Dr Jerzy Jaśkowski: Sezon na leszcza, czyli jak oskubać społeczeństwo na “szczepionkę” (część 1)


100% społeczeństwa w Polsce posiadło umiejętność czytania i pisania
98% nie wie zupełnie w jakim celu.

Zbliża się sezon jesienny, a więc należy się spodziewać wzrostu zachorowań na tzw. zespoły grypowe. Jak wiadomo, od co najmniej 50 lat,  zawsze na wiosnę i jesień “grypa” daje o sobie znać kichaniem , prychaniem, kaszlem i ogólną niedyspozycją.  Najczęściej wystarcza kilka dni pobytu w domu, parę kubków grogu i po sprawie by było, gdyby nie biznes. Otóż znaleźli się ludzie, którzy widzą w tym dobry interes i na bazie użytecznych idiotów szerzą strach, aby wymusić określone zachowania społeczeństwa. Takim celowo modyfikowanym zachowaniem jest np. przyjmowanie szczepionek,  kupowanie nikomu niepotrzebnych preparatów,  jak twierdzą handlowcy, rzekomo przeciwko grypie.  No,  może  nie zapobiegających grypie u wszystkich ludzi dodają, ale na pewno przynajmniej minimalizujących objawy choroby. Tylko, jak do tej pory, nikt nie ustalił stopniowania tych objawów, więc każdemu można wmówić, że gdyby nie szczepił się lub nie brał określonego preparatu to byłoby gorzej.

Liczba zachorowan do liczby zgonow 1975 do 2011Pomimo, że szczepionki na grypę są znane od roku 1940, czyli od ponad 70 lat, do dnia dzisiejszego kilka podstawowych pytań pozostaje bez odpowiedzi.

Widać natomiast wyraźnie, że wzrost szczepień spowodowany strachem prasowym, w 2009 roku i 2011 spowodowały wzrost zachorowań na grypę [ ryc.1] . Szczególnie wyraźnie widoczny jest ponad 500% wzrost zachorowań w 2009 roku w porównaniu z rokiem 2008, spowodowany atmosferą strachu wywołanego przez Narodowy Instytut Zdrowia i przekładający się na  wzrost sprzedaży szczepionek [wykres za PZH]

 http://www.pzh.gov.pl/page/index.php?id=846

 
Ad rem. I tak,  wirusolodzy nie potrafią udzielić odpowiedzi na podstawowe pytania dotyczące “grypy”:

1. Dlaczego zachorowania na “grypę i grypopodobne choroby” mają “epidemię” sezonowości. Najczęściej zjawiają się na jesień i wiosnę?

2. Co się dzieje z wirusem pomiędzy tymi okresami?

3. Dlaczego, pomimo stosowania szczepień od 70 lat [ czyli od 3 pokoleń] wirus nadal zachowuje się tak jak gdyby go nie było pomiędzy epidemiami, i atakuje sezonowo?

4. Dlaczego, pomimo szczepienia ponad 100 milionów Amerykanów rocznie , od co najmniej kilkudziesięciu lat, śmiertelność z powodu “grypy”  w USA jest taka sama przez cały okres?

5. Dlaczego zachorowania na “grypę” w krajach leżących na podobnej szerokości geograficznej występują w tym samym czasie? Nie obserwuje się “wędrówki epidemii” z kraju do kraju.

6. Dlaczego epidemie w ubiegłych wiekach mijały tak samo szybko jak obecnie, a szczepionek przecież nie było”?

7. Dlaczego w rodzinie, w której wszyscy mieszkają razem choruje tylko jedna, dwie osoby, a reszta nie?

8. Dlaczego pomimo eksperymentów polegających na celowym zakażaniu zdrowych ludzi , zakażeni nie chorują?

    Mało tego, badania wykazały, że nawet podawanie bezpośrednie wirusów osobom zdrowym nie powoduje zachorowania. Także stosowanie lamp ultrafioletowych nie wpływa na zachorowania w szpitalach, a przecież wirus przenosi się “przez powietrze”. A wiadomo, że promieniowanie ultrafioletowe niszczy zarazki. 
National Vaccine Information Center] http://www.nvic.org/ 
http://en.wikipedia.org/wiki/National_Vaccine_Information_Center 
http://nvicadvocacy.org/members/Home.aspx

    Chcąc dobrze zrozumieć pewien mechanizm indoktrynacji musimy zapoznać się z wiedzą  z innej dziedziny.

