Dr Leszek Żebrowski o żydowskim antypoloniźmie (video). Uniwersytet Opolski 9.12.13 r.


Bardzo dobry wykład dr. Leszka Żebrowskiego na Uniwersytecie Opolskim 9.12.13r.
Leszek Żebrowski, historyk na Uniwersytecie Opolskim. 9.12.2013.  Fot. YT
Leszek Żebrowski, historyk na Uniwersytecie Opolskim. 9.12.2013.  Fot. YT

Wykład dr. Leszka Żebrowskiego to wspaniały materiał historyczny, który powinien być zaprezentowany w każdej szkole w Polsce. Młodzież powinna poznać jak Żydzi prowadzą swoją antypolską grę od bardzo dawna.

Walka z komunizmem traktowana jest przez Źydów jako antysemityzm. Dlatego też Żydzi podciągają naszą walkę z komunizmem do szykanowania nas antysemityzmem.

Leszek Żebrowski jest historykiem, ekonomistą i publicystą. Ukończył studia na Wydziale Nauk Ekonomicznych Uniwersytetu Warszawskiego. Był pracownikiem naukowym Instytutu Organizacji, Zarządzania i Ekonomiki Przymysłowej Budownictwa. W latach 70. i 80. działał w opozycji antykomunistycznej. Współpracował z ROPCiO. Należał do”Solidarności”. Pisał w podziemnych tygodnikach „Głosie” oraz „Ładzie”. Publikuje m.in. w Naszym Dzienniku, Naszej Polsce. Jest też publicytą Radia Maryja i Telewizji Trwam, portalu internetowego pch24.pl oraz prasie polonijnej. W styczniu 2010 Klub Jagielloński im. Św. Kazimierza przyznał mu wyróżnienie dal historyków zajmujących się dziejami najnowszymi w ostatnim 20-leciu.

Na podstawie wikipedia.org opr. wg/PCO

Leszek Żebrowski na Uniwersytecie Opolskim 9 grudnia 2013 r.

Źródło:   inter.blog TV – YT  

POLISH CLUB ONLINE, 2013.12.13

Waldemar Glodek

Autor: Waldemar Glodek