Stronnictwo Ludowe "OJCOWIZNA" zaprasza ugrupowania patriotyczne i narodowe do grupy roboczej WYBORY 2011


ojcowizna-stronnictwo-ludowe-logoWYBORY 2011 – GRUPA ROBOCZA ROZSZERZA ZASIĘG
ZAPROSZENIE DLA UGRUPOWAŃ PATRIOTYCZNYCH I NARODOWYCH.

W dniu 5 czerwca br. odbyło się w Rzeszowie drugie zebranie Grupy Roboczej Ugrupowań Patriotycznych i Narodowych "Ojcowizna", na którym:
– przyjęto protokół z pierwszego zebrania w dniu 22 maja 2011r.;
– rozszerzono zasięg działania o przedstawicieli nowych ugrupowań;
– uchwalono powołanie Zespołu Doradców i Autorytetów na kolejnym zebraniu w Poznaniu.

Odczytane zostały listy poparcia przesłane przez prof. Zygmunta Haducha z Uniwersytetu Monterrey w Meksyku, prof. Zdzisława Jana Ryna – b. Ambasadora Polski w Chile i Argentynie oraz Aleksandra Pruszyńskiego – b. kandydata na Prezydenta Białorusi.

Skład Grupy Roboczej powiększył się o: Ogólnopolskie Forum Stowarzyszeń Uwłaszczeniowych (dr. Henryk Połcik), Komitet Suwerenności Narodu Polskiego (Jerzy Rachowski) i Stowarzyszenie "Polska Wolna od GMO" (Zbigniew Kuraś) oraz Antoniego Kopaczewskiego – Radnego Rady Miasta Rzeszowa i Stanisława Supersona – Radnego Gminy Przeworsk.

Grupa Robocza Ugrupowań Patriotycznych i Narodowych "Ojcowizna" utworzona została w dniu 22 maja 2011 r. w celu uzgodnienia programu i strategii działania do wspólnego udziału w wyborach parlamentarnych w 2011 r. następujących organizacji: Stronnictwo Ludowe "Ojcowizna", Liga Polskich Rodzin, Stronnictwo Narodowe im. Romana Dmowskiego, Przymierze Narodu Polskiego, Stowarzyszenie "Praworządność", Przymierze Ludowo-Narodowe, Stowarzyszenie Polskie Forum Ludowo-Chrześcijańskie "Ojcowizna",
Komitet Obrony Polskiej Ziemi "Placówka", Związek Represjonowanych w Stanie Wojennym, Młodzieżówka "Ojcowizna", Stowarzyszenie Na Rzecz Zrównoważonego Rozwoju Polski, Redakcja "Wolna Polska".

Następne zebranie Grupy Roboczej odbędzie się w dniu 19 czerwca 2011 r. w Poznaniu o godz. 12.30 w Księgarni "Sursum Corda" przy Rynku Łazarskim 1 i poprzedzone zostanie Mszą św. w kościele p.w. Matki Boskiej Bolesnej przy ul. Głogowskiej 97 w Poznaniu.

Organizatorzy proszą o potwierdzenie ew. uczestnictwa pod telefonem (po godz. 17):

Kontakt:
Stronnictwo Ludowe "OJCOWIZNA"
tel. kom. 0 513 283 345

Za: ZR – infomail – 2011-06-09

Zobacz rowniez: Stronnictwo Ludowe “OJCOWIZNA”

Waldemar Glodek

Autor: Waldemar Glodek