     Jak naucza jeden z największych polskich naukowców XX wieku,  prof. Feliks Koneczny [ 1862 – 1949],  społeczeństwa możemy podzielić, przyjmując za kryterium np. zespoły praw jakimi się rządzą, na cywilizacje. Innymi słowy pojęcie cywilizacja oznacza wyidealizowaną materię czyli zespoły praw. Człowiek jako materia  wytwarza ideę jaką jest prawo. Jeżeli to prawo zostanie zaakceptowane przez dużą grupę ludzi, federacje plemion, narody  to takie zespoły nazywamy cywilizacjami. Do tej pory było ponad 20 cywilizacji. Narody nigdy nie powstały w Azji i Afryce. Obecnie cywilizacji  jest znacznie mniej. Tutaj wspomnimy tylko, że w Europie panowały takie cywilizacje w kolejności chronologicznej jak: grecka, rzymska, łacińska. Zaznaczyć trzeba, co zostanie wyjaśnione w dalszej części, że cywilizacja łacińska jest już cywilizacją szczątkową.
http://pl.wikipedia.org/wiki/Feliks_Koneczny
http://biblio.ojczyzna.pl/HTML/AUTORZY-Koneczny.htm
http://pl.wikiquote.org/wiki/Feliks_Koneczny

    W Azji istnieją takie cywilizacje jak turańska, bizantyjska, żydowska. Generalna różnica jest taka, że cywilizacje azjatyckie są cywilizacjami zbiorowymi, a cywilizacja łacińska była “cywilizacją indywidualną”. Każdy europejczyk, mógł sam się modlić do Boga, sam wybierał sobie żonę, sam odpowiadał za swoje czyny.

W cywilizacjach azjatyckich wszystko robiono zbiorowo. Uknuto nawet pojęcie, że dla dobra społeczeństwa trzeba poświęcić  nie tylko prawa ale nawet życie jednostki. Już Tołstoj pisał, że tylko masy się liczą, Majakowski natomiast stworzył wiersz “jednostka niczym, masy wszystkim” Najjaskrawiej było to widoczne, w nigdy nie osądzonych mordach bolszewickich, nie tylko w Sowietach ale np. w Meksyku, Kambodży, Wietnamie etc.

    Jak to udowodnił prof. F. Koneczny cywilizacje nigdy nie mogą się mieszać, współistnieć. Nie można być cywilizowanym na dwa lub więcej sposobów. Zawsze trwa walka pomiędzy cywilizacjami. Historia nie zna okresu współistnienia pokojowego, na danym terenie w tym samym czasie,  różnych cywilizacji.  Zawsze wygrywa cywilizacja prymitywniejsza, bardziej bezwzględna. Cywilizacje bardziej rozwinięte giną.
http://www.youtube.com/watch?v=BBqE0GqKqbw
http://www.piotrjaroszynski.pl/felietony-wywiady/feliks-koneczny-mysliciel-katolicki.html
http://pl.wikipedia.org/wiki/Cywilizacja

    W jaki sposób cywilizacje niższe wchodzą na teren cywilizacji wyższej. Wcale nie musi się to odbywać za pomocą najazdów wojskowych. Wystarczy, że na dany teren wprowadza się instytucje wywodzące się z cywilizacji niższych np. wprowadza się centralny system edukacji.

