Ekspansja zboczeńców trwa. Kupili chłopca, żeby go gwałcić.


Fot. www.valleynewslive.com
Fot. www.valleynewslive.com

Jak do tej pory jedynie putinowska Rosja stanęla w obronie moralności w odniesieniu do rozprzestrzniających się seksualnych dewiacji. Putin podpisał ustawę zabraniającą adopcję rosyjskich dzieci przez Amerykanów.

Jest to swoista ironia, że człowiek na którym cały Zachód psy wiesza występuje przeciwko zboczeniom, gdy wywyższający się liderzy państw zachodnich namolnie je promują. Dotyczy to też tych co sprawują władzę w Polsce.

Prezydent Obama należy do orędowników usankcjonowania dewiacji jednopłciowych. Co ostatnio podkreślił jako pierwszy prezydent otwarcie popierający tego typu odchylenia.

wg

Geje kupili chłopca, żeby go gwałcić

Para pedofilów zapłaciła 8 tys. dol. za chłopczyka, którego adoptowała i wykorzystywała seksualnie, a nawet oddawała innym pedofilom. 

Potworność tej zbrodni przekracza wszelkie granice ludzkiego rozumu. Dwaj geje pedofile przez osiem lat gwałcili adoptowanego synka, oddawali go innym gejom i jeszcze wmówili dziecku, że jest to normalne.

Zwyrodniały Australijczyk Mark Newton (42 l.) i jego pochodzący z Azji nie mniej perwersyjny kochanek Peter Troung (36 l.) w 2005 r. kupili od pewnej Rosjanki za 8 tys. dol. nowonarodzonego synka. Zabrali go do Australii, gdzie mieszkali.

Dziecko nie miało jeszcze dwóch tygodni, gdy zboczony Newton dopuścił się pierwszych seksualnych aktów na nim. I rejestrował to kamerą wideo.

Obaj zboczeńcy publicznie pokazywali się z, jak mówili adoptowanym synkiem, udając czułych opiekunów. W rzeczywistości gwałcili chłopca, wozili go do Francji, Niemiec, USA i po Australii. Oddawali go innym pedofilom homoseksualistom. Policja ustaliła, że co najmniej ośmiu mężczyzn gwałciło chłopczyka.

Wiele z tych gwałtów sadyści nagrywali na wideo. Potem rozprowadzali filmy wśród pedofilów należących do międzynarodowej grupy zboczeńców, nazywającej się „Kochankowie chłopców”, specjalizujący się w gwałceniu chłopców w wieku od 6 do 8 lat. – Uważam, że to najgorszy gang pedofilów o jakim słyszałem – mówi amerykański śledczy Brian Bone. I te związki z gangiem pedofilów przyczyniły się do zguby zwyrodniałych „tatusiów”,którzy wraz z chłopcem mieszkali ostatnio w Los Angeles. Policja australijska na komputerze jednego z pedofilów odkryła film z chłopczykiem. Śledztwo doprowadziło do ich aresztowania. Kilka dni temu Newton został skazany przez amerykański sąd na 40 lat więzienia i zapłacenie chłopcu 400 tys. dol. odszkodowania. Jego kochanek Troung czeka jeszcze na ogłoszenie wyroku.

Ich adoptowany synek jest już pod opieką amerykańskiej rodziny. Być może z czasem jej miłość pozwoli mu zapomnieć o okropnościach jakich doświadczył od „tatusiów” i ich zboczonych kolegów.

Za: http://media.wp.pl/kat,1022943,wid,15789599,wiadomosc.html?ticaid=110e41&_ticrsn=3#czytajdalej

POLISH CLUB ONLINE, 2013.07.05

Waldemar Glodek

Autor: Waldemar Glodek