Popatrz, posłuchaj, pomyśl! – Roman Kluska swoimi wywodami o etyce w biznesie odsłania antypolskie działania w gospodarce


Śledzenie i opisywanie mnożenie ustaw, zwolnień podatkowych dla najbogatszych, umyślne utrudnianie działalności gospodarczej to wcale nie jedyne tematy utrudniające rozwój ekonomiczny Polski.

Dzień w dzień całe tabuny niezlustrowanych dziennikarzy pasą nas odwracającymi od sedna sprawy tematami zastępczymi. Sprawy zasadznicze, te które hamują rozwój poruszają media ośmieszane i spychane na ubocze, blokowane w możliwości głoścnego przekazywania dywersyjnej działalności przeciwko naszej Ojczyźnie.

Dlatego niszczy się Radio Maryja i TV Trwam, daltego nie dopuszcza się ich na platformę cefrową, dlatego LOT odmówił latania z Naszym Dziennikem. Michnikowszczyzna zalewa nas swoją śmierdzącą lawą i mimo tego że siega nam po dziurki w nosie z naiwnością oczekujemy, że fala ta opadnie.

Sądowictwo daje lepszy cyrk interpretacji prawa niż linoskoczek w trupie Braci Staniewskich. Minister Sikorski, ochraniający antypolonijną działalność swoich pracowników, ostatnim wyrokiem sądu wraszawskiego broniącego go przed klarownymi pomówieniami jego pracowników w stosunku do Jana Kobylańskiego, prezesa Unii i Stowarzyszeń Organizacji Polskich Ameryki Łacińskiej dał mu bodźce do popisów. Jak dowiedziałem się w internecie Ryszard Schnef po ambasadorowaniu w Hiszpani ma zostać ambasadorem w Waszyngtonie. O tempora, o mores.

O Romanie Klusce od czasu do czasu ktoś napisze. Chcesz się przekonać jak rozwala się Polskę? Posłuchaj tego co powiedział w Krakowie Łagiewnikach z okazji pielgrzymki ludzi biznesu (4.21.2011) organizowanej przez http://www.duszpasterstwotalent.pl/

wg/PCO
2012.05.25

Roman Kluska: Etyka czynnikiem sukcesu w biznesie
Za: http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=DVVCKkOYPqQ#!

Roman-Kluska-fot-RadioRDN-youtube.com

Roman Kluska, informatyk biznesmen, Optimus S.A.

POLISH CLUB ONLINE, 2012.05.25

Waldemar Glodek

Autor: Waldemar Glodek