Artur Łoboda: Memento oświęcimskie 2014


Szymon Peres na UJ. Fot. TVP
Szymon Peres na UJ. Fot. TVP

Ludzie inteligentni kierują się rozumem.
Prymitywnymi osobnikami kieruje instynkt.
To właśnie instynkt zmusza do tego by „dowalić” temu – z kim nie radzimy sobie intelektualnie.

Nigdy – nie przejawiałem antyżydowskich fobii.
Dla mnie żydowscy degeneraci są tyleż głupi – co bezczelni.
I jak widać boją się mnie – bo medialnie przemilczają moje istnienie.

Dzisiaj największym jednak problemem jest degeneracja społeczeństwa Polskiego, które przestało logicznie myśleć i co rusz wpada w sidła różnorakich hochsztaplerów.
A niektórym naiwnie wydaje się, że samą siłą – bez udziału rozumu – pozbędą się wrogów, którzy zdążyli obsadzić wszystkie możliwie stanowiska i jak kukłami sterują kolejnymi polskojęzycznymi Premierami.

Od 1999 roku prowadzę mozolną edukację w najbardziej oczywistych – dla Polski sprawach.
W międzyczasie – w Internecie pojawiły się setki kłamliwych artykułów fałszujących historię – w celu skłócenia Polaków.

Od lat dziewięćdziesiątych głoszę, że bez zjednoczenia wszystkich patriotycznych sił w Polsce – pozostaniemy na zawsze niewolnikami światowego kapitału.
I o takie zjednoczenie wzywam nieprzerwanie.
Ale może ono mieć miejsce tylko na fundamentalnych zasadach honoru – prawdy i sprawiedliwości.
A zatem sygnatariuszami takiego porozumienia mogą być tylko ludzie honoru.
Widocznie nie ma takich w Polsce – skoro do tej pory nie doszło do porozumienia.

Pewnie nie wiedzą Państwo, że najaktywniejszą instytucją analizującą treści z tego Portalu – były na początku służby wojskowe USA.
Potem ich rolę przejęło Google.
Z czasem to Rosjanie przejęli większą aktywność w inwigilacji tego Portalu.
Ale już od czterech lat inicjatywę mają Chińczycy.

Wiedzą Państwo w jakim celu?
Bo ja wiem.

W dniu jutrzejszym, na terenie niemieckiego obozu w Oświęcimiu, odbędzie się sesja Knesetu, który w ten sposób chce nam coś zakomunikować.
Niektórzy uważają, że w ten sposób chcą pokazać: kto naprawdę w Polsce rządzi. 
Dla mnie to żadne zaskoczenie – bo wiem o tym od kilkunastu lat.

Ale by to wyjaśnić cofnę się nieco w historii.
Naród Żydowski ma zakodowane, obrabowania gospodarza, który nieopacznie da mu schronienie.
W swojej religii chełpią się obrabowaniem Egipcjan.
A w nowożytnej historii gnani byli z Hiszpanii i Portugalii właśnie za kradzieże – jakich dokonywali.
Żydowscy bankierzy zawsze potrafili przekonać tego – kogo trzeba.
Doskonałym przykładem jest dokonane sto lat temu, skorumpowanie amerykańskich senatorów, którzy haniebnie oddali władzę nad emisją dolara – w ręce prywatnego – żydowskiego banku.

Ale już osiemset lat temu korumpowali dostojników Kościoła Katolickiego i Papieży – by zabronili Chrześcijanom obrotu pieniądzem.
Wedle nauki Kościoła Katolickiego pożyczanie pieniędzy na procent było ciężkim grzechem.
Dzięki temu całą bankowość w Chrześcijańskiej Europie zmonopolizowali Żydzi.
Ponieważ w tamtych czasach jedyną walutą było złoto i srebro – to pożyczali je od drobnych ciułaczy – by na duży procent udzielać pożyczkę królom.
To dokładnie ten sam mechanizm – co z Rezerwą Federalną.
Królowie bowiem odbierali w podatkach pieniądze od poddanych, którymi potem spłacali wysoki procent pożyczek żydowskich.
Zresztą oszustwo z OFE jest identycznym mechanizmem – bo Skarb Państwa zabiera społeczeństwu w ramach podatków pieniądze, które potem spłaca operatorom z OFE.
A OFE pożycza skarbowi Państwa pieniądze obywateli.

Ten mechanizm mógłby trwać w nieskończoność i żydowscy „finansiści” – niczym pasożyty żerowałyby na ciele organizmu – w którym żyją.
Ale im zachciało się czegoś więcej i to więcej – dzieje się od setek lat.

