Polska–Portugalia, 29 lutego na Stadionie Narodowym w Warszawie


Jakub-Blaszczykowski-Polska-Czechy-FIFA2010-fot-Gery-Prior-GettyImagesEurope-zimbio.comW środę, 29 lutego polscy piłkarze rozegrają sparingowy mecz z Portugalią. Przeciwnik wymagający i dobrze się stało, że na sto dni przed Mistrzostwami Europy przyjdzie naszym Orłom sprawdzić się na poważnie.

Mecz Polska – Portugalia zostanie rozegrany na Stadionie Narodowym. Będzie to pierwszy mecz drużyny narodowej na tym obiekcie.

Mecz rozpocznie się o godzinie 20:45. Transmisję ze spotkania przeprowadzi telewizja publiczna.

“Rzeczpospolita” przeprowadziła wywiad z filarem naszej reprezentacji, Jakubem Błaszczykowskim. Kapitan polskiej drużyny odpowiada na wiele pytań bezpośrednio i otwarcie. Dlatego też z wywiadu przeprowadzonego przez Michała Kołodziejczyka można wiele dowiedzić się o stanie naszej drużyny, która ciągle jest w budowie.

Wywiad pt. “Cieszmy się, Euro za sto dni” z Jakubem Błaszczykowskim przeczytasz > > > TUTAJ

Wg/PCO
2012.02.25

Zrodlo: rp.pl

POLISH CLUB ONLINE, 2012.02.25

Waldemar Glodek

Autor: Waldemar Glodek