Prof. Jerzy Robert Nowak–wywiad udzielony redakcji Blogmedia24.pl 19 sierpnia w Olsztynie.


Redakcja portalu Blogmedia24.pl przeprowadzila wywiad z prof. Jerzym Robertem Nowakiem. Wywiad przeprowadzono po spotkaniu z JRN jakie zorganizowaly 19 sierpnia w Olsztynie Stowarzyszenie Blogmedia24.pl I Klub Gazety Polskiej. Opublikowany na YouTube wywiad prezentujemy naszym czytelnikom:

prof-Jerzy-Robert-Nowak-KPKlubyPatriotyczne

Jerzy Robert Nowak (wcześniej również Robert Nowak; ur. 8 września 1940 w Terespolu) – polski historyk, publicysta, doktor habilitowany nauk politycznych, specjalizujący się w problematyce węgierskiej, tłumacz książek Radomira Malýego.

W latach 1994–2006 profesor nadzwyczajny w Akademii im. Jana Długosza w Częstochowie. Od 2004 profesor w Wyższej Szkole Kultury Społecznej i Medialnej w Toruniu. Publicysta i felietonista Telewizji Trwam, Radia Maryja, "Naszego Dziennika", "Naszej Polski", "Tygodnika Głos", "Niedzieli" i "Mojej Rodziny". Założyciel i prezes Domu Ojczystego, Ruchu Przełomu Narodowego, Klubów Patriotycznych i Komitetu Obrony Dobrego Imienia Polski i Polaków.

Autor około 60 książek i ponad 1800 publikacji prasowych (w tym około 1100 artykułów). Twórca audycji "Minął miesiąc" emitowanej raz w miesiącu na antenie Radia Maryja i Telewizji Trwam. Honorowy obywatel miasta Jedwabne. ( Za wikipedia.org )

wg/2011.08.24

Waldemar Glodek

Autor: Waldemar Glodek