Dr Jerzy Jaśkowski: Celebryci w akcji – sekta szczepionkarska Gazety W. Pranie mózgu samorządowcom. (Czesc 1)


100% społeczeństwa w Polsce posiadło umiejętność czytania i pisania
98% nie wie zupełnie w jakim celu.
   jj

Jak zauważyli to starsi i mądrzejsi, pewne tematy i pewni ludzie występują znacznie częściej w mass mediach aniżeli inni. I nie ma tutaj nic do rzeczy poruszany temat. Z tego powodu już nawet w czasopismach naukowych, tych cenzurowanych, tj. chciałem napisać recenzowanych, powstaje bunt naukowców spowodowany barierą odgórną zakładaną na pewne tematy. Dysponuję kopiami pism wysłanymi do 80 międzynarodowych redakcji czasopism naukowych odmawiających przyjęcia do druku pracy chemika z Biophalu wyjaśniającego mechanizm tragedii, katastrofy jaka miała miejsce w 1984 roku. Tylko jedna redakcja ośmieliła się odpowiedzieć autorowi, że Union Carbide jest za potężną firmą, aby to drukować.

Schemat wywiadów robionych na zamówienie jest zawsze taki sam. Odpowiadający, podaje wszystko na okrągło, bez żadnych danych liczbowych, wyników badań etc.. Po co ma “głupi ludek” sobie tym głowę zaprzątać. Jeszcze zacznie myśleć. Poza tym, jak się dezinformuje, to trzeba mieć wyjątkowo dobrą pamięć, aby się nie zaplątać. A tak, po uzgodnieniu z dziennikarzem, mówimy na okrągło o dziurawych skarpetkach lub ładnej bluzeczce. I to wystarcza. Ludzie usłyszą, że szczepionki są jak mówi młodzież cool, czyli OK, czyli nie tylko konieczne ale i dobroczynne; “Patrzcie ludziska, jak my się biedzimy, aby wam ludziska zapewnić bezpieczeństwo zdrowotne”. A że przy okazji zdmuchniemy trochę państwowej kasy, przecież wy i tak nie wiecie na co te pieniądze wydawać.

Tematem tabu w warunkach polskich jest energetyka jądrowa. Większość gazet drukuje artykuły poprawne politycznie, ale bezwartościowe merytorycznie, starają się tylko okrasić je nazwiskami celebrytów z listy. I tak , obojętnie na jaki temat, ale związany z atomem, zawsze głos zabierze dr Strupczewski, posiadający w swoim bogatym życiorysie np. sprawstwo awarii reaktora w Świerku. Do dnia dzisiejszego raport o katastrofie w 1979 roku jest tajny. Ale to nie przeszkadza mu być “ekspertem”. Może to i prawidłowe, drugiego takiego sprawcy w Polsce nie ma.

Szczepienia - IV Krajowa Konferencja Polskiego Towarzystwa WakcynologiiSzczepienia - IV Krajowa Konferencja Polskiego Towarzystwa Wakcynologii - ProgramPodobnie sprawa wygląda ze szczepieniami. Pupilem głównego nurtu mass mediów w temacie szczepienia jest dr Jacek Mrukowicz, obecnie pełniący m.in funkcję wiceszefa Polskiego Towarzystwa Wakcynologicznego, czyli stowarzyszenia grupującego ludzi wierzących, że jedna z metod leczenia, konkretnie szczepionkarstwo, ma decydujący wpływ na nasze zdrowie. O ile możemy się zgodzić z tym twierdzeniem w sensie negatywnym, to zupełnie brak jakichkolwiek dowodów na pozytywne oddziaływanie szczepionek na nasze zdrowie w okresie ostatnich 300 lat.

http://symposium.pl/index.php?a=konferencja_pokaz&id=14

Lepsza przyszłość dla każdego wakcynologa. Na folderze widać głównych platników konferencji . Mają być za co wdzięczni. Taka ustawa w tak szybkim tempie.

