Dr Jerzy Jaśkowski: Znajomi króliczka czyli “Flu Forum 2012” pani prof. Lidii Brydak. (Czesc II)


100% społeczeństwa w Polsce posiadło umiejętność czytania i pisania
98% nie wie zupeł
nie w jakim celu.
W swojej ponad 40 letniej pracy zawodowej, każdy pytany człowiek, twierdził, że ma za mało pieniędzy, ale nie spotkałem człowieka, który powiedziałby, że ma za mał
o rozumu.
Forma przed treścią -filozofia azjatycka

prof. Lidia Brydak - fot za jjJak wiadomo, pani prof. Lidia Brydak natychmiast po ogłoszeniu pandemii świńskiej grypy przez WHO w 2009 roku, podniosła ceny badań wirusologicznych o 50 %, do ponad 350 złotych za jedno badanie. Koszt leczenia grypy zamyka się kwotą ok. 20 złotych.

I dalej, cytowany The Lancet stwierdza:

“Taka ochrona poszczepienna, jest znacznie mniejsza lub nieobecna w pewnych porach roku.

Brakuje dowodów ochrony szczepionki dla dorosłych szczególnie po 65 roku życia

I teraz można zrozumieć dlaczego p. prof. L.Brydak nie podaje danych dotyczących ile osób zaszczepionych zachorowało, oraz dlaczego miesza grypę z podejrzeniem grypy. Te setki rzekomo chorych nagle by zmalały i cały wysiłek napędzania strachu, diabli by wzięli.

Jeszcze większym zaskoczeniem jest praca, opublikowana także w The Lancet. Autorzy przebadali 13 095 osób nieszczepionych i okazało się, że na grypę zachorowało tylko 357 osób czyli 2.7%. Biorąc pod uwagę najbardziej pozytywną pracę chwalącą szczepionki to okazuje się, że na każde 100 osób zaszczepionych tak naprawdę zachoruje tylko o ok. 1 osoba mniej. Przy jakich kosztach.

Stosowanie szczepionek nie miało wpływu na liczbę osób hospitalizowanych lub liczbę opuszczonych dni roboczych , ale spowodowało przynajmniej jeden przypadek wystąpienia zespołu Guilliana – Barre [GBS] [ Ciężkie powikłania neurologiczne mogące prowadzić do paraliżu na milion injekcji, czyli na ok. 300 tysięcy zaszczepionych.

W związku z tym nasuwa się pytanie, czy warto ryzykować zdrowie i życiem ludzi w celu uniknięcia jednego przypadku zachorowania na grypę na 100 zaszczepionych?. Szczególnie kiedy wiadomo, że np. w Japonii zanotowano 56 przypadków zgonów.

Zawartosc reci ang mercury w szczepionceNo, ale oczywiście ten samozwańczy komitet zapomniał podać jakie straty w wyniku powikłań poniesie społeczeństwo w wyniku szczepień. Podkreślamy, że w szczepionkach przeciwko grypie jest rtęć i to w dawce wielokrotnie przekraczającej dozwolone normy i w dodatku podawana bezpośrednio do krwiobiegu.

Zawartość rtęci w szczepionce przeciwko grypie

 

Poza tym, pojawiły się prace wskazujące, że wskaźnik umieralności niemowląt, będący jednym z parametrów “zdrowia” społeczeństwa, zdecydowanie się pogarsza wraz ze wzrostem liczby szczepień wykonywanych w danym państwie. Jak to przyznał CDC , kraje które ograniczają liczbę szczepień np: Singapur, Szwecja czy Japonia mają zdecydowanie niższy wskaźnik umieralności niemowląt, aniżeli USA. W USA obecnie dzieci dostają aż 26 szczepionek w ciągu roku. “Względna pozycja Stanów Zjednoczonych w stosunku do krajów o najniższych wskaźnikach śmiertelności wydaje się pogarszać.”

Najciekawsza jest uwaga zawarta w ulotkach informacyjnych szczepień:” Nie jest wiadome, czy szczepionki mogą powodować uszkodzenie płodu u kobiety w ciąży lub wpłynąć na zdolność rozrodczą”.

