John A. Godson: Homoseksualizm to wypaczenie, nie po to Bóg stworzył kobietę i mężczyznę


Godson fot Olga Wasilewska rmfJeżeli ktoś wylansował przed laty powiedzenie, że jesteśmy pół wieku za murzynami to dzisiaj można z powodzeniem powiedzieć, że miał dużo racji.

Większość polityków nad Wisłą przy każdej okazji podkreśla to że są katolikami. Wcale nie małe ich gremium katolikami stalo się w czasie dla nich odpowiednim. Dlatego też rządzący Polakami z jednej strony pędzą na drugi koniec Polski na rekolekcje a po powrocie w sejmowe pielesze mizdrzą się do panny Anny Grodzki.

Podlubeski filozof podrzucił nam temat zastępczy marszałkini by w tym samym czasie ukuc ustawy i przyzwolenia dla homoseksualistów i innych…
No właśnie, dla dokladnieszego okreslenia tych innych należałoby posłużyć się cytatem ze słownictwa pana Bartoszewskiego, można się nim posłużyć rownież dla zobrazowania tego co dzieje się na Wiejskiej:  Nie wierzcie frustratom czy dewiantom psychicznym, którzy swoje problemy psychiczne odreagowują na narodzie…
 
Mocne. Tym bardziej mocniejsze jak popatrzy sie na twarz boksera zasiadajacego w sejmie, czy też posła z penisem w ręku.

Powróce jednak do naszych zaległości w stosunku do Afryki.

Polskiej konstytucji, religii i kultu rodziny tak mocno związanymi z naszymi korzeniami w sejmie broni czarnoskory Polak, z pochdzenia nigeryjczyk.  Broni również na antenie radia RFM24. Aczkolwiek redaktor Piasecki kuglując pytaniami chce naciągnąć posła John Godsona na politycznie poprawne odpowieci to jednak sukces jest po stronie obroncy malzenstwa jako zwiazku kobiety I mezczyzny. Nie udalo sie I obrona cywilizacji łacińskiej w wykonaniu posla Godsona poszła w eter:

Dostałem wiele listów. Ludzie nie rozumieją, że ciemnoskóry może być konserwatystą. Słyszę argumenty, że ciemnoskóry powinien być szczególnie wyrozumiały dla potrzeb mniejszości, ale przecież bycie ciemnoskórym nie jest wypaczeniem od normy, a homoseksualizm wypaczeniem od normy jest” – mówi poseł PO John Abraham Godson.

Pan Bóg stworzył mężczyznę i dał mu wszystkie potrzebne narzędzia, by być mężczyzną, stworzył też kobietę i dał jej wszystkie narzędzia, by być kobietą. Wypaczeniem jest, kiedy mężczyzna i mężczyzna pałają do siebie namiętnością” – wyjaśnia gość Kontrwywiadu RMF FM.

wg/PCO

Caly wywiad:

Zdjecie: John Godson. Fot. Olga Wasilewska/RMF FM

John Abraham Godson, (ur. 25 listopada 1970 wUmuahia w Nigerii) – polski polityk, nauczyciel akademicki, duchowny ewangelikalny i działacz samorządowy pochodzenia nigeryjskiego. Od 2010 poseł na Sejm VI i VII kadencji. 
W Polsce osiedlił się w 1993 roku, od 2001 posiada polskie obywatelstwo.
Jest absolwentem Wydziału Rolnictwa Abia State University w Nigerii. Ukończył także stosunki międzynarodowe w Wyższej Szkole Studiów Międzynarodowych w Łodzi oraz studia doktoranckie na Uniwersytecie Warszawskim (Wydział Dziennikarstwa i Nauk Politycznych). Doktoryzuje się także na Uniwersytecie Łódzkim (Wydział Zarządzania). Ukończył także studia podyplomowe na Clark University (MSPC) i w Społecznej Akademii Nauk w Łodzi (MBA).
Pracował jako starszy wykładowca na Politechnice Szczecińskiej (1993–1997) oraz na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu (1997–1998), a także na łódzkich uczelniach, m.in. w latach 2006–2007 wykładał na anglistyce w Wyższej Szkole Humanistyczno-Ekonomicznej w Łodzi. Prowadzi gościnnie wykłady na różnych uczelniach w Polsce i za granicą. Jest także prezesem Instytutu Afrykańskiego w Polsce.

Był duchownym Kościoła Bożego w Chrystusie, prowadził Misję Pielgrzym w Łodzi. W 2008 zawiesił działalność duszpasterską.

Zasiadał w radzie osiedla Olechów-Janów, będąc jednocześnie wiceprzewodniczącym zarządu tej jednostki. W 2008 radny łódzkiej rady miasta z ramienia PO. W wyborach samorządowych w 2010 z poparciem 4736 głosujących uzyskuje drugi wynik w Łodzi. W wyniku wyboru Hanny Zdanowskiej na prezydenta Łodzi objął po niej mandat poselski z listy PO. Jest pierwszym czarnoskórym parlamentarzystą w Polsce. W wyborach parlamentarnych w 2011 uzyskał reelekcję, startując ponownie z ramienia PO i otrzymując 29 832 głosy. ( za: pl.wikipedia.org )

POLISH CLUB ONLINE, 2013.02.05

Waldemar Glodek

Autor: Waldemar Glodek