Naga Radwańska jest OK


Agnieszka Radwańska. Fot. tennisgrandstand.com
Agnieszka Radwańska. Fot. za tennisgrandstand.com

Głośno ostatnio o Agnieszce Radwańskiej, która:
– nie tak podała rękę,
– przyjęła odznaczenie od niewłaściwego prezydenta,
– wzięła udział w nagiej sesji zdjęciowej.

Ja rozumiem, że Radwańska jest osobą publiczną, że każdy jej ruch jest komentowany, ale dlaczego tak nieżyczliwie? Podała rękę – to jest istotne, odznaczenie przyjęła, bo jej się należało, a co do zdjęć…
proszę, nie dajcie sobie Państwo wmówić, że biorąc udział w nagiej sesji promującej sport i zdrowy tryb życia Radwańska zachowała się niestosownie. Nagość nie jest niestosowna, niestosowne bywają okoliczności.

​Agnieszka Radwańska nie jest ani zakonnicą, ani feministką (uff!) – jest normalną kobietą  ze wszystkimi wadami i zaletami, przy czym zalet w przypadku Agnieszki jest zdecydowanie więcej. Sądzę, że dokładnie przemyślała swoją decyzję. Basen to nie kościół, a widoczna na zdjęciach Radwańska nie pokazała niczego czego na plaży nie można zobaczyć. Reszta to już Państwa wyobraźnia.

Ze swojej strony, mogę tylko współczuć tym, których utrwalona na zdjęciu (w rzeźbie, na obrazie) dyskretna nagość gorszy. Na szczęście nie wszyscy tak myślą (myśleli), dzięki czemumożemy poznać zmieniający się na przestrzeni wieków kanon piękna ludzkiego ciała.

Na zakończenie pozwolę sobie odnieść się do jednego z umieszczonych na Naszych Blogach komentarzy.
Gregoz68 napisał, cyt.: „Może tata powinien wytłumaczyć córce, że najlepsze filmy z pięknymi paniami to te, w których główna aktorka ściąga rękawiczkę. A przesycone są większą erotyką niż nagie ciało w margarynie”.

Oczywiście, Gregoz68 ma Pan wiele  racji jednakowoż, gdyby Radwańskiej chodziło o wzbudzenie pożądania… ściągałaby rękawiczkę.

Paczula

Źródło: http://naszeblogi.pl/39636-naga-radwanska-jest-ok , 2013-07-09

POLISH CLUB ONLINE, 2013.07.10

Waldemar Glodek

Autor: Waldemar Glodek