Dr Jerzy Jaśkowski: Jak zdobyć milion dolarów – tylko dla wakcynologów (Część 2.)


Przeczytaj:    Część 1.

Grypa –  czyli jak zdobyć  milion dolarów


To jest twoje ciało, a ich szczepionka. 

To nie wy sprzedajecie szczepionki
ale oni chcą waszych pieniędzy! [jj]

Szczepienia-pieniadze

 

Że grypa to doskonały interes, dla właściwych grup społecznych, nie trzeba wyjaśniać. Np.  tylko Narodowy Instytut Zdrowia w USA [dziwna zbieżność nazw?]  dostał w jednym roku 2011,  ponad 272 miliony dolarów na badania nad grypą. Centrum Kontroli i Prewencji Chorób  – CDC wydaje rocznie  kolejne 160 000 000 dolarów na „planowanie” grypy. Nieprawdaż, że ładnie to brzmi?   I to wszystko na chorobę, której PT wybitni klinicyści  w renomowanym Oxfordzkim Podręczniku Medycyny Klinicznej  z 1992 roku, nie poświęcili nawet jednej kartki, a uważali za stosowane zamieścić informacje o np. lordozie kręgosłupa, grzybicy paznokci czy bielactwie. Więc widzisz Szanowny Czytelniki jak łatwo wyciągać pieniądze z worka zwanego ubezpieczeniami społecznymi jeżeli się właściwie siedzi. Jednocześnie Centrum Kontroli CDC straszy szacunkami, że grypa powoduje straty w USA wielkości 80 miliardów dolarów. Prawie cały budżet Polski. Wyraźnie wyczuwalny jest ten strach u kapitalistów, z powodu tak ogromnych strat. Muszą coś robić aby zminimalizować owe straty. Ale w USA CDC nazywa się w prasie Centrum Dezinformacji o Choroba. Jak można to sprawdzić, na informacje z tego ośrodka powołują sie często pracownicy Narodowego Instytutu Zdrowia Publicznego z Warszawy.

Na marginesie, omawiany przykład wyraźnie potwierdza porzekadło: „ nic tak nie plami jak atrament” . Ile by dali szczepionkowcy aby stare podręczniki przymusowo spalono. Także  staje się jasne, dlaczego nagle podaje się wersje elektroniczne podręczników. Płytka przeważnie już po 4-6 latach wymazuje się sama. I szukaj wiatru w polu.

Jak podaje CDC na swojej stronie interentowej tradycyjnie szczepionki przygotowuje się z 3 wirusów grypy, a generalnie mamy ich ponad 100. tj. AH1N1, A H3,N2 i wirusy grypy B. Podobnie jak w POlsce, pomimo ewidentnego braku działania szczepionki, CDC zaleca szczepienie: kobiet w ciąży. Przypomnę, że tylko w jednym roku 2009 w USA zanotowano ponad 3500 poronień po szczepieniu, a notuje się tylko około 10 %, ponieważ kobiety na ogól porażone utratą dziecka nie chcą mieć nic do czynienia z CDC [ czyli naprawdę mogło być 35000 poronień].

CDC zaleca szczepienie ludzi starszych po 65 roku  życia. Przypomnę: badania udowodniły, że w tej grupie wiekowej szczepienie ma taką samą wartość jak mycie rąk. Po myciu rąk jeszcze nikt nie umarł, a po szczepieniach są liczne powikłania. I Oczywiści np. taka pani profesor magster L.Brydak nie może tego zapamiętać i cały czas powtarza, że starsi muszą się szczepić. Dziwne, nieprawdaż? A nie jest to przypadkiem działnie sprzeczne z kodeksem karnym, : kto świadomie naraża zdrowie lub życie ludzkie podlega karze……

CDC podaje jeszcze najważniejszą informację: szczepionki przeciw grypie są produkowane przez prywatnych przedsiębiorców. A znacie Szanowni Czytelnicy takiego prywaciarza, który nie zarabia?

Najlepsze jest zakończenie informacji o grypie na stronie CDC : To nie jest możliwe, aby z całą pewnością przewidzieć, który wirus grypy będzie dominował w danym sezonie.”

Czyli my sprzedajemy a wy się martwcie.
Tak więc pamiętaj Matko, Babciu, Dziadku:
To jest twoje ciało, a ich szczepionka. 
To nie wy sprzedajecie szczepionki
ale oni chcą waszych pieniędzy!

Wiemy już dokładnie, że tzw. zespół zatoki – Gulf War Syndrom, na który zachorowało ok. 300 000 żołnierzy amerykańskich  w czasie wojny w Iraku był spowodowany przymusem szczepień.  Jakiś mądry inaczej generał, zezwolił na szczepienie, w okresie 3 miesięcy szkolenia, żołnierzy aż 16 szczepionkami. Jak wiadomo z podstaw immunologii,  okres przerwy pomiędzy jedną, a drugą szczepionką powinien wynosić co najmniej 6 tygodni, ale lepiej aby wynosił 3 miesiące. Tak to się robi obecnie doświadczenia na ludziach, po cichu, bez rozgłosu.