W bazie VAERS znajdują się dane dotyczące 6 urodzeń martwych dzieci oraz 17 spontanicznych poronień [SAB] spowodowanych szczepieniami.

Pikanterii całej sprawie dodaje fakt, że właśnie prasa doniosła o olbrzymich karach jakie muszą płacić producenci szczepionek za łapówkarstwo w krajach Europy Środkowej. I tak Departament Sprawiedliwości USA skazał głównego producenta szczepionek GKS na zapłacenie ponad 3.5 miliarda dolarów. W Polsce czytamy, że CBA sprawdza, kto z polskich lekarzy brał, a przeciez wystarczyło poprosić USA o dane z postępowania Departamentu Sprawiedliwości USA .

Proszę zauważyć, że to tylko jedna firma, a tych firm jest kilka, co najmniej 4 na rynku Polskim. Jakie szerokie pole do zagospodarowania?

Wiadomo także, że firma GSK pomimo kar, a może właśnie dlatego, doszła do porozumienia z Światową Organizacją Zdrowia [czyjego] i została oficjalnym koordynatorem produkcji szczepionek na następne epidemie. Bardzo ciekawe jest uzasadnienie WHO. GSK wniosła istotny wkład w zarządzanie epidemią AH1N1 poprzez darowizny szczepionek “, dodajmy nie sprzedanych na rynku europejskim i przerzuconych ich w ramach “pomocy” do Afryki. Problem jest taki, że w Afryce praktycznie grypa nie występuje. Ale skoro mają być przeterminowane i wyrzucane, to lepiej kogokolwiek zaszczepić otrzymując dodatkową zapłatę z WHO.

Kolejną ciekawostką jest zainteresowanie wielką ilością szczepionki przez Pentgon, jak wiadomo instytucję wojskową. A jeszcze większe zdziwienie budzi fakt zajęcia się szczepionkami instytucji zwanej DARPA.

Jest to praktycznie nieznana w Polsce instytucja, ale mające ogromne znaczenie w nauce i przemyśle światowym. DARPA czyli Agencja Zaawansowanych Projektów Badawczych “podlegająca” Pentagonowi i pracuje nad nowymi rodzajami broni. Jej osiągnięciami są np. Drony. Jeżeli więc DARPA zajmuje się szczepionkami to wygląda to na nowy rodzaj broni biologicznej. No a wiadomo, że broń trzeba testować przed użyciem.

PS. z ostatniej chwili : Jak podało włoskie ministerstwo musiano wycofać szczepionki przeciwko grypie Inflexal V z powodu skażenia.

Podobnie Departament Zdrowia Hong-Kongu zalecił wycofanie wszystkich partii szczepionki przeciwko grypie przeznaczonej na sezon 2012/2013. Dwie partie szczepionek wyprodukowanych w szwajcarskiej fabryce były skażone bakteriami.

Jest to podobna sytuacja do słynnego skażenia szczepionki firmy Baxter.

Portugalski Instytut Leków i Produktów Zdrowotnych Infarmed prewencyjne zawiesił w trybie pilnym użycie serii dwóch rodzajów szczepionek dla niemowląt, wykorzystywanych także wPolsce – donosi polskieradio.pl.

Poniżej podam kilka szczepionek rozprowadzanych w Polsce zawierających, pomimo zapewnień Narodowego Instytutu Zdrowia o niestosowaniu rtęci w szczepionkach będących w obrocie w Polsce rtęć lub aluminiu:

1. Infantrix DTaP szczepionka “przeciwko” błonicy,krztuścowi,tężcowi- zawiera aluminium – producent GSK

2. Tripacel dawniej- deperte zawiera aluminium oraz fenoksyetanol – producent Sanofilpasteur

3. Td-pur j/w zawiera aluminium – producent Imed S.A.

4. Poli-Sabin “przeciwko” polio zawiera Polisorbat 80 oraz magnez – producent GSK

5. Imovax polo “przeciwko” polio zawiera fenoksyetylen oraz formaldehyd[ związek stosowany w konserwacji trupów] – producent Sanofil Pasteur

