele aktualnie działających z większym lub mniejszym sucesem, to jednak doświadczenia ŁŁ są ogromne w tym zakresie a jeżeli faktycznie i konsekwentnie będzie stał na straży tych zasad blogowania o których pisał i których sam doświadczał będziemy mieli w sieci interesującą pozycje.

Życzę zarówno Łażącemu Łazarzowi jak i pozostałym zaangażowanym w uruchomienie portalu NOWY EKRAN spełnienia pokładanych nadzieji.

Waldemar Glodek, Kalifornia
[email protected]

Polish Club Online

— — — — — — —

Nowy Ekran wystartował

clip_image001 

WITAMY.

Redakcja i Administracja Nowego Ekranu zastanawiała się nad tekstem powitalnym na tą okoliczność. Jednak, prawda jest taka, że to nie pisanie Redakcji i posty Adminów będą stanowiły o jakości i wyjątkowości naszego Serwisu. Coś się udało, JESTEŚMY, DZIAŁAMY – to prawda. Jeszcze tylko na 60% ale już nie na zero. Znalazł się Ktoś – szlachetny ryzykant – co postawił na nową blogosferę i sfinansował to całe przedsięwzięcie. Też prawda i wielkie podziękowanie. Ale najważniejsze, że jesteście WY: Autorzy, Komentatorzy i Czytelnicy. Mamy nadzieję, że od dziś pokażecie mainstreamowi gdzie raki zimują, jak powinny wyglądać wiarygodne media i jaka może być siła dziennikarstwa obywatelskiego.

Jest Was dzisiaj już wielu. A dopiero ranek pierwszego dnia. Zaczynamy, więc jak gdyby nigdy nic – ale z siłą.
A zatem START!!!

WITAMY WSZYSTKICH SERDECZNIE NA OFICJALNYM OTWARCIU NOWEGO EKRANU!
NIECH MOC BĘDZIE Z NAMI !!!

Z wyrazami szacunku

Redakcja i Administracja Nowego Ekranu

Ps. Wszelką korespondencję prosimy od jutra kierować na adres [email protected] (bo dziś świętujemy)

Nowy Ekran

Waldemar Glodek

Autor: Waldemar Glodek