Waldemar Jan Rajca: Socjalistyczny monarcha


Waldemar Jan Rajca
Waldemar Jan Rajca

– tak nazwano króla Filipa, który w Belgii zastąpił króla Alberta II. Hmmm.. „Socjalistyczny monarchista”.(????). Albo ktoś jest socjalistyczny, albo monarchista.. Tak jak albo ktoś jest kawalerem, albo żonatym. Nie ma żonatych kawalerów. Są współcześni Rycerze Zakonu Kawalerów Maltańskich, których futruje finansowo…. Unia Europejska(???) Biorą również pieniądze z budżetu polskiego państwa, dokładnie z Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych ..

Ciekawe, że masońska Unia Europejska – wróg chrześcijaństwa finansuje chrześcijański Zakon Rycerzy Kawalerów Maltańskich? A zapisu o chrześcijaństwie nie można się było doprosić w Lizbońskim Traktacie, wcześniej – Konstytucji Unii Europejskiej, czyli fundamencie państwa, którego oczywiście nie ma.. Bo propaganda twierdzi, że państwa o nazwie Unia Europejska nie ma..(???) Chociaż widać gołym okiem, że jest – to jednak nie ma..

Idą w zaparte – bo oznaczałoby to, że Polska nie jest krajem suwerennym, bo byłaby częścią innego państwa.. Chociaż wykonuje wszystko co Unia każe – to nadal jest suwerennym krajem.. Ciekawe…(????) Kraj wykonujący pod przymusem to co każe inny kraj pod groźbą kar, realizujący potrzeby innego kraju – jest suwerenny..(????). Kraj rządzony spoza swojego terytorium jest suwerenny(???) Bo „niewola to wolność” – jak twierdził Orwell

Gdyby wszyscy ci, którzy wepchnęli nas w ramiona socjalistycznej Unii Europejskiej, z potworną stratą gospodarczą przyznali, że Polska nie jest krajem suwerennym – uchodziliby za zdrajców..

Ale pojęcia zdrady już dzisiaj nie ma.. No i nie ma zdrajców, którzy oddali suwerenną Polskę – Unii Europejskiej..

Do dnia 1 grudnia 2009 roku – do czasu wejścia w życie Traktatu Lizbońskiego podpisanego przez pana prezydenta Lecha Kaczyńskiego., przy poparciu całego establishmentu ówczesnego.. Wszystkie partie głównego ścieku demokratycznego popierały przyłączenie Polski do Unii Europejskiej.. Oprócz – pozostających poza ściekiem -Unii Polityki Realnej i Ligi Polskich Rodzin.. To jest prawda już historyczna..

W niedzielę rano wysłuchałem audycji o Rycerzach Maltańskich w programie pierwszym polskiego radia. Mówiono wiele ciekawych rzeczy o tym Zakonie, cała wspaniała historia, wzloty i upadek.. Szpitalnicy chrześcijańscy o wielkich zasługach dla chrześcijaństwa.. Konie, rycerze, okręty.. Wspaniałe stroje – i duch powołania.. A dzisiaj socjalistyczna Unia Europejska ma nad całością kontrolę.. Zawłaszczyła Zakon Maltański kiedyś pozostający pod jurysdykcją Papieża- dzisiaj antychrześcijańskiej Komisji Europejskiej, która daje pieniądze, żeby mieć kontrolę..

Tylko patrzeć – skoro księża są upaństwowieni i biorą pieniądze z budżetów landów europejskich- jak Papież pozostanie na utrzymaniu Komisji Europejskiej.. Będzie urzędnikiem państwowym, a Watykan – jako monarchia teokratyczna – zostanie zlikwidowana. Papież zostanie ”obywatelem” – bo obecnie nie jest.. Jest namiestnikiem Chrystusa na Ziemi. Jest królem. A jak zostanie ”obywatelem” będzie biegał do wyznaczonego mu urzędu skarbowego z PIT-em, będzie podlegał kontroli urzędników skarbowych, sanepidu, inspekcji pracy. Będzie go turbował byle urzędnik. Już dostał darmowy bilet od władz Rzymu na przejazdy autobusami i tramwajami..(???)

Zdegraduje się tym samym Papieża do stanu, w jakim jesteśmy my -„obywatele”.. Zresztą Papież Franciszek, sam demontuje monarchię – rozpędził już szambelanów.. Wkrótce będzie chodził boso, jak pan redaktor Wojciech Cejrowski. Będzie jeździł tramwajem i autobusem miejskim boso.. Jak Go kontroler nie pozna w autobusie czy tramwaju – wlepi mu mandat, za nie posiadanie karty darmowego przejazdu środkami państwowej komunikacji. Taki los Papieża, który nie chce być królem. Może nawet w przyszłości zostanie komisarzem europejskim ds. chrześcijaństwa?