    Z niewiadomych powodów, tzw. polscy historycy wmawiają społeczeństwu polskiemu od prawie 150 lat, że z powodu rzekomego prześladowania inowierców, na początku XVIII wieku, caryca Katarzyna II i król Pruski Fryderyk wmieszali się do polityki wewnętrznej Polski. Ale jak wytłumaczyć, że to właśnie w rzekomo zacofanej,  katolickiej Polsce już w 1773 roku rozwiązywać zaczęto zakony właśnie katolickie zabierając im majątki. Zrobiono to o całe pokolenie wcześniej aniżeli np. w ultra katolickiej Austrii czy masońskiej po rewolucji Francji -1789 – 93. Mało tego, majątek tych zakonów przeszedł od razu w ręce tzw. Komisji Edukacji Narodowej czyli instytucji państwowej. Komisja była prowadzona przez masona angielskiego Pierre Samuel du Pont de Nemours poprzednio, [a w dzisiejszym pojęciu oficera prowadzącego], sekretarza Stanisława Augusta Poniatowskiego. A przecież majątek prywatny- klasztorny nie miał prawa być konfiskowany,  ponieważ Kościół nadal istniał.
http://pl.wikipedia.org/wiki/Katarzyna_II_Wielka
http://historia.pgi.pl/katarzyna2.php
http://pl.wikipedia.org/wiki/Komisja_Edukacji_Narodowej
http://portalwiedzy.onet.pl/57155,,,,komisja_edukacji_narodowej,haslo.html
http://www.sciaga.pl/tekst/33384-34-komisja_edukacji_narodowej
http://pl.wikipedia.org/wiki/Jezuici#Jezuici_w_Polsce
http://www.jezuici.pl/wb/pages/historia/kasata-zakonu.php

 

    Nikt nie słyszał o zabieraniu majątku lutrom czy kalwinom. Jeżeli chciano likwidować zakony z takiego czy innego powodu, to majątek powinien zostać w rękach Kościoła, a nie być zabierany i rozdzielany przez instytucję państwową. Tym bardziej, że rzekomo prowadzący tę komisję ks. Kołłątaj niewiele miał wspólnego z religią ponieważ wbrew  papieskiej bulli był masonem. A majątek zakonów trafiał w zupełnie prywatne, rodzinne ręce [ Należy przypomnieć także negatywną postać biskupa Massalskiego – masona].

    Kariera pana Du Ponta była także niezwykła , ponieważ  10 lat wcześniej “ustawiał” edukację , przed rewolucją,  we Francji, a po wyjeździe z Polski zajmował się edukacją w Ameryce u Washingtona, za co jego syn otrzymał, prawo monopolu na sprzedaż prochu do armii  toczącej permanentne walki.
http://pl.wikipedia.org/wiki/Pierre_Samuel_du_Pont_de_Nemours

    W ten prosty sposób, centralnie, za pomocą kilku właściwych osób można  kuć kadry. Postępuje się tak do dnia dzisiejszego, m.in. wychwalając Komisję Edukacji Narodowej jako coś bardzo pozytywnego – pierwsze Ministerstwo Oświaty.  Jak gdyby miano się czymś chwalić. I nawet medal taki wybito. A przecież taki centralny system jest  o wiele gorszy od ubierania wszystkich w przysłowiowe mundurki chińskie z okresu Mao. I proszę zauważyć, tylko w Europie były wyższe uczelnie typu uniwersytetu. Wszystkie uniwersytety  były zakładane  pod patronatem Kościoła Katolickiego.  Wszyscy  Europejczycy, szczególnie po II Wojnie Światowej nabijali się z chińskich mundurków jako czegoś nie do wyobrażenia w Europie. Ci sami ludzie przyjmowali zupełnie bezkrytycznie natomiast wprowadzanie jednolitego systemu edukacji -baranów. Czyli zgodnie z teoriami azjatyckimi forma musi być przed treścią. Wiedzieli o tym bolszewicy i obsadzali Ministerstwo Edukacji i pokrewne, zawsze swoimi ludźmi.  Wiadomo bowiem, że “ czym skorupka za młodu nasiąknie…””.
http://pl.wikipedia.org/wiki/Czesław_Wycech
http://pl.wikipedia.org/wiki/Stanisław_Skrzeszewski
http://pl.wikipedia.org/wiki/Witold_Jarosiński
http://pl.wikipedia.org/wiki/Feliks_Baranowski