W 1648 roku doszło w Polsce do Powstania Chmielnickiego. W jego wyniku wymordowano nie tylko Polaków, ale żydowskich lichwiarzy i zarządców majątków.
Starszyzna żydowska uznała, że w niedługim czasie zostaną przegnani z Polski tak – jak wcześniej z Hiszpanii i Portugalii.
Bankierzy ukradli więc całe złoto – jakie zdeponowali u nich Chrześcijanie i wywieźli do Prus.
Za te pieniądze budowali Państwo Pruskie i z terenu Prus dokonywali oszustw finansowych, oraz fałszowania polskiej waluty.
Dziś to się cynicznie nazywa „grą na upadek gospodarki w Polsce”.
W połączeniu z załamaniem rynku zboża – działalność żydowskich spekulantów wywołała wielki kryzys ekonomiczny, w wyniku którego Państwo Polskie uległo osłabieniu i z czasem zostało zlikwidowane przez trzech sąsiadów.

Na temat I Wojny Światowej napisano ogromnie dużo książek. Nie spotkałem się z ani jedną – analizującą rolę bankierów w tej wojnie.
Finansowali bowiem obie strony konfliktu – robiąc na tym doskonały interes.
I w ten sposób doprowadzili do wyprowadzenia ogromnego majątku – setek ton złota- do Stanów Zjednoczonych.

To właśnie działalność bankierów doprowadziła do zrodzenia gospodarczej potęgi Stanów Zjednoczonych i upadku gospodarki w Europie.

Na światowych rynkach działają zarówno wielcy macherzy – jak też płotki.
Te „płotki” doprowadziły do krachu na Giełdzie Nowojorskiej w 1929 roku i Wielkiego Światowego Kryzysu, który nie tylko zmarnował życie setek milionów osób, ale zrodził nazizm.

Przez wiele lat zadawałem sobie pytanie: dlaczego żydowscy bankierzy kontynuowali interesy z Hitlerem? – kiedy wiadomym było, że ten morduje Żydów na terenie Polski.
Czy tylko żądza zysku decydowała, iż nie przejmowali się losem swoich pobratymców?

Na koniec znalazłem odpowiedź, którą dawno temu podali sami Żydzi.
Znajduje się ona przed naszymi oczami i aż dziw, że nikt do tej pory jej nie wskazał.

Fundamentalną dla judaizmu jest przypowieść o ofierze Abrahama, któremu Bóg-Elohim kazał złożyć w ofierze swojego syna.
Abraham narąbał drzewa do spalenia ofiary i wyruszył w drogę. Na górze Moria zbudował ołtarz, związał syna i sięgnął ręką po nóż. Ale wtedy ukazał się anioł i powiedział: Nie podnoś ręki na chłopca i nie czyń mu nic złego! Teraz poznałem, że boisz się Boga, bo nie odmówiłeś Mi nawet twego jedynego syna. Po chwili Abraham spostrzegł niedaleko barana i złożył go w ofierze zamiast syna.

Z opowieści Mojego Dziadka dowiedziałem się, że jeszcze w latach II Wojny Światowej fanatyzm religijny praktykujących Żydów – przekraczał wszelkie granice rozumu.
Byli przekonani, że „Bóg Izraela” uchroni ich przed Niemcami i nawet nie próbowali uciekać.

Dziś jestem przekonany, że najwięksi żydowscy bankierzy uznali, że pojawienie się Hitlera jest „próbą wiary”, a w ostatniej chwili Bóg Izraela odstąpi od swojego zamiaru.
Dlatego wymordowanie przez Niemców – Europejskich Żydów nazwali „holokaustem”, a więc ofiarą całopalną. Dokładnie tak – jak to czyni się w religii żydowskiej.

Holocaust, czyli „całopalenie”. Pierwotnie termin religijny oznaczający ofiarę całopalną.

Z dzisiejszego punktu widzenia uznać należy, że mieliśmy do czynienia z mordem rytualnym – dokonanym na kilku milionach Żydów, w którym milczące przyzwolenie dali najwięksi bankierzy świata.

Po co jednak Izraelski Kneset przyjedzie do Polski – by w pobliżu największego miejsca zagłady Żydów, odbyć swoją sesję?

Współudział światowych bankierów w eksterminacji Żydów świadczy o tym, że są to ludzie z poważnymi zaburzeniami umysłu.
Kiedy zrozumieli – co naprawdę uczynili to opętani zostali żądzą zemsty wobec wszystkich narodów świata, a w szczególności wobec Słowian dlatego, że znacznie mniej nas zginęło z rąk niemieckich. 

