Jedwabne — antypolska kampania namiestnika, łgarzy i oszczerców trwa


Bronislaw-Komorowski-Rodznia-wesprze-fot-materiay-wyborcze-aaCzy "Polska w Potrzebie" — jako POLSKA organizacja społeczna — zgłosi wniosek do prokuratora generalnego o wszczęcie śledztwa o znieważenie Narodu Polskiego przez prezydenta Komorowskiego?

Jedwabne — antypolska kampania namiestnika, łgarzy i oszczerców trwa

Nominowany przez WSI rezydent Komorowski zlecił tow. Mazowieckiemu wypowiedzenie w Jedwabnem oszczerstwa przeciw Narodowi Polskiemu, że:

"Naród ofiar musiał uznać niełatwą prawdę, że bywał także sprawcą"

"’Naród ofiar musiał uznać niełatwą prawdę, że bywał także sprawcą’ – napisał prezydent Bronisław Komorowski do uczestników niedzielnych uroczystości w Jedwabnem w 70. rocznicę mordu Żydów. Jego list odczytał były premier Tadeusz Mazowiecki."[i]

*

W ten sposób rezydent Komorowski wpisał się na listę znanych polonofobów[ii] oraz podpisał się pod stosowaną zarówno przez najeźdźców i bandytów sowieckich oraz niemieckich — w okupowanej przez nich Polsce — ODPOWIEDZIALNOŚĆ ZBIOROWĄ NARODU POLSKIEGO.

Takie fałszywe oskarżenie Narodu Polskiego o zbrodnie popełnione przez najeźdźców i morderców niemieckich podlega pod przepisy Rozdziału XVII. Przestępstwa przeciwko Rzeczypospolitej Polskiej, art. 133. kodeksu karnego — "Kto publicznie znieważa Naród lub Rzeczpospolitą Polską, podlega karze pozbawienia wolności do lat 3".

 

Czy "Polska w Potrzebie" zgłosi wniosek do prokuratora generalnego

Czy "Polska w Potrzebie" jako POLSKA organizacja społeczna — zgłosi wniosek do prokuratora generalnego o wszczęcie śledztwa o znieważenie Narodu Polskiego przez prezydenta RP Komorowskiego?

Powinien to być wniosek podobny do zgłoszonego przez Blogmedia w sprawie napisania przez antypolskich oszczerców w "Przekroju”: My, Polacy, zabójcy Żydów. Jedwabne 70 lat później"  — o tym wniosku napisałem w poprzedniej notce.[iii]

Liczba ofiar w Jedwabnem jest już znacznie zmniejszona — do około 300

Warto zwrócić uwagę na to, że nawet autorzy żydowscy odchodzą od liczby ofiar podanej przez oszusta i hochsztaplera J.T. Grossa. Ted Taube[iv] pisze w materiale opublikowanym przez Jewish Telegraphic Agency, że: “miejscowi Polacy zmasakrowali około 300 miejscowych Żydów”. Ted Taube urodził się w Krakowie w 1931 roku i wyemigrował do USA w lecie 1939 roku. W 2007 roku został on mianowany konsulem honorowym RP w rejonie San Francisco Bay Area. Taube jest m.in. przewodniczącym Koret Foundation, która pomaga finansowo żydowskim organizacjom w Polsce. Jest on także m.in. jednym z dyrektorów oraz członkiem komitetu wykonawczegoHoover Institution.

* * *

Od chwili rozpoczęcia masowej propagandy w medialnej w celu otrzymania 65 miliardów dolarów przez przedsiębiorstwo holokaust — o odpowiedzialności zbiorowej społeczeństwa polskiego mówią także różni antypolscy propagandziści w rodzaju Grossa — oraz jego wspólnicy z antypolskich mass mediów oraz gadzinowej gazety dla Polaków, mającej wiernych sobie antypolskich i antypatriotycznych, postbolszewickich janczarów.[v]

Teraz, do tej antypolskiej akcji szkalowania oraz tępienia Polaków pod starym bolszewicko-hitlerowskim hasłem "odpowiedzialności zbiorowej" włączają się pseudo naukowcy z Centrum Badań nad Zagładą Żydów w Warszawie. Otóż, okazuje się, że zdaniem Aliny Skiwińskiej, pracowniczki tegoż Centrum: "Społeczeństwo polskie jest w pewien sposób współodpowiedzialne za to, co się stało na tej ziemi."[ii] [sic!]