    Najjaskrawszym przykładem takiego centralnego hodowania baranów jest system testów wprowadzanych do szkół. Zamiast uczenia dzieci i młodzieży myślenia i kojarzenia różnych faktów, system ma celu stworzenie stada użytecznych idiotów umiejących postępować wg. instrukcji. Kiedyś  instrukcja użytkowania miała jedną kartkę papieru, pokazującą która gałka jest włącznikiem, a która wyłącznikiem. Obecnie instrukcja to gruba broszura.

    Przeprowadzane badania wykazują, że np. aż ok. 70 % młodych lekarzy włączających się do dyskusji na forach internetowych wypowiada się niezgodnie z tematem forum .

    Innym przykładem wejścia instytucji cywilizacji azjatyckiej do cywilizacji łacińskiej jest instytucja banku centralnego. Do 1694 roku w Europie były banki prywatne ale indywidualne, czasami korporacyjne. W każdym kraju było ich po kilka, kilkanaście. Po  zdobyciu Londynu przez korsarza holenderskiego z dynastii orleańskiej jedną z pierwszych decyzji było powołanie banku centralnego zwanego Bank of England. Wbrew nazwie był to bank całkowicie prywatny, ale mający swoją rolę w zwycięstwie Orleańczyka. Jedną  z pierwszy decyzji tego banku było zlikwidowanie starego, prawie 500 letnie systemu opłat “Kijem”, i wprowadzenie pieniądza papierowego.  Potem to już była tylko kwestia czasu, jak w kolejnych krajach wprowadzano banki centralne.  Było to zgodne z twierdzeniem pewnego bankiera “dajcie mi tylko prawo emisji  pieniądza, a nie troszczę się, kto stanowi jakieś  prawa” [- Rothschild]. Szczytem tego azjatyckiego systemu było powołanie w  23 grudnia 1913 roku FED-u w USA. Wypada jednakże przypomnieć, że FED ustanowiły stare banki europejskie takie jak :-Rothschild -London and Berlin,

Lazard Bros- Paryż,
Israel Stiff- Włochy,
Kuhn-Loeb Germany – Niemcy,
Wartburg-Hamburg, Amsterdam – Niemcy,
Goldman and Sachs NY,
Lehman Bros NY [ ten Bank osadził Augusta II Sasa na tronie polskim i doprowadził do rozbiorów],
Polska Rada Polityki Pieniężnej jest to małą imitacja FED-u.

W tej chwili  ok.130 banków tzw. narodowych jest zależnych od jednego systemy  Rotchilda, w tym także Bank Polski.  Taki przynajmniej wykaz istnieje w internecie. Co ciekawe, te prywatne banki, po nieudanych zabawach z pieniądzem i olbrzymich stratach są dofinansowywane przez państwo. Czyli rządzą banki, a nie parlamenty. Dlaczego bowiem prywatny bank nie może zbankrutować?
http://en.wikipedia.org/wiki/Bank_of_England

http://pl.wikipedia.org/wiki/Wilhelm_III_Orański
http://pl.wikipedia.org/wiki/System_Rezerwy_Federalnej_Stanów_Zjednoczonych
http://pl.wikipedia.org/wiki/System_Rezerwy_Federalnej_Stanów_Zjednoczonych
http://bankowaokupacja.blogspot.com/search?updated-min=2012-01-01T00:00:00%2B01:00&updated-max=2013-01-01T00:00:00%2B01:00&max-results=2
http://prawda2.info/viewtopic.php?t=18652
http://www.forum.michalkiewicz.pl/viewtopic.php?f=11&t=16105
http://www.kontestator.eu/artykuly_z_nexusa/nexus_007_banki_centralne_i_prywatna_kontrola_pieniadza_2.php
http://www.sadistic.pl/tag/rothschildowie

