Janusz Korwin-Mikke: Zażądałem od prokuratury zatrzymania Jacka Rostowskiego nim wyjedzie on do Wielkiej Brytanii


tusk-rostowski-photo-inter.png
Jan Vincent (ps.”Jacek Rostowski”)

JE Donald Tusk usunął p. Jana Vincenta (ps.”Jacek Rostowski”) z funkcji ministra finansów. Zażądałem od Prokuratury, by niezwłocznie zatrzymała Go – przed Jego przypuszczalnym wyjazdem do Wielkiej Brytanii, która nie wyda nam poddanego Królowej – w związku z podejrzeniem o popełnienie następujących przestępstw:

– próby obrabowania właścicieli kont we wszystkich OFE i zamiany obligacji na bliżej nieokreślone „zobowiązania państwa do wypłacania emerytur”. Obligacje w OFE opiewały na określone kwoty pieniężne – zobowiązania mogą być dowolnie zmieniane, wiek emerytalny podnoszony, stawki emerytur powiększane lub (co znacznie bardziej realne) zmniejszane;

– inspirację do obrabowania niemal wszystkich obywateli poprzez zmianę umowy międzypokoleniowej, która przewidywała emerytury w wieku 65 (dla kobiet: 60) lat.

Ponieważ chodzi o przestępstwa na wielka skalę, a podejrzany z pewnością będzie chciał zacierać ślady przestępstw i szukał schronienia za granicą – nieodzowne jest natychmiastowe zatrzymanie w/w.

Janusz Korwin-Mikke 
Polityk, publicysta. Prezes Kongresu Nowej Prawicy.

Źródło: http://wgospodarce.pl/opinie/8519-zazadalem-od-prokuratury-zatrzymania-jacka-rostowskiego-nim-wyjedzie-on-do-wielkiej-brytanii , 21 listopada 2013.

POLISH CLUB ONLINE, 2013.11.21

Waldemar Glodek

Autor: Waldemar Glodek