Dr Jerzy Jaśkowski: Ukryte podatki, czy naciaganie społeczeństwa – na marginesie pewnej rozmowy telewizyjnej.


szczepionki-vaccination-fot-polskalokalna.plJak powszechnie wiadomo, jedyną instytucją upoważnioną do nakładania na ludzi podatków jest sejm i musi to robić w formie ustawy. Żaden tam urzędnik nie ma prawa wyciągać od wszystkich ludzi pieniędzy z kieszeni pod żadnym pozorem.

Tak mówi prawo. Tymczasem sekta szczepionkowców, potrafiła tak przeprowadzić zakulisowe prace, że zmusza do szczepień określone grupy ludzi, bez żadnego wyboru tylko dlatego, że urodzili się w Polsce. Na jakiej podstawie dokonuje się przymusowych szczepień tak naprawdę nie wiadomo. Ustawa z 2008 roku mówi, że przymus szczepień może być stosowany tylko i wyłącznie na terenie ogłoszonej epidemii. Jak wiadomo od wielu, wielu lat żadnej epidemii, żaden z kolejnych rządów nie ogłosił [ostatnia była bodajże w 1972 roku]

Tak więc po pierwsze; wymieniona ustaw nie upoważnia żadnego urzędnika do produkowania listy przymusowych szczepień. Po drugie zupełnie nie są znane zasady na jakich opiera się grupa trzymająca władzę w szczpionkarskim przemyśle. Do dnia dzisiejszego ani Ministerstwo Zdrowia, ani PZH nie opublikowały zasad na których opierają się nominacje poszczególnych osób do tej komisji. Czyli zupełnie nieczytelny jest system awansów i finansów.

Nie opublikowano także nigdy zasad na jakich wprowadza się daną szczepionkę do przymusowego stosowania. http://childhealthsafety.wordpress.com/graphs/

Biorąc pod uwagę wyniki śledztw dziennikarskich dotyczących sposobu powoływania ekspertów przez Światową Organizację Zdrowia np. w przypadku świńskiej grypy, widać wyraźnie konflikt interesów istniejący w grupie ekspertów. Spora część tzw. ekspertów WHO była na utrzymaniu przemysłu szczepionkarskiego. [BMJ 2010;340,c2912 ]

Po drugie, mimo licznych postulatów, nigdy nie podano do publicznej wiadomości na jakich zasadach wybiera się firmę “x” czy też “y” sprzedającą szczepionki. Rząd z uporem księdza Kordeckiego broni się przed ujawnieniem tych zasad. Wytworzyła się taka sytuacja, że bliżej niezidentyfikowana grupa ludzi, pod niezdefiniowanym pretekstem [misji?] przerzuca pieniądze podatników do kasy prywatnych korporacji.

Czyli kłania się praca CBA! Przecież oni też mają dzieci!

Mało tego przedstawiciel administracji rządowej p. prof. Bucholc w czasie rozmowy telewizyjnej [07.12.2011r] wyjaśniła z rozbrajającą szczerością, że dysponuje wszelkimi danymi dotyczącymi składu szczepionki w swoim gabinecie.

I mamy problem. Pani Profesor reprezentuje instytucję państwową a nieprywatną. Żyje z naszych społecznych pieniędzy. Nie nie produkując ma zajmować się – zadanie statutowe Zakładu jak powiedziała – kontrolą szczepionek.

Jak powszechnie wiadomo, tylko w ostatnim okresie, to kontrola przeprowadzona w Czechosłowacji ujawniła, że szczepionka mająca zostać wprowadzona do obiegu jest zanieczyszczona bardzo zjadliwym wirusem.

Jak ujawniono również niedawno, znowu nie w Polsce, że szczepionka Gardasil jest zanieczyszczona materiałem genetycznym wirusa przyczepionym do aluminium. Badania przeprowadzono na szczepionkach kupionych w Polsce, Francji, Nowej Zelandii, Australii , USA itd w sumie w 13 krajach. Świadczy to o globalnym zanieczyszczeniu szczepionek. Nie było ani jednego sygnału czy informacji z zakładu pani prof. Bucholc o skażeniu ampułek.

W 1973 roku mieliśmy lokalną epidemię choroby Heinego Medina. Jak przyznano to w latach 80 ubiegłego wieku, wszystkie ówczesne szczepionki były skażone rakotwórczym wirusem SV 40.

Były to szczepy zwane Sabin Orginal Merck (SOM) i został dostarczony do Lederle w 1960 roku jako materiał siewny do produkcji szczepionki przeciwko polio. Typ II i III powstał w podobny sposób.

Pomimo, że było wiadomym już w 1963 roku, o skażeniu tych szczepionek wirusem SV 40 to nadal sprzedawano go do ZSRR i krajów tzw Europy wschodniej [ za Cancer Fundation]

I znowu ZADNEGO ostrzeżenia że strony wspomnianego zakładu nie było. A na stronie tytułowej PZH czytamy: Misją PZH jest ochrona zdrowia ludności?

A tak na marginesie, znane jest co najmniej 5 wirusów odpowiedzialnych za chorobę, nazywaną pospolicie Heinego-Medina. PZH do dzisiaj nie określił jaki to naprawdę wirus spowodował epidemię i nie przyznał się do dopuszczenia do obrotu skażonej szczepionki.