    Podobnie wygląda sprawa wdzierania się cywilizacji azjatyckich do medycyny nazwanej obecnie służbą zdrowia. Dawniej za leczenie był odpowiedzialny dany lekarz. Jeżeli nie umiał “czegoś”  leczyć to się za to nie brał.  Jak się brał, a było coś nie tak, to tracił zaufanie chorych i musiał w najlepszym razie szukać szczęścia w innym mieście, możliwie dalekim. Od czasu wprowadzenia azjatyckiego systemu centralnego sytuacja uległa zasadniczej zmianie. Teraz nie lekarze leczą, ale urzędnicy wydając instrukcje. Powstają rozmaitego rodzaju instytucje,  a to Kasy Chorych, a to Narodowe Fundusze Zdrowia itd. wszystkie mają jedną wspólną cechę: przymus prawny płacenia składek i przymus prawny stosowania przez lekarzy tzw. procedur. Już zapomniano, że przed wojną w Polsce,  tylko 12 % pracujących należało do Kasy Chorych [ system azjatycki jak cały socjalizm]  na którą było powszechne narzekanie pomimo dużej propagandy partyjnej.
http://www.biuletyn.e-gap.pl/index.php?view=artykul&artykul=46
http://nfz.gov.pl/new/index.php

    Jeszcze lepiej ten azjatycki system jest w widoczny  w tzw. akcjach i przymusach sanitarno -epidemiologicznych.  Widzieliśmy to  w roku 2007,  jak to na podstawie dwu martwych łabędzi znalezionych pod Toruniem, wyciekło z kasy państwowej 50 milionów złotych, rzekomo wydanych na walkę z ptasią grypą, której nikt nigdy nie widział.  Jak bezmyślnie  starano się wydać te pieniądze  widać było po tych matach nasączonych lizolem leżących na drogach samochodowych tak jak gdyby ptaki chodziły jezdniami. Co oczywiście nie wpłynęło w żaden sposób na  rozwój tej rzekomej epidemii, ale pozwoliło  na zlikwidowanie  konkurencji drobiarskiej przed świętami Bożego Narodzenia. Jak zauważyli to ludzie trochę myślący, nigdy żadna epidemia ptaków nie została zaobserwowana w zimie, chociażby z tego powodu, że większość ptaków odlatuje od nas do ciepłych krajów przed zimą, a nie przy 10 stopniowych mrozach. Z kolei w krajach “ciepłych” nigdy nie zaobserwowano epidemii wśród dzikich ptaków np w Egipcie. Występowały tylko takie epidemii w kurnikach. No ale przecież każdy się zgodzi, że złapać przysłowiowego wróbla i wstrzyknąć mu wirusa jest niezwykle trudno. A ABW i podobne służby, nigdy nie szukały samochodu z którego bagażnika podrzucono te łabędzie?
http://torun.gazeta.pl/torun/8,35576,3198641.html
http://pl.wikipedia.org/wiki/Plik:Ptasia_grypa_w_Toruniu_2.jpg
http://wyborcza.pl/1,76842,3196471.html
http://www.pomorska.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20090114/TORUN01/889656160
https://kefir2010.wordpress.com/2012/07/27/dr-jerzy-jaskowski-medyczne-i-anty-medyczne-poglady-m-glogoczowskiego/
http://www.frech.com.pl/aktu.html

    W związku z nagle i błyskawicznie wprowadzoną ustawą  w sierpniu 2012 roku o chorobach zakaźnych, należy się spodziewać ogłoszenia epidemii może grypy albo innej choroby zakaźnej. Obecnie nie bardzo wiadomo co  definicja choroby zakaźnej  konkretnie oznacza, ponieważ PT Posłowie raczyli wprowadzić własną indywidualną na skalę światową, definicję choroby zakaźnej.
https://www.polishclub.org/2012/07/05/franciszkanski-ruch-ekologiczny-list-otwarty-do-senatu-rp-w-sprawie-nowelizacji-ustawy-o-zapobieganiu-i-zwalczaniu-chorb-zakaznych/
http://dakowski.pl//index.php?option=com_content&task=view&id=7058&Itemid=53

