Jan Bogatko – Szambo w walce z faszyzmem


11.11.12Musimy powstrzymać faszyzm – ryczy niejaki Biedroń i niejaki Celiński – każdy na swój sposób, ale równie fałszywie.

Dla sztandarowego polskiego pederasty faszyzm już zagraża, na co dowodem jest zamach na prezydenta. Nie, nie myśli on o prezydencie Komorowskim ale Narutowiczu, zamordowanym 60 lat temu w Zachęcie. Po tym, zdaniem Biedronia, zapanował w Polsce faszyzm i stąd zapewne mieliśmy w końcu

polskie obozy śmierci

o których mówił nawet prezydent Obama. Celiński wskazuje z kolei na inną, faszystowską formację w Polsce: PiS. Andrzej Celiński, celebryta z kanapowej partii* bez szans w wyborach nawet w kole gospodyń miejskich z Ordynackiej, wkłada w usta Kaczyńskiego słowa o spisku Niemców, Zydów i Rosjan. Ta

kolejność

dziwi. Dlaczego Monika Olejnik go nie przywołała do porządku?! Czy Biedroń i Celiński to ludzie niespełna rozumu? Nie, to wyrachowani szulerzy. Wiedzą, że jedną nogą znaleźli się już na cuchnącym śmietniku historii i za wszelką cenę chcą zabłysnąć czymkolwiek – a nuż Platforma ich przygarnie ich w nagrodę?

*dla onetu wart top-story!

Pod domem generała – 13 grudnia
Za: YouTube:
http://www.youtube.com/watch?v=9lE4goLRAwQ

 

obwieszczenie stanu wojennegoPost scriptum: w Polsce szykuje się kolejny stan wojenny. Tym razem obozy pełne będą faszystów (wedle definicji Józefa Stalina, duchowego ojca dzisiejszej neostalinowskiej elity władzy w II PRL, wszyscy demokraci to faszyści).

Biedroń szkaluje nie po raz pierwszy Polskę. Stawia znak równości między demokratyczną opozycją a narodowymi socjalistami, bo tych ma na myśli ten ćwierćinteligent. O nie wie, co to faszysta (dawniej moher, zapewne).

Zbliża się 13 grudnia…

ps 2: podsłuchałem w Radio Wrocław przegląd prasy. Jacyś dwaj faceci dworowali sobie z Kaczora i mówili o zamachu katyńskim. Naprawdę! Nomen omen?

Jan Bogatko

Za: Niepoprawni.pl, Jan Bogatko – blog , 10 grudnia 2012

POLISH CLUB ONLINE, 2012.12.10

Waldemar Glodek

Autor: Waldemar Glodek