Kolejny etap rozbioru Polski: projekt ustawy nr 1066 o obcych służbach w RP


Ustawa-nr-1066-projektZDRADA NA MIARĘ TARGOWICY !!!Kukiz-o-1066

Od prawie tygodnia w internecie jest nagłaśniana sprawa bulwersującego projektu ZBRODNICZEJ Ustawy nr 1066 przygotowywanej przez anty-Narodowy "rząd".

Nie pierwsza to tego typu ustawa i nie tylko tego "rządu", zbrodniczy proces likwidacji Państwa Polskiego trwa nieprzerwanie od 1989 roku prowadzony przez wszystkie "opcje" (…) układu z Magdalenki.

Dobitnym przykładem porozumienia wszystkich "opcji" parlamentarnych jest cisza na temat ZBRODNICZEJ USTAWY OFICJALNIE UMOŻLIWIAJĄCEJ OKUPACJĘ POLSKI SIŁAMI OBCYMI !!!

Przeróżnej maści "parlamentarzyści" tzw. "opcji" sami siebie nazywających "patriotycznymi" codziennie krygują się w mediach w dziesiątkach programów ale ani jeden nawet nie napomknie o ZBRODNICZEJ DLA NARODU USTAWIE – CISZA !!! – Dla nich nie ma tematu, nawet dla tych którzy uważają że nie są uwikłani w Magdalenkę – nie mówię tu oczywiście o klonach komuszych czy żydokomuszych ale o pretendujących do "patriotycznych"(…)

pisze Marek Chrapan (za: USOPAL-II.13.202 – skrot wg/PCO)

*    *    *

Artykul Pawla Kukiza pt. Halt! Tu polska policja! pochodzi ze strony na FB pana Lukasza Kowalskiego

*   *   *

Jacek Sierpinski: List do posłów w związku z projektem ustawy o udziale zagranicznych funkcjonariuszy we wspólnych operacjach na terytorium RP – 14 lutego, 2013 przeczytaj >   >   > TUTAJ

*     *    *

Kolejny etap rozbioru Polski: projekt ustawy nr 1066 o obcych służbach w RP – St. Michalkiewicz
Zrodlo: http://www.youtube.com/watch?v=xPw7MF-Nk5E

Stanislaw-MichalkiewiczCałość dostępna jest w Klubie TV ASME:
http://www.asme.pl/pl/register.shtml

*    *    *

Sejm Rzeczypospolitej Polskiej
VII kadencji
Prezes Rady Ministrów
RM 10-10-12

Druk nr 1066
Warszawa, 18 stycznia 2013 r.

(…)

Celem ustawy jest także umożliwienie funkcjonariuszom lub pracownikom państw członkowskich Unii Europejskiej i innych państw stosujących dorobek Schengen oraz państw trzecich udziału w wspólnych operacjach na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej. Dotyczy to sytuacji, w których Rzczpospolita Polska będzie potrzebować międzynarodowej pomocy w postaci interwencji odpowiednich służb, w przypadkach ochrony porządku i bezpieczeństwa publicznego, zapobiegania przestępczości, w trakcie zgromadzeń, imprez masowych, klęsk żywiołowych, katastrof oraz innych poważnych zdarzeń.

(…)

POLISH CLUB ONLINE, 2013.02.18

Waldemar Glodek

Autor: Waldemar Glodek