6. Prevenar 13 szeroko reklamowana szczepionka “przeciwko” pneumokokom[ czylidawniejszej dwoince zapalenia płuc , chorobie XIX wieku. zawiera Polisorbat 80, Aluminium -producent Pfizer

7. Neis Vac C także obecnie w “modzie” “przeciwko” meningokoką zawiera aluminium -producent Baxter.

8. Euvax B “ przeciwko” WZW B dla dzieci zawiera aluminium – producent LG Sciences Pland Sp.oo.

9. Euvax B “ przeciwko” WZW B dla dorosłych zawiera aluminium – producent LG Life Science Poland Sp.oo

10. Engerix B “przeciwko” WZWB dla dorosłych zawiera aluminium-  producent GSK

11. Synflorix “przeciwko” pneumokokom zawiera aluminium – producent GSK.

Tak więc należy przygotować sie na masowe pranie mózgów szczególnie, że wymienione 4 firmy ruszyły do ataku m.in. poprzez sponsorowanie rozmaitych konferencji zwanych dla uzasadnienia “naukowymi”. Przecież muszą sobie odbić te kary nałożone w USA.

PS.1 DO DNIA DZISIEJSZEGO BRAK JAKIEJKOLWIEK INFORMACJI, NA JAKIEJ PODSTAWIE I KTO PERSONALNIE DECYDUJE O UMIESZCZENIU DANEJ SZCZEPIONKI NA LIŚCIE SZCZEPIEŃ OBOWIĄZKOWYCH!

PS.2 Drzewiej, lekarze wymieniali uwagi na tematy medyczne, na stronach branżowych wydawnictw. Od ok. 20 lat brak polskich czasopism medycznych uniemożliwia taką wymianę. Jedynym sposobem poinformowania społeczeństwa jest internet.

PS.3 Od miesiąca maja 2012 roku, ginie w internecie cała masa publikacji pojawia się tekst : strona error, albo pojawiają się napisy W twoim kraju zabronione. No ale oczywiście żadnej cenzury nie ma!

1. http://www.filmweb.pl/film/Sezon+na+leszcza-2000-1446 Wszelkie podobieństwo do filmu p. Bogumila Lindy jest przypadkowe

2. Nowe spojrzenie na powiązanie układu odpornościowego i snu. Mercola.com. 04.sierpnia 2012

3. Epidemiologia grypy; Virologu Journal 2008.5.29

4. Justyna Socha,epidemia niertafnych analogii.. Nowa Debata ; 14 marca 2012

5. Antyszczepionkowa panika w internecie;Wirtualna Polska 16.07.2012,

6. JJ Cannell, Epidemia Grypy i witamina D ; www.mwdiacalnewstoday; 15.09.2006

7. Co jest w szczepionkach przeciwko grypie, mogące powodować niepłodność; Mercola com. 18 październik 2010,

8. Blaylock, Niebezpieczeństwa podawania szczepionek kobietom w ciąży i małym dzieciom, Newsmax Health 12 październik 2009,

9. M.Górnicki, Dlaczego nie szczepię się przeciwko grypie, Gazeta Lekarska 18.06.2011

10. Zapobieganie zachorowaniom na grypę Zalecenia komitetu Doradczego ds Szczepień Ochronnych, Medycyna Praktyczna05.03.2009

11. Johnson&Johnson przekupuje lekarzy w Polsce, Grecji i Rumunii; PAP 11.04.2001.

12. M.Urashima et all. Badania z randominacją, suplementacji witaminy D w celu zapobiegania grypie sezonowej w wieku szkolnym American scientis for Nutrition www. centrumin.ac.jp.jakUMIN000001373