Tak więc otwarte jest pytanie, czy PZH wogóle przeprowadza jakieś badania czy opiera się tylko na ulotkach reklamowych, przesyłanych przez producentów?

Tutaj apel do PT Mieszkańców Warszawy, o udanie się do Zakładu pani prof. Bucholc z prośbą o wspomniane materiały dotycząc składu szczepionek. Pani Profesor publicznie zapewniała, że posiada materiały i je udostępni.

Warszawa ul. Chocimska 24. budynek A piętro 3 tel 22 542 12 12 pokój 315, można w razie czego umówić się telefonicznie po odbiór tych materiałów.

A ciekawe dlaczego, mając stronę internetową nie udostępnia tych materiałów na tym , znanym od co najmniej 10 lat portalu internetowym. Przecież jako Państwowy Zakład Higieny nie ponosi dodatkowych kosztów za umieszczenie materiałów informacyjnych na prowadzonej stronie?

Zmuszanie wszystkie nowonarodzone dzieci do szczepień jest bezwzględnie podatkiem nakładanym na nas wszystkich. Przecież dana grupa ekspertów nie ponosi żadnych kosztów tych szczepień . Co najwyżej dostają jeszcze dodatkowe honoraria, także z naszych pieniędzy.

Oczywiście PZH tłumaczy się,  że szczepienia są bezpłatne, ponieważ płaci za nie Ministerstwo Zdrowia. Takie argumenty mogły być ewentualnie brane pod uwagę w latach 50 ubiegłego wieku, w innej , przynajmniej teoretycznie, epoce ekonomicznej. Dzisiaj wiadomo, że Ministerstwo nic innego nie robi tylko przekład nasze pieniądze z podatków do różnych kieszeni. Pytanie dlaczego ma finansować na podstawie bliżej nieznanych kryteriów prywatne firmy farmaceutyczne?

Wielokrotnie przedstawiciele tegoż Ministerstwa tłumaczyli się przed kamerami telewizyjnymi , że nie można przeprowadzać operacji takiego czy innego dziecka z powodu braku pieniędzy i rodzina poprzez TV zbiera pieniądze, pomimo wcześniejszego płacenia składek na ubezpieczenie zdrowotne, a nie zakup szczepionek. A tutaj, na wątpliwej jakości zasadach przymusowych szczepień, Ministerstwo zawsze nie tylko znajduje pieniądze, ale co roku zwiększa zakres tego przymusu.

Te problemy są bardzo na czasie w świetle doniesień zagranicznej prasy medycznej. Np. podano, że szczepionka przeciwko świńskiej grypie reklamowana przez Rzecznika Praw Obywatelskich w Polsce, firmy Glaxo&Smith& Kline zawiera między innymi substancję zwaną Polisorbat 80 inaczej zwany Tween 80.

Badania wykazały, że substancja ta wstrzyknięta w okresie wzrostu powoduje, u zwierząt doświadczalnych, uszkodzenie macicy, pochwy, zmiany hormonalne, deformację jajników i bezpłodność.

Nie znalazłem ŻADNEJ WZMIANKI WSPOMNIANEGO ZAKŁADU I OSTRZEŻENIA O TEJ SUBSTANCJI. Czyżby to był eksperyment na polskich dzieciach? To tylko retoryczne pytanie, ale zastanawia to milczenie.

Środek ten zawierają także szczepionki przeciwko grypie firmy Novaris. Dla ciekawości np. Słowacja opublikowała ten fakt w czasopiśmie Żywność i Toksykologia już w 1993 roku!

Polisorbat 80 jest także odpowiedzialny za występowanie wstrząsów anafilaktycznych. Związek ten jest także bardzo mocno podejrzany o powodowanie rakowacenia komórek . Pobór tlenu przez komórki zmniejsza się o 50%. A jak to wykazał laureat nagrody Nobla już w latach 1930, nadmiar dwutlenku węgla w komórce jest jedną z poważnych przyczyn raka.

Badania przeprowadzone w 2009 w Szwecji wykazały natomiast związek szczepionki przeciwko A1H1 z narkolepsją.
http://childhealthsafety.wordpress.com/2011/08/28/iom-report-vaccines/

I znowu nic nie słyszeliśmy o możliwości wystąpienia tych powikłań, ze strony wspomnianego zakładu ani wybranej anonimowej grupy ekspertów ministerialnych.

A wszystko to w okresie kiedy wiadomo, że na zachodzie firmy szczepionkarskie płacą olbrzymie odszkodowania. Tylko za enigmatycznie zwane, skutki uboczne wypłacono 1.3 miliarda dolarów odszkodowania w 1976 roku. http://childhealthsafety.wordpress.com/2009/01/13/secret-british-mmr-vaccine-files-forced-open-by-legal-action/
http://www.prnewswire.com/news-releases/court-awards-over-20-million-for-vaccine-caused-autism-102981579.html

Dr Jerzy Jaśkowski
14.12.2011

 

POLISH CLUB ONLINE, 2011.12.14

Waldemar Glodek

Autor: Waldemar Glodek