Dr Jerzy Jaśkowski: Dlaczego nie należy ufać urzędnikom zdrowia. Pedofilia i łapówki w CDC Atlanta.


Nadchodzą znowu epoki, w których przeżyje tylko to, co umie pełzać.
Nicolas Gomez Davilla

Prof. Lidia Brydak. Fot. inter.
Prof. Lidia Brydak. Fot. inter.

W swoich wystąpieniach pani prof. magister Lidia Brydak zawsze powołuje się na Centrum Kontroli Chorób z Atlanty. Jako lekarze mamy zawsze ograniczone zaufanie do wszelkich decyzji administracyjnych, z prostego powodu, że jak coś nie wychodzi, to nigdy nie można znaleźć tego urzędnika, który kupił, podpisał zlecenia, czy ustalał listy refundowane. A to lekarz ma potem  przed sobą rodzinę poszkodowanych pacjentów. To lekarze bezpośrednio odpowiadają za powikłania, a nie siedzący za biurkami urzędnicy, nie wiadomo z jakiego powodu zwani  urzędnikami zdrowia.

W celu dowartościowania się, wymyślili nawet pojęcie Zdrowia Publicznego. Publiczne to zawsze były domy zwane pospolicie burdelami. Z tym, że w burdelu pracował fachowy personel, a tego nie można powiedzieć o urzędnikach służby zdrowia po kursach paramedycznych.

Ostatnie informacje z USA, z miejscowości słynnej z „Przeminęło z wiatrem” i pięknej Scarlet O`Harry, czyli z Atlanty, powiększają nasz, lekarzy niepokój, co do uczciwości wszelkich urzędników, pętających się przy służbie zdrowia.

Właśnie doniesiono, że z-ca dyrektora laboratorium naukowego Biura Programu Praktyk, niejaka panidr Kimberly Quinaly Lindsey  i jej kochanek Thomas Joseph Westerman, lat 42, zostali zaaresztowani za molestowanie seksualne dzieci 12-stoletnich.

Kimverly-Quinlan-LindseyDr Kimberly Lindsey, lat 44, była znana już wcześniej z  fałszowania danych, dotyczących tzw. epidemii świńskiej grypy. Dr Kimberly Lindsey  pracowała w CDC od 1998 roku.  Była jedną z wiodących postaci w kampanii propagandowej, świńskiej z nazwy, ponieważ był to stary, znany powszechnie lekarzom wirus grypy AH1N1. Jak wiadomo, była to tylko i wyłącznie propaganda producentów szczepionek. Żadnej pandemii nie było, a liczba chorych była zdecydowanie mniejsza, aniżeli w latach poprzednich. Dr Lindsey nie tylko podawała nieprawdziwe dane, ale utajniała występujące po szczepieniach powikłania.

Wiedziała, że szczególnie niebezpieczne są szczepienia kobiet w ciąży, powodujące poronienia. Dzieci i  kobiety ciężarne były w tym okresie celem kampanii reklamowej. Zanotowano oficjalnie ponad 3500 poronień. Ale jak podała sama CDC, notuje się od 1 do maksymalnie 10% powikłań,  ponieważ lekarze z powodu obawy utraty pracy, nie zgłaszają powikłań. Innymi słowy, tak naprawdę było od 35 000 do 350 000 poronień. I oczywiście dilerzy przemysłu szczepionkarskiego ani razu o tym nie wspomnieli.

Już w sierpniu 2009 roku okazało się, po opublikowaniu i wycofaniu szczepionki ze Szwecji, że występuje po szczepieniu wyjątkowo ciężkie powikłanie, zwane narkolepsją, czyli czasowym zwiotczeniem mięśni. U dzieci w wieku do 19 lat w Szwecji nastąpił wzrost takiego powikłania o 660%. Podobne powikłania wystąpiło w Finlandii, która także zakazała sprzedaży szczepionki przeciwko grypie.  Zanotowano wzrost narkolepsja o 900%. To samo zanotowano w Japonii i wycofano szczepionkę z obrotu.

