Grażyna Niegowska: WAŻNA INFORMACJA. PRAWO, CZY BEZPRAWIE?


WSO-stroj-1Ważna informacja.

Dr Grażyna Niegowska

 

Informuję wszystkich Internautów, że w dniu 22 stycznia 2014r. odbędzie się posiedzenie Wojskowego Sądu Okręgowego w Warszawie (ul. Nowowiejska 28), w głośnej, opisywanej na licznych portalach internetowych sprawie sygn. akt PG.Śl. 45/13 (sygnatura sądowa: Kp 40/13). Sprawa dotyczy przekroczenia uprawnień, tworzenia fałszywych dowodów i uzyskania w dniu 11.11.2012 r. w Legionowie zdalnego dostępu do mojego telefonu komórkowego marki Samsung SGH–C300 poprzez kilkukrotne przełamanie zabezpieczeń elektronicznych telefonu, zdalne zainicjowanie połączeń z przedmiotowego telefonu na alarmowy numer 997 przez ustalonego oficera Służby Kontrwywiadu Wojskowego i działanie tym samym na szkodę mojego interesu prywatnego – w celu skierowania przeciwko mnie ścigania o przestępstwo.

Sprawę przydzielono sędziemu Rafałowi Korkusowi – temu samemu, który dostał zielone światło na sprowadzenie ze Szwecji zbrodniarza stalinowskiego o nazwisku Michnik. Sędzia Korkus jest w randze Wiceprezesa WSO w Warszawie. Zapraszam wszystkich na posiedzenie Sądu. Podaję numery telefonów do sekretariatu sądu, aby się dowiedzieć o godzinę posiedzenia sądu i numer sali rozpraw: 22) 621 23 09 i (22) 687 87 22.

Uczestnicząc w posiedzeniu sądu dowiemy się, czy sędzia Korkus dostał pozwolenie na sprowadzenie na ławę oskarżonych ustalonego oficera Służby Kontrwywiadu Wojskowego, czy w dalszym ciągu w WSO w Warszawie rządzi „inny świat”.

Dziękując wszystkim za udzielone mi wsparcie, podaję linki do publikacji na temat sprawy: > > > TUTAJ . (Z wzgledu na dluga liste linkow podajemy link do strony na której one się znajdują. Red. PCO)

Zainteresowanym polecam zapoznanie się z pismem procesowym, które w dniu 07.01.2014 r. zostanie złożone do Wojskowego Sądu Okręgowego w Warszawie. Pismo zostało umieszczone na portalu Stowarzyszenia Klub Inteligencji Polskiej pod tytułem: Jest zbrodnia. Czy będzie kara?

Grażyna Niegowska

Za:  http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2014/01/wazna-informacja-prawo-czy-bezprawie/ , 5 stycznia 2014 r.

Więcej artykulow na ten temat >   >   >  TUTAJ.

POLISH CLUB ONLINE, 2014.01.05

Waldemar Glodek

Autor: Waldemar Glodek