Temu służyła eskalacja światowego konfliktu w latach „zimnej wojny”. To było drugie dno amerykańskiej polityki.
By zrealizować swój plan zemsty, doprowadzili do samolikwidacji tak zwanego „komunizmu”, by na żywym ciele narodów dokonać współczesnego „mordu rytualnego”.
Stracili przy tym wszelki kontakt z rzeczywistością i rozzuchwaleni dotychczasową bezkarnością, wywołują konflikty międzynarodowe, i już dokonali tysięcy zbrodni w ramach rzekomej „wojny z terroryzmem”, który tak naprawdę jest ich dziełem.

Ale mnie od lat nurtuje pytanie: po co oni niszczą gospodarkę Stanów Zjednoczonych?
Przecież USA było dla nich największym oparciem!

I tu odpowiedź znajdujemy w historii.
Od kilkunastu lat mamy do czynienia z największą w historii Świata grabieżą, dokonaną w tym samym stylu – co ta z 1650 roku w Polsce.
Żydowscy „finansiści” wyprowadzają z USA dziesiątki ton dolarów, by we wszystkich dostępnych krajach świata zamienić je na majątek trwały.
Prowadzi to do uzależnienia Narodów Świata wobec żydowskiego kapitału.
Jedyną logiczną konsekwencją takiego działania, będzie w przyszłości światowy pogrom Żydów.

W filmie „War Games” (Gry wojenne), z 1983 roku postawione zostało logiczne pytanie: skoro żadna ze stron nie jest w stanie wygrać wojny, bo zakończy się obopólną zagładą – to po co ją zaczynać?

Ja postawię dziś retoryczne pytanie: skoro każda grabież dokonana przez Żydów kończyła się pogromem – to po co je dokonywali?
Odpowiedź jest dla mnie oczywista i od lat tłumaczę ją sfrustrowanym Rodakom.
W historii Żydów ktoś inny kradł, a ktoś inny ponosił za to konsekwencje. Dowodzi tego fakt, że mimo wielu pogromów – żydowscy złodzieje odradzali się w kolejnych miejscach na świecie.
Dlatego nieustannie wzywam do starannego analizowania i precyzyjnych wypowiedzi na temat społeczności Żydów. Nigdy – nie chciałbym mieć nic wspólnego z prymitywną żądzą odwetu.
Jeżeli sami Żydzi gardzą swoimi pobratymcami – narażając ich na odpowiedzialność za własne zbrodnie – to wcale nie oznacza, że my musimy być tacy sami!

W 1999 roku zrozumiałem, że przez żydowskich bankierów zaplanowana została globalna grabież i wiele światowych konfliktów.
Mówiąc metaforycznie „modliłem się” wtedy bym się mylił.
I dziś – po tysiąckroć wolałbym się mylić!

Dla osoby potrafiącej logicznie myśleć – fakty są nieubłagane.
Powyższe wnioski nie są wynikiem działalności szpiegowskiej, ale wieloletniej analizy historii i kultury Żydów – w kontekście współczesnych wydarzeń politycznych i ekonomicznych na Świecie.
Rzymianie mówili „historia nauczycielką życia”. I to wiedzy historycznej zawdzięczają Państwo powyższe wnioski.
Dlatego nie powinno nikogo dziwić, że kilka lat temu, w przemówieniu wygłoszonym na Uniwersytecie Jagiellońskim – Szimon Perez pozwolił sobie na bezczelne nawoływanie do ograniczenia nauki historii.

Szymon Peres na UJ o konieczności ograniczenia nauki historii

Źródło: YT – www.youtube.com/watch?v=8lekKU-iijc

Ten sam Perez, który wiele lat temu chełpił się, że żydowscy złodzieje okradają cały świat. Nazwał to słowami „wykupujemy”. A ja zadam pytanie: skąd mają na ten „wykup” pieniądze?
Bo odpowiedź jest prosta – najpierw okradają swoje ofiary.

Żydzi: „Wykupujemy Polskę”

Źródło: YT – www.youtube.com/watch?

Ciekawi mnie więc: co będzie miał jutro do powiedzenia Szimon Perez nad grobami ponad miliona Żydów? spalonych w mordzie rytualnym – dokonanym wspólnie przez hitlerowców i żydowskich bankierów!

Po raz kolejny oświadczam: wolałbym się po tysiąckroć mylić!

Artur Łoboda
Fundacja Promocji Kultury
http://fundacja.zaprasza.eu/

Źródło:  http://zaprasza.net/a.php?article_id=32460 , 26 stycznia 2014
Wybór zdjęcia wg/PCO

Przeczytaj więcej tekstów Artura Łobody  >    >    >    TUTAJ 

POLISH CLUB ONLINE, 2014.01.26

Artur Łoboda

Autor: Artur Łoboda