Szczepienia - IV KK PTW - Diamentowy sponsor        Szczepienia - IV KK PTW - Zloty sponsor   

Szczepienia - IV KK PTW - Brazowy sponsor a         Szczepienia - IV KK PTW - Brazowy sponsor b

Sympozjum przedkonferencyjne II: Szczepienia ochronne w samorządowych programach profilaktycznych

Przyszłość samorządowych programów szczepień, korzyści i trudności w realizacji programów z punktu widzenia władz samorządowych (moderatorzy: dr med. H. Czajka, prof. L. Szenborn)

Rola towarzystw naukowych i konsultantów wojewódzkich w inicjowaniu i opiniowaniu działań samorządów w obszarze szczepień ochronnych (prof. A. Radzikowski, WUM, W-wa; dr hab. med. T. Jackowska, CMKP, W-wa)

Ruchy antyszczepionkowe i jak wyjaśniać zasiewane przez nie wątpliwości

Sesja satelitarna firmy GlaxoSmithKline Szczepienia ochronne u dzieci urodzonych przedwcześnie (sala A) Przewodniczący: prof. dr hab. med. L. Szenborn (Akademia Medyczna, Wrocław), prof. dr hab. med. T. Jackowska (Centrum Medyczne Kształcenia Podyplomowego, Warszawa).

Warto zapamiętać te nazwiska i przypominać sobie w czasie czytania publikacji gazetowych. Z programu konferencji nazwanej naukową wyraźnie widoczny jest cel – pranie mózgów.

Jednym z głownych tematow konferencji jest wpływ na samorządy, źródło łatwych pieniędzy. Poniżej przykłady tematów agitacji nieuświadomionych samorządowców.

Tak, jak to ocenialiśmy w poprzednich pracach , błyskawiczne załatwienie nowelizacji ustawy o chorobach zakaźnych, wskazywało na przystąpienie PT Sekty Wakcynologicznej do akcji wymuszania szczepień. Jeżeli, jak mówią moi koledzy, 30 % ceny szczepionki idzie na reklamę- łapówki, to trudno się dziwić pośpiechowi. Wiadomo , zielona wyspa zatapia się, więc trzeba korzystać póki można. Dlatego także reklama szczepionek nabiera rozpędu. Przykładem takim jest wywiad jakiego udzielił Gazecie Wybiórczej pan doktor Jacek Mrukowicz.

Wywiad jest prowadzony wg starego schematu Hitchcoca. Zaczynaj od trzęsienia ziemi, a potem będzie już tylko gorzej. I tak odpowiedź pierwsze pytanie wywiaduwprowadza nas w niebezpieczeństwo jazdy samochodem. P.`dr J.Mrukowicz [J.M.] porównuje rodziców nieszczepiących dzieci do jazdy nieubezpieczonym samochodem. Pomimo, że to jego porównanie zostało chyba przed rokiem już zakwestionowane, przez p.Sochę, to widocznie nie zrozumiał sensu, ponieważ nadal je powtarza. Z oszczędności papieru nie będę wracał do tamtego wywodu.

http://nowadebata.pl/2012/03/14/epidemia-nietrafnych-analogii-szczepienia-a-ruch-drogowy/

http://nowadebata.pl/author/justyna/

Ustosunkuję się natomiast to dalszej części tej wypowiedzi. I tak p. dr J.M. kwestionuje toksyczność rtęci. Jest chyba w tej ocenie niechlubnym wyjątkiem na świecie. Wiadomo bowiem, że już ok. 3 lata temu w USA , najważniejsza instytucja ds. kontroli zdrowia FDA zabroniła stosowania rtęci nawet w kosmetykach. A to przecież tylko na skórę. A p. dr J.M. chce podawać rtęć dzieciom bezpośrednio do układu krążenia z pominięciem całego systemu ochronnego. Ciekawe czy to nie powinno podlegać pod paragraf: kto świadomie naraża życie i zdrowie…. Przecież ŻADNYCH PRAC NAUKOWYCH potwierdzających skuteczność przyjmowania szczepionek przez ostatnie 70 lat nie wyprodukowano. Natomiast liczba prac potwierdzających skutki negatywne, pomimo kontroli i nadzoru recenzentów, jest całkiem spora.

