Pomóż nam Ron Paul, tylko w Tobie nadzieja w 2012 / Ron Paul gets warm Texas A&M welcome


Ron-Paul-University-of-Texas-20120410-photo-Dave-McDermand-Eagle-photo-theeagle.comWe wtorek, 10 kwietnia wieczorem Ron Paul, kongresmen z Teksasu, ubiegajacy się o nominację na kandydata na prezydenta USA z ramienia Partii Republiańskiej spotkał się ze swoimi zwolennikami na Uniwersytecie Huston. I tym razem sala byla wypelniona po brzegi. około 3000 wspierających Ron Paula gromko oklaskiwało jego jak zwykle odmienne od innch republikańskich kandydatów wystąpienie.

Nie wszyscy chętni dostali szansę bezpośredniego uczestniczenia w wiecu. Z powodu braku miejsc pozostali na na zewnątrz gdzie gremialnie w radosnym nastroju śpiewem przeplatanym skandowaniem haseł wspierali kandydaturę Ron Paula.

“Walka o delegatów wciąż trwa, i taka jest rzeczywistość” – stwierdził jeden z uczestników manifestacji. “Media głownego nurtu ignorują go (Ron Paula), pomijają jego osobę w swoich relacjach, robią wszystko aby pomniejszyć popularność kandydata, który zdecydowanie określa się przeciwko establiszmentowi” – mówiono w tłumie oblegającym Rudder Auditorium, w ktorym odbywalo sie spotkanie. Inny uczestnik stwierdził, że “W 2008 roku w wystąpieniu Obamy podobało mi się wiele rzeczy, w tym wyjście USA z wojen, jednak nie ma żadnych pozytywnych wyników jego działalności w tej sprawie.”

Problemem numer 1 jaki mamy dzisiaj, to brak wystarczającej ilości ludzi w Waszyngtonie, którzy na poważnie przyjmują składaną przysięgę i z rzetelnością traktują Konstytucję ” – powiedział na spotkaniu Ron Paul.

Więcej o spotkaniu w artykule (in English):

Ron Paul gets warm Texas A&M welcome By Vimal Patel

Z chwila, kiedy Rick Santorum wycofal swoja kandydature realne szanse Ron Paula na udzial w nominacyjnej konwencji Republikanow na Florydzie wzrosly ocenia David Rothschild:

With Santorum out, it’s Ron Paul, not Gingrich, who benefits (a little)

Opr. wg/PCO

POLISH CLUB ONLINE, 2012.04.11

Waldemar Glodek

Autor: Waldemar Glodek