SZEŚCIOLATKI DO PRACY, WŁADZA NA BEZROBOCIE, INWALIDZI DO URN!


Szanowny Panie Redaktorze – ten artykuł kieruję do Wszystkich, którym zależy na dobrej przyszłości naszego Kraju – N A S Z E J  P O L S K I !!!!!!

premier-Tusk-foto-prawica.net_.jpgPodejrzewam, że ci z górnej półki naszych władz urodzili się przedwcześnie. Czy być może, że pan Donald Tusk urodził się już w ósmym miesiącu życia płodowego? Popatrzmy obiektywnie – premier, nie nasz, chociaż mieni się Polakiem – SEPLENI!!!! Wymawia literę „r” z naciskiem, jakby chciał powiedzieć „Rodacy, dajcie mi mreka /mleka/, Rodacy, nie bójcie się, bo ja tu mam władzę!”

Prawdopodobnie pan premier ma i dysleksję, a na pewno dysfunkcję. Władza uderza mu do głowy. Zaręczam Państwu, że był żle wychowany przez swych rodziców, już po narodzinach. Jaką szkołę ukończył pan premier? Ile języków obcych zna? Czy w jego domu pielęgnowano tradycje, nasze, polskie? Czy dobrze żyć, oznacza nabijanie nas, Polaków w butelkę po coca-coli?

Kochani! Czy wiecie, że słowo „tusk” to po angielsku znaczy „KIEŁ”!!!!!!!!!!!

Ale nie mylmy go z białym kłem. Czy panu premierowi wyrósł choćby jeden ząb mądrości?

Bardzo mi smutno, a nawet przykro, kiedy „bierze” nas pod włos, kiedy odwiedza Rodaków, których nawiedziły katastrofy, a pomoc socjalna przysługuje alkoholikom, którym się pomaga tak, aby nie opłacało sie im iść do pracy. dostają dopłaty do prądu, kartki na darmowe obiadki, odzież itd. Przyznaje im się takie renty, że naprawdę nie chce im się robić czegokolwiek, poza piciem wraz z koleżkami i panienkami „dziwnej” profesji.

Mieszkam w starej Nowej Hucie, gdzie narkomanów wsadza się do zakładów karnych, inwalidzi nie mogą znależć pracy i żyją na koszt swych matek, które dorabiają na emeryturze, aby ich synowie i córy mogły wieść beztroskie życie.

Opieką socjalną powinni być objęci ludzie inteligentni, którym nasze władze odjęły możność i możliwość realizacji w zwykłej pracy. Bo czy 45-latek się przekwalifikuje, a mając nawet określony zawód, nie ma szans na zatrudnienie.

Unia dopłaca do zatrudnionych inwalidów II grupy – jest 1.500 złotych miesięcznie od łebka. A ci najczęściej mają zakaz wykonywania pracy, zatem zatrudnia się ich jako ochroniarzy mienia, obiektów handlowych, budów itp.

Licencje na ochroniarza załatwia się na lewo. Inwalidzi III grupy nie mogą znależć pracy, oprócz sprzątania i odśnieżąnia. Powiększa się Nam grono autentycznych żebraków. Powiększa się grono LUDZI ZAGUBIONYCH, acz aktywnych – i tu zaczyna się PARANOJA, najczęściej w wyniku spożywania narkotyków, PSYCHOZY poalkoholowe, DEWIACJE SCHIZOIDALNE w wyniku używania na ZALECENIA LEKARZY PSYCHIATRÓW psychotropów, które uzależniają, powodują otyłość i ociężałość ruchową i umysłówą.

Czy mój wnuk zapewni godną emeryturę swym Rodzicom? Ja mam emeryturkę malusią, mimo 32 lat udokumentowanej pracy!!! Pomaga mi mój wspaniały Syn, który także dba o mego Wnuka, bo nasze państwo inwestuje tylko w dzieci prominentów, nepotyzm zatacza coraz szersze kręgi.
Zatrudnia się leni, panienki z towarzystwa, braci alkoholików, żony – mierne artystki, itd.

Zatem Sześciolatki do pracy! Władza na bezrobocie, a inwalidzi do urn!

Nasz Janek potrzebuje wsparcia przez 24 godziny, a Antynarkotykowy Telefon Zaufania, 801-199-990 urzęduje w godzinach od 16.oo do 21.oo, bo do 16-tej w naszym kraju nie ma żadnych problemów, a po 21-ej łażą strażnicy miejscy, którzy pracują jedynie do 22.oo.
Od 22.oo do 6.oo obowiązuje cisza nocna.

Spokojnych dni, owocnych nocy i wszystkiego najlepszego.

A propos! Kiedy Ktoś z naszych władz robił ostatnio rachunek sumienia? Ja robię to każdego wieczora, przed zaśnięciem, prosząc także mego Anioła Stróża o dobry, następny, pracowity dzień. Do kościoła nie chadzam, bo pośrednicy nie są mi potrzebni.

Pozdrawiam serdecznie Pana Redaktora Naczelnego ( ZAPRASZA.net dop. PCO)- Pana Artura Łobodę, jak Wszystkich Polaków.

A może by tak załatwić u nas zmianę klimatu na lapoński? Ale czy ktoś mi nie ukradnie mojej odśnieżarki i pługa, którym chciałabym zaorać swe poletko?

Do usłyszenia i do zobaczenia, z poważaniem

/-/ Ewa Englert-Sanakiewicz

8 grudnia 2013

Źródło: http://zaprasza.net/a.php?article_id=32390

POLISH CLUB ONLINE, 2013.12.10

Waldemar Glodek

Autor: Waldemar Glodek