Żołnierze francuskiego kontygentu, którzy brali udział w akcji w Iraku ale nie byli szczepieni  nie zachorowali.
Oczywiście obieg pieniądza w tym interesie nie został nigdy opublikowany.

Zajmując się sprawą szczepionek przeciwko grypie nie należy zapominać o tzw. adjuwantach. Wg teorii są to zupełnie nieszkodliwe związki mające podnieść odpowiedź immunologiczną organizmu.

Od razu dwa pytania się nasuwają. Po pierwsze: jeżeli dla organizmu są one nieszkodliwe, to dlaczego organizm ma reagować na nie i tworzyć przeciwciała?.
Po drugie: dlaczego do wszystkich prawie szczepionek dodaje się te same związki? Przecież z doświadczenia 1000 lat wiemy, że jak ktoś przechoruje np. odrę w dzieciństwie to już drugi raz nie zachoruje na nią, ale może zachorować np. na ospę czy grypę, tj.  inne wirusowe choroby. To znaczy, że nasz organizm doskonale rozpoznaje kto jest kto. Wakcynolodzy natomiast usiłują nam wmówić, że to nie ma znaczenia i byle co wstrzykniemy do krwioobiegu to odpowiedź organizmu będzie właściwa. Niestety pomimo handlu od 200 lat szczepionkami, do dnia dzisiejszego nie wykonali prostej pracy naukowej polegającej na wstrzyknięciu adjuwantów  jednej grupie, drugiej grupie samego zarazka,  a trzeciej tylko np. roztworu soli czyli placebo. Przez 200 lat ci mądrzy ludzie, nie przeprowadzili prostego badania, ale krzyczą na cały głos, że szczepionki są najlepiej przebadanymi preparatami. Specjalnie nie piszę lekami ponieważ szczepionka nie jest żadnym lekiem.

SZCZEPIONKA  NIKOGO NIE LECZY!!
NICZEMU NIE ZAPOBIEGA!!!

A powoduje choroby w postaci powikłań.

Widzicie więc PT Państwo, że „bez wodki nie razbierosz”   tego rozumowania nijak. Ci wybitni fachowcy od szczepień, nawet nie usiłują publicznie wyjaśnić tego prostego paradoksu. Więc albo nie znają odpowiedzi albo działają inne względy. Musicie sobie sami odpowiedzieć drodzy Czytelnicy na to pytanie.

Do adjuwantów podawanych w szczepionkach przeciwko grypie zaliczamy np. olej MF-59, związek składający sie głównie ze skwalenu. Skwalen jest prekursorem cholesterolu. Gdy cząsteczki skwalenu przedostają się do krwioobiegu, a szczepionkę podaje sie bezpośrednio do krwioobiegu, to nawet w tak małych stężeniach jak 10 – 20 cząstek na miliard, doprowadza do samodestrukcyjnej odpowiedzi immunologicznej co bezpośrednio prowadzi do takich chorób autoimmunologicznych jak zapalenie stawów czy toczeń. Jak wiadomo choroby te bardzo przydają się starszym osobom. I tak wychodzić z domów nie mają po co z tymi swoimi emeryturami.

Skwalen może także doprowadzić do chorób  ośrodkowego układu nerwowego typu przewlekłe zapalenie, co tłumaczone z polskiego na nasze, oznacza np. demencję. Na pewno starsze osoby się z tego ucieszą, ponieważ nie będą musiały pamiętać np.  jak ich załatwiono z emeryturami.

Tween 80 może oprócz powodowania anafilaksji, spadków ciśnienia krwi, pokrzywek, doprowadza do duszności.

Dlaczego dodaje się adjuwanty? Postaram sie to przetłumaczyć  ponownie z polskiego na nasze? Otóż adjuwanty podaje się dlatego, że stanowią one więcej aniżeli połowę kosztów ceny dawki szczepionki. To jest to samo, co robi normalny sprzedawca wody z saturtatora [ tak, tak , były takie na każdym rogu ulicy, szczepionek nie było i epidemii także nie było] podający łyżeczkę soku do wody i potrajający cenę. Podobnie  powstają ceny wszelkich innych złożonych produktów. Do ceny surowca dodaje się cenę robocizny, a ta może być dowolna jeżeli zakup sczepinek jest centralny i przymusowy. Przecież urzędnik nie płaci ze swojej sakiewki dlatego posłowie zmieniają ustawy aby szczepienia były przymusowe.

Np. Sanofil – Aventis zarabiał przed kilku laty 6  000 000 000 euro na szczepionkach ale do 2013 roku planuje podwoić tą kwotę.

Dlatego czy chcesz czy nie Szanowny Czytelniku, musisz się szczepić.  Plany już zatwierdzono, jesteśmy na etapie realizacji.

Wiemy także, że duży wysiłek w produkcję szczepionek mi.in grypowych wkłada DARPA.  DARPA jest to instytucja Pentagonu zajmująca sie nowinkami technologicznymi przyszłej wojny. Podobnie produkcją związaną ze  szczepionkami za wiele milionów dolarów zajmuje się Northrop  Gruman znany producent broni. Ten znakomity prywatny producent urządzeń do zabijania dostał 5 miliardów dolarów od CDC [jak najbardziej rządowej agencji zajmującej się chorobami]  do programu śledzenia zaszczepionych, produkcji czipów?  Obecnie czipy produkowane do kontroli ludzi mają wielkość 1/4 grubości włosa i mogą zawierać 400 000 bitów.

