Waldemar Jan Rajca: To jest dopiero obłuda


Waldemar Jan Rajca
Waldemar Jan Rajca

Wszystkie kluby parlamentarne poparły projekt ustawy o ratyfikacji protokołu, który jest realizacją zobowiązania wobec Irlandii złożonego w 2008 roku przez land Unii Europejskiej. Umożliwiło to ratyfikację Traktatu Lizbońskiego przez Irlandię rok później. Podczas posiedzenia Rady Europejskiej 11 i 12 grudnia 2008 roku szefowie państw i rządów uzgodnili polityczne gwarancje dla Irlandii, które obejmowały przedłużenie obowiązywania zasady ”jeden kraj- jeden komisarz” przy wyborze Komisji Europejskiej na okres po 2014 roku, a rząd irlandzki uzyskał też wtedy „ prawnie wiążące gwarancje” dotyczące obaw obywateli irlandzkich w zakresie polityki podatkowej, prawa do życia, edukacji i rodziny oraz tradycyjnej irlandzkiej polityki neutralności wojskowej.

Oczywiście zobaczymy, czy Unia Europejska dotrzyma tych wszystkich zobowiązań wobec Irlandii, za które Irlandia podpisała Traktat Lizboński.. Ale zachowałaby pewną autonomiczność w ramach państwa o nazwie Unia Europejska.. To jest jedna sprawa, a druga to ta, że pan prezydent Lech Kaczyński podpisał Traktat Lizboński na mocy którego Polska straciła suwerenność w dniu 1 grudnia 2009 roku, kiedy to Traktat wszedł w życie. Nie wiem, czy pan prezydent Lech Kaczyński czytał ten Traktat, bo pan premier Donald Tusk- nie czytał. Sam, o tym mówił.. Popierał coś czego nie czytał- to jest dopiero „ męski punkt widzenia”? To jest prawdziwy mężczyzna, wpychając 40 milionów ludzi w coś o czym prawnie nie miał pojęcia..

Pan prezydent Lech Kaczyński podpisał Traktat bez żadnych warunków wstępnych- nie tak jak mądrzy Irlandczycy, mający we władzach ludzi odpowiedzialnych za swój kraj.. W polskim Sejmie Traktat Lizboński zaakceptował Pis bez żadnych warunków wstępnych.. A teraz rżnie głupa- udając hurrapatriotów.. To jest dopiero szczyt zakłamania.. To jest dopiero hucpa i obłuda.. Pan Jarosław Kaczyński osobiście glosował za przyjęciem Traktatu.. Jako część Okrągłego Stołu musi dotrzymywać ważnych zobowiązań.. To co uprawia – to didaskalia na pokaz dla ludu.. Żeby lud był przekonany, że jest wielkim patriotą, bo patriotyzm utożsamia z „katastrofą smoleńską”- zamachem smoleńskim.. To jest wydarzenie, które naprawdę się zdarzyło i podzieliło uczestników Okrągłego Stołu.. Podzieliło naprawdę- w końcu zginął brat pana Jarosława Kaczyńskiego, a tego prawdopodobnie nie było w umowie z Magdalenki. Bo nie mogło być.. Faktem jest , że jedni z Okrągłego Stołu służą Amerykanom, inni Niemcom, inni Rosjanom, a jeszcze inni- Izraelowi.. Tak to wygląda z mojego punktu widzenia- męskiego punktu widzenia.. Bo takich warunków jak Irlandia- nie mogli wynegocjować..

Nie można było pójść drogą Irlandczyków i wyrwać coś dla ludzi mieszkających w Polsce, żeby Unia nie narzucała nam wszystkiego co jej się podoba.. Żeby zostawić w Polsce zasady, które obowiązywały przez kilkanaście wieków, tylko oddano Polskę w pacht masonerii, wrogów cywilizacji łacińskiej, nienawistnych wobec Kościoła Powszechnego, wobec prawa rzymskiego, wobec wszystkiego co ukształtowało się przez ostatnie wielki.. Oddano Polskę wrogom.. I to jest prawda, dlatego robią z nią co im się podoba.. Trwa jej likwidacja na różne sposoby. .Rozpędzany naród, bez przesłanek demograficznego rozwoju, gnębiony podatkami i zadłużany.. Na równi pochyłej.. W kierunku- na dół.. Triumfuje jedynie biurokracja, która pasożytując- obdziera ze skóry resztki zdrowej tkanki- jeszcze walczącej, jeszcze tworzącej wartość dodaną. Nasilające się kontrole w poszukiwaniu pieniędzy- zniszczą kolejnych, z których można wyciągnąć pieniądze na spłatę odsetek.. Wobec narastających długów- takie kontrole nie są w stanie ściągnąć oczekiwanych pieniędzy, tym bardziej, że spadają wpływy z podatków VATi akcyzy.. Rząd może się tym razem nie wyżywić.. Muszą nastąpić ordynarne konfiskaty- tak jak na Cyprze..

