Dr Jerzy Jaśkowski: Czy Polacy to już Etruskowie. Na podstawie raportu CIA


ksiazka-fot2-interNie karze się tego kto zabija ustami, ani też nie łupi się tego, który zabija językiem “
–  Tajna Historia Mongołów. PIW, Warszawa 2005.

Etruskowie to taki wymarły lud żyjący na półwyspie Apenińskim przed 3000 tysiącami lat. Obecnie przeciętny obywatel niewiele o nim wie, lub wcale nie zna tego pojęcia.

Zanik podstawowej wiedzy o własnym społeczeństwie, powoduje jego zagładę historyczną. Zanik podstawowej wiedzy biologicznej powoduje zagładę fizyczną danego narodu. Poniżej parę przykładów podstawowych danych dotyczących biologii narodu  naszego,  opartych na aktualnym raporcie nie byle kogo a samej Centralnej Agencji Wywiadowczej Stanów Zjednoczonych, czyli organu bardzo dobrze poinformowanego.

Jeżeli już oni wyciągają takie wnioski to jest bardzo źle!.

Mas media w Polsce dziwnie działają. Przez większość  roku wynajdują sztuczne problemy tzw. fakty medialne i na nich skupiają całą uwagę. Tylko po co???

Ani jeden PT dziennikarz nie poruszył  nawet w debatach przedwyborczych poniższych tematów????

Jak Rząd odwraca uwagę to wiadomo, że coś chce ukryć. A co może Ukochany Rząd  z umiłowanymi Przywódcami i Komisjami Sejmowymi do spraw specjalnych, chcieć w tej Zielonej [ nie w głowie] wyspie ukryć przed miłującym społeczeństwem [ tak rzekomo wynika z rozmaitych prac biur dezinformacji zwanych Badaniami Opinii Społecznej.???

Wyjaśnia to chyba dokładnie i łopatologicznie raport CIA o Polsce :

I tak w dziale “Ludzie i społeczeństwo” znajdujemy zaskakujące dane, daleko odbiegające od HURRRA OPTYMIZMU władzy.

Opis Kraju wskazuje, że pod względem ludności zajmujemy 34 miejsce na świecie z 38.441.588 ludzi. Średnia wieku wynosi 38.5 lat z tym, że kobiety żyją przeciętnie o 4 lata dłużej od mężczyzn. Wydaje się, że to jest właśnie przyczyna zmasowanego ataku na ustawę emerytalną i chęć wydłużenia czasu pracy dla kobiet. Niech umierają równo mężczyźni i kobiety. Będą jak roboty przez 40 lat pracowali, a to co rzekomo odkładają na emerytury zostanie dla rządzących. Szczególnie, że w innych krajach przechodzi się na emerytury już po 30 – 35 latach pracy.

Schody zaczynają się przy następnych parametrach, np.  przyrost naturalny w 2011 roku wynosił 0.062% i stawia nas to jako kraj, na 200 miejscu na świecie!!!!!

Wskaźnik urodzeń wynosi 10.1/1000 mieszkańców [dane z 1011] i stawia nas to na 191 miejscu na świecie!!!Wskaźnik zgonów wynoszący 10.17/1000 mieszkańców [także w 2011] stawia nas na nieco lepszym bo 52 miejscu na świecie.

Ze wskaźnikiem migracji wynoszącym 0.47/1000 jesteśmy na 135 miejscu, na świecie co akurat jest dobrą pozycją.

Ale teraz zaczynają się jeszcze gorsze rzeczy. Współczynnik dzietności kobiet wynosi 1.3/na kobietę i stawia nas to na 208 miejscu na świecie. Spadek współczynnika dzietności poniżej 1.4 powoduje, że społeczeństwo takie skazane jest na wymarcie. Nie będzie miało siły rozwoju!!!!

Można przyjąć z prawdopodobieństwem graniczącym z pewnością, że jedną z głównych przyczyn takiego stanu rzeczy, była reforma Balcerowicza- Sacha [ lub odwrotnie ]  przeprowadzona w 1990 roku. Reforma ta  zmniejszyła wydatki na służbę zdrowia z 10.5% w stanie wojennym do oficjalnie 7.1% PKB w 2009 roku. Rzeczywiste wydatki są jeszcze miejsce albowiem jak podała to Medycyna Praktyczna , kolejki na leczenie osiągają 433 dni.

Co ciekawe, z gęstością łóżek – 6.62 na 1000 mieszkańców plasujemy się na 16 miejscu na świecie. Innymi słowy kolejki na leczeni nie są spowodowane brakiem łóżek czy szpitali ale limitowaniem procedur przez Narodowy Fundusz Zdrowia!!!! Czyli celowym działaniem!!!!

Wiąże się to  bezpośrednio z wydatkami na edukację wynoszącymi 4.9% PKB, co stawia nas na 65 miejscu na świecie. Ale kolejne reformy edukacji od 1990 roku spowodowały, większość młodzieży kończy naukę w 15 roku życia wg CIA.

Ciekawe czy PT przyszli Posłowie o tym wiedzą!!

Tak więc wynika to jednoznacznie, że jesteśmy społeczeństwem skazanym na zagładę. Społeczeństwo przy obniżeniu wskaźnika dzietności ma ok 3 pokoleń czasu . Potem zostaje wchłonięte przez inne nacje. Praktycznie nie mamy już możliwości reprodukcyjnych ponieważ z powodu, szczepień przymusowych, żywności GMO liczba plemników młodych mężczyzn [ wyniki badań dostępne autorowi] spadła z ok 300 000 000 w ejakulacie  stwierdzana w latach 60-ych,  do ok. 12 000 000.  w XXI wieku. W latach 60-70-ych uważano, ze jeżeli liczba plemników spadnie poniżej 50 milionów to rozpoznaje się męską bezpłodność. Obecnie u młodych mężczyzn mamy tylko ok 25 % tej granicznej wielkości.

Tak więc za 3 pokolenia Polaków już nie będzie, zostaną wchłonięci. w tej sytuacji państwo jeszcze wcześniej.

c.b.d.o.

Opr. dr Jerzy Jaśkowski

19 .10. 2011

Wybor zdjecia wg.

Dr Jerzy Jaśkowski

Autor: Dr Jerzy Jaśkowski