13. Jefferson T.Szczepionka w zapobieganiu grypie u osób starszych The Cochrane Callaboration 2011.8,

14. Jefferson et all. Cochrane Database Sys,Rev. 2010.07.07 Roma

15. Connell JJ et all. Epidemiologia grypy a witamina D. Epidemiol.Infect.2006.grudzień,134,1149-40

16. Immunologia Trop.J.Med.2011;2011,706304 maj05,

17. Smith S et all. Szczepionki w zapobieganiu grypie u zdrowych dzieci, Cochrane Database Syst.Rev.2008.(2). CD004879

18. Medical Journal of Ausralia", 18.11.1967 roku)

19. Medical Journal of Ausralia", 9,02.1952 r

20. Zarazy,%20które%20dziesiątkowały%20ludzkość.webarchive

21. Joseph R. Fitchett MSc DHMSA DPMSA

Imperial College ool Sch Zdrowia Publicznego, Londo n Ospa%20XIX%20Anglia.webarchive

22. Miller N,7 reasons schools should NOT mandate vaccines NAtural News.com 2011.lipiec 14

23. Adams M,

The 1918 Influenza Pandemic, Vaccines and Flu Shots Natural News.com.2009.marzec 03

24. Tomljenovic L , Shaw CA .;Adiuwanty szczepionkowe aluminiowe: Czy są bezpieczne?Curr Med Chem. 2011, 18 (17) :2630-7.

25. ; Aluminium ;Medy-%20środowisko-szczepienia/Aluminium%20(chemiczne)%20-%20Choroby%20-%20CTD.html

26. http://australiansceptics.com/2012/05/20/153/

27. http://australiansceptics.com/2012/05/16/why-autism-research-goes-nowhere-the-researchers-who-takes-us-down-all-the-blind-alleys/

28. Wymyślanie Medycznej rzeczywistości http://australiansceptics.com/category/conflict-of-interest/

29. Szczepienia, http://australiansceptics.com/category/vaccination/

30. Vaccines and Immunization References and Research Citations Vaccines Have Been Linked to Leukemias and Lymphomas:

31.Bichel, “Post-vaccinial Lymphadenitis Developing into Hodgkin’s Disease”, Acta Med Scand, 1976, Vol 199, p523-525.

32.Stewart, AM, et al, “Aetiology of Childhood Leukaemia”, Lancet, 16 Oct, 1965, 2:789-790. [Listed under Vaccine Adverse Reactions.]

33.Glathe, H et al, “Evidence of Tumorigenic Activity of Candidate Cell Substrate in Vaccine Production by the Use of Anti-Lymphocyte Serum”, Development Biol Std, 1977, 34:145-148.

34.Bolognesi, DP, “Potential Leukemia Virus Subunit Vaccines: Discussion”, Can Research, Feb 1976, 36(2 pt 2):655-656.

35.Colon, VF, et al, “Vaccinia Necrosum as a Clue to Lymphatic Lymphoma”, Geriatrics, Dec 1968, 23:81-82.

36.Park-Dincsoy, H et al, “Lymphoid Depletion in a case of Vaccinia Gangrenosa”, Laval Med, Jan 1968, 39:24-26.

37.Hugoson, G et al, “The Occurrence of Bovine Leukosis Following the Introduction of Babesiosis Vaccination”, Bibl Haemat, 1968, 30:157-161.

38.Hartstock, , “”Post-vaccinial Lymphadenitis: Hyperplasia of Lymphoid Tissue That Simulates Malignant Lymphomas”, Apr 1968, Cancer, 21(4):632-649.

39.Allerberger, F, “An Outbreak of Suppurative Lymphadenitis Connected with BCG Vaccination in Austria- 1990/1991,” Am Rev Respir Disorder, Aug 1991, 144(2) 469.

40.Omokoku B, Castells S, “Post-DPT inoculation cervical lymphadenitis in children.” N Y State J Med 1981 Oct;81(11):1667-1668. Vaccines and Chromosome Changes Leading to Mutations:

Dr Jerzy Jaśkowski
[email protected]
SFMRM
18.10.2012

Rozpowszechnianie wszelkimi sposobami jest zalecane.

Przeczytaj wczesniejszy artykul na ten temat:

POLISH CLUB ONLINE, 2012.10.22

Waldemar Glodek

Autor: Waldemar Glodek