No i kolejny gwóźdź do trumny dla wielu biur podróży.. Pani ministra Joanna Mucha z Platformy Obywatelskiej Unii Europejskiej już nad tym pracuje- na zlecenie socjalistycznego rządu gnębienia narodowego. Poinformowała nas wszystkich, że nowa ustawa o turystycznym funduszu gwarancyjnym w nadchodzącym sezonie letnim może jeszcze nie obowiązywać.. A szkoda, to na pewno poprawiłoby kondycję firm turystycznych.. Chodzi o zwiększenie sum zabezpieczenia na wypadek plajty.. Jak największe sumy zabezpieczenia- tym lepiej- ma się rozumieć dla firm turystycznych.. Tylko skąd one wezmą pieniądze na zabezpieczenia? Żeby je składać na kupce w ramach jakiegoś funduszu gwarancyjnego, który ma w swoich rękach socjalistyczny rząd.. I jak mu będzie potrzba, to sięgnie sobie po niego- w wyjątkowych sytuacjach- tak jak na Cyprze. Sytuacja była wyjątkowa.. Rząd potrzebował pieniędzy..

A wiadomo, że nie ma takiej zbrodni i niegodziwości, której nie popełniłby socjalistyczny rząd, kiedy zabraknie mu pieniędzy.. Wtedy sobie bierze- ile mu potrzeba.. A potrzeba mu wszystkiego co jeszcze mamy.. I to będzie za mało- bo pieniędzy socjalistycznemu rządowi wiecznie jest mało.. Żeby nie wiem ile nam zabrał tego dobra.. To wszystko oczywiście dla naszego dobra- bo jakże by inaczej..

Niektórzy złośliwie piszą, żeby pani Joanna Mucha zajęła się raczej robieniem sweterków na drutach- niż wymyślaniem kolejnych pomysłów uderzających w firmy.. Ja od siebie dodam, żeby raczej pobiegała sobie dookoła Stadionu Narodowego- tego Narodowego Wariactwa, które wystawiła. I może przestała palić- chociaż jest bardzo zdenerwowana i próbuje się rozładować emocjonalnie.. Nie wiem, czy pali w miejsca zabraniających tego zbrodniczego procederu, czy może tam gdzie jeszcze można. Zatruwając atmosferę i przyczyniając się do wydzialania nie tylko CO2- ale innych świństw. Przecież ”palenie szkodzi”(???) Szczególnie ministrowi.. O czym informują miliony tabliczek pozawieszanych wszędzie gdzie tylko się da.. Czy pani minister o tym nie wie? Parytety kobieco- męskie- to socjaliści przepychają? A parytety palaczy i niepalących? Wścibscy są ci dziennikarze, nie wszyscy poprzebierani..

Za niezawieszoną tabliczkę można dostać 200 złotych kary do budżetu.. Trzeba uważać.. Wszyscy rozsądni wiedzą, że takie tabliczki to zwykły idiotyzm- ale tabliczka musi być. Tak jak z alkoholem.. Alkohol oczywiście szkodzi najbardziej zdrowiu, ale nie panu Aleksandrowi Kwaśniewskiemu.. Jemu tylko choroba filipińska.. Alkohol szkodzi, a sklepów alkoholowych przybywa.. I jaki wybór? Czynne od rana do wieczora, przez 24 godziny.. Skoro szkodzi- to rząd powinien jak najszybciej zlikwidować picie alkoholu.. To chyba jasne! Przynajmniej dla mnie- ale nie dla członków rządu..
TO JEST DOPIERO OBŁUDA!!!! NIPRWDA-Ż??????

Waldemar Jan Rajca

Źródło: http://waldemar-rajca.blog.onet.pl/2013/04/12/to-jest-dopiero-obluda/ , 12/04/2013

 

POLISH CLUB ONLINE, 2013.04.13

Waldemar Glodek

Autor: Waldemar Glodek