Jeszcze tylko rozpędzić Gwardię Szwajcarską, którą powołał papież Juliusz II – i będzie super.. Będzie biednie, ubogo i wspaniale.. Wrogowie Papieża i chrześcijaństwa zacierają ręce.. I na co oddali życie ci wszyscy Szwajcarzy, którzy w dniu 6. maja 1527 roku polegli w obronie Papieża Klemensa VII, gdy Państwo Kościelne oblegał cesarz Karol V..? Wtedy życie Papieża wisiało na włosku Poległo wtedy 147 ze 189 gwardzistów szwajcarskich. Niektórzy umierali na ołtarzu Bazyliki Św. Piotra.. Poległ też dowódca- Kaspar Roist. .”Sacco di Roma”.. Złupienie Rzymu..

W roku 1571 Szwajcarzy uczestniczyli w zwycięskiej bitwie pod Lepanto, walczyli z Turkami na Cyprze.. Walczyli z chuliganem Garibaldim z czerwonymi koszulami…

Rok 1870 koniec tysiącletniego Państwa Kościelnego., Papież ogłosił się więźniem Watykanu.. Potem przyszedł Napoleon – kolejny chuligan XIX wieku.  Aresztował Papieża PIUSA VI(!!!) Bandyta!

Będzie „obywatelem”- tak jak my wszyscy będący „obywatelami” Unii Europejskiej, czyli poddanymi dyktatury demokratycznego państwa prawnego jakim jest Unia Europejska.. Stygmatu „ obywatela” Unii Europejskiej nie można się pozbyć aż do śmierci..

Ciekawe, że można było się pozbyć obywatelstwa PRL-y czy III Rzeczpospolitej, ale nie można się pozbyć „obywatelstwa” Unii Europejskiej..(???)

Wolny kiedyś człowiek jest niewolnikiem państwa socjalistycznego na – przepraszam za słowo – Amen.. I to państwo robi z nim co uważa demokratycznie, przegłosowując jego naturalną wolność, którą dostał od samego Pana Boga w prezencie, jak przychodził na świat. Dzisiaj przychodzi na świat z garbem długu – jako niewolnik międzynarodówki lichwiarskiej i finansowej..

Monarchia socjalistyczna, to będzie nieszczęście dla Belgów. Będzie im rozdawał socjaldemokratycznie różne dobra, które wcześniej zrabuje innym. Będzie uczestniczył w kradzieży. Czyli złamie siódme przykazanie ”Nie kradnij!”

Co to za monarcha, który łamie przykazania Boże? Zamiast prawa naturalnego będzie preferował prawa stanowione demokratycznie przy pomocy większości.. To będą z pewnością dobre prawa ustanowione przy pomocy lobbingu – demokratycznie. Kto ma większy wpływ na prawo – to będzie jego prawo kosztem tych, którzy będą ofiarami tego prawa. Będą kaci i ofiary prawne – jak to w demokracji parlamentarnej. Jedni są „ za” a inni „przeciw”.. Ci co są ”przeciw” w konsekwencji muszą być „ za”.. Demokratycznie.

Monarchie w socjalistycznej Unii Europejskiej są operetkowe.. Królowie panują, ale nie rządzą. Rządzą komisarze wolnomularscy.. Zresztą przesiąkli socjalizmem, tak jak demokracją.. Nie wiem, czy gdyby doszło do reaktywowania monarchii , potrafiliby powrócić do Praw Bożych..? Chyba się już odzwyczaili, albo kraczą jak te wrony, pośród których żyją..

Wrony w demokracji, też się mogą zdemokratyzować, ale jednak – nie.. Pozostają wolne! Gdyby Pan Jezus miał rzymskie obywatelstwo może nie byłby biczowany..(???)

Syn Boży – obywatelem.?. Prawda, że dobry żart? ..ale my musimy być „obywatelami”, tak jak król Albert i król Filip.. „Obywatele” Belgii. To wszystko jest coraz bardziej zabawne i operetkowe, nieprawdaż?
Królowie podporządkowani państwu demokratycznemu i prawnemu. A jeszcze nie tak dawno Król Słońce wołał” Państwo to ja”!!!..
…a burdel coraz większy.. Więcej demokracji i socjalizmu!

Waldemar Jan Rajca
Blog Orwell 2006

Źródło: http://waldemar-rajca.blog.onet.pl/2013/07/22/socjalistyczny-monarcha/ , 22/07/2013

POLISH CLUB ONLINE, 2013.07.22

Waldemar Glodek

Autor: Waldemar Glodek