To nie tolerancja, to jest wspieranie zboczeń. Protestuj przeciwko HOMODYKTATURZE!


43 TYSIĄCE OSÓB ZAPROTESTOWAŁO PRZECIWKO HOMODYKTATURZE!

Atak-na-rodzineW Sejmie trwają prace nad projektem ustawy o zmianie ustawy równościowej (druk nr 1051), zgłoszonym przez polityków SLD i Ruchu Palikota. Już ponad 43 tysiące osób, korzystając ze strony http://stopdyktaturze.pl/ zaprotestowało przeciwko homodyktaturze.

Przypomnijmy, że 21 czerwca 2013r. odbyło się pierwsze czytanie projektu Ustawy o wdrożeniu niektórych przepisów UE w zakresie równego traktowania. Projekt poparła znaczna większość posłów. Za skierowaniem projektu nowelizacji ustawy antydyskryminacyjnej do dalszych prac sejmowych było 229 posłów, 175 było przeciw, a 11 wstrzymało się.

12 września br. projekt ustawy został pozytywnie zaopiniowany przez Komisję Polityki Społecznej i Rodziny. Obecnie trwają prace w Komisji Sprawiedliwości i Praw Człowieka, która dotychczas powołała Podkomisję nadzwyczajną do rozpatrzenia poselskiego projektu nowelizacji ustawy równościowej. Projekt budzi obawy środowisk prorodzinnych, dlatego Centrum Wspierania Inicjatyw dla Życia i Rodziny będzie monitorować prace podkomisji i komisji zajmujących się ustawą antydyskryminacyjną.

CO NAPRAWDĘ OZNACZA TOLERANCJA HOMOLOBBY?

Oto kilka przykładów:
Córeczko, której bajki chcesz posłuchać dziś na dobranoc: o pingwinach gejach,
kosmonautce lesbijce czy księciu geju?
Dwa pingwiny, samce, Roy i Silo pewnego dnia znajdują jajo. Wysiadują je,
a później wspólnie wychowują małego pingwina – samiczkę Tango – tworząc
szczęśliwą rodzinę – Z Tangiem jest nas troje to książka wydana jakiś czas
temu w Polsce przez wydawnictwo Roberta Biedronia. – Już przedszkolaki
powinny się uczyć tolerancji i szacunku dla drugiego człowieka – powiedział
znany pederasta.

WIELKA BRYTANIA
Rodzicom z Londynu, którzy przez tydzień nie posyłali swoich dzieci do szkoły, ponieważ nie chcieli, by uczyły się o związkach homoseksualnych, grozi sprawa sądowa – donosi Times. Około 30 uczniów z jednej ze szkół podstawowych w Waltham Forest we wschodnim Londynie, George Tomlinson School, opuściło tydzień specjalnych zajęć o historii lesbijek, gejów, biseksualistów i transseksualistów. Ci, którzy przyszli na lekcje, oglądali m.in. adaptację sztuki Szekspira Romeo i Julia pod tytułem Romeo i Julian.

POZNAŃ
Uczniowie szkół podstawowych wezmą udział w warsztatach gender. Są one częścią programu opracowanego przez Stowarzyszenie Jeden Świat z Poznania.Podczas warsztatów uczniowie dowiedzą się, że tradycyjne bajki nasycone są szkodliwymi schematami. Przedstawiana zostanie np. bajka o Kopciuszku, w nieco zmienionej formie. Dzieci mają zastanowić się nad tym, co by było, gdyby główna bohaterka nie była kobietą. UWAGA! Na realizację projektu Stowarzyszenie otrzymało 87 tys. zł od MSZ.

Twój udział w akcji na rzecz obrony rodziny ma ogromne znaczenie.
Przekaż tę wiadomość znajomym.
Wyaraź swój sprzeciw! Razem możemy powstrzymać dyktaturę mniejszości!

www.stopdyktaturze.pl

STOP dyktaturze mniejszości – Zaprotestuj!

Za: http://www.centrumzyciairodziny.org/stop-dyktaturze-mniejszosci.html

POLISH CLUB ONLINE, 2013.10.18

Waldemar Glodek

Autor: Waldemar Glodek