    Zbliżające się wielkimi krokami załamanie gospodarcze na pewno przyspieszy działania lobby szczepionkarskiego, aby póki co,  można jeszcze się nachapać. Tak więc z prawdopodobieństwem graniczącym z pewnością należy się przygotować na masową reklamę i propagandę sekty wakcynologicznej. Jakoś tak się dziwnie składa, że ich celebryci mają zawsze nieograniczone możliwości występowania w mass mediach zarówno państwowych jak i prywatnych: tv,  radio i prasie. I chociaż nigdzie nie podano, z jakiego powodu usłużni dziennikarze tytułują ich ekspertami, to zawsze wiemy słuchając czy oglądając tv, że  namawia nas do  szczepień   wybitny specjalista.
http://korwin-mikke.pl/polska/zobacz/tusk_przygotowuje_partie_na_zalamanie_gospodarcze_w_kraju/61826
http://szczepieniakrztusiec.wordpress.com/wplyw-szczepien-przeciwkrztuscowych-na-umieralnosc-dzieci-w-polsce/
http://wyborcza.pl/1,75476,7464630,Celebryci_plota_o_nauce.html
http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114873,10029847,Eksperci__Polska_ma_skuteczny_system_szczepien.html
http://kefir2010.wordpress.com/tag/szczepionka-dtp/
http://dakowski.pl//index.php?option=com_content&task=view&id=6804&Itemid=53
http://dakowski.pl//index.php?option=com_content&task=view&id=6650&Itemid=53

    Prawda niestety nijak się ma do tych wypowiedzi i  reklam. Po pierwsze nie wiem, czy Państwo zwróciliście uwagę, że pod reklamą każdego leku jest napis: przed użyciem przeczytaj ulotkę i skontaktuj się z lekarzem lub.. .. , a przy reklamach szczepionek brak takiej informacji. Czy to ma znaczyć, że szczepionka nie jest lekiem?

    Od 2009 roku straszy się nas , obecnie robi to także tzw.  Niezależna, wirusem grypy. Wirusów wywołujących grypopodobne objawy  jest ponad 200,  a w szczepionce najczęściej 1-3. Czyli, jeżeliby nawet szczepionka działała na cokolwiek pozytywnie,  to prawdopodobieństwo trafienia jest mniejsze, aniżeli w przysłowiową szóstkę w totolotka. Jak oszukiwano społeczeństwa,  co prawda podając  za WHO,   świadczy fakt wymyślenia wirusa H1N1 w 2009 roku. Także nasi “rodzimi” specjaliści poświadczali fakt odkrycia wirusa H1N1  dopiero w 2009 roku. A studentów medycyny uczono, że wirus ten po raz pierwszy został “odkryty” w 1976 roku w bazie wojskowej USA  w Forcie Dix w N.Jersey. Czyli z dużym prawdopodobieństwem można przypuszczać, że wyciekł z laboratorium.

