Budowa tęczowej armii


gay-Iwo-Jima-1Siły zbrojne USA skapitulowały. Od wtorku geje mogą oficjalnie deklarować swoje seksualne upodobania.

Przypomnijnmy słowa prezydenta USA Baracka Obamy z lata br. “Nasza armia nie będzie już pozbawiona talentów i umiejętności amerykańskich patriotów, tylko dlatego, że są gejami lub lesbijkami”. Co zabrzmiało jak ostrzeżenie dla nucących: Armia nasza jest zwycięska, alfons jest to k..a męska.

Geje jak i lesbijki służyli w armii amerykańskiej od lat i nikt ich nie pozbawiał wykazywania się swoim patriotyzmem. Jedynie zabronione było obnoszenie się ze swoimi odmiennościami. Czyżby Prezydent planował wprowadzenie nowych wyróżnień dla amerykańskich patriotów gejów i lesbijek?

I znowu sex okazał się najważniejszy. I to nie byle jaki ale taki w spedcjalnym wykonaniu. Kryzys gospodarczy przeszedł na dalszy plan.

Wszystkie agencje informacyjne Stanów Zjednoczonych we wtorkowych wiadomościach najwięcej czasu poświęcały tematowi gejów i lesbijek w armii. Wywiady i wspomnienia. Dowiedzieliśmy się, że zorientowane inaczej osoby przeżywały gehennę, były dyskryminowane przez tyle czasu. Dowiedzieliśmy się, że nie są to jednostki a takich sexualnie zorientowanych inaczej osób jest wiele w wojsku – skarżyli się przed kamerami geje i lesbijki na przemian.

Zgodnie z zachowaniem amerykańskich kanonów politycznej poprawności wywiady były prowadzone na zmianę z gejem lub lesbijka, albo z obojgiem szczęśliwców jednocześnie.

Zapamiętałem wywiad z kapitanem armii, która podkreśliła że jest kobietą-lesbijką i przez to była w bardzo niewygodniej sytuacji w armii. Nowa ustawa daje jej pełną szansę rozwoju. Po lesbijce produkował się podpułkownik. Rozpoczął od zaznaczenia, że jest mężczyzną-gejem. Zapewne przez przeocznie, prowadzący rozmowę z kadrą oficerską armii amerykańskiej dziennikarz nie określił szczegółowo sowjej orientacji seksualnej.

Waldemar Glodek
2011.09.20

Waldemar Glodek

Autor: Waldemar Glodek