Skauci powinni przyjmować gejów – powiedział Obama / Obama says Boy Scouts should allow gays as members


Boy Scouts - Photo Eric Gay APUległość prezydenta Obamy żądaniom gejów nie ma granic. Już od sierpnia ubiegłego roku, kiedy to Biały Dom zadeklarował prezydencki sprzeciw na przeciwstawianie się Skautów (Boy Scouts) przyjmowania do ich organizacji homoseksualistów przy kazdej okasji swoimi wypowidziami oslabial te organizacje.

W niedzielę prezydent USA Barack Obama powiedział, że gejom nie powinno się zabraniać wstępowania w szeregi Skautów a kobiety poiwnny być włączone do grona wojskowych kombatantów. Prezydent uważa, że te dwie organizacje powinny zakończyć utrudnianie przyjmowania wymienionych grup osób w swoje szeregi.

W poprzedzającym niedzielny finałowy mecz futbolowy w Stanach (Super Bowl) wywiadzie udzielonym stacji CBS Obama kierował swoje sugestie do  uczestników obradującej w nadchodzącym tygodniu Rady Naczelnej Skautow, sugerujac koniecznosc dyskusji na temat otwarcia organizacji dla gejów i przeprowadzenia wymaganego głosowania dla zaaprobowania udziau gejów w życiu Skautów.

Skauci przed zaledwie siedmioma miesiącami potwiedzili zakaz przyjmowania gejów do organizacji, ale w ostatnim tygodniu pod wplywem atakow stwierdzili że są gotowi zmienić zdanie.

Broniąc w wywiadzie gejów i lezbijek prezydent Obama podkreślił wcześniejsze jego stanowisko, że zarówno geje jak i lezbijki powinni mieć tak jak wszyscy inni dostęp do wszystkich organizacji i instytucji napotkanych na ich drodze życia.

Wszystko wskazuje na to, ze jeden z ostatnich bastionow normalnego rodzinnego zycia zostanie zdobyty przez tak zwane: tolerancje I polityczna poprawnosc.

Read more in English: Obama says Boy Scouts should allow gays as members – By Nedra Pickler, Associatd Press

Zdjecie: Przysięga Skautów, 2013.02.2013 Austin, Teksas. Fot. Eric Gay, AP

Opr. Wg/PCO

POLISH CLUB ONLINE, 2013.02.04

Waldemar Glodek

Autor: Waldemar Glodek