    Jak Państwo pamiętacie, szeroko nagłaśniana epidemia świńskiej grypy błyskawicznie ogarniała świat. W pomimo rzekomego odkrycia w marcu 2009 roku  już w czerwcu ogarnęła 74 kraje, a w lipcu 120 krajow.  Poszczególne kraje zakupywały olbrzymie ilości szczepionek, np. Anglia zakupiła 132 miliony, Francja 94 miliony, USA aż 251 milionów, czyli nawet o 100 % więcej ampułek rzekomej szczepionki aniżeli posiadały obywateli. Np. p.Sarkozi zakupił dla Francji aż 94 miliony ampułek, chociaż Francja ma tylko 56 milionów ludzi. Podobnie było z Anglią i Niemcami. Czyli w sprytny sposób zrobiono skok na kasę społeczną, przelewając z niej miliardy do prywatnych kieszeni. Z niewiadomych powodów Niezależna Gazeta zaczyna atakować i fabrykować dane o rzekomym braku rozsądku Polaków nie szczepiących się . Co nagle się zmieniło?
http://pl.wikipedia.org/wiki/Świńska_grypa
http://www.focus.pl/newsy/zobacz/publikacje/grypa-ah1n1-objawy/
http://www.wsse.bialystok.pl/index.php/grypa-ah1n1
http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/8,114910,6541129.html
http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114873,7225859,Europejska_Agencja_ds__Lekow__slowa_Kopacz_to_populizm.html
http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114873,7249730,Piec_razy_wiecej_zachorowan_na_grype__Na_A_H1N1_choruja.html
http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114873,7250139,Kochanowski_do_Kopacz___Walka_z_grypa_albo_prokuratura_.html

    Presja i reklama celebrytów wakcynologicznych [  w Polsce do najwybitniejszych należeli m.in  prof. prof. Brydak, Buchols, dr P.Grzesiowski] była olbrzymia na całym świecie. Najlepszym dowodem kombinacji pozamerytorycznych są informacje podawane na stronie firmy Baxter zamieszanej w przesyłanie skażonego materiału do Czech. http://translate.google.com/translate?hl=pl&prev=/search%3Fq%3DBaxter%26hl%3Dpl%26client%3Dsafari%26rls%3Den%26prmd%3Dimvns&rurl=translate.google.com&sl=en&u=http://www.baxter.com/press_room/factsheets/vaccines/pandemic_influenza.html

    Natychmiast skorzystał z tego nasz Instytut Zdrowia zwany Narodowym i p. prof. Brydak podniosła ceny badań wirusologicznych o 50 %, chociaż nawet dziecko wie, że jak się czegoś więcej robi to cena jednostkowa maleje.

    Jak zwykłe szacowano z wielką przesadą, że  tylko w USA umrze z powodu ptasiej grypy aż  90 000 ludzi czyli ponad 250  procent więcej aniżeli w ubiegłych latach . Obecnie wszelkie władze zgadzają się,  że z tej najgłośniejszej “epidemii” nic nie pozostało z wyjątkiem szumu medialnego i podważania autorytetu państwa. Był to bowiem najłagodniejszy sezon w historii epidemii grypowych, z Dr-Jerzy-Jaskowski-fot-tvinfo.plnajmniejszą liczbą zgonów i hospitalizacji. CDC twierdzi, że w USA najmniej dzieci umarło w okresie ostatnich lat. Generalnie średnio na zakażenia grypowe umiera rocznie kilkaset tysięcy ludzi. Na świńską grypę zamarło ok 500 na całym świecie.
http://www.youtube.com/watch?v=wX4aVSlEF6k
http://www.dailymotion.com/video/xaqnew_tvp-info-szczepienia-jerzy-jaykowsk_news
http://www.tunesbaby.com/dm/?x=xas8fl
http://www.youtube.com/watch?v=FzV_bscoj_c
http://prawdaxlxpl.wordpress.com/2012/08/31/uwaga-szczepienia-dr-jerzy-jaskowski-kontra-klamliwa-dr-bucholc/
https://www.polishclub.org/2012/05/20/dr-jerzy-jaskowski-dezinformacje-prasowe-o-szczepieniach/
http://idb.nowyekran.pl/post/67097,wspolczesna-medycyna-dr-jerzy-jaskowski-cz-iii
http://www.monitor-polski.pl/dr-jerzy-jaskowski-mailem-26-lipca-2012-2221/

Dr Jerzy Jaśkowski
[email protected]
Gd.04.09.2012r

POLISH CLUB ONLINE. 2012.09.05

Waldemar Glodek

Autor: Waldemar Glodek