Śledzenia, podobnie jak przed laty IBM, który sprzedał swoją technologię  do śledzenia żydów w obozach  koncentracyjnych Niemcom. Innymi słowy czyżby nawoływania do szczepień prowadzone w POlsce były po prostu testowaniem nowej broni?

Musimy brać to pod uwagę, ponieważ rzekomo publiczne media udostępniają swoje łamy tylko zwolennikom szczepień. Przeciwników odsyłają do publikacji w internecie? Dlaczego są zapisy, zakazy występowania przeciwników szczepień w publicznych mediach rzekomo spełniających rolę oświatową?

Wypada wspomnieć w tym miejscu, o najnowszym wynalazku, zatwierdzonym do użytku, to jest szczepionce przeciwko grypie opartej na komórkach owadów.

FDA zatwierdził niedawno szereg nowych szczepionek przeciwko grypie. Jedną z pośród nich jest  FLUBLOK  oparty na modyfikacji inżynierii genetycznej -zaprogramowanych komórkach owadów do produkcji białek hemaglutyniny wirusa grypy; [owady bakulowirusowy] rekombinacji DNA i została ta szczepionka dopuszczona dla ludzi  w wieku 18 – 49 lat. Wg firmy produkującej „to” to, Flublok  zawiera elementy niezbędne  aby odeprzeć  trzy różne szczepy wirusa H1N1, H3N2‚[trzeciego wirusa nie podano?].  Podobno szczepionka okazałą się skuteczna wobec 46% istniejących szczepów grypy krążących w środowisku. Kiedy i na kim to przetestowali nie wiadomo..

Jak Państwo zapewne pamiętają wg FDA poprzednia szczepionka była skuteczna w 96%  w teorii FDA i ok 1 %  w praktyce. No cóż każdy sprzedawca swój towar chwali. Wyników badań publicznie dostępnych na razie brak.

Ale coś w tym musi być skoro Departament Zdrowia USA przekazał małej firmie ponad miliard dolarów  do opracowania tych szczepionek opartych na komórkach. W związku z niewypałem szczepionki przeciwko świńskiej grypie  w 2009 roku, Departament Zdrowia tego samego kraju, przekazał firmie Novaris sumę 500 000 000 dolarów  na budowę specjalnej fabryki do produkcji  szczepionek na bazie komórek grypy.

Nowo zatwierdzona szczepionka Flublok otrzymała również nieznaczne wsparcie od rządu USA, w wysokości tylko 147 000 000 dolarów.

Kolejna szczepionka przeciwko grypie wg firmy będzie oparta na kawałkach materiału genetycznego z komórek „gąsienicowych”.

Do chwili obecnej brak jakichkolwiek doniesień na temat powikłań i efektów dodatkowych nowej genetycznie modyfikowanej szczepionki przeciwko grypie. Być może jest to ta właśnie wprowadzona na rynek polski, tak szeroko reklamowana przez Narodowy Instytut Zdrowia Publicznego z Warszawy. Szczepionka uzyskała również poparcie DARPy.
Medycyna Praktyczna 14.09.2013. – 23.05 Nowe szczepionki przeciw grypie wkrótce w aptekach.

Oczywiście jest to niczym niepodparte bajdurzenie.  Gdzieżby tak poważne instytucje jak Narodowy Instytut Zdrowia [jakiego narodu] zajmował się testowaniem broni.<

 Pamiętaj to jest Twoje ciało, a ich szczepionki
 To oni chcą twoich pieniędzy.

PS. Rozpoczyna się kolejna edycja „żółtego tygodnia” w POlsce,  czyli akcji zachęcania do szczepień, prowadzona przez Narodowy Instytut Zdrowia Publicznego. Szczepionki są tańsze nawet o 30%. Czyli normalnie to jest zysk.
Nazwa nomen omen jest jednoznaczna. Żółte papiery oznaczają człowieka nieponoszącego odpowiedzialności za swoje czyny. W tym przypadku jak najbardziej nazwa pasująca. Nawet jeżeli się zaszczepisz  dobry człowieku, a potem zachorujesz to i tak nawet zwrotu kosztów szczepionki nie dostaniesz od tego Instytutu. A nie daj Panie Boże jak będziesz musiał przejść na rentę z powodu powikłań po szczepieniu. Grosza nie uwidzisz.

Rozpowszechnianie wszelkimi sposobami, szczególne w Ośrodkach Zdrowia jak najbardziej wskazane.

Dr. Jerzy Jaśkowski
kontakt: [email protected]

Więcej opracowań dr. Jerzego Jaśkowskiego >   >   >   >  TUTAJ

Wybor zdjecia wg/PCO

POLISH CLUB ONLINE, 2013.10.14

Waldemar Glodek

Autor: Waldemar Glodek