http://therefusers.com/about/vaccine-epidemic-how-corporate-greed-biased-science-and-coercive-government-threaten-our-human-rights-our-health-and-our-children/

http://therefusers.com/refusers-newsroom/the-pertussis-vaccine-lists-autism-and-sudden-infant-death-syndrome-as-serious-adverse-events-on-the-package-insert/

http://www.fda.gov/downloads/BiologicsBloodVaccines/Vaccines/ApprovedProducts/ucm101580.pdf

http://www.nomorefakenews.com/

http://childhealthsafety.wordpress.com/2011/04/25/us-concedes-hep-b-causes-lupus/

W następnej odpowiedzi p.Doktor usiłuje bronić tiomersalu [ związek rtęci] w szczepionkach. Znowu jest ewidentnym wyjątkiem na świecie, ponieważ praktycznie wszyscy zajmujący się tematem , po ukończeniu 2 roku medycyny wiedzą, że mózg dziecka rozwija się do 3 roku życia.

2- Wiedzą również, że rtęć jest neurotoksyną uszkadzającą właśnie neurony w mózgu.

3- Wiedzą również, że podawanie rtęci bezpośrednio do krwioobiegu powoduje dostawanie się jej do mózgu,

4- Znają prace przeprowadzone na małpach, u których podanie ludzkich szczepionek , tych samych jakie otrzymują dzieci do 2 roku życia, spowodowało wystąpienie objawów zwanych u ludzi autyzmem.

Poziom rteci - slupek czerwony dopuszczalna ilosc - slupek zielony ilosc rteci w szczepionce przeciwko grypie

 

Ryc. Poziom rtęci -czerwony słupek w stosunku do dopuszczalnej normy zielony słupek w szczepionce p. grypie dla dorosłego człowieka 80 kg. wg http://www.vaccine-tlc.org/

 

Taki, wysoko notowany celebryta, powinien wiedzieć również, że zarówno w USA jak i w innych krajach udowodniono, że autyzm jest spowodowany szczepieniami. Przed rokiem 1930, tj. przed powszechnym stosowaniem szczepionek, nie znano choroby o nazwie autyzm. Dopiero bezmyślne zwiększanie liczby szczepionek u małych dzieci spowodowało w latach 90-tych ubiegłego wieku wzrost badań, których wyniki potwierdziły związek choroby ze szczepieniami.

Twierdzenie, że rtęć występuje u ryb drapieżnych ma się tak do omawianego tematu, jak przysłowiowa pięść do oka. A kto z wyjątkiem p. dr J.M. widział małe np. roczne dziecko jedzące ryby drapieżne?

Szczepionki - Diagram Kurashiki

 

Poza tym jako pediatra powinien jeszcze pamiętać, że małe dziecko otrzymuje przeciwciała z mlekiem matki. Większość pediatrów zachęca matki do wydłużania okresu karmienia piersią. Czyli brak jakichkolwiek podstaw do dawania jakiejkolwiek szczepionki w pierwszych 6-12 miesiącach życia dziecka.

Trudno także sobie wyobrazić, w normalnych warunkach, aby takie niemowlę miało kontakt np. z wirusem zapalenia wątroby.

Zapomniał także, nasz p. dr J.M., że rtęć kumuluje się w organizmie, a nawet w jednej ampułce dawka przekracza o 400 % obecnie dopuszczalne stężenie rtęci.

Podaję adres internetowy dla osób chcących sprawdzić o ile przekroczona zostaje dopuszczalna dawka rtęci w jego konkretnym przypadku [wiek, masa ciała].

http://www.vaccine-tlc.org/

Dr Jerzy Jaśkowski
SFMRM
[email protected]

18.09.2012r.

PS.1. Drzewiej, lekarze wymieniali uwagi na tematy medyczne, na stronach branżowych wydawnictw. Od ok. 20 lat brak polskich czasopism medycznych uniemożliwia taką wymianę. Jedynym sposobem poinformowania społeczeństwa jest internet.

PS.2 od miesiąca maja 2012 roku, ginie w internecie całą masa publikacji – pojawia się tekst: strona error, albo pojawiają się napisy W twoim kraju zabronione. No ale oczywiście żadnej cenzury nie ma!

POLISH CLUB ONLINE, 2012.09.23

Waldemar Glodek

Autor: Waldemar Glodek