WEZWANIE KRESOWIAN ORAZ PRZYJACIÓŁ KRESÓW NA 10 WRZEŚNIA 2011 POD PAŁAC PREZYDENCKI !!!!!!


NA 10 WRZEŚNIA 2011 POD PAŁAC PREZYDENCKI !!!!!!

zamordowani-na-kresach-interWEZWANIE KRESOWIAN ORAZ PRZYJACIÓŁ KRESÓW

NA 10 WRZEŚNIA 2011 POD PAŁAC PREZYDENCKI !!!!!!

W obronie pamięci 150 tysięcy Polaków zamordowanych przez UPA – OUN na Kresach Wschodnich wobec planowego upokorzenia ofiar ludobójstwa przez Prezydenta Polski.

Nikczemny plan Pana Prezydenta Bronisława Komorowskiego dotyczący wspólnego uczczenia polskich ofiar zbrodni w Ostrówkach na Wołyniu oraz nacjonalistów ukraińskich, których zlikwidowano we wsi Sahryń na Lubelszczyźnie, uważany jest za prowokację polityczną i odrażającą grą ludobójstwem wołyńskim przez Prezydenta RP.

Pan Prezydent po Ossowie gdzie upamiętnił sowieckich najeźdźców z 1920 r., wziął się za kontakty polsko-ukraińskie i koniecznie chce dokonać powtórnego upokorzeniaPolski i Polaków przy okazji zamienić role bandyty na ofiarę a ofiarę na bandytę.

Dlatego w dniu 10 września 2011 roku kiedy przed Pałacem Prezydenckim wielu rodaków upomina się o prawdę katastrofy smoleńskiej jest obowiązkiem Kresowian oraz miłujących prawdę stanąć w obronie pamięci zamordowanych przez UPA – OUN jak i w obronie bezczeszczeniu pamięci żołnierzy AK i BCh którzy stanęli w obronie Narodu Polskiego przed zbrodniarzami z UPA-OUN i SS-Galizien.

Planujemy tego dnia przed pałacem Prezydenckim stanąć z transparentem następującej treści „ Prezydencie Polski !!! nie wolno upamiętniać zbrodniarzy Polaków w Sahryniu – Kresowianie” orazrozdawać będziemy ulotki „Oświadczenia w sprawie poniżaniu godności i bezczeszczeniu pamięci żołnierzy AK i BCh oraz ich dowódcy” podpisanego przez Prezesa Światowego Związku Żołnierzy Armii Krajowej Okręg Zamość.

Apelujemy do Kresowian oraz przyjaciół o jak największy udział aby stanąć w obronie pamięci zamordowanych którzy na większości zbiorowych mogiłach leżą w dołach śmierci i ani władze polskie, ani ukraińskie, nie postawiły do tej pory nie tylko pomnika, ale nawet krzyża a dokonują dzisiaj nad tymi mogiłami szyderczego spektaklu politycznego.

W Imieniu

Rodzin Pomordowanych na Kresach Wschodnich

/-/

Zdzisław Koguciuk

Adresy kontaktowe

[email protected]

Tel. 698 967 884

UWAGA !!!

Zwracamy się z prośba aby przed Pałacem Prezydenckim osobom trzymającym transparent zgłosić liczbę osób którzy przybyli w odpowiedzi na powyższa inicjatywę.

Komentarze:
DelfInn

Sowieciarzy charakteryzuje dowartościowanie się poprzez gnojenie przeciwnika. Nie wystarczy im zamordować, jeszcze po smierci będą się nad nim pastwić. Typowe zachowanie niewolników.
Pozwolę sobie zacytować @ losa (obecnie z ivrp.pl), bo znakomicie oddaje problem.
"Dla człowieka wolnego cnotą główną jest odwaga, dla niewolnika jest nią przemyślność rozumiana jako umiejętność ucieczki przed batogiem.
Jest taki (pozorny) paradoks, ze wiele narodow bardziej czci bitwy i wojny przegrane niz zwyciezkie: Grecy Termopile, Rzymianie Kanny, Anglicy Balaklawe, Amerykanie Alamo… Rzymianon nie brakowalo zwyciestw, wiec dlaczego tak umilowali bitwe pod Kannami? Paradoks jest pozorny, bo dla człowieka wolnego cnotą główną jest odwaga a bitwa przegrana pokazuje odwage ostateczna – odwage do konca. Bitwa wygrana tej mozliwosci nie daje.
Niewolnik ma inny system wartosci – dla niego odwaga jest glupota, przegrana frajerstwem a jedyna cnota umiejetnosc ucieczki od batoga. Rosjanie nie sa wolnym narodem jak Grecy, Rzymianie i Anglicy – oni wspominaja tylko bitwy wygrane.
Dzis mamy niepowtarzalna okazje: sluchajcie co mowia rozni ludzie o Powstaniu Warszawskim. Kto czci odwage ten Polak, kto szydzi z kleski ten sowieciarz. Prosty schemat prawica-lewica nie starczy, bo na tzw. prawicy sowieciarzy tez opor."

Za: Wirtualna Polonia, 2011.08.29  /  NowyEkran.pl-Delfinn, 29.08.2011

Waldemar Glodek

Autor: Waldemar Glodek