Oczywiście producenci szczepionek robią wszystko, aby odsunąć od siebie podejrzenia, do tego stopnia, że nie ponoszą konsekwencji karnych z powodu powikłań, a wszelkie odszkodowania po powikłaniach pokrywane są z podatku obywateli. Czyli my wszyscy składamy się na leczenie tych biednych dzieci, a zysk idzie do prywatnej kieszeni koncernów! Sic!

Dr Lindsey odegrała bardzo ważną rolę w tej kampanii dezinformacyjnej, w wyniku której tyle tysięcy osób zostało poszkodowanych. Grypa w roku 2009 była o wiele łagodniejsza, aniżeli inne grypy. Np. zamiast nagłaśnianych od 60 000 do 90 000 zgonów, zanotowano tylko 256 w całych Stanach Zjednoczonych. Ale z powodu grypy zmarło tylko 18 osób. Czyli 18 zgonów na 320 000 000 mieszkańców. W tej proporcji w Polsce były tylko 2 zgony z powodu grypy. Dla porównania  rocznie umiera z powodu wypadków ok. 5000 ludzi, z powodu braku pieniędzy na operację ok. 3000 dzieci, a ponad 200 w czasie seksu. W samym województwie pomorskim z powodu raka notuje się ponad 5500 zgonów.

W celu przestraszenia społeczeństwa, fałszowali na potęgę dane statystyczne. Także w Polsce ten proceder jest nagminnie stosowany.  Zamiast podawać zachorowania na grypę oddzielnie od innych zachorowań górnych dróg oddechowych, czy zapaleń płuc, to pracownicy Instytutu Zdrowia [znowu to okropne słowo „Publicznego”] wrzucają wszystko do jednego worka. Można to łatwo sprawdzić na stronach internetowych tej instytucji. Czyli np. pani prof. magister Lidia Brydak, kierownik od grypy, po, jak sama mówi, przepracowaniu 40 lat, do tej pory nie umie rozróżniać tych chorób. Nie chcą podawać także danych, ilu z tych chorych otrzymało szczepionki, a ilu nie.

Na szczęście możemy to pokazać na bazie danych z USA. Szarlatani od szczepień straszyli społeczeństwo, że z powodu świńskiej grypy w USA umrze od 60 000 do 90 000 ludzi. Prawda była, na całe szczęście, łaskawa dla obywateli, a okrutna dla szczepionkarzy. Prawda obnażyła bowiem ich całkowity brak wiedzy w dziedzinie chorób zakaźnych, nie marketingu. Naprawdę w owym okresie w USA zmarło z powodu grypy i podobnych chorób, jak podałem wyżej, tylko 256 osób na 320 000 000 ludzi. Ale z tych 256 zamarłych, tylko 18 osób zmarło z powodu zakażenia wirusem grypy!!!

Poprzez analogię w Polsce, ok. 40-stomilonowym kraju, z powodu grypy zmarły 2 osoby. A wydano kilkaset tysięcy szczepionek.  Powtarzam, wg konsultanta chirurgii dziecięcej, w Polsce umiera rocznie z powodu wad serca, które można operować, ok. 3000 niemowlaków, z braku pieniędzy. Ale na szczepionki Ministerstwo ma pieniądze.

Musicie sobie odpowiedzieć Szanowni Czytelnicy, jakie tutaj mechanizmy działają.

Porucznik Pam Kunz z policji w Dekalb Count  –  stan Georgia, powiedział, że kaucja nałożona na dr Lindsey wynosi 200 000 dolarów. Dla porównania, Dr Lindsey nadzorowała budżet szczepionkowy, wynoszący 1 500 000 000 dolarów.

No i to jest ta druga strona instytucji zajmujących się szczepionkami, na które tak często powołuje się  p. profesor magister Lidia Brydak, „szefowa od grypy.”

Na podstawie:

Rozpowszechnianie wszelkimi sposobami, szczególne w Ośrodkach Zdrowia jak najbardziej wskazane

Dr Jerzy Jaśkowski
kontakt: [email protected]

Więcej opracowań dr. Jerzego Jaśkowskiego > > > > TUTAJ  

Wybór zdjeć wg/PCO

POLISH CLUB ONLINE, 2014.01.21

Waldemar Glodek

Autor: Waldemar Glodek