Maryla: Na gwizdek Sewka Blumsztajna 11.11.11 "Brygady Międzynarodowe" mają zasilić głównie lewaccy terroryści z Niemiec.


anarchsci-komunisci-iwo-czerniawski-warszawa-fot-maryla-blogmedia24Lewactwo z Antify w tym roku zamiast aktorów w pasiakach wzywa swoich odpowiedników z zagranicy na pomoc w czasie 11.11. "Brygady Międzynarodowe" mają zasilić głównie lewaccy terroryści z Niemiec.

Jak czytamy na stronie* czerwonych towarzyszy zza Odry, neokomuniści piszą m.in: "Naszą serią newsów chcielibyśmy zwrócić uwagę na ów problem i wezwać do wspierania naszych polskich towarzyszy w Warszawie 11 XI 2011".

* http://www.antifa.de/cms/content/view/1752/1/

Na zdjeciu: Iwo Czerniawski z Warszawy, ubrany w stylu marynarza radzieckiego, jeden z bardziej znanych "towarzyszy" w Polsce. Za nim standardowo czerwone i czarno-czerwone sztandary. Anarchiści i komuniści zawsze razem przeciwko "faszyzmowi".

Tłumaczenie całego newsa:

<i>Akcja informacyjna: Naziści w Polsce
napisała: Lewica Antyfaszystowska Berlin

Prawicowokonserwatywny rząd i kościół katolicki od lat utrzymują w Polsce klimat rasistowski, antysemicki i homofobiczny. Jest to idealna pożywka dla sceny prawicowej, jaka łączy całe spektrum od konserwatywnych nacjonalistów i huliganów począwszy, aż po klasycznych neinazistów. Ta brunatna mieszanina maszeruje rokrocznie w Warszawie z okazji "święta narodowego" 11.listopada. Jak dotąd towarzyszyła im asysta policji i byli tolerowani przez ludność. Antyfaszystowska samoobrona pozostawała bezsilna – aż do zeszłego roku. Zainspirowana demonstracjami w Dreźnia, polska scena antyfaszystowskaodważyła się po raz pierwszy na następujący scenariusz: Ukuto szeroki, przekrojowy sojusz różnych organizacjiby zakończyć pochody neonazistów…

Akcja informacyjna Siempre Antifascista & Lewicy Antyfaszystowskiej Berlin

Nationalismus, Antisemitismus, Homophobie – Die Rechte in Polen
Nacjonalizm, Antysemityzm, Homofobia – Faszyzci w polsce
Infoabend | Di. 18.10. | 19:30 | Festsaal Kreuzberg

Naziaufmarsch blockieren! am 11.11. in Warschau
Marsz faszystów blokowac! 11.11. w Warszawie</i>

Co roku na 11.11, Polscy nacjonaliści organizują marsze upamiętniające odzyskanie przez Polskę niepodległości. Największy z nich – Marsz Niepodległości – odbywa się w Warszawie. Na marszach wznoszone są hasła patriotyczne i wzywające do jedności narodowej, prowokatorzy i neonaziści są natychmiast usuwani z pochodu.

Marsze próbują nielegalnie blokować środowiska skrajnie lewicowe (anarchiści, komuniści) zachęcani do tego przez lewicowe media ("Gazeta Wyborcza", "Agora" itp.).

W 2010 roku, Marsz Niepodległości w Warszawie zgromadził 6 tysięcy ludzi. Komitet poparcia Marszu jest naprawdę imponujący*. Skrajnie lewicowych działaczy było około 250, w tym połowa spoza Polski.

* http://marszniepodleglosci.pl/komitet-poparcia/

Komuniści będą próbować blokować obchody upamiętniające odzyskanie niepodległości. Przyjdz na Marsz Niepodległości w Warszawie 11.11, nie pozwól skrajnej lewicy opluwać Polski!

http://marszniepodleglosci.pl/

Maryla

Zrodlo: blogmedia24, Maryla, 15.10.2011

Waldemar Glodek

Autor: Waldemar Glodek