Jak widać, zadaniem Skiwińskiej jest przerzucenie odpowiedzialności za zbrodnie niemieckich masowych morderców i bandytów — na wydumaną przez cwaniaków z Holocaust Industry "odpowiedzialność społeczeństwa polskiego"… [sic!]

Czy całe społeczeństwo niemieckiego odpowiada za zbrodnie[vi]

O zbiorowej odpowiedzialności całego społeczeństwa niemieckiego za zbrodnie popełnione w czasie II wojny światowej przez hitlerowską machinę śmierci — pisał amerykański autorDaniel Jonah Goldhagen w wydanej w 1996 roku w Stanach książce Hitler’s Willing Executioners: Ordinary Germans and the Holocaust (Chętni kaci Hitlera: Zwyczajni Niemcy a holokaust).[vii] Uzyskała ona bardzo duży rozgłos w mediach, zwłaszacza w USA i w Niemczech, gdzie odbywały się też najzacieklejsze dyskusje.

10.000 obozów niemieckich — 1.600 obozów pracy oraz gett przeznaczonych dla Żydów

Goldhagen podkreśla przy tym, że znanych jest ponad “1600 obozów pracy oraz gett przeznaczonych dla Żydów”. Dodatkowo były “52 główne obozy koncentracyjne posiadające 1202 dwa obozy satelickie (Aussenlager).” I chociaż nie znana jest liczba Niemców nadzorujących te obozy i getta, to w samym Auschwitz z jego 50 obozami satelickimi było w różnych okresach ponad 7000 strażników. Powołując się na szacunki, że na każdych 500 więźniów potrzebnych było 50 strażników utrzymuje, że jeżeli te cyfry porównał do ogólnej liczby ponad 10.000 obozów niemieckich z milionami więżniów — to liczba Niemców obsługująch ten system zagłady była olbrzymia.

Naoczny świadek mordu w Jedwabnem

Prawda o Jedwabnem – prof. JAN MOOR-JANKOWSKI

Prawda o Jedwabnem

The truth about Jedwabne – professor Iwo Cyprian Pogonowski


[i] Cytat za: "70. rocznica mordu Żydów w Jedwabnem: według Komorowskiego naród musi zrozumieć, że był także sprawcą".

[ii] Zob.:  "Współczesny antypolonizm – źródła oraz ‘zdzieranie masek’",
  http://salski.nowyekran.pl/post/5202,wspolczesny-antypolonizm-zrodla-oraz-zdzieranie-masek.

[iii] Wniosek do prokuratora generalnego o wszczęcie postępowania w sprawie antypolskiego kłamstwa w "Przekroju",  http://salski.nowyekran.pl/post/20804,wniosek-do-prokuratora-generalnego-o-wszczecie-postepowania-w-sprawie-antypolskiego-klamstwa-w-przekroju.

[iv] Zob.:  "Jedwabne, the Polish town in 1941 where local Poles massacred some 300 local Jews", "Op-Ed: A changed Poland is Israel’s good friend", Jewish Telegraphic Agency,
  http://www.jta.org/news/article/2011/03/11/3086372/op-ed-a-changed-poland-is-israels-good-friend.

[v] Zob.: "Bolszewicko-hitlerowska ’odpowiedzialność zbiorowa’ społeczeństwa polskiego za holokaust",  http://salski.nowyekran.pl/post/3365,bolszewicko-hitlerowska-odpowiedzialnosc-zbiorowa-spoleczenstwa-polskiego-za-holokaust.

[vi] Zob.:Sąsiedzi, czy "chętni kaci" Hitlera, http://salski.nowyekran.pl/post/20026,sasiedzi-czy-chetni-kaci-hitlera.

[vii] Polskie wydanie tej książki ma tytuł: “Gorliwi kaci Hitlera: Zwyczajni Niemcy i Holocaust”.

Andy-aandy

Bronislaw-Komorowski-Rodznia-wesprze-fot-materiay-wyborcze-aa

Zrodlo: NOWYEKRAN.PL, Serendipity – 16.07.2011

 

 

Waldemar Glodek

Autor: Waldemar Glodek