Gontarczyk Zasadą III RP Sądy są zagrożeniem dla wszystkich


sad-foto-interGontarczyk Zasadą III RP Sądy są zagrożeniem dla wszystkich

Tak się szczęśliwie zdarzyło , że w parę godzin po moim tekście „Miękki totalitaryzm. Plan Tuska podporządkowania sobie sędziów„ w którym omówiłem antydemokratyczne, łamiące zasady funkcjonowania państwa prawa i w efekcie antypaństwowe próby podporządkowania sobie władzy sadowniczej przez rząd, czyli władzę wykonawczą , ukazał się w Rzeczpospolitej tekst Piotra Gontarczyka pod tytułem

Lex Wałęsa„ W swoim tekście ‚ Plan Tuska…”omówiłem również zdegenerowanie , zgnicie władzy sądowniczej, Zmurszałego, fundamentu państwa prawa , demokratycznego, obywatelskiego,wolnego społeczeństwa. Co gorsza władza sądownicza to podpora skomplikowanej struktury państwa. Powinniśmy sobie zdać sprawę ,że jeśli pozwolimy, aby sprawiedliwość zbutwiała w Polsce do reszty , to pozwolimy na powtórzenie upadku I Wielkiej Rzeczpospolitej , której pozbawieni uczciwych sadów mieszkańcy w sporej części cicho akceptowali rozbiory i obca okupację. Może się okazać ,że Polacy , mieszkańcy śląska , pomorza, wielkopolski w obliczu całkowitego upadku prawnego III RP wymyśla narodowość śląską , pomorska , pruską , wielkopolską i ogłoszą „secesję” ,aby tylko wyrwać się spod ucisku bezprawia III RP

Tekst Gontarczyka dotyczy jawnego ferowania nieuczciwych wyroków przez skorumpowane ideologicznie sądy w Polsce .Gontarczyk omówił niszczenie z premedytacja przez wymiar sprawiedliwości przeciwników wchodzącego już w fazę pornografii kultu „ Bolka” Polecam cały tekst Gontarczyka , jego wymowa powinna dać każdemu uważnemu czytelnikowi do myślenia .

Zacytuję tutaj krótkie , dramatyczne zdanie Gontarczyka

Gontarczyk „Wyrok wydany w sprawie Wałęsa – Wyszkowski potwierdza jedną z fundamentalnych zasad funkcjonowania III Rzeczypospolitej: kiedy obraduje sąd, nikt nie może czuć się bezpieczny – pisze historyk „ ….(źródło )

Uzmysłówmy sobie to samo do czego doszedł w swoim myśleniu Gontarczyk .III RP To państwo bezprawia , państwo w którym obywatel nie może liczyć na ochronę prawa, na sprawiedliwy wyrok, na uczciwe sądy.

Terlecki mówił o terrorze propagandy politycznej . Jak nazwiemy agresję , przemoc sądowniczą w stosunku do obywatela . Jak nazwiemy sądowy zamach na jego prawa człowieka , wolności, swobody obywatelskie.

Drobna kosmetyka III RP już nie wystarczy . To jak pudrowanie trupa.

Marek Mojsiewicz

Zrodlo: Salon24.pl – Rzeczpospolita Europejska – Marek Mojsiewicz – blog – 07.04.2011

Przeczytaj:

Waldemar Glodek

Autor: Waldemar Glodek