Dr Jerzy Jaśkowski: Dlaczego Sejmowa komisja zdrowia tak szybko “załatwiła” sprawę nowelizacji ustawy o szczepieniach- wywiad z doktorem Grzegorzem Bolesławem Piechą wszystko wyjaśnia. Czesc II.


100% społeczeństwa w Polsce posiadło umiejętność czytania i pisania
98% nie wie zupełnie w jakim celu.

Dalsza część odpowiedzi jak na lekarza, jest również zaskakująca cyt:” Te ruchy to wielkie zagrożenie.” Dla kogo są zagrożeniem? Tego dr GBP nie ujawnia.

Zawartosc reci ang mercury w szczepioncePopatrzmy jednak na fakty. Tylko dzięki działalności przeciwników bezmyślności udało się np. wyeliminować , przynajmniej częściowo, rtęć ze szczepionek. Pomimo, że wiedza nasza w okresie ostatnich ok. 100 lat znacznie wzrosła w zakresie przewlekłych zatruć, to nie dotarła ona do przemysłu szczepionkarskiego i jego popleczników. Jak pokazują prace naukowe, dopuszczalne dawki są przekraczane wielokrotnie.

 

Zawartość rtęci (ang. mercury) w szczepionce, p. grypie. kolor czerwony, zielony to dopuszczalna norma.

 

Poza tym w latach 30-ych, kiedy to wprowadzano szczepionki do użycia, dziecko dostawało jedną szczepionkę. Jak Big Pharm zwietrzył interes, to liczba podawanych szczepionek wzrosła do 16 w pierwszym roku życia. Wraz ze wzrostem liczby szczepień wzrastała kumulacja rtęci. Tego oczywiście p. dr GBP nie zauważa.

Zdziwienie i zaskoczenie budzi bezmyślne powtarzanie przez wakcynologów twierdzenia : “jakoby z jedzeniem dziecko dostawało więcej rtęci”.

Trzeba naprawdę mieć zerową wiedzę na temat fizjologii człowieka, aby takie nonsensy głosić publicznie. Przeciętny student bałby się kompromitacji.

I tak:

1. Na ogół w pierwszym okresie życia, do ok. 3 roku, mózg dziecka dopiero się rozwija. Może u wakcynologów jest inaczej. Nie wiem.

2. Rtęć jest znaną neurotoksyną.

3. Dziecko przynajmniej do pierwszych kilku miesięcy odżywia się głównie mlekiem matki.

4. Wśród pediatrów następuje szeroki ruch przywracania karmienia naturalnego niemowlaków.

5. Ok. 75% przeciwciał jest zlokalizowanych w przewodzie pokarmowym.

6. Matka karmiąc piersią przekazuje dziecku przeciwciała zabezpieczające go, w zależności od długości karmienia piersią , do roku życia.

7. Przekazane dziecku przeciwciała w większości przypadków wystarczają do zabezpieczenia przed zakażeniem.

8. Praktycznie brak w okresie 1-3 roku, możliwości zetknięcia się dziecka z np. wirusem żółtaczki.

9. Wakcynolodzy ignorują ten szlak pokarmowy i detoksykacyjny podając rtęć bezpośrednio do układu krążenia.

10. Dodatkowo także podają w szczepionkach inną neurotoksynę – aluminium , odpowiedzialną m.in za chorobę Alzheimera.

11. Podają więc dwie silne neurotoksyny w ilości przekraczającej kilkaset procent dopuszczalne dawki i twierdzą, że to nic nie znaczy.

12. Nieznana jest jakakolwiek praca p.dr GBP na temat skutków szczepień, a jako przewodniczący Komisji Sejmowej mógł wymóc na Ministrze Zdrowia otwarcie, przynajmniej w miastach wojewódzkich, laboratoriów badających rtęć, aluminium, ołów i fluor u dzieci. Są to znane neurotoksyny upośledzające pracę mózgu.

13. Wbrew twierdzeniom o swojej walce o zdrowie społeczeństwa nie próbował nawet powalczyć o powrót “tranu” do szkół, chociaż wiadomo, że podawanie wit.D ma większe znaczenie w profilaktyce grypy i grypopodobnych chorób, aniżeli szczepienia.

14. Zamiast tego pracuje intensywnie nad wzrostem skażenia dzieci, w ramach np. wprowadzania fluoryzacji do szkół czy przedszkoli czy wymuszaniu szczepień.

Zupełnie kuriozalne jest twierdzenie kończące wywiad pana Doktora cyt: “wspólne dobro w postaci zdrowia całej populacji, jest w tym wypadku ważniejsze niż wola przysłowiowego Kowalskiego. Jednostka musi się w demokratycznym państwie podporządkować regułom” i dalej” w końcu mamy kodeks drogowy i nie wolno nam jeździć.

Ręce opadają, w 22 lata po rzekomym upadku “komunizmu” mamy wypowiedź członka partii uchodzącej za prawicową, jak z epoki bieruta. [ pulkowniak NKWD czasowo oddelegowany na stanowisko prezydenta Polski. Prawdziwe nazwisko nieznane, pseudonimy: Janowski, Iwaniuk, Tomasz , więcej “Zbrodnia na Morzu Białym 1940” FRECH 2012r.].

Ad rem

1. Brak jakiejkolwiek pracy naukowej czy medycznej potwierdzającej w/w twierdzenie. Wręcz przeciwnie, wszelkie prace naukowe publikowane do tej pory przeczą temu twierdzeniu. Szczepienie, jeżeli wogóle daje odporność, to na okres 3-5 lat. Jeżeli dziecko kończy okres szczepień to ma najwyżej 18 lat. Innymi słowy, całe społeczeństwo w wieku powyżej 30 roku życia jest nieuodpornione na choroby dziecięce . ŻADNEJ EPIDEMII Z TEGO POWODU W OKRESIE OSTATNICH 70 LAT NIE ZAOBSERWOWANO, W ŻADNYM KRAJU NA ŚWIECIE.

2. Zanotowano całą masę lokalnych epidemii po szczepieniach np. w Polsce po szczepieniu polio. Do dnia dzisiejszego rodziny nie otrzymały żadnego odszkodowania.

3. Po trzęsieniu ziemi na Haiti wystąpiła epidemia przyniesiona przez Pakistańczyków. Udowodniły to badania genetyczne wirusa. Oczywiście społeczeństwo odszkodowań nie otrzymało.

4. W Indiach po szczepieniach przeciwko polio w 2011 roku wystąpiło 47.500 przypadków paraliżu [ Indian Journal of Medical Ethics]. Czyżby p. dr GBP nie znał faktów? http://articles.mercola.com/sites/articles/archive/2012/08/28/polio-eradication-campaign.aspx?e_cid=20120828_DNL_artNew_1

5. http://www.monitor-polski.pl/ Holocaust się już nie powtórzy. Eliza Walczak dla Monitora Polskiego.

6. Monitor Polski Szczepionka polio spowodowała 47,500 przypadków paraliżu u hinduskich dzieci w 2011r.

7. Wydany w Polsce, przez Ministerstwo Zdrowia , “Podręcznik epidemiologii” dla szkół średnich, Warszawa 1996r., przedstawia wykresy spadku zachorowań na wiele lat przed wprowadzeniem szczepień. Czyżby rzeczona Komisja Zdrowia nawet takiego poziomu nie reprezentowała?

8. Sprawę porównywania szczepionki do ruchu samochodowego, bardzo pięknie spointowała p. Socha, nie będę więc tego tematu poruszał. Ale jest to przykład typowej turanszczyzny pomieszanej z bizantynizmem. “Ja ustalam zasady, a ty masz jeździć “w imię oczywiście wyższych celów. Widać wyraźnie, że p. dr GBP nie śledzi prasy. Jest już co najmniej kilka miast, w których przepisy drogowe zniesiono m.in w Holandii, a liczba wypadków drogowych nie tylko nie wzrosła ale się obniżyła. I w dodatku to nic nie kosztuje, a zarabia się na zmniejszeniu liczby nierobów-urzędników.

9. http://nowadebata.pl/2012/03/14/epidemia-nietrafnych-analogii-szczepienia-a-ruch-drogowy/
   http://nowadebata.pl/author/justyna/

10. Czyli mamy jawny powrót do cywilizacji azjatyckich, ale przecież  to już było; “Jednostka niczym, masy wszystkim”. Tylko pytanie: “To dlaczego, jak zaszczepimy te masy, to ten jeden nie może sobie swobodnie pochodzić”?. Przecież te masy są uodpornione dzięki szczepionkom, nieprawdaż? To po co wydawać społeczne pieniądze na tego jednego opornego, który nie chce być szczepionym?

11. Wyraźnie widać, że wcale nie chodzi o bezpieczeństwo ludzi tylko o wyciągnięcie kasy. Czyli przelanie podatków publicznych do prywatnej kieszeni cwaniaków. I nie ma to nic wspólnego z nauką czy medycyną. Tylko jak wypuścimy tego jednego, a on nie zachoruje, to może się okazać, że jego sąsiad także nie będzie chciał się szczepić, a potem sąsiad sąsiada itd, itd. I ta panika strachu upadku , doskonale działającego interesu, wmontowanego w system prawny, nie obciążająca przemysłu szczepionkarskiego ŻADNYMI KOSZTAMI np. leczenia powikłań, powoduje te sprzeczne z nauką i logiką reakcje. Rodzi ten strach, tyle wydaliśmy forsy i teraz to stracić?

I dalej znajdujemy informację z dnia 11. 04.2011roku Amerykański Departament Sprawiedliwości udowodnił, że koncerny farmaceutyczne, przez prawie 10 lat wręczały łapówki europejskim lekarzom .

W Polsce proceder trwał w latach 2000- 2006. Jak podaje Reuters, dochody np. firmy Johnson&Johnoson w samych Stanach Zjednoczonych spadły o 2.8 procent. Jednak przychody z transakcji za granicą wzrosły o 4.1 %. Firma zarobiła netto 3.4 miliarda dolarów. W porównaniu z rokiem ubiegłym jej dochód wzrósł o ponad 5 %. Sprzedaż farmaceutyków wynosiła 5.6 miliarda dolarów. Spory procent tej sumy to zyski z Polski. Jak podawała telewizja publiczna zmiana ustawy to koszt około 3 milionów dolarów dla zainteresowanego. Przy zarobku ponad 5 miliardów jest całkowicie pomijalnym.

Powstaje pytanie: Polska współpracuje z USA w sprawie przekazywania przestępców. Dlaczego więc pomimo ukarania firm z dawanie łapówek w Polsce, żadna prokuratura w Polce nie wszczęła śledztwa, komu konkretnie w Polsce, te miliony firm amerykańskie przekazały? Odpowiedzi chyba nie będzie?

Podsumowanie;

Amerykańska Agencja FDA wprowadziła zakaz stosowania rtęci do wszystkich używanych kosmetyków, z wyjątkiem stosowanych wokoło oczu. Stosowanie rtęci we wszystkich kosmetykach zostało zakazane w stanie Minnesota.

I to by było na tyle w sprawie jednego, ale jakże wymownego wywiadu osoby odpowiedzialnej za wydawanie społecznych pieniędzy.

Przedruk z Medycyny Praktycznej – dr GBP jeden z najbardziej rozpoznawalnych polityków zdrowotnych w Polsce, członek Prawa i Sprawiedliwości, poseł na Sejm RP wybrany już trzeci raz, przewodniczący Sejmowej Komisji Zdrowia. Lekarz, specjalista ginekolog i położnik. W 2007 roku zarzucono mu korupcję przy wpisywaniu iwabradyny na listę leków refundowanych. Prokuratura umorzyła sprawę z uwagi na brak dowodów na takie przestępstwo.

Dr Jerzy Jaśkowski
[email protected]
Gdańsk 14.09.2012r.

Sekta- grupa społeczna powstała na skutek rozłamu (schizmy) wśród wyznawców jakiejś ideologii.

Rozłam nastąpił w medycynie-zawodzie od kilku tysięcy lat zajmującym się leczeniem człowieka. Powstała sekta skupia się na jednej metodzie “dobrej na wszystko” -szczepieniach. Podobnie jak inne odchylenia medyczne nie może zaliczać się do sztuki leczenia chorych. Ale tamte nie są szkodliwe dla ludzi.

PS.1 Drzewiej, lekarze wymieniali uwagi na tematy medyczne, na stronach branżowych wydawnictw. Od ok. 20 lat brak polskich czasopism medycznych uniemożliwia taką wymianę. Jedynym sposobem poinformowania społeczeństwa jest internet.

PS.2 od miesiąca maja 2012 ginie w internecie całą masa publikacji – strona error, albo pojawiają się napisy “ W twoim kraju zabronione”. No ale oczywiście żadnej cenzury nie ma!

jj

POLISH CLUB ONLINE, 2012.09.20

Waldemar Glodek